Νέα

Evelin

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsimiski51a
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
http://[URL unfurl="true"]www.ts-dating.com/ShowPhoto.php?Iname=Shemale-EVELINGR-1273629&iwidth=540&iheight=800[/img[/URL]]

εμπειρία κανείς ?
[/quote]

Εχει σταθερο τιμονι το οποιο ειναι και σχετικα ελαφρυ.
Παιρνει κλεισεις στις στροφες αλλα σε μακρυ ταξιδι ειναι ανετο.
Εξαρταται τι κινητηρα εχει. Αν ειναι το 200 Kompressor τοτε ειναι ιδανικο για Ελλαδα.
Θελουν προσοχη τα δερματα διοτι λερωνει ευκολα.
Εχει πολυ καλη ορατοτητα, λογω απουσιας μεσαιας κολωνας.
Η Θεση οδηγησης ειναι απο της καλες στην κατηγορια του.

Τωρα το βρισκεις και με κατω απο 10.000 χιλιαρικα.
Mercedes αγοραζεις εξ αλλου.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Εχει σταθερο τιμονι το οποιο ειναι και σχετικα ελαφρυ.
Παιρνει κλεισεις στις στροφες αλλα σε μακρυ ταξιδι ειναι ανετο.
Εξαρταται τι κινητηρα εχει. Αν ειναι το 200 Kompressor τοτε ειναι ιδανικο για Ελλαδα.
Θελουν προσοχη τα δερματα διοτι λερωνει ευκολα.
Εχει πολυ καλη ορατοτητα, λογω απουσιας μεσαιας κολωνας.
Η Θεση οδηγησης ειναι απο της καλες στην κατηγορια του.

Τωρα το βρισκεις και με κατω απο 10.000 χιλιαρικα.
Mercedes αγοραζεις εξ αλλου.
στην τιμή είναι και το μετασκευασμένο?? :2funny: :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εχει σταθερο τιμονι το οποιο ειναι και σχετικα ελαφρυ.
Παιρνει κλεισεις στις στροφες αλλα σε μακρυ ταξιδι ειναι ανετο.
Εξαρταται τι κινητηρα εχει. Αν ειναι το 200 Kompressor τοτε ειναι ιδανικο για Ελλαδα.
Θελουν προσοχη τα δερματα διοτι λερωνει ευκολα.
Εχει πολυ καλη ορατοτητα, λογω απουσιας μεσαιας κολωνας.
Η Θεση οδηγησης ειναι απο της καλες στην κατηγορια του.

Τωρα το βρισκεις και με κατω απο 10.000 χιλιαρικα.
Mercedes αγοραζεις εξ αλλου.
Ξέχασες τα κυριότερα:
Έχει μπροστα μανιβέλλα?
Ο λεβιές είναι μακρύς και χοντρός?
Η τρύπα στο μπουρί πίσω τί διαστάσεις έχει?

:2funny: :2funny: :2funny:
 

mfw

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
46
Like
4
Πόντοι
0
http://[URL unfurl="true"]www.ts-dating.com/ShowPhoto.php?Iname=Shemale-EVELINGR-1273629&iwidth=540&iheight=800[/img[/URL]]

εμπειρία κανείς ?
[/quote]

δεν ειναι καινουρια η εβελυν. ειναι χρονια στο κουρμπετι κατω στη λεωφορο. την ειχα παρει πριν 3 περιπου χρονια. μου ειχε συστηθει αμαντα.
κορμαρα, κωλαρα γυμνασμενη και πολυ καλη συμπεριφορα.δεν ειναι ξεπετα και σε κανει και νιωθεις ανετα απο την αρχη. γουσταρει να της ανοιγεις την κωλοτρυπιδα δυνατα. το γυμνασμενο πατουρακι της ειναι ολα τα λεφτα. την εχυσα στα κωλομαγουλα και τραβηξα αναμνηστικη φωτο.μη μου ζητησετε να την ανεβασω γιατι ειναι για το προσωπικο μου αρχειο.
για τους μερακληδες της παρεας ειναι ντουρα γυρω στα 16-17cm. για τα υπολοιπα δεν μπορω να βοηθησω γιατι ασχολουμαι μονο ενεργητικα.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
δεν ειναι καινουρια η εβελυν. ειναι χρονια στο κουρμπετι κατω στη λεωφορο. την ειχα παρει πριν 3 περιπου χρονια. μου ειχε συστηθει αμαντα.
.............................

:think: :think: Βρίσκεται στα εξωτερικά?
Γιατι το τηλ που δίνει αρχίζει απο 7673*****
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
901
Like
101
Πόντοι
6
:think: :think: Βρίσκεται στα εξωτερικά?
Γιατι το τηλ που δίνει αρχίζει απο 7673*****

σε παρατηρω,μπαινεις μεσα και γραφεις μονο μαλακιες και μαλιστα επιπεδου νηπιαγωγειου.Απο αυτο που ρωτας για το κινητο,καταλαβα οτι εισαι οντως και στο μυαλο χαχας ή μαλλον νηπιο ακομα.Φιλε,λυσε κανα σταυρολεξο,μαθε κανα μουσικο οργανο,παιδεψε γενικα το οποιο μυαλο σου,γιατι πραγματικα απο το πολυ ιντερνετ και τη μαλακια εχεις χαζεψει.Προπονησε το μυαλο σου καθημερινα,σπαζοκεφαλιες,σταυρολεξα,γριφους,βρες κατι να ασχολεισαι.
Ξερω οτι θα μου απαντησεις με βρισιες ή με χιουμορ νηπιακο,οτι και να γραψεις παντως,δεν προκειται να ασχοληθω.Φταινε οι αλλοι εδω μεσα που ασχολουνται μαζι σου και δεν σε απομονωνουν.Αλλα ομοιος ομοιω πελαζει.Και εσυ ψηφιζεις για μενα να φανταστεις και εχεις το ιδιο δικαιωμα στη 1 ψηφο με ολους τους αλλους!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
σε παρατηρω,μπαινεις μεσα και γραφεις μονο μαλακιες και μαλιστα επιπεδου νηπιαγωγειου.Απο αυτο που ρωτας για το κινητο,καταλαβα οτι εισαι οντως και στο μυαλο χαχας ή μαλλον νηπιο ακομα.Φιλε,λυσε κανα σταυρολεξο,μαθε κανα μουσικο οργανο,παιδεψε γενικα το οποιο μυαλο σου,γιατι πραγματικα απο το πολυ ιντερνετ και τη μαλακια εχεις χαζεψει.Προπονησε το μυαλο σου καθημερινα,σπαζοκεφαλιες,σταυρολεξα,γριφους,βρες κατι να ασχολεισαι.
Ξερω οτι θα μου απαντησεις με βρισιες ή με χιουμορ νηπιακο,οτι και να γραψεις παντως,δεν προκειται να ασχοληθω.Φταινε οι αλλοι εδω μεσα που ασχολουνται μαζι σου και δεν σε απομονωνουν.Αλλα ομοιος ομοιω πελαζει.Και εσυ ψηφιζεις για μενα να φανταστεις και εχεις το ιδιο δικαιωμα στη 1 ψηφο με ολους τους αλλους..
:uglystupid: [size=14pt]Μωρή  κακογαμημένη πούστρα ανεγκέφαλη σε εμένα θα πείς να λύνω σπαζοκεφαλιές?
Αντε απο εδώ μωρη σπασαρχίδω που πάς να κάνεις την έξυπνη και να το παίξεις και κριτής.
Έχεις εγγραφεί εδώ και 4 χρόνια και ούτε μία κριτική δεν έχεις έστω  για δείγμα να δούμε και πως τον παίρνεις . Μόνο εξυπνάδες ερωτήσεις και  παπαριές είσαι κλώνε του κερατά.
Ουυυστ απο δω μωρή χεσμένη και ξεχειλωμένη βρωμοκωλότρυπα.
[/size]
 :uglystupid: :idiot: [size=16pt]Όσο δε για την ψήφο κάτι γλυφτοανεγκέφαλες σαν και εσένα με τις επιλογές τους μας έφεραν στα σκατά και την πληρώνουμε όλοι. Χασου άχρηστη! [/size]
Το να εχει παραλειψει επιτηδες το 69 μπροστα δεν σου περασε απο το μυαλο;

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου αλλα δέν ισχύει αυτό!
Αν δοκιμάσεις θα πάρεις το μύνημα: "ο αριθμός δεν υπάρχει"  ;)
Επιμένω το τηλ ή είναι λάθος ή είναι απο άλλη χώρα!
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
σε παρατηρω,μπαινεις μεσα και γραφεις μονο μαλακιες και μαλιστα επιπεδου νηπιαγωγειου.Απο αυτο που ρωτας για το κινητο,καταλαβα οτι εισαι οντως και στο μυαλο χαχας ή μαλλον νηπιο ακομα.Φιλε,λυσε κανα σταυρολεξο,μαθε κανα μουσικο οργανο,παιδεψε γενικα το οποιο μυαλο σου,γιατι πραγματικα απο το πολυ ιντερνετ και τη μαλακια εχεις χαζεψει.Προπονησε το μυαλο σου καθημερινα,σπαζοκεφαλιες,σταυρολεξα,γριφους,βρες κατι να ασχολεισαι.
Ξερω οτι θα μου απαντησεις με βρισιες ή με χιουμορ νηπιακο,οτι και να γραψεις παντως,δεν προκειται να ασχοληθω.Φταινε οι αλλοι εδω μεσα που ασχολουνται μαζι σου και δεν σε απομονωνουν.Αλλα ομοιος ομοιω πελαζει.Και εσυ ψηφιζεις για μενα να φανταστεις και εχεις το ιδιο δικαιωμα στη 1 ψηφο με ολους τους αλλους!

ΑΓΑΜΗΤΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ EINAI MHN ASXOLEISAI
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom