Νέα

τρανς ινα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα brycen23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

brycen23

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
1
ξερει κανεις για την ξανθια ινα απο καβαλας;
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Ναι. Οτι ειναι αντρας.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
ειναι εμφανισιακα ωραια ,κυριως ενεργητικη αλλα απαραδεκτη στη συμπεριφορα και βρωμαει...
ειχα την ατυχια να τη γνωρισω πριν 2 μηνες παροτι μελη του site  με συμβουλευαν να μην το κανω. δεν το μετανιωσα που τη συναντησα γιατι πολυ απλα ετσι σχηματισα δικη μου γνωμη.
Μακραν η χειροτερη σε συμπεριφορα τρανς που εχω συναντησει ποτε. δε θελω να μπω σε λεπτομερειες αλλα το ατομο δεν εχει ιχνος αξιοπρεπειας και ηθικης. Πουτανα στην ψυχη 100%
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
παιδες οποιος εχει ΧΤ 550 και παει στην Ινα  :pipa2: δωρεαν....ειχε γκομενο παλια με ΧΤ 550 και το εχει αποθυμενο...εγω το εδωσα το 550 βαρεθηκα τα ιδια πηρα καλυτερο  :dancing: αρκει να λεμε για την Ινα που ειναι χρονια στη Καβαλας με το τουρλωτο κωλαρακι...κι αμα το σουζαρεται κιολας εχει bonus. :kissass:
 

Επισκέπτης
παιδες οποιος εχει ΧΤ 550 και παει στην Ινα  :pipa2: δωρεαν....ειχε γκομενο παλια με ΧΤ 550 και το εχει αποθυμενο...εγω το εδωσα το 550 βαρεθηκα τα ιδια πηρα καλυτερο  :dancing: αρκει να λεμε για την Ινα που ειναι χρονια στη Καβαλας με το τουρλωτο κωλαρακι...κι αμα το σουζαρεται κιολας εχει bonus. :kissass:

και τωρα δηλαδη φιλε εχασες τις τζαμπα πιπες?
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
δεν νομιζω
αυτες πρεπει να ειναι ολες Βουλγαρες
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Αυτες στη φωτογραφια που έβαλες είναι Βουλγάρες (Βούλγαροι). Πολλές εκ των οποίων έχουν φύγει απο Ελλάδα. Είναι σε κάτι παρακμιακά ξενοδοχεία του κέντρου. Συμπεριφορές θράσσους, ανύπαρκτη καθαριότητα και αλλα γνωστά
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
sexartimenos... που το καταλαβες οτι τις εχασα τις τσαμπα  :pipa2:..????εισαι πολυ  :uglystupid: ελα εσυ να παρεις τη θεση της...εσενα θα σου αφηνω και 5 ευρω για τσιγαρα και δωρο μια κουτα ZAGORI γιατι αργω να χυ...σωω....
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
βασικα η μονη που αξιζει (και με το παραπανω) εμφανισιακως παντα, γιατι test drive δεν εχω κανει και ετσι κι αλλιως ειχε γραφτει οτι δεν αξιζει και πολυ
 

Επισκέπτης
sexartimenos... που το καταλαβες οτι τις εχασα τις τσαμπα  :pipa2:..????εισαι πολυ  :uglystupid: ελα εσυ να παρεις τη θεση της...εσενα θα σου αφηνω και 5 ευρω για τσιγαρα και δωρο μια κουτα ZAGORI γιατι αργω να χυ...σωω....
οχι ρε πουστρακι το λεω γιατι αυτη λεσ οτι κανει τζαμπα πιπεσ μονο με xt 550 εγω που εχω varadero θα μου κανει αυτο λεω μη τρελενεσαι λουλη :grin:
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
μεσα σε μια σειρα προτασης εχεις γραψει 2 φορες με παρεμφερη λεξεις κοπλιμεντο για τον εαυτο σου ανακαλυψε τες και κερδισες... ε κι αμα εχεις και βαλαντερο εισαι ηρωας...!!!κερδισες και  :kissass: δωρεαν... κωλοφαρδε!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Μαλλον Δεν τον εψαξα απο κατω....
Αλλα, πιθανως να υπαρχουν ακομα τα υδραυλικα!
Να στείλουμε τον Μητσάρα τον υδραυλικό να την ξεβουλώσει με τρία κιλά τουμποφλό!!  :2funny:


παιδες  και παει στην Ινα  :pipa2: δωρεαν....ειχε γκομενο παλια με ΧΤ 550 και το εχει αποθυμενο...εγω το εδωσα το 550 βαρεθηκα τα ιδια πηρα καλυτερο  :dancing: αρκει να λεμε για την Ινα που ειναι χρονια στη Καβαλας με το τουρλωτο κωλαρακι...κι αμα το σουζαρεται κιολας εχει bonus. :kissass:


Εγώ που δεν διαθέτω εκςτί αλλα έχω κατιτί λές να με δεχτεί?  :think:
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Να στείλουμε τον Μητσάρα τον υδραυλικό να την ξεβουλώσει με τρία κιλά τουμποφλό!!  :2funny:



Εγώ που δεν διαθέτω εκςτί αλλα έχω κατιτί λές να με δεχτεί?  :think:
hoty αυτη ηταν μια εμπειρια παλια που την μυραστηκα μαζι σα χαριτολογωντας...τωρα που κοβει η λορδα ενα πραγμα μετραει για να πηγαινουμε με δ'αυτες...το καφετι χαρτονομισμα  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom