Νέα

Ένωση Κεντρώων - Bασίλης Λεβέντης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavlosp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 178K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pavlosp

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
37
Like
1
Πόντοι
0
Έχει πέσει στα χέρια μου ένα βίντεο του Βασίλη Λεβέντη διάρκειας 45 λεπτών, που καταριέται το Μητσοτάκη και Παπανδρέου, μιλάμε για το γέλιο...

Το έχω ανεβάσει στο
Καρκίνος!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
τον Μ@*#&!@η τι τον ανεφερες....θες να πεσει ο σερβερ.??????????:):):):):)
 

dytikos

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
το εχω σε mp3 ..είναι απιστευτος
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Κ εγω το εχω ο τυπος δεν παιζεται!!!
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
Η αλήθεια είναι ότι από μικρό και από "τρελλό" ακούς αλήθειες...
Η αιτία βέβαια είναι ότι είναι εκτός κυβέρνησης
Η πραγματικότητα είναι ότι όποιος παίρνει καρέκλα δεν την αφήνει και την εκμεταλλεύεται μέχρι το αφρολέξ της...! :cheesy:
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
898
Πόντοι
6.810
Ο τύπος είναι ότι πρέπει για την τρελή πολιτική αυτής της χώρας
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Mια  απο  τις  πιο  ευχαριστες    βραδιες  της  ζωης  μου  την  περασα  το  1993 . Προεκλογικη  περιοδος , ο Σαμαρας ριχνει τον Γκαντεμη  και ο Λεβεντης κανει την κεντρικη ομιλια του στα γραφεια που  τοτε  ηταν  στην  Χαλκοκονδυλη . Καποιοι δεκαδες του ΚΚΕ  με  σημαιες του Τσε κανουν πορεια  στην Πατησιων ενω  στο  Λεβεντη  γινεται ΠΑΝΖΟΥΡΛΙΣΜΟΣ . Απιστευτης εμπνευσης  συνθηματα  να  δονουν την  ατμοσφαιρα  ενω αρκετοι ειχαν  μπει σε γραφεια των  απεναντι  επιχειρησεων  και  εγραφαν  με  καμερες . Χτυπιομασταν  κατω  στο  πεζοδρομιο  απο  τα  γελια , ακομα  το    θυμαμαι . Αυτος  και  ο  Βεργης  που  εχει  υποσχεθει  οικονομικη  υποστηριξη  των  οικων  ανοχης  πρεπει  να  εχουν  την  συμπατασταση  μας . Τα  mainstream  media  μας  εχουν  ζαλισει  τα  αρχ...    με    την  ποντικομαμη  Γεννηματα    και  τον  ελληναρα Ψωμιαδη . Ελπιζω  να  μην  ψηφισουν  παλι  σαν  ζωα(που λεει και ο Προεδρος)....



 
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Mια   απο  τις  πιο   ευχαριστες    βραδιες   της   ζωης   μου   την  περασα   το  1993 . Προεκλογικη   περιοδος , ο Σαμαρας ριχνει τον Γκαντεμη  και ο Λεβεντης κανει την κεντρικη ομιλια του στα γραφεια που  τοτε  ηταν   στην  Χαλκοκονδυλη . Καποιοι δεκαδες του ΚΚΕ   με  σημαιες του Τσε κανουν πορεια  στην Πατησιων ενω  στο  Λεβεντη  γινεται ΠΑΝΖΟΥΡΛΙΣΜΟΣ . Απιστευτης εμπνευσης  συνθηματα  να  δονουν την   ατμοσφαιρα  ενω αρκετοι ειχαν  μπει σε γραφεια των  απεναντι   επιχειρησεων   και   εγραφαν  με  καμερες . Χτυπιομασταν   κατω  στο   πεζοδρομιο   απο   τα  γελια , ακομα   το    θυμαμαι . Αυτος   και  ο   Βεργης   που  εχει   υποσχεθει   οικονομικη  υποστηριξη  των  οικων  ανοχης   πρεπει  να  εχουν   την   συμπατασταση  μας . Τα   mainstream  media   μας   εχουν   ζαλισει   τα  αρχ...     με    την   ποντικομαμη  Γεννηματα    και   τον   ελληναρα Ψωμιαδη . Ελπιζω  να  μην   ψηφισουν  παλι  σαν  ζωα(που λεει και ο Προεδρος)....
 

Φίλε ήμουν και εγώ εκεί και έλιωσα! Θυμάμαι την φάση να του πετούν αυγά ομάδα 'οπαδών' του ενώ τον αποθέωναν με συνθήματα οι ίδιοι 'νάτος, νάτος ο πρωθυπουργός' και να φωνάζει στους ίδιους 'εγκάθετοι! απομονώστε τους!'. Όλα τα λεφτά ο αδελφός του Α. Παπανδρέου όταν τον έβγαλε ο Λεβέντης δίπλα του στο παράθυρο και τον αποθεώσαμε! Σαν φαρσοκομωδία σε LSD ήμασταν!
 

sgt04b

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
28
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
10
Mια  απο  τις  πιο  ευχαριστες    βραδιες  της  ζωης  μου  την  περασα  το  1993 . Προεκλογικη  περιοδος , ο Σαμαρας ριχνει τον Γκαντεμη  και ο Λεβεντης κανει την κεντρικη ομιλια του στα γραφεια που  τοτε  ηταν  στην  Χαλκοκονδυλη . Καποιοι δεκαδες του ΚΚΕ  με  σημαιες του Τσε κανουν πορεια  στην Πατησιων ενω  στο  Λεβεντη  γινεται ΠΑΝΖΟΥΡΛΙΣΜΟΣ . Απιστευτης εμπνευσης  συνθηματα  να  δονουν την  ατμοσφαιρα  ενω αρκετοι ειχαν  μπει σε γραφεια των  απεναντι  επιχειρησεων  και  εγραφαν  με  καμερες . Χτυπιομασταν  κατω  στο  πεζοδρομιο  απο  τα  γελια , ακομα  το    θυμαμαι . ....
 

Φουσκωμένα προφυλακτικά με στρογγυλό αυτοκόλλητο φάτσας Λεβέντη πηγαινοέρχονται πάνω από τα κεφάλια μας, ένα φορτηγάκι παρκαρισμένο δονείται από τον κόσμο που παραληρεί και παρατρίχα δεν ανατρέπεται, ο κόσμος δεν ξεκολάει με τίποτα μετά το πέρας της ομιλίας (φωνάζει το Λεβέντη να ξαναβγεί) μέχρι που τους απομακρύνει η αστυνομία.
 

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
θυμαμαι που ο βεργής ειχε παει σε μια παιδικη χαρα ντυμενος με χλαμιδα παρεα με δυο διμετρες, ανεβηκε επανω σε μια τσουλιθρα και εβγαλε λογο. νομιζω ειχε πει "ολοι θα γαμ#$ετε...αφου ψηφισετε πρωτα..."
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Ropalofore, Carlos θυμάστε σ' εκείνη τη συγκέντρωση του 1993 ένα τεράστιο ξύλινο χέρι που έδειχνε τον Λεβέντη ; Δίπλα ήμουνα ....... Απίστευτα γέλια.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Ναι, το θυμάμαι! Εκεί συγκεντρώθηκαν οι πιο ωραίες φάτσες της Αθήνας.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
"Ψηφίστε τον να βάλει-κ τσόντα στο κανάλι"
Ημουν και εγώ εκει...
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Ropalofore, Carlos θυμάστε σ' εκείνη τη συγκέντρωση του 1993 ένα τεράστιο ξύλινο χέρι που έδειχνε τον Λεβέντη ; Δίπλα ήμουνα ....... Απίστευτα γέλια.

Εγω θυμαμαι που  εφυγε  ενα μπουκαλι απο fans και  αυτος φωναζε "απομονωστε τους προβοκατορες"  . Oταν   εγραφα   αυτες   τις   γραμμες   δεν   πιστευα   οτι  θα  υπηρχαν   κι   αλλοι   που   θα   ηταν   μαρτυρες    αυτης   της   σουρεαλιστικης  βραδιας .  Φωναζαμε   θυμαμαι   
    "οχι  στον   μπουλη   της  Μεσσηνιας ,
     ναι   στον  Λεβεντη  της  αυτοδυναμιας" 
Δεν   το   πιστευω  οτι  περασαν   13  χρονια  απο  τοτε...Εβγαινε   στο  καναλι  67  και  εβριζε  φορα-παρτιδα  Κοκκαλη , Αλαφουζο , Λατση , Βαρδη...Η  πολιτικη  προσωποποιηση     του  απολυτα   εναλλακτικου ροκ...Την εκπομπη  στον Αντ1  που   εσβησε  απο τον δημοσιογραφικο χαρτη τον Πανο Παναγιωτοπουλο την θυμαστε ?


 

Συνημμένα

  • President of the United States of Europe.jpg
    President of the United States of Europe.jpg
    19,6 KB · Εμφανίσεις: 96

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Τι το ψάχνεις, σε όλα μέσα είμαστε αλλά οι ίδιοι. Διαχρονικοί χάβαλοι αλλά με ουσία. Το κακό είναι ότι οι νεότερες γενιές κονφορμίσανε τόσο που δεν υπάρχουν αληθινές εναλλακτικές φάτσες. Μόνο κόπιες. Να μας διατηρήσουμε!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Την εκπομπη  στον Αντ1  που  εσβησε  απο τον δημοσιογραφικο χαρτη τον Πανο Παναγιωτοπουλο την θυμαστε ?

Το σίγουρο είναι ότι ο Παναγιωτόπουλος και σήμερα δεν θα ήθελε να τη θυμάται, μια και η έκβασή της δεν ήταν αυτή που περίμενε  :dancing: :dancing: :dancing:
 

smiler

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Φίλοι μου, καλοί μου φίλοι, τι μού θυμίσατε τώρα ! Μα πώς περνάνε να καταραμένα τα χρόνια!
Ποιός ξεχνάει τις ατελείωτες εκείνες νύχτες που ο Πρόεδρος καταριόταν ασύστολα "Αλαφουζέους, Βαρδινογιαννέους, Κοκκαλέους !" Που κατά τις ώρες της αναμονής μέχρι να δεχτεί το "επόμενο τηλεφώνημα παρακαλώ", στράβωνε το στόμα του πρός τα κάτω σαν ημισέληνο και όταν αυτό αργούσε να έρθει χαμογελούσε και έλεγε : " ένα μεγάλο ευχαριστώ εις τον δημοκρατικό λαόν που μας βλέπει και θα μας τιμήσει με την ψήφο του..."
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
το θέμα είναι πώς από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom