Νέα

evita

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dr-true
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dr-true

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
αν θυμαμαι καλα το 2000 ηταν που ειχα βρει μια αγγελια στο εθνος και ειχα παει σε αυτην τη τραβεστι, δε μου αρεσε απο κοντα και μολις της ζητησα να φυγω μου εβγαλε ενα σκυλο μαυρο και μου ζητησε τα λευτα για το ραντεβου, αυτη πρεπει να ειναι τρομαρα που επαθα

 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Πω πω τι πηγες να παθεις!
Ευτυχως που δεν κλειδωσε καμια πορτα να σε πηδηξει κιολας!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
αν θυμαμαι καλα το 2000 ηταν που ειχα βρει μια αγγελια στο εθνος και ειχα παει σε αυτην τη τραβεστι, δε μου αρεσε απο κοντα και μολις της ζητησα να φυγω μου εβγαλε ενα σκυλο μαυρο και μου ζητησε τα λευτα για το ραντεβου, αυτη πρεπει να ειναι τρομαρα που επαθα

URL]]
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
ο σκύλος έχει αναφερθεί και από άλλον εδώ μέσα, όπως και για αράπηδες βοηθούς. Δεν περνάω ούτε απ' έξω.
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
αν θυμαμαι καλα το 2000 ηταν που ειχα βρει μια αγγελια στο εθνος και ειχα παει σε αυτην τη τραβεστι, δε μου αρεσε απο κοντα και μολις της ζητησα να φυγω μου εβγαλε ενα σκυλο μαυρο και μου ζητησε τα λευτα για το ραντεβου, αυτη πρεπει να ειναι τρομαρα που επαθα

παιδες το εχω παθει κι εγω αυτο με σκυλι αλλα σε μπουρδελο στη Φυλης πριν χρονια,βασικα καναμε μαλακιες κοροιδευαμε μια χοντρη πουτανα και μας εβγαλε το  ροντβαιλερ ο τσατσος και το κρατουσε απο την αλυσιδα κι αυτο λυσαγε να μας δαγκωσει...που να ξεραν ομως οτι το σπρευ το ειχα μαζι μου μολις του πατησα 2 πρεσαρισιες εφερναν τετακε μες στο μπουρδελο σκυλος και τσατσος..
αρα το σπρευ παντα μαζι... :dancing:
 

tecno

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
αν θυμαμαι καλα το 2000 ηταν που ειχα βρει μια αγγελια στο εθνος και ειχα παει σε αυτην τη τραβεστι, δε μου αρεσε απο κοντα και μολις της ζητησα να φυγω μου εβγαλε ενα σκυλο μαυρο και μου ζητησε τα λευτα για το ραντεβου, αυτη πρεπει να ειναι τρομαρα που επαθα


απο κοντα ηταν διαφορετικη απο οτι στις φωτογραφιες?

εχει κανεις αλλος πληροφοριες?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
παιδες το εχω παθει κι εγω αυτο με σκυλι αλλα σε μπουρδελο στη Φυλης πριν χρονια,βασικα καναμε μαλακιες κοροιδευαμε μια χοντρη πουτανα και μας εβγαλε το  ροντβαιλερ ο τσατσος και το κρατουσε απο την αλυσιδα κι αυτο λυσαγε να μας δαγκωσει...που να ξεραν ομως οτι το σπρευ το ειχα μαζι μου μολις του πατησα 2 πρεσαρισιες εφερναν τετακε μες στο μπουρδελο σκυλος και τσατσος..
αρα το σπρευ παντα μαζι... :dancing:
παιδες το εχω παθει κι εγω αυτο με σκυλι αλλα σε μπουρδελο στη Φυλης πριν χρονια,βασικα καναμε μαλακιες κοροιδευαμε μια χοντρη πουτανα και μας εβγαλε το  ροντβαιλερ ο τσατσος και το κρατουσε απο την αλυσιδα κι αυτο λυσαγε να μας δαγκωσει...που να ξεραν ομως οτι το σπρευ το ειχα μαζι μου μολις του πατησα 2 πρεσαρισιες εφερναν τετακε μες στο μπουρδελο σκυλος και τσατσος..
αρα το σπρευ παντα μαζι... :dancing:
:think: Είναι το σπρέϋ που γλυστράει καλλίτερα το κωλοδάχτυλο και το ρίχνεις με νεροπίστολο σαν μπάτμαν??
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
εγώ έχω αναφέρει το σκύλο πριν πολύ καιρό - ροντβαιλερ. το διαμέρισμα είναι κηφισίας ύψος πανόρμου. όσο για εντυπώσεις....σας αρκεί αν σας πω ότι ο λίλας είναι μουνάρα?
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
:think: Είναι το σπρέϋ που γλυστράει καλλίτερα το κωλοδάχτυλο και το ρίχνεις με νεροπίστολο σαν μπάτμαν??
σπρευ πιπεριου hoty....παντα στη δεξια τσεπη...μιας και τυνχανο δεξιοχειρας,ασπροπροσωπο σε βγαζει  :rockon:
 

vagelis13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια η συγκεκριμένη ειναι Ρόδο. ..απο φιλο μου ποθ πηγε εκουσα καλα λογια αν και δεν του πολυ αρεσε...τι παιζει με την συγκεκριμένη;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
καλησπερα παιδια η συγκεκριμένη ειναι Ρόδο. ..απο φιλο μου ποθ πηγε εκουσα καλα λογια αν και δεν του πολυ αρεσε...τι παιζει με την συγκεκριμένη;
κουραζεις τυπε..
 

vagelis13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
αυτη την μ... απαντηση εχει να απαντησεις εσυ ρε βατραχο πως σε λενε..αν δεν εχεις να απντησεις κατι σοβαρο μην μπενεις στον καν στο κοπο...
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
τι να πούμε μεγάλε μου, καλά στα λέει ο βάτραχος. Άκουσες από κάποιον φίλο που δεν του άρεσε καλά λόγια  :S σκέψου δηλαδή να του άρεσε , τι θα σου έλεγε  :o
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
αυτη την μ... απαντηση εχει να απαντησεις εσυ ρε βατραχο πως σε λενε..αν δεν εχεις να απντησεις κατι σοβαρο μην μπενεις στον καν στο κοπο...
καλα ρε μας επεισες...αλβανο εισαι????διαβασε λιγο παραπανω..
 

anomalos32

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΚΑΜΙΑ ΠΙο αναλυτικη πληροφρισ /κτρτικη για το κοριτσι εχουμε?
κανενασ με εμπειρια να μασ πει?
 

TS_Lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2013
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
¨Ασχετο αυτό που θα σας πω, αλλά, θεώρεισα σωστό να το καταθέσω.
Είχα πριν από 7ετίας ένα περιστατικό με κάποια τρανς, η οποία δεν μου άρεσε, αλλά, δεν έφυγα. Όταν τις τον είχα μέσα, και την  :knockinb: τραβιόταν συνέχεια. Με αποτέλεσμα να μην με αφήνει να χύσω.

Τελικά δεν έχεισα, και την ώρα που ετοιμαζόμουνα να φύγω, μου λέει - Αν θέλεις να με χύσεις πέσε ένα 20ρικο ακόμα. Σίν τα 60 που τις έδωσα. Ντύνομαι να φύγω, και δεν με άφεινε να φύγω. Μου έλεγε συνέχεια δώσε ένα 20άρικο ακόμα να χύσεις. Με τα πολλά έφυγα, και ενώ κατέβενα από τις σκάλες, καμιά 10ριά σκαλιά ήταν, έμενε σε υπερηψωμένο υσόγειο, με έβρειζε συνέχεια. Είναι ξανθιά, και την λέγανε Ελίνα, πίσω απο τον σταθμό τρόλευ στην πλατεία αττικής.
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
848
Κριτικές
15
Like
1.761
Πόντοι
1.710
¨Ασχετο αυτό που θα σας πω, αλλά, θεώρεισα σωστό να το καταθέσω.
Είχα πριν από 7ετίας ένα περιστατικό με κάποια τρανς, η οποία δεν μου άρεσε, αλλά, δεν έφυγα. Όταν τις τον είχα μέσα, και την  :knockinb: τραβιόταν συνέχεια. Με αποτέλεσμα να μην με αφήνει να χύσω.

Τελικά δεν έχεισα, και την ώρα που ετοιμαζόμουνα να φύγω, μου λέει - Αν θέλεις να με χύσεις πέσε ένα 20ρικο ακόμα. Σίν τα 60 που τις έδωσα. Ντύνομαι να φύγω, και δεν με άφεινε να φύγω. Μου έλεγε συνέχεια δώσε ένα 20άρικο ακόμα να χύσεις. Με τα πολλά έφυγα, και ενώ κατέβενα από τις σκάλες, καμιά 10ριά σκαλιά ήταν, έμενε σε υπερηψωμένο υσόγειο, με έβρειζε συνέχεια. Είναι ξανθιά, και την λέγανε Ελίνα, πίσω απο τον σταθμό τρόλευ στην πλατεία αττικής.

Να υποθεσω πως η συγκεκριμενη πλεον κανει και πιατσα στη Καβαλας με ενα ασημι μικρο αυτοκινητο,απεναντι απο μεγαλη καφετερια...την βρισκεις μετα τις 20.00 και πριν τις 23.00.Ειναι ωριμη!Εμενα συστηθηκε ως Λινα και μενει πλατεια Αττικης.20 ευρω ειτε στο αυτοκινητο ειτε στο χωρο της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom