Νέα

Γυναικες που δοκιμαζουν λεσβιακο με πορνες ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dinn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dinn

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
726
Like
41
Πόντοι
6
υπαρχουν γυναικες που δοκιμαζουν πορνες χωρις απαραιτητα να ειναι κατα συνειδηση λεσβιες

ετσι απλα γιατι ζηλευουν την δυναμη που ασκει ο πληρωμενος ερωτας?

ειχα ακουσει για λεσβιακα οργια με κυριες και πορνες

εαν πανε σε μπουρδελο  η cg και ζητησουν σεξ τι γινεται?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
υπαρχουν γυναικες που δοκιμαζουν πορνες χωρις απαραιτητα να ειναι κατα συνειδηση λεσβιες

ετσι απλα γιατι ζηλευουν την δυναμη που ασκει ο πληρωμενος ερωτας?

ειχα ακουσει για λεσβιακα οργια με κυριες και πορνες

εαν πανε σε μπουρδελο  η cg και ζητησουν σεξ τι γινεται?
Φιλε απο μαλλια πως πας?
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.904
Κριτικές
10
Like
4.158
Πόντοι
4.895
παίχτη εγώ ξέρω μόνο για γκόμενες bi αλλά μεταξύ τους όχι με πόρνες
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
493
Πόντοι
4.906
υπαρχουν γυναικες που δοκιμαζουν πορνες χωρις απαραιτητα να ειναι κατα συνειδηση λεσβιες

ετσι απλα γιατι ζηλευουν την δυναμη που ασκει ο πληρωμενος ερωτας?

ειχα ακουσει για λεσβιακα οργια με κυριες και πορνες

εαν πανε σε μπουρδελο  η cg και ζητησουν σεξ τι γινεται?
δεν γινεται τιποτα....... :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Πολυ σινεμα βλεπειs
 

ChevChelios

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
Για οπα ρε σεις που αρχισατε το κραξιμο αμεσως. Εχω μια φιλη η οποια γουσταρε να κανει λεσβιακο, αλλα δε γνωριζε καμια λεσβια η bisexual. Δηλαδη τι να κανει η κοπελα?? Να βγει στο δρομο να φωναζει: Ψαχνω λεσβιαααααααααααααααααααααααα.. Πηρε ενα call girl και ισιωσε...
 

Επισκέπτης
Για οπα ρε σεις που αρχισατε το κραξιμο αμεσως. Εχω μια φιλη η οποια γουσταρε να κανει λεσβιακο, αλλα δε γνωριζε καμια λεσβια η bisexual. Δηλαδη τι να κανει η κοπελα?? Να βγει στο δρομο να φωναζει: Ψαχνω λεσβιαααααααααααααααααααααααα.. Πηρε ενα call girl και ισιωσε...

internet τύπε
κολλάν σα βεντούζες αυτοί/ες εκεί μέσα
σαν τον τέντζερη με το καπάκι
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.777
Like
4.500
Πόντοι
606
Πάντως εγώ έχω κάνει με δύο διαφορετικές bisexual μιλφς τρίο με επίσης bisexual βιζιτάκια (αρκετά πραπάνω από δύο αυτά)

Συνηθέστατα τους άρεσε τόσο μεταξύ τους που με δυσκολία έμπαινα κι εγώ στο παιχνίδι. :cheesy:

Μάλιστα η μία από τις μιλφς είχαν βρει τόσο καλό fit με το βιζιτάκι που η μικρή την παρακαλούσε να "συνεργαστούν". Το σκέφτηκε η άλλη για λίγο, αλλά δεν το αποφάσισε. Δεν είχε και ιδαίτερη χρηματική ανάγκη, ήταν και στα 42 ήδη τότε.

Τυχαία προχθές μιλούσα με την "μικρή" (έχει γίνει μεγάλη και τρανή πλέον στον χώρο) και με ρωτάει
"Η Σ. τί γίνεται;" Ακόμα κι εγώ την είχα ξεχάσει κι αυτή την θυμώταν!
 

ChevChelios

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
Πάντως εγώ έχω κάνει με δύο διαφορετικές bisexual μιλφς τρίο με επίσης bisexual βιζιτάκια (αρκετά πραπάνω από δύο αυτά)

Συνηθέστατα τους άρεσε τόσο μεταξύ τους που με δυσκολία έμπαινα κι εγώ στο παιχνίδι. :cheesy:

Μάλιστα η μία από τις μιλφς είχαν βρει τόσο καλό fit με το βιζιτάκι που η μικρή την παρακαλούσε να "συνεργαστούν". Το σκέφτηκε η άλλη για λίγο, αλλά δεν το αποφάσισε. Δεν είχε και ιδαίτερη χρηματική ανάγκη, ήταν και στα 42 ήδη τότε.

Τυχαία προχθές μιλούσα με την "μικρή" (έχει γίνει μεγάλη και τρανή πλέον στον χώρο) και με ρωτάει
"Η Σ. τί γίνεται;" Ακόμα κι εγώ την είχα ξεχάσει κι αυτή την θυμώταν!

Ευγε συναγωνιστη!!!  :rockon:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.363
Κριτικές
3
Like
3.169
Πόντοι
786
'Ηξερα βίζιτα πού είχε σταθερή πελάτισα λεσβία καί μου έλεγε πού τήν είχε ερωτευτεί κιόλας.
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.777
Like
4.500
Πόντοι
606
Ευγε συναγωνιστη!!!  :rockon:

Μαλακίες εύγε!
Τώρα που τα έχω κάνει όλα και έχω κορεσθεί δεν μου κάνει καν αίσθηση να πηδήσω! Διαβάζω εδώ μέσα "Αυτή είναι καλή, αυτή κάνει εκείνο, ή άλλη το άλλο" κλπ και λέω "Πού την βρίσκουν την όρεξη;"
Εν τάξει μεγάλωσα κι όλας! Τα πέρασα τα 55.

Τουλάχιστον έζησα έντονες και ενδιαφέρουσες στιγμές. Οι περισσότεροι ίσως δεν τις ζήσουν ποτέ.
Όμως αν συνειδητοποιήεις πως οι ιστορίες που διηγείσαι δεν είναι μια βδομάδας ή ενός μήνα, αλλά κάποιων χρόνων συνήθως, καταλαβαίνεις πως γέρασες...
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.777
Like
4.500
Πόντοι
606
άρα εκτός από τους αγαπούληδες υπάρχουν και αγαπούλησες;

Εξ ορισμού το λεσβιακό σεξ, επειδή του λείπει η διείσδυση και έχει λιγώτερη βιαιότητα, έχει ανάγκη μεγαλύτερης τρυφερότητας και ίσως και της ψευδαίσθησης κάποιου "αισθήματος".
Όχι πως το ετερόφυλο δεν το έχει παρόμοια ανάγκη!

Μην μου πει κανείς πως αισθάνεται το ίδιο σε ένα στούντιο όπως με κάποια γυναίκα που εχει κάποιου είδους σχέση.
Νόμιμη, παράνομη, αμοιβόμενη, οτιδήποτε, αλλά σχέση.
 

achilles66

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2012
Μηνύματα
112
Like
26
Πόντοι
1
Εξ ορισμού το λεσβιακό σεξ, επειδή του λείπει η διείσδυση και έχει λιγώτερη βιαιότητα, έχει ανάγκη μεγαλύτερης τρυφερότητας και ίσως και της ψευδαίσθησης κάποιου "αισθήματος".
αυτο που΄ λενε οι λεσβίες είναι τί γυρεύουνε οι άντρες μέσα στά σώματα μας
 

ChevChelios

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
Μαλακίες εύγε!
Τώρα που τα έχω κάνει όλα και έχω κορεσθεί δεν μου κάνει καν αίσθηση να πηδήσω! Διαβάζω εδώ μέσα "Αυτή είναι καλή, αυτή κάνει εκείνο, ή άλλη το άλλο" κλπ και λέω "Πού την βρίσκουν την όρεξη;"
Εν τάξει μεγάλωσα κι όλας! Τα πέρασα τα 55.

Τουλάχιστον έζησα έντονες και ενδιαφέρουσες στιγμές. Οι περισσότεροι ίσως δεν τις ζήσουν ποτέ.
Όμως αν συνειδητοποιήεις πως οι ιστορίες που διηγείσαι δεν είναι μια βδομάδας ή ενός μήνα, αλλά κάποιων χρόνων συνήθως, καταλαβαίνεις πως γέρασες...

Οχι μαλακιες Ευγε.. Εσυ τα εζησες και τα εκανες και μπραβο σου. Τωρα ειναι η σειρα αλλων να τα κανουν. Που ειναι το κακο?? :)
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
υπαρχουν γυναικες που δοκιμαζουν πορνες χωρις απαραιτητα να ειναι κατα συνειδηση λεσβιες

ετσι απλα γιατι ζηλευουν την δυναμη που ασκει ο πληρωμενος ερωτας?

ειχα ακουσει για λεσβιακα οργια με κυριες και πορνες

εαν πανε σε μπουρδελο  η cg και ζητησουν σεξ τι γινεται?

Τι να γινει?
Ολα καλα μαν!

Εσυ τι νεα?
 

prof

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Για οπα ρε σεις που αρχισατε το κραξιμο αμεσως. Εχω μια φιλη η οποια γουσταρε να κανει λεσβιακο, αλλα δε γνωριζε καμια λεσβια η bisexual. Δηλαδη τι να κανει η κοπελα?? Να βγει στο δρομο να φωναζει: Ψαχνω λεσβιαααααααααααααααααααααααα.. Πηρε ενα call girl και ισιωσε...
Τελικά φίλε πιστεύω ότι αρκετές κοπέλλες επιθυμούν να συνευρεθούν με το ίδιο φύλο, αρκεί να τους δοθεί η κατάλληλη ευκαιρία :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Μαλακίες εύγε!
Τώρα που τα έχω κάνει όλα και έχω κορεσθεί δεν μου κάνει καν αίσθηση να πηδήσω! Διαβάζω εδώ μέσα "Αυτή είναι καλή, αυτή κάνει εκείνο, ή άλλη το άλλο" κλπ και λέω "Πού την βρίσκουν την όρεξη;"
Εν τάξει μεγάλωσα κι όλας! Τα πέρασα τα 55.

Τουλάχιστον έζησα έντονες και ενδιαφέρουσες στιγμές. Οι περισσότεροι ίσως δεν τις ζήσουν ποτέ.
Όμως αν συνειδητοποιήεις πως οι ιστορίες που διηγείσαι δεν είναι μια βδομάδας ή ενός μήνα, αλλά κάποιων χρόνων συνήθως, καταλαβαίνεις πως γέρασες...

Να αρχισεις μπριτζ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom