Νέα

χαρα κουκλιτσα VS βικη θεα VS μυρτω/ζετα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fouxter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
χωρις να εχω εμπειρια αλλα κρινοντας απο τα λεγομενα καποιον απο εδω μεσα ανοιγω αυτο το θεμα για να βαθμολογισουμε τις εν λογο (κορασιδες) συμφωνα με τιν εμφανιση τους  και τι συμπεριφορα τους....στο  :zfuck:

εγω λοιπον θα πω παντα συμφωνα με τα δικα μου γουστα και χωρις να εχω εμπειρια με καποια απο τις κυριες αλλα απο τις φοτογραφιες τους που εχω δει σε πολλα forum και απο τις συμβουλες σεβαστον προσωπων που γνωριζω οτι η καλητερη για μενα ειναι η ΒΙΚΗ ακολουθει η  ΜΥΡΤΩ και τελος η χαρα και το δικαιολογω αυτο λεγοντας οτι για τη βικη εχω ακουσει οτι και καλο κρεβατι κανει και μουναρος ειναι και καλο ατομο ειναι και το εχω δει να το λενε και πολλοι αυτο.....η μυρτω παλι εχω μαθει οτι κανει απιστευτο κρεβατι προσαρμοζεται οπως της ζητησεις ειναι και καλο παιδι αλλα κατα προσωπικη μου γνωμη ειναι σε θεμα ομορφιας ενα κλικ κατω απο την βικαρα....τελος η χαρα ναι μεν πολλοι την θεορουμε ΜΟΥΝΑΡΑ και καυλιαρα εχω μαθει οτι της αρεσει το αγριο σεξ αλλα γενικος με χαλαει το υφος της το πολυ ψωνηστικο και καλα εγω ειμαι και τελος οποτε εμενα αυτο θα με χαλουσε αρα

1.ΒΙΚΗ
2.ΜΥΡΤΩ
3.ΧΑΡΑ
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
22
Πόντοι
1
μολις αποκτησεις προσωπικη εμπειρια  :knockinb: θα μπορεις να κρινεις-βαθμολογεις-κατατασεις..μεχρι τοτε απλα να χαμε να λεγαμε..  :think:
 

ironman1979

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
179
Κριτικές
7
Like
27
Πόντοι
1
Μυρτω ποια ειναι, που τη βρισκουμε, λινκ?
 

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
η ζετα απο κασανδρας και βρηλισσου
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
τις προμοταρεις και  της 3 και δεν εχεις παει μαζι τους?
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
χωρις να εχω εμπειρια αλλα κρινοντας απο τα λεγομενα καποιον απο εδω μεσα ανοιγω αυτο το θεμα για να βαθμολογισουμε τις εν λογο (κορασιδες) συμφωνα με τιν εμφανιση τους  και τι συμπεριφορα τους....στο  :zfuck:

εγω λοιπον θα πω παντα συμφωνα με τα δικα μου γουστα και χωρις να εχω εμπειρια με καποια απο τις κυριες αλλα απο τις φοτογραφιες τους που εχω δει σε πολλα forum και απο τις συμβουλες σεβαστον προσωπων που γνωριζω οτι η καλητερη για μενα ειναι η ΒΙΚΗ ακολουθει η  ΜΥΡΤΩ και τελος η χαρα και το δικαιολογω αυτο λεγοντας οτι για τη βικη εχω ακουσει οτι και καλο κρεβατι κανει και μουναρος ειναι και καλο ατομο ειναι και το εχω δει να το λενε και πολλοι αυτο.....η μυρτω παλι εχω μαθει οτι κανει απιστευτο κρεβατι προσαρμοζεται οπως της ζητησεις ειναι και καλο παιδι αλλα κατα προσωπικη μου γνωμη ειναι σε θεμα ομορφιας ενα κλικ κατω απο την βικαρα....τελος η χαρα ναι μεν πολλοι την θεορουμε ΜΟΥΝΑΡΑ και καυλιαρα εχω μαθει οτι της αρεσει το αγριο σεξ αλλα γενικος με χαλαει το υφος της το πολυ ψωνηστικο και καλα εγω ειμαι και τελος οποτε εμενα αυτο θα με χαλουσε αρα

1.ΒΙΚΗ
2.ΜΥΡΤΩ
3.ΧΑΡΑ

Βαλε και μια ψηφοφορια!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Εγω ψηφιζω την Αγνη. Απο Κωσταντινουπολεως 61 και Βουρβαχη.
 

xristos350

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
729
Κριτικές
10
Like
273
Πόντοι
1.510
Δεν εχω δοκιμασει καμια απο τις 3 αλλα τις εχω φιλες στο φατσοβιβλιο!απο θεμα ομορφιας συμφωνα με τα δικα μου γουστα πρωτα παει η Βικυ μετα η Χαρα και τελευταια η Μυρτω
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
εγω λεω να βαλετε λινκ για να ξερουμε για ποιες μιλαμε.. τη χαρα την εχω δει.. βαλτε και τις αλλες..
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Θέλεις φωτο προτού κόψουν το παπάρι ή μετά?? :grin:
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.810
Like
4.549
Πόντοι
606
Επειδή εγώ έχω πάει και με τις τρεις λοιπόν δικαιούμαι να έχω άποψη.
1. Μυρτώ. Εμφάνιση :                           9,0
          Συμμετοχή στο σεξ :                  9,5
          Γενικότερο επίπεδο και συμπεριφορά : 9,5  Μ.Ο. = 9,33

2. Βίκυ.  Εμφάνιση :                           9,5
          Συμμετοχή στο σεξ :                  9,5
          Γενικότερο επίπεδο και συμπεριφορά : 8,0  Μ.Ο. = 9,0

3. Χαρά   Εμφάνιση                              8,0
          Συμμετοχή στο σεξ                     4.0
          Γενικότερο επίπεδο και συμπεριφορά    3.0  Μ.Ο. = 5,0


Συμπερασματικά ΝΑΙ στη Μυρτώ και την Βίκυ!

Το ότι εμένα η Μυρτώ μου αρέσει λίγο περισσότερο από την Βίκυ λόγω class και μόρφωσης, είναι αρκετά υποκειμενικό και άλλους μπορεί να τους αφήνει αδιάφορους.
Επίσης στο θέμα της εμφάνισης προσπάθησα να είμαι "αντικειμενικός" κατά το δυνατόν. Για παράδειγμα προσωπικά η Μυρτώ μου αρέσει ΚΑΙ σαν εμφάνιση λίγο περισσότερο από την Βίκυ, αλλά ξέρω πως για τους περισσότερους αυτό δεν ισχύει, διότι η Βίκυ είναι πραγματικά άκρως εντυπωσιακή!

Για την Χαρά ας μην πω πολλά! Το πως είναι η ΜΟΝΑΔΙΚΗ κοπέλα που έχω ποτέ διώξει από δωμάτιο ξενοδοχείου τα λέει όλα...
 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
219
Πόντοι
6
αρχηγέ πόσο κόστισε η βικάρα?
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.810
Like
4.549
Πόντοι
606
γιατρέ είσαι ένα βήμα μπροστά από εμάς τους φτωχούς στο πνεύμα :-.....αλλά άλλη είναι η καψούρα μου και όχι η Ζέτα ;)

Για λέγε ρε αγορίνα να δούμε αν μπορούμε να βοηθήσουμε! :cheesy: :cheesy:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Για λέγε ρε αγορίνα να δούμε αν μπορούμε να βοηθήσουμε! :cheesy: :cheesy:

γιατρέ το έχω γράψει και στις ενημερώσεις μου μια είναι η θεά της Συγγρού(προσωπική αποψη βέβαια ;))

Υ.Γ μάλλον δεν με παρακολουθείς όσο πρέπει :cheesy: :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom