Νέα

Γιατι εχω την εντυπωση οτι δουλεια εχει πεσει 60% - 70% στα στουντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 182
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ανοιγω αγαπητοι φιλοι μου αυτο το θεμα σχετικα με την οικονομικη κριση που εχει πληξει τον αγοραιο ερωτα. Γιατι εχω την εντυπωση οτι εχει πεσει η δουλεια  60% - 70% στα μπουρδελα , Στουντιο και στα Call Girls. Μου φαινεται η ειναι η ιδεα μου.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
531
Πόντοι
7.125
Καλησπέραα night! (καιρό έχω να σε δω στο site)

Νομίζω βάζεις μεγάλο ποσοστο.
Το μονο σίγουρο είναι πως η δουλεια έχει πέσει, και το λενε και οι ίδιες οι κοπέλες αυτο.
Βέβαια δε φταίει μόνο η κρίση, αλλά και τα τελευταία γεγονότα με τη Ρωσίδα, είναι και περιοδος τώρα εκκαθαριστικών, εξετάσεων κλπ και όσο ναναι ο κοσμος είναι κουμπωμένος.
Νομίζω πως και τα στούντιο είναι σαν τις καφετέριες...όλοι πάνε..και ας είναι είδος πολυτελειας...και σε καιρους κρίσης...
Ως πότε βέβαια δεν ξέρω...
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
ευτυχως εχουμε κουκλες
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
σε λιγο θα πηγαινουμε με λεφτα της μονοπολης  :grin:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
την εχω καλοφουσκωσει να την βγαλω για μακαροναδα σημερα freitag abend
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.538
Κριτικές
200
Like
1.164
Πόντοι
2.310
Ανοιγω αγαπητοι φιλοι μου αυτο το θεμα σχετικα με την οικονομικη κριση που εχει πληξει τον αγοραιο ερωτα. Γιατι εχω την εντυπωση οτι εχει πεσει η δουλεια  60% - 70% στα μπουρδελα , Στουντιο και στα Call Girls. Μου φαινεται η ειναι η ιδεα μου.

Το κούρεμα που έγινε θα μας ακολουθήσει σε όλους τους τομείς σε βάθος χρονου. Ισως να έχεις δίκιο. Αυτό είναι το νο. του αποπληθωρισμού που θα γίνει
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ισχυει παντου αυτο φιλε !!!!!!

Τυχαιο ειναι νομιζεις που κλεινουν μαγαζια και επιχειρησεις ?
 

Επισκέπτης
Ενα μεγαλο μερος που εχει πεσει η δουλεια στον αγοραιο ερωτα ειναι οτι φταινε και τα ιδια κοριτσια δεν εκτιμανε τα χρηματα που τους δινουμε. Αδιαφορουν πληρως για τον πελατη, αντιμιλανε , κανουν την εργασια τους απο αγγαρεια και γενικα δεν σκεφτονται πως ο πελατης με τη ιδρωτα  εβγαλε αυτα τα χρηματα απο την εργασια του για να τους τα δωσει.

 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
Ανοιγω αγαπητοι φιλοι μου αυτο το θεμα σχετικα με την οικονομικη κριση που εχει πληξει τον αγοραιο ερωτα. Γιατι εχω την εντυπωση οτι εχει πεσει η δουλεια  60% - 70% στα μπουρδελα , Στουντιο και στα Call Girls. Μου φαινεται η ειναι η ιδεα μου.
πρεπει να κανουν εκπτωση για φοιτητικο γιατι δε βγαινω  :(
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Ισχυει παντου αυτο φιλε !!!!!!

Τυχαιο ειναι νομιζεις που κλεινουν μαγαζια και επιχειρησεις ?

θελεις να φουσκωσεις και την δικια σου να βγουμε ζευγαρακια μικρολιμανο;;
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.113
Like
1.891
Πόντοι
216
σε λιγο θα πηγαινουμε με λεφτα της μονοπολης  :grin:

Μην το γελας καθολου.Σκεψου οτι πολλες ααπο τις κοπελες εχουν ψευτικα βυζια οποτε γιατι και μεις να μην πληρωνουμε με ψευτικα χρηματα ;)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Ας βγαλουν Καρτα Διαρκειας οπως στο γηπεδο,να δινουμε ενα ποσο για να την Αποκτησουμε και με την επιδειξη της στην Τσατσα να μπαινουμε και να :knockinb:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ενα μεγαλο μερος που εχει πεσει η δουλεια στον αγοραιο ερωτα ειναι οτι φταινε και τα ιδια κοριτσια δεν εκτιμανε τα χρηματα που τους δινουμε. Αδιαφορουν πληρως για τον πελατη, αντιμιλανε , κανουν την εργασια τους απο αγγαρεια και γενικα δεν σκεφτονται πως ο πελατης με τη ιδρωτα  εβγαλε αυτα τα χρηματα απο την εργασια του για να τους τα δωσει.
Αυτο ειναι ασχετο φανταζομαι, γιατι δεν τους ενδιαφερε ποτε στο παρελθον ...

Απλα η αγορα θα επαναδιαμορφωσει τις τιμες σε ολα τα αγαθα και υπηρεσιες, με πολυ αργους ρυθμους, βαση της προσφορας και της ζητησης
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
καλα να παθουν
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
.....Η μπορει να γινει και το αλλο.________Ανταλλαγη προιοντων
1 κιλο  φακιεs  να ισουται με  .....φραπε
1 κιλο μακαρονια  ισον με  69
1 κιλο χοιρινο   με φουλ προγραμμα  :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Ειναι οτι αγαπητοι φιλοι μου ολα αυτα τα χρονια ( 15 χρονια ) τα λεφτα που εχω δωσει στα στουντιο και στα μπουρδελα  ο Μαλακας και δεν απολαυσα καθολου τα γαμησια. Θα ειχα αγορασει ενα πολυτελες αυτοκινητο JEEP.

Επειδη ομως το παθημα γινεται μαθημα. Οταν θα εχω καυλιτσες θα πηγαινω σε μια  φιλη  μου φοιτητρια  απο τα Call Girls και θα πηγαινουμε στο ξενοδοχειο Πριαμος να απολαμβανουμε τις τρελες μας

Τερμα τα Στουντιο.
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
.....Η μπορει να γινει και το αλλο.________Ανταλλαγη προιοντων
1 κιλο  φακιεs  να ισουται με  .....φραπε
1 κιλο μακαρονια  ισον με  69
1 κιλο χοιρινο   με φουλ προγραμμα  :grin: :grin:
η στις 2 τανες η μια δωρο για το σπιτι  και τετοια................ :grin:
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
οταν υπαρχει βασικος μισθος με 400 και 500 ευρω δεν γινεται να υπαρχει ελαχιστη επισκεψη στα 50 και ελαχιστη βιζιτα στα 80-100 . Αυτοι που ακομα τα εχουν πανε, οι υπολοιποι αν δεν παει ενα 30αρι δυσκολα θα ξαναπανε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom