Αναζήτηση

Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 ... 12   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Γιατι εχω την εντυπωση οτι δουλεια εχει πεσει 60% - 70% στα στουντιο  (Αναγνώστηκε 6872 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
bk1981
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #45 στις: 01/06/12, 22:10 »

Τα στουντιο δεν πανε καλα οποιος κανει βολτες βλεπει τι γινεται ;)πρεπει να ριξουν τις τιμες αλλιως θα κλεισουν τα περισσοτερα(οχι το 10αρικο κατω δεν ειναι πια καλη προσφορα)οσο για τον φιλο που ειπε οτι θα ειχε παρει τζιπ με τα λεφτα που χαλασε στις τανες νομιζω οτι συγκρινει ανομοια πραγματα και απολαυσεις
Καταγράφηκε

δεν ειναι οι μυθοι του ηρακλη ειναι το καβλι του μερακλη
agiana
I DON'T NEED SEX! The Government fucks me every day!
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Άντρας

....είμαστε μία ωραία ατμόσφαιρα!

« Απάντηση #46 στις: 02/06/12, 01:01 »

.....Η μπορει να γινει και το αλλο.________Ανταλλαγη προιοντων
1 κιλο  φακιεs  να ισουται με  .....φραπε
1 κιλο μακαρονια  ισον με  69
1 κιλο χοιρινο   με φουλ προγραμμα  Grin Grin

Με τρόμο σκέπτομαι τι θα είναι το αντάλλαγμα σε είδος για πρωκτικό......
Καταγράφηκε

"Είναι ευκολότερο να πεθάνεις για μια γυναίκα παρά να ζήσεις μαζί της."
Λόρδος Βύρων, 1788-1824.
crsweber
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #47 στις: 02/06/12, 03:03 »

καποιες κοπελες σκεφτονται πως αμα ειναι να τη πηδαει ο καθενας  για λιγα ευρω κερδος,γιατι κακα τα ψεμματα απο εμφανιση οι περισσοτεροι πελατες των στουντιο δεν αξιζουν,  καλυτερα για αυτες να μην δουλευουν καθολου. οι κοπελες κανουν αυτη τη δουλεια για να βγαλουν χρηματα, αμα ηθελαν πουτσο και διασκεδαση θα πηγαιναν σε ενα μπαρ και θα διαλεγαν με ποιον θελουν να πηδηχτουν. το να καθομαστε και να κανουμε παζαρια μαζι τους τις ξενερωνει.
εξαλλου τοσες ελευθερες γκομενες κυκλοφορουν στην ελλαδα εκτος στουντιο. το να πηδηξει καποιος αντρας δεν αποτελει το στουντιο τη μια και μοναδικη επιλογη.

Καταγράφηκε
alex71
ΠΙΟ ΤΡΑΓΙΚΟΣ ΚΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΟΦΟΚΛΗ
Ο παλιός, είν' αλλιώς

H καψούρα γράφεται με οκτώ γράμματα...

« Απάντηση #48 στις: 02/06/12, 03:03 »

Ειναι οτι αγαπητοι φιλοι μου ολα αυτα τα χρονια ( 15 χρονια ) τα λεφτα που εχω δωσει στα στουντιο και στα μπουρδελα  ο Μαλακας και δεν απολαυσα καθολου τα γαμησια. Θα ειχα αγορασει ενα πολυτελες αυτοκινητο JEEP.

Επειδη ομως το παθημα γινεται μαθημα. Οταν θα εχω καυλιτσες θα πηγαινω σε μια  φιλη  μου φοιτητρια  απο τα Call Girls και θα πηγαινουμε στο ξενοδοχειο Πριαμος να απολαμβανουμε τις τρελες μας

Τερμα τα Στουντιο.
Εγω παλι που εχω τζιπ, σκεφτομαι τι μαλακια εκανα που εδωσα 30 χιλιαρικα να το παρω, αντι να κανω 600 γαμησια σε στουντιο.
Καταγράφηκε

ΕΛΛΑΣ ΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
abs
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #49 στις: 02/06/12, 04:04 »

Εγω παλι που εχω τζιπ, σκεφτομαι τι μαλακια εκανα που εδωσα 30 χιλιαρικα να το παρω, αντι να κανω 600 γαμησια σε στουντιο.
ετσι οπως γινανε τα πραγματα,σωστος!
Καταγράφηκε
carnivore
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #50 στις: 02/06/12, 05:05 »

Ειναι και το τεκμήριο τωρα τύπε.
Καταγράφηκε
assosi
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #51 στις: 02/06/12, 07:07 »

Ειναι και το τεκμήριο τωρα τύπε.
Μην βάζεις ιδέες και βάλουνε  τεκμήριο στα γαμησια , τη γαμησαμε !
Καταγράφηκε

only God can judge me
LION34
Μάλαμα

« Απάντηση #52 στις: 02/06/12, 08:08 »

καποιες κοπελες σκεφτονται πως αμα ειναι να τη πηδαει ο καθενας  για λιγα ευρω κερδος,γιατι κακα τα ψεμματα απο εμφανιση οι περισσοτεροι πελατες των στουντιο δεν αξιζουν,  καλυτερα για αυτες να μην δουλευουν καθολου. οι κοπελες κανουν αυτη τη δουλεια για να βγαλουν χρηματα, αμα ηθελαν πουτσο και διασκεδαση θα πηγαιναν σε ενα μπαρ και θα διαλεγαν με ποιον θελουν να πηδηχτουν. το να καθομαστε και να κανουμε παζαρια μαζι τους τις ξενερωνει.
εξαλλου τοσες ελευθερες γκομενες κυκλοφορουν στην ελλαδα εκτος στουντιο. το να πηδηξει καποιος αντρας δεν αποτελει το στουντιο τη μια και μοναδικη επιλογη.

Σωστός εν μέρει φίλε μου. Είναι σεβαστό το ότι οι κοπέλες κάνουν μία δουλειά για να βγάλουν χρήματα και όχι γιατί γουστάρουν. Και εγώ δουλεύω για να ζήσω, και όχι για πλάκα. Εάν είμαι λ.χ. ταμίας σε τράπεζα, και έρθεις εσύ ως πελάτης, πρέπει να κάνω σωστά τη δουλειά μου και να σε εξυπηρετήσω μέσα στην ευγένεια. Εάν είμαι σερβιτόρος σε ταβέρνα, το ίδιο. το ότι σου φέρομαι ευγενικά και όπως πρέπει, κάνοντας τη δουλειά μου, δε σημαίνει ότι σε γουστάρω, δε θα σε πιάσω φίλο, απλά έτσι πρέπει. Και δε νομίζω πως εάν πας σε μία δημόσια υπηρεσία και δεις έναν αγενή βαριεστημένο υπάλληλο θα τον δικαιολογήσεις: θα βγεις και θα του σούρεις τα εξ αμάξης, δε θα πεις ''ο καημένος έχει μπουχτίσει στη δουλειά του με ένα μάτσο κάφρους που εξυπηρετεί και είχε δίκιο''. Το ίδιο ισχύει και με τις κοπέλες που κάνουν αυτή τη δουλειά. Και εάν το 8ωρο είναι πολλές ώρες, κάτι αντιληπτό και σεβαστό, ας αλλάξουν ωράριο στα στούντιο, ας το κάνουν 4ωρο. Το πρόβλημα είναι δικό τους, όχι δικό μου του πελάτη που τα ακουμπάω.
Καταγράφηκε
assosi
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #53 στις: 02/06/12, 09:09 »

Σωστός εν μέρει φίλε μου. Είναι σεβαστό το ότι οι κοπέλες κάνουν μία δουλειά για να βγάλουν χρήματα και όχι γιατί γουστάρουν. Και εγώ δουλεύω για να ζήσω, και όχι για πλάκα. Εάν είμαι λ.χ. ταμίας σε τράπεζα, και έρθεις εσύ ως πελάτης, πρέπει να κάνω σωστά τη δουλειά μου και να σε εξυπηρετήσω μέσα στην ευγένεια. Εάν είμαι σερβιτόρος σε ταβέρνα, το ίδιο. το ότι σου φέρομαι ευγενικά και όπως πρέπει, κάνοντας τη δουλειά μου, δε σημαίνει ότι σε γουστάρω, δε θα σε πιάσω φίλο, απλά έτσι πρέπει. Και δε νομίζω πως εάν πας σε μία δημόσια υπηρεσία και δεις έναν αγενή βαριεστημένο υπάλληλο θα τον δικαιολογήσεις: θα βγεις και θα του σούρεις τα εξ αμάξης, δε θα πεις ''ο καημένος έχει μπουχτίσει στη δουλειά του με ένα μάτσο κάφρους που εξυπηρετεί και είχε δίκιο''. Το ίδιο ισχύει και με τις κοπέλες που κάνουν αυτή τη δουλειά. Και εάν το 8ωρο είναι πολλές ώρες, κάτι αντιληπτό και σεβαστό, ας αλλάξουν ωράριο στα στούντιο, ας το κάνουν 4ωρο. Το πρόβλημα είναι δικό τους, όχι δικό μου του πελάτη που τα ακουμπάω.
Νομίζω τα είπες όλα !!!
Δεν χρειαζετε τίποτα άλλο !!
Καταγράφηκε

only God can judge me
night7080
Ειδήμων
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

« Απάντηση #54 στις: 02/06/12, 09:09 »

Πολλοι θα αναρωτιεστε γιατι ανοιξα αυτο το θεμα. Ηρθε η ωρα να πουμε την αληθεια και να μιλησουσε στα σοβαρα αγαπητοι φιλοι μου. Την τελευταια φορα που ειχα παει σε στουντιο κολλησα 2 αρρωστιες. Μια ουρολοιμοξη και τον ιο κωξακι. Ο ιος κωξακι ειναι μια πολυ σοβαρη ασθενεια που κανει ζημιες στο συκωτι , παγκρεας , νεφρα και το κυριοτερο εχει στοχο την καρδια να σακατεψει. Ευτυχως το αντιληφθηκα εγκαιρα και πηγα γρηγορα στο νοσοκομειο και μου χωρηγησαν τις καταλληλες αντιβιοσεις και τα καταλληλα φαρμακα και ξεπερασα τον κινδυνο . Εκατσα στο νοσοκομειο συνολικα 12 ημερες . Εκανα πυρετο 40 C . Πριν 9 ημερες πηρα το εξιτηριο απο το νοσοκομειο και μου ειπαν οι γιατροι οτι ειμαι απολυτως καλα και οτι ειμαι απολυτα υγιεις 100% .Μου ειπαν επισης να περνω ενα φαρμακο για την καρδια για 3 μηνες προληπτικα .

Μετα απο αυτο το συμβαν πως να μπορω να ξαναπατησω σε στουντιο η μπουρδελο.
Καταγράφηκε
foufoutos_30
Ο παλιός, είν' αλλιώς

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ + ΠΑΣΟΚ ΤΑ 2 ΣΙΧΑΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

« Απάντηση #55 στις: 02/06/12, 09:09 »

Δηλαδη μεγαλε κολλησες ΙΟ ΚΟΞΑΚΙ και μαλιστα επιπεδου Β απο στουτιο;;

Καταγράφηκε

jhonny64 - 26/8/2012 - : Και για την ιστορια Ο Σωκρατης αθωωθηκε μετα απο 2500 χρονια, ευτυχως για τον παπανδρεου πηρε μονο 3 χρονια!!!!
night7080
Ειδήμων
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

« Απάντηση #56 στις: 02/06/12, 09:09 »

Δηλαδη μεγαλε κολλησες ΙΟ ΚΟΞΑΚΙ και μαλιστα επιπεδου Β απο στουτιο;;

Ναι αγαπητε φιλε μου. Το κοριτσι πρεπει να ειχε περασει αυτη την αρρωστεια συντομα . Μου εκανε ελευθερο στοματικο
Καταγράφηκε
foufoutos_30
Ο παλιός, είν' αλλιώς

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ + ΠΑΣΟΚ ΤΑ 2 ΣΙΧΑΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

« Απάντηση #57 στις: 02/06/12, 09:09 »

Ναι αγαπητε φιλε μου. Το κοριτσι πρεπει να ειχε περασει αυτη την αρρωστεια συντομα . Μου εκανε ελευθερο στοματικο

Δεν ξερω τον τροπο που κολλαει

απο τα λιγα δηλαδη γνωριζω οτι κολλας σε κλειστο χωρο με πολυ κοσμο

νομιζω επισης πως τον ιο αυτο τον κουβαλας παντα..σαν ερπη δλδ..που εκδηλωνεται οταν αγχωνεσε ή πεφτει το ανοσοποιητικο

εγω οοποτε στρεσαρομαι πολυ παντα βγαζω  ερπη στα χειλη..πληγη ολοκληρη
Καταγράφηκε

jhonny64 - 26/8/2012 - : Και για την ιστορια Ο Σωκρατης αθωωθηκε μετα απο 2500 χρονια, ευτυχως για τον παπανδρεου πηρε μονο 3 χρονια!!!!
ICCAROS
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #58 στις: 02/06/12, 09:09 »

Πολλοι θα αναρωτιεστε γιατι ανοιξα αυτο το θεμα. Ηρθε η ωρα να πουμε την αληθεια και να μιλησουσε στα σοβαρα αγαπητοι φιλοι μου. Την τελευταια φορα που ειχα παει σε στουντιο κολλησα 2 αρρωστιες. Μια ουρολοιμοξη και τον ιο κωξακι. Ο ιος κωξακι ειναι μια πολυ σοβαρη ασθενεια που κανει ζημιες στο συκωτι , παγκρεας , νεφρα και το κυριοτερο εχει στοχο την καρδια να σακατεψει. Ευτυχως το αντιληφθηκα εγκαιρα και πηγα γρηγορα στο νοσοκομειο και μου χωρηγησαν τις καταλληλες αντιβιοσεις και τα καταλληλα φαρμακα και ξεπερασα τον κινδυνο . Εκατσα στο νοσοκομειο συνολικα 12 ημερες . Εκανα πυρετο 40 C . Πριν 9 ημερες πηρα το εξιτηριο απο το νοσοκομειο και μου ειπαν οι γιατροι οτι ειμαι απολυτως καλα και οτι ειμαι απολυτα υγιεις 100% .Μου ειπαν επισης να περνω ενα φαρμακο για την καρδια για 3 μηνες προληπτικα .

Μετα απο αυτο το συμβαν πως να μπορω να ξαναπατησω σε στουντιο η μπουρδελο.

1) ίσως έπρεπε να άνοιγες ένα θέμα με τίτλο που να έχει σχέση με την υγεία.

2) δεν ήξερα πώς κολλάει ο κοξακι, θα το ψάξω
Καταγράφηκε
ICCAROS
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #59 στις: 02/06/12, 09:09 »

Headbaning! Headbaning! Headbaning! Thumbsup Thumbsup Thumbsup
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 ... 12   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: