Νέα

Τι να κανω τωρα ο μαλακας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Skipse tora
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 123
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Skipse tora

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2012
Μηνύματα
93
Like
1
Πόντοι
0
Καλημερα τετοια ωρα μαλλον να πω σε ολο το τιμ εδω,που ξημεροβραδιαζεται σε αναζητηση για μουνοκωλαρακια...
Θα βαλω ενα θεμα για να γνωριστουμε καλυτερα,εχω μια γκομενα η οποια γουσταρει πολυ να πηδιεται μαζι μου και με τρελλαινει κυριολεκτικα!
Ξερω οτι την πηδαει και καποιος αλλος αλλα δεν με νοιαζει αυτο,μαλιστα με στενοχωρει κιολας(δεν ειμαι μαζοχα).
Απλα αυτος που την πηδαει σαν κεντρικο προσωπο γιατι πρωτος την βρηκε και που τον ξερω ειναι φιλαρακι μου
και δεν το ξερει,εγω να του το πω δεν γινεται γιατι τι θα μπορουσα να του πω;
Οτι εγινε κατα λαθος;αυτα μονο κατα λαθος δεν γινονται.
Η γκομενα ειναι αλλου για αλλου και τα εχει ολα γραμμενα,μονο να γαμιεται την νοιαζει και που θα παμε να πιουμε κανενα ποτο.
Της ειπα να μην τον χωρισει(δηθεν οτι δεν ειναι σωστο)γιατι σκεφτηκα(αλλα δεν της το ειπα)οτι για να κανει αυτα με αυτον
θα κανει τα ιδια και με εμενα αν μου μεινει αμανατι!
Παντως κανει μια πιπα που αν δουλευε σε μπουρδελο θα ηταν στην dream-team!
Αν θελετε πειτε καμια γνωμη η αν σας εχει τυχει κατι παρομοιο που πιστευω οτι κατι θα σας εχει τυχει!
Το εχω μετανιωσει αλλα τωρα........τι να κανω;
 
OP
OP
Skipse tora

Skipse tora

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2012
Μηνύματα
93
Like
1
Πόντοι
0
Α ναι να πω εδω οτι ειμαι αδειουχος απο δουλεια τωρα και δεν κανω πλακα,θα ειμαι εδω μαζι σας στις επαλξεις,δεν το εγραψα αυτο
για να καυλαντισω!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Καλημερα τετοια ωρα μαλλον να πω σε ολο το τιμ εδω,που ξημεροβραδιαζεται σε αναζητηση για μουνοκωλαρακια...
Θα βαλω ενα θεμα για να γνωριστουμε καλυτερα,εχω μια γκομενα η οποια γουσταρει πολυ να πηδιεται μαζι μου και με τρελλαινει κυριολεκτικα!
Ξερω οτι την πηδαει και καποιος αλλος αλλα δεν με νοιαζει αυτο,μαλιστα με στενοχωρει κιολας(δεν ειμαι μαζοχα).
Απλα αυτος που την πηδαει σαν κεντρικο προσωπο γιατι πρωτος την βρηκε και που τον ξερω ειναι φιλαρακι μου
και δεν το ξερει,εγω να του το πω δεν γινεται γιατι τι θα μπορουσα να του πω;
Οτι εγινε κατα λαθος;αυτα μονο κατα λαθος δεν γινονται.
Η γκομενα ειναι αλλου για αλλου και τα εχει ολα γραμμενα,μονο να γαμιεται την νοιαζει και που θα παμε να πιουμε κανενα ποτο.
Της ειπα να μην τον χωρισει(δηθεν οτι δεν ειναι σωστο)γιατι σκεφτηκα(αλλα δεν της το ειπα)οτι για να κανει αυτα με αυτον
θα κανει τα ιδια και με εμενα αν μου μεινει αμανατι!
Παντως κανει μια πιπα που αν δουλευε σε μπουρδελο θα ηταν στην dream-team!
Αν θελετε πειτε καμια γνωμη η αν σας εχει τυχει κατι παρομοιο που πιστευω οτι κατι θα σας εχει τυχει!
Το εχω μετανιωσει αλλα τωρα........τι να κανω;
ρε τυπε γιατι το εβαλες στα θεματα με τους οικους ανοχης?
μηπως θες να την βγαλεις στο κλαρι?
pimpαρεις δικε μου? :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Α ναι να πω εδω οτι ειμαι αδειουχος απο δουλεια τωρα και δεν κανω πλακα,θα ειμαι εδω μαζι σας στις επαλξεις,δεν το εγραψα αυτο
για να καυλαντισω!
τυπε φαινεται σοβαρος ο προβληματισμος σου
θα σε βοηθησουν πολλοι απτο σαιτ
ηρθες στο σωστο μερος :rockon:
 
OP
OP
Skipse tora

Skipse tora

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2012
Μηνύματα
93
Like
1
Πόντοι
0
ρε τυπε γιατι το εβαλες στα θεματα με τους οικους ανοχης?
μηπως θες να την βγαλεις στο κλαρι?
pimpαρεις δικε μου? :grin:


Συγνωμη φιλε,διαβαζα τα μπουρδελα να ξεφυγω λιγο και το εγραψα εδω,τωρα ετσι που ειμαι ολο στενοχωρια και νευρα αστα να πανε!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Συγνωμη φιλε,διαβαζα τα μπουρδελα να ξεφυγω λιγο και το εγραψα εδω,τωρα ετσι που ειμαι ολο στενοχωρια και νευρα αστα να πανε!
αδερφέ γιατι στενοχωριέσαι;
είναι η μέρα που τη γαμάει ο άλλος;
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Συγνωμη φιλε,διαβαζα τα μπουρδελα να ξεφυγω λιγο και το εγραψα εδω,τωρα ετσι που ειμαι ολο στενοχωρια και νευρα αστα να πανε!

Δεν θελει νευρα..........Θελει απολυτη χαλαρωση και ηρεμια
Βρεs ενα σωστο μεροs και........ολοι εδω θα σου συμπαρασταθουμε
Αρκει να μαs πειs, αν ειναι ψηλη, ξανθια,τι ωρεs κτλ :grin: :grin:
 
OP
OP
Skipse tora

Skipse tora

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2012
Μηνύματα
93
Like
1
Πόντοι
0
Στο μεταξυ το Σαββατο αν τον δω για τσαρκα θα κανω παλι τον μαλακα;καπου βαρεθηκα και δεν γουσταρω κιολας παραπανω απο το γαμησι,το μονο παρηγορο
ειναι οτι δεν πολυκαιγεται και δεν μου εχει δειξει σημαδια οτι γουσταρει τρελλα,μια φορα μαλιστα μου ειχε πει οταν δεν ειχαμε βγει
καποιοι και ειχε σπασει το σκηνικο εξοδου να την παρω να βγω εγω μαζι της,τοτε δεν ειχε γινει τιποτα αλλα οταν το θυμαμαι
με ψιλοπαιρνει απο κατω!
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.860
Like
29.991
Πόντοι
5.006
Καλημερα τετοια ωρα μαλλον να πω σε ολο το τιμ εδω,που ξημεροβραδιαζεται σε αναζητηση για μουνοκωλαρακια...
Θα βαλω ενα θεμα για να γνωριστουμε καλυτερα,εχω μια γκομενα η οποια γουσταρει πολυ να πηδιεται μαζι μου και με τρελλαινει κυριολεκτικα!
Ξερω οτι την πηδαει και καποιος αλλος αλλα δεν με νοιαζει αυτο,μαλιστα με στενοχωρει κιολας(δεν ειμαι μαζοχα).
Απλα αυτος που την πηδαει σαν κεντρικο προσωπο γιατι πρωτος την βρηκε και που τον ξερω ειναι φιλαρακι μου
και δεν το ξερει,εγω να του το πω δεν γινεται γιατι τι θα μπορουσα να του πω;
Οτι εγινε κατα λαθος;αυτα μονο κατα λαθος δεν γινονται.
Η γκομενα ειναι αλλου για αλλου και τα εχει ολα γραμμενα,μονο να γαμιεται την νοιαζει και που θα παμε να πιουμε κανενα ποτο.
Της ειπα να μην τον χωρισει(δηθεν οτι δεν ειναι σωστο)γιατι σκεφτηκα(αλλα δεν της το ειπα)οτι για να κανει αυτα με αυτον
θα κανει τα ιδια και με εμενα αν μου μεινει αμανατι!
Παντως κανει μια πιπα που αν δουλευε σε μπουρδελο θα ηταν στην dream-team!
Αν θελετε πειτε καμια γνωμη η αν σας εχει τυχει κατι παρομοιο που πιστευω οτι κατι θα σας εχει τυχει!
Το εχω μετανιωσει αλλα τωρα........τι να κανω;
Καλή καρδιά ρε φίλε και υπομονή όλα μια ιδέα είναι.
 
OP
OP
Skipse tora

Skipse tora

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2012
Μηνύματα
93
Like
1
Πόντοι
0
Δεν θελει νευρα..........Θελει απολυτη χαλαρωση και ηρεμια
Βρεs ενα σωστο μεροs και........ολοι εδω θα σου συμπαρασταθουμε
Αρκει να μαs πειs, αν ειναι ψηλη, ξανθια,τι ωρεs κτλ :grin: :grin:


Δεν παει να πνιγει η μαλακο καλυτερα;γαμω τα πιπονια της μεσα,αν το μαθει ο αλλος το μονο καλο ειναι οτι θα της τα χωσει
που γαμηθηκε γιατι ειναι παλια φρουρα και τα ριχνει πρωτα στις γκομενες αν τον εχω καταλαβει καλα,αλλα εγω μετα πως θα τον αντικρυσω σαν μαλακας;
 

bf391

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
119
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
γιατι δε τη ρωτας αν γουσταρει τις παρτουζες να τη παρετε και οι δυο μαζι ταυτοχρονα να τελειωνει το παραμυθι???
 
OP
OP
Skipse tora

Skipse tora

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2012
Μηνύματα
93
Like
1
Πόντοι
0
Πολυ φοβαμαι οτι κατι εχει καταλαβει γιατι τωρα τελευταια δεν πολυμιλαμε στο τηλεφωνο ενω με επαιρνε πολυ συχνα
αλλα απο την αλλη τον  εχουν γαμησει στην δουλεια και ισως να ειναι αυτο,στο μεταξυ οταν παλια λεγαμε τι θα καναμε αν βρισκαμε καμια γκομενα
μας ξαπλα με κανενα αλλον ελεγε και ξαναελεγε οτι δεν μασαει και θα εμπαινε κι αυτος μεσα στο σετ.
Τωρα τι σκατα θα γινει;
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
μεγαλε γραψε το τηλεφωνο της κ αστηνα σε μενα
εσυ τα εχεις με καριολα και γαμας ασυστολα
εγω τα εχω με αγια και καθε του αγιου γαμαω
 
OP
OP
Skipse tora

Skipse tora

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2012
Μηνύματα
93
Like
1
Πόντοι
0
μεγαλε γραψε το τηλεφωνο της κ αστηνα σε μενα
εσυ τα εχεις με καριολα και γαμας ασυστολα
εγω τα εχω με αγια και καθε του αγιου γαμαω


Κλαυτερα φιλε τελικα εισαι εσυ,ολο αγχος ειμαι,δεν γινοταν να ειναι η γκομενα του αφεντικου μου που με εχει καταγαμησει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom