Νέα

μασαζ λιζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα glove
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 236
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
ανοιγω ενα νεο θρεντ γιατι απο οτι ειδα δεν υπαρχει κατι αναλογο.
μου την συστησε ενασ φιλος που την βρηκε απο αγγελια στην χρυση ευκαιρια  η αγγελια γραφει για μανικιουρ πεντικιουρ αλλα κανει και μασαζ .( ) .
ειπα λοιπον να παω πριν τις διακοπες να κανω ενα μασαζακι μιας και η λιζα ειναι κοντα στην περιοχη μου ( αγιος ελευθεριος ) .
κλεινω ραντεβουδακι και βουρρρ. παω λοιπον μου ανοιγει η λιζα εκ ρωσιασ γυρω στα σαραντα υψος 1,70-1,75 νταρντανα. μπαινω λοιπον βγαζω ολα τα  ρουχα και αρχιζει το μασαζ απο πανω μεχρι κατω , ελιωσα στο μασαζ αφου ηταν αρκετα δυνατο . οταν φτασαμε στις επιμαχεσ περιοχες εννοω ψηλα στα ποδια μου ακουμπαγε και λιγο τα αρχ...δια επιτηδες η καταλαθος  δεν καταλαβα παντως  με εκανε τουρμπο και ανασηκονομουν για να πιασει και λιγο παραπανω πραγμα βεβαια που εκανε και αφου ημουν ετοιμοσ να παραδωσω  εγινε μια τελεια φραπεδια. το κοστος αυτων 50 ευρο. απο οτι καταλαβα βεβαια σιγουρα παιζει και κατι παραπανω γιατι στο τελος μου ειπε αν ξαναπαω θα κανουμε και αλλα.
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
ανοιγω ενα νεο θρεντ γιατι απο οτι ειδα δεν υπαρχει κατι αναλογο.
μου την συστησε ενασ φιλος που την βρηκε απο αγγελια στην χρυση ευκαιρια  η αγγελια γραφει για μανικιουρ πεντικιουρ αλλα κανει και μασαζ .( ) .
ειπα λοιπον να παω πριν τις διακοπες να κανω ενα μασαζακι μιας και η λιζα ειναι κοντα στην περιοχη μου ( αγιος ελευθεριος ) .
κλεινω ραντεβουδακι και βουρρρ. παω λοιπον μου ανοιγει η λιζα εκ ρωσιασ γυρω στα σαραντα υψος 1,70-1,75 νταρντανα. μπαινω λοιπον βγαζω ολα τα  ρουχα και αρχιζει το μασαζ απο πανω μεχρι κατω , ελιωσα στο μασαζ αφου ηταν αρκετα δυνατο . οταν φτασαμε στις επιμαχεσ περιοχες εννοω ψηλα στα ποδια μου ακουμπαγε και λιγο τα αρχ...δια επιτηδες η καταλαθος  δεν καταλαβα παντως  με εκανε τουρμπο και ανασηκονομουν για να πιασει και λιγο παραπανω πραγμα βεβαια που εκανε και αφου ημουν ετοιμοσ να παραδωσω  εγινε μια τελεια φραπεδια. το κοστος αυτων 50 ευρο. απο οτι καταλαβα βεβαια σιγουρα παιζει και κατι παραπανω γιατι στο τελος μου ειπε αν ξαναπαω θα κανουμε και αλλα.
απο οτι καταλαβα, πας εσυ στο χωρο της...????...εβγαλε τα ρουχα της?....χουφτωσες?...δεν μας τα λες ολα...για λεγε....
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
απο οτι καταλαβα, πας εσυ στο χωρο της...????...εβγαλε τα ρουχα της?....χουφτωσες?...δεν μας τα λες ολα...για λεγε....
 

  αυτες ειναι  λεπτομερειες  ανευ σημασιας.      τα  ουσιωδη  ειναι  , μανικιουρ, πεντικιουρ,    αποτριχωση    και  κουρεμα.    να  ημουνα  απο  μερια  και  να  σε εβλεπα .   
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
 

  αυτες ειναι  λεπτομερειες  ανευ σημασιας.      τα  ουσιωδη  ειναι  , μανικιουρ, πεντικιουρ,    αποτριχωση     και  κουρεμα.    να  ημουνα  απο  μερια  και  να  σε εβλεπα .   
Ματακια !!!  :cool2: :cool2:          :2funny: :2funny: :2funny:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
ανοιγω ενα νεο θρεντ γιατι απο οτι ειδα δεν υπαρχει κατι αναλογο.
μου την συστησε ενασ φιλος που την βρηκε απο αγγελια στην χρυση ευκαιρια  η αγγελια γραφει για μανικιουρ πεντικιουρ αλλα κανει και μασαζ .( ) .
ειπα λοιπον να παω πριν τις διακοπες να κανω ενα μασαζακι μιας και η λιζα ειναι κοντα στην περιοχη μου ( αγιος ελευθεριος ) .
κλεινω ραντεβουδακι και βουρρρ. παω λοιπον μου ανοιγει η λιζα εκ ρωσιασ γυρω στα σαραντα υψος 1,70-1,75 νταρντανα. μπαινω λοιπον βγαζω ολα τα  ρουχα και αρχιζει το μασαζ απο πανω μεχρι κατω , ελιωσα στο μασαζ αφου ηταν αρκετα δυνατο . οταν φτασαμε στις επιμαχεσ περιοχες εννοω ψηλα στα ποδια μου ακουμπαγε και λιγο τα αρχ...δια επιτηδες η καταλαθος  δεν καταλαβα παντως  με εκανε τουρμπο και ανασηκονομουν για να πιασει και λιγο παραπανω πραγμα βεβαια που εκανε και αφου ημουν ετοιμοσ να παραδωσω  εγινε μια τελεια φραπεδια. το κοστος αυτων 50 ευρο. απο οτι καταλαβα βεβαια σιγουρα παιζει και κατι παραπανω γιατι στο τελος μου ειπε αν ξαναπαω θα κανουμε και αλλα.
Για μενα, επρεπε να ρωτησεις τι αλλο παιζει και ποσο κανει !!! :idiot:
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
ανοιγω ενα νεο θρεντ γιατι απο οτι ειδα δεν υπαρχει κατι αναλογο.
μου την συστησε ενασ φιλος που την βρηκε απο αγγελια στην χρυση ευκαιρια  η αγγελια γραφει για μανικιουρ πεντικιουρ αλλα κανει και μασαζ .( ) .
ειπα λοιπον να παω πριν τις διακοπες να κανω ενα μασαζακι μιας και η λιζα ειναι κοντα στην περιοχη μου ( αγιος ελευθεριος ) .
κλεινω ραντεβουδακι και βουρρρ. παω λοιπον μου ανοιγει η λιζα εκ ρωσιασ γυρω στα σαραντα υψος 1,70-1,75 νταρντανα. μπαινω λοιπον βγαζω ολα τα  ρουχα και αρχιζει το μασαζ απο πανω μεχρι κατω , ελιωσα στο μασαζ αφου ηταν αρκετα δυνατο . οταν φτασαμε στις επιμαχεσ περιοχες εννοω ψηλα στα ποδια μου ακουμπαγε και λιγο τα αρχ...δια επιτηδες η καταλαθος  δεν καταλαβα παντως  με εκανε τουρμπο και ανασηκονομουν για να πιασει και λιγο παραπανω πραγμα βεβαια που εκανε και αφου ημουν ετοιμοσ να παραδωσω  εγινε μια τελεια φραπεδια. το κοστος αυτων 50 ευρο. απο οτι καταλαβα βεβαια σιγουρα παιζει και κατι παραπανω γιατι στο τελος μου ειπε αν ξαναπαω θα κανουμε και αλλα.
ποσο αγαμητος και μαλακοκαβλης μπορει να ειναι ενας ανθρωπος.
ειναι ποτε δυνατον ενας ανθρωπος σαν αυτον να γαμησει γκομενα χωρις να ειναι πουτανα?
εδωσες που εδωσες το 50αρικο σου,πανε τουλαχιστον και γαμα σε κανενα μπουρδελο.
αλλα η μαλακια εχει μπει πλεον στο πετσι σας σε μερικους. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
 

  αυτες ειναι  λεπτομερειες  ανευ σημασιας.      τα  ουσιωδη  ειναι  , μανικιουρ, πεντικιουρ,    αποτριχωση     και  κουρεμα.    να  ημουνα  απο  μερια  και  να  σε εβλεπα .   
ασε εσυ!!!....δεν απαντας και στο τηλεφωνο τον τελευταιο καιρο..... :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1:
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
εμφανιση????
 
OP
OP
glove

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
απο οτι καταλαβα, πας εσυ στο χωρο της...????...εβγαλε τα ρουχα της?....χουφτωσες?...δεν μας τα λες ολα...για λεγε....
απανταω μια μια στις ερωτησεις σου
1 καλα καταλαβες
2 απο πανω
3 κανονικα
απο οτι καταλαβα η τιμη ειναι για full προγραμμα  απλως εγω στην φραπεδια παρεδωσα αν και μεχρι εκει ειμαι κομπλε.
της ειπα και για το σαιτ πραγμα που δεν ηξερε και καλο ειναι να το αναφερετε για κατι παραπανω και πιο σιγουρο.
 
OP
OP
glove

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
ποσο αγαμητος και μαλακοκαβλης μπορει να ειναι ενας ανθρωπος.
ειναι ποτε δυνατον ενας ανθρωπος σαν αυτον να γαμησει γκομενα χωρις να ειναι πουτανα?
εδωσες που εδωσες το 50αρικο σου,πανε τουλαχιστον και γαμα σε κανενα μπουρδελο.
αλλα η μαλακια εχει μπει πλεον στο πετσι σας σε μερικους. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
φιλαρακο καθε ενας εχει τα γουστα του και εμενα ειναι αυτα εσυ πραξε οπως γουσταρεις ουτε σε εβρισα ουτε σε ξερω και ουτε θελω να σε γνωρισω ,ειμαστε εδω για να ανταλασσουμε αποψεις και οχι για να βριζομαστε.
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
απανταω μια μια στις ερωτησεις σου
1 καλα καταλαβες
2 απο πανω
3 κανονικα
απο οτι καταλαβα η τιμη ειναι για full προγραμμα  απλως εγω στην φραπεδια παρεδωσα αν και μεχρι εκει ειμαι κομπλε.
της ειπα και για το σαιτ πραγμα που δεν ηξερε και καλο ειναι να το αναφερετε για κατι παραπανω και πιο σιγουρο.
βυζια μεγαλα?...μικρα?....
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Like
34
Πόντοι
1
Από εμφάνιση - σώμα , πρόσωπο πως είναι;
 

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Μπράβο σου φίλε Glove που μοιράστηκες την εμπειρία σου μαζί μας, μην απογοητεύεσαι από αυτούς που πιστεύουν ότι σωστή άποψη υπάρχει μόνο μία, και αυτή είναι πάντα η δική τους.  :idiot:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
απο οτι καταλαβα η τιμη ειναι για full προγραμμα  απλως εγω στην φραπεδια παρεδωσα αν και μεχρι εκει ειμαι κομπλε.

Την επόμενη φορά πιό συγκεντρωμένος, για να έχεις πλήρη εξυπηρέτηση.... ;)
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
6
Like
529
Πόντοι
96
Εχω την εντύπωση οτι η αγγελεία δεν είναι ποιά ενεργή
Ας δώσει κάποιος τηλέφωνο
 

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
ανοιγω ενα νεο θρεντ γιατι απο οτι ειδα δεν υπαρχει κατι αναλογο.
μου την συστησε ενασ φιλος που την βρηκε απο αγγελια στην χρυση ευκαιρια  η αγγελια γραφει για μανικιουρ πεντικιουρ αλλα κανει και μασαζ .( ) .
ειπα λοιπον να παω πριν τις διακοπες να κανω ενα μασαζακι μιας και η λιζα ειναι κοντα στην περιοχη μου ( αγιος ελευθεριος ) .
κλεινω ραντεβουδακι και βουρρρ. παω λοιπον μου ανοιγει η λιζα εκ ρωσιασ γυρω στα σαραντα υψος 1,70-1,75 νταρντανα. μπαινω λοιπον βγαζω ολα τα  ρουχα και αρχιζει το μασαζ απο πανω μεχρι κατω , ελιωσα στο μασαζ αφου ηταν αρκετα δυνατο . οταν φτασαμε στις επιμαχεσ περιοχες εννοω ψηλα στα ποδια μου ακουμπαγε και λιγο τα αρχ...δια επιτηδες η καταλαθος  δεν καταλαβα παντως  με εκανε τουρμπο και ανασηκονομουν για να πιασει και λιγο παραπανω πραγμα βεβαια που εκανε και αφου ημουν ετοιμοσ να παραδωσω  εγινε μια τελεια φραπεδια. το κοστος αυτων 50 ευρο. απο οτι καταλαβα βεβαια σιγουρα παιζει και κατι παραπανω γιατι στο τελος μου ειπε αν ξαναπαω θα κανουμε και αλλα.


δεν βγάζει κατι η αγγελία μάλλον ελειξε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom