Νέα

FIFA 13

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jstar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
Εδώ θα συζητάμε τα πάντα όλα για το FIFA 13 για όλες τις κονσόλες και το pc..
 
OP
OP
jstar

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
τελος σεπτεμβρη!
 
OP
OP
jstar

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
το Fifa απο το 2007-8 κ μετα έχει γίνει πολύ καλύτερο του Προ..ειδικά το Φιφα12 ήταν αξεπέραστο,δεν συγκρίνονται..
ήμουν και φαν του Προ,φαν κάθε ποδοσφαίρου απο το tehkan world cup 1985 και μετά μέχρι σήμερα αλλά κατα την άποψη μου το Φιφα12 ήταν το καλύτερο ποδοσφαιράκι όλων των εποχών
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Εμένα μου αρέσουν και τα 2,ΟΜΗΡΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ 2 ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
fifa εχω να παιξω απο το 98-2000

μονο προ απο τοτε

και με τα πατσακια απο wehellas ειναι τελειο

ιδιως εαν κανεις ορισμενες ρυθμισεις που κανω μετα στον kitserver, το παιχνιδακι γινεται φανταστικο

εχει ομαλοτατο gameplay σαν να βλεπεις πραγματικο παιχνιδι
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
το Fifa απο το 2007-8 κ μετα έχει γίνει πολύ καλύτερο του Προ..ειδικά το Φιφα12 ήταν αξεπέραστο,δεν συγκρίνονται..
ήμουν και φαν του Προ,φαν κάθε ποδοσφαίρου απο το tehkan world cup 1985 και μετά μέχρι σήμερα αλλά κατα την άποψη μου το Φιφα12 ήταν το καλύτερο ποδοσφαιράκι όλων των εποχών

το Pro μετα το 2006 εκανε κοιλια

το pro 06 ηταν πολυ καλο

με πολυ ομαλο gameplay

προσωπικα οταν παιζω ποδοσφαιρακι δεν μπορω να βλεπω τον παιχτη να τρεχει σαν μυγα

γι αυτο κανω ρυθμισεις στο gameplay του patch kitserver
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
fifa εχω να παιξω απο το 98

μονο προ απο τοτε

και με τα πατσακια απο wehellas ειναι τελειο

ιδιως εαν κανεις ορισμενες ρυθμισεις που κανω μετα στον kitserver, το παιχνιδακι γινεται φανταστικο

εχει ομαλοτατο gameplay σαν να βλεπεις πραγματικο παιχνιδι

Φου έπαιξα pro πέρυσι με τον ανηψιό μου (6η δημοτικού) και μου άλλαξε τα φώτα, βαριόταν να μου βάζει γκολ.  :2funny:

Μετά τη 2α λυκείου έκοψα τα ουφάδικα και τα ηλεκτρονικά, τα βαρέθηκα απίστευτα.  :P

Πάντως το pro είναι δύσκολο στο χειρισμό (σε σχέση με τα παλιά). :grin:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Φου έπαιξα pro πέρυσι με τον ανηψιό μου (6η δημοτικού) και μου άλλαξε τα φώτα, βαριόταν να μου βάζει γκολ.  :2funny:

Μετά τη 2α λυκείου έκοψα τα ουφάδικα και τα ηλεκτρονικά, τα βαρέθηκα απίστευτα.  :P

Πάντως το pro είναι δύσκολο στο χειρισμό (σε σχέση με τα παλιά). :grin:

αξιζει το pro 2012 με το patch wehellas..θα σου πω μετα και τι ρυθμισεις θα κανεις για ΟΜΑΛΟΤΑΤΟ GAMEPLAY και δεν θα χορταινεις να παιζεις..ειναι σαν να βλεπεις πραγματικη μπαλα απο την tv
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
Το pro 12 σαφως ανωτερο απο το 11 ειδικοτερα στον χειρισμο αλλα δυσκολοτατο σε σημειο υπερβολης οπου καλοι παιχτες να ειναι χειροτεροι απο μετριους οταν παιζεις αντιπαλος με καποια ομαδα του παιχνιδιου στο δυσκολοτερο επιπεδο.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
στο μετριο επιπεδο το εχω εαν θυμαμαι καλα

και τα σκορ σε καθε παιχνιδι ειναι νορμαλ..0-0, 1-0, 1-1, 2-1
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
λεω να παρω κανα τσιπαρισμενο εξμποξ οχι φλασαρισμενο προσοχη!
ξερει κανεις κανα μαγαζι στην αθηνα να το αγορασω να μου το τσιπαρει κ να αντιγραφειπαιχνιδια σε σιντι οχι να μου τα περναει στην μνημη θελω χαρντγουερ

δεκτα κ πμ!
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
677
Πόντοι
96
το Fifa απο το 2007-8 κ μετα έχει γίνει πολύ καλύτερο του Προ..ειδικά το Φιφα12 ήταν αξεπέραστο,δεν συγκρίνονται..
ήμουν και φαν του Προ,φαν κάθε ποδοσφαίρου απο το tehkan world cup 1985 και μετά μέχρι σήμερα αλλά κατα την άποψη μου το Φιφα12 ήταν το καλύτερο ποδοσφαιράκι όλων των εποχών

Ετσι ειναι!  :rockon: Και ασε τους αλλους να λενε τις βλακειες τους!  :headbang:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Το προ το 11 ειναι γαματο αλλα να μην μπορω να σταυρωσω μια νικη στο ονλαιν.... γμτ !!!!!!!
 

Επισκέπτης
λεω να παρω κανα τσιπαρισμενο εξμποξ οχι φλασαρισμενο προσοχη!
ξερει κανεις κανα μαγαζι στην αθηνα να το αγορασω να μου το τσιπαρει κ να αντιγραφειπαιχνιδια σε σιντι οχι να μου τα περναει στην μνημη θελω χαρντγουερ

δεκτα κ πμ!

Δε νομιζω πως περνει τσιπακι το 360. Απ'οσο ξερω φλασαρουν το drive. Eγω το εχω φλασαρει σε μαγαζι 3 φορες και παιζει games που κατεβαζω απο το internet. Τα γραφω με το image burn σε δισκακια verbatim και μου τα παιζει ολα.
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
ήμουν και φαν του Προ,φαν κάθε ποδοσφαίρου απο το tehkan world cup 1985 και μετά

Τα είπες όλα
roxx.gif
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Δε νομιζω πως περνει τσιπακι το 360. Απ'οσο ξερω φλασαρουν το drive. Eγω το εχω φλασαρει σε μαγαζι 3 φορες και παιζει games που κατεβαζω απο το internet. Τα γραφω με το image burn σε δισκακια verbatim και μου τα παιζει ολα.

ξερω για το φλασαρισμα μου εδινα κ ετοιμη κονσολα ενας αλλα πρεπει να καταβεζω εγω τα παιχνιδια κ θα παιρνει ωρα κ μπορει καποιο να μην το βρισκω

νομιζω υπαρχει κ τσιπακι να διαβαζει αντιγραμμενα σιντι οποως στο πλειστεισον το παλιο

μονο που δεν εχεις ονλαιν παιχνιδι
 
OP
OP
jstar

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
θα χυσουμε με το νεο φιφα..
οτι και να πουμε ειναι λιγο  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom