Νέα

Γλωσσόφιλα με την Ίνα του LIDO πρώην BABY O

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petros777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petros777

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια!
Προσφατα επισκευτηκα το Baby O. Τα πραγματα ηταν αρκετα ξενερωτα απο θεμα κοσμου αλλα και απο ωραιες παρουσιες. Η μονη που εσωσε την κατασταση ηταν η Ινα(ψηλη καλυγραμη ξανθια). Αφου πηρα πριβε μαζι της ανταλαξαμε αρκετα γλωσσοφιλα.(πριβε 45 λεπτα δεν εχω ξανακανει!!!).
Επειτα εμαθα οτι αυτη η κοπελα το συνηθιζει να δινει γλωσσοφιλα με αρκετο κοσμο.Ετσι μου μπηκαν καπιες ιδεες για λογους ιγειας χωρις να εχω καποιο συμπτωμα!
Ετσι ηθελα να ρωτησω αν ξερετε αν ελεγχονται ιατρικα ολες αυτες οι κοπελες που δουλευουν στα στριπτιτζαδια. Επισης αν καποιος ειχε ανταλαξει γλωσσοφιλα με την Ινα και ετυχε να κανει αργοτερα εξετασεις παρακαλω να μου απαντησει!

Ευχαριστω πολυ!
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
περιμενε να μπει κ dr apolytos εχει phd σε παρασημα της επιγλωτιδος απο βρωμομουνικο κωλομπαρακι
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
οι στριπτηζουδες και οι μπαροβιες δεν κανουνε κανενα ιατρικο ελεγχο :sunglasses:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Καλησπερα παιδια!
Προσφατα επισκευτηκα το Baby O. Τα πραγματα ηταν αρκετα ξενερωτα απο θεμα κοσμου αλλα και απο ωραιες παρουσιες. Η μονη που εσωσε την κατασταση ηταν η Ινα(ψηλη καλυγραμη ξανθια). Αφου πηρα πριβε μαζι της ανταλαξαμε αρκετα γλωσσοφιλα.(πριβε 45 λεπτα δεν εχω ξανακανει!!!).
Επειτα εμαθα οτι αυτη η κοπελα το συνηθιζει να δινει γλωσσοφιλα με αρκετο κοσμο.Ετσι μου μπηκαν καπιες ιδεες για λογους ιγειας χωρις να εχω καποιο συμπτωμα!
Ετσι ηθελα να ρωτησω αν ξερετε αν ελεγχονται ιατρικα ολες αυτες οι κοπελες που δουλευουν στα στριπτιτζαδια. Επισης αν καποιος ειχε ανταλαξει γλωσσοφιλα με την Ινα και ετυχε να κανει αργοτερα εξετασεις παρακαλω να μου απαντησει!

Ευχαριστω πολυ!
Ζεις?
:think:
 

ariana288

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
109
Like
0
Πόντοι
1
δε μεταδιδεται το hiv με το σαλιο.
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
προχθες ειμουνα σε ενα κωλομπαρο και ειχα στριμωξει την μπαροβια στον καναπε και μου επερνε πιπα..οταν της τα πεταξα στο στομα μεσα τα καταπιε και δεν πηγε στο μπανιο να ξεπλυθει παρα σηκωθηκε και πηγε μεσα οπου εδωσε γλωσοφιλο σε εναν αλλο πελατη..καλη φαση ε
 
OP
OP
P

petros777

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ΧΑΝΙΩΤΗ1981 ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ ΑΝ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΣΕ ΚΩΛΟΜΠΑΡΟ!
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
ι κιρια ιν αινε πολι καλι κοπελα μι γραφετε τοι κανι κακα παματα ιεν πολι καλι


σκαραβεο μαγαζαρα
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
Ετσι ηθελα να ρωτησω αν ξερετε αν ελεγχονται ιατρικα ολες αυτες οι κοπελες που δουλευουν στα στριπτιτζαδια.

Ελέγχονται για καυσαέρια μια φορά το χρόνο  :grin:

%CE%BA%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CF%85%CF%83%CE%B1%CE%B5%CF%81%CE%B9%CF%89%CE%BD.jpg
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Ποσα θεματα εχεις ανοιξει ρε φιλε; :uglystupid:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Καλησπερα παιδια!
Προσφατα επισκευτηκα το Baby O. Τα πραγματα ηταν αρκετα ξενερωτα απο θεμα κοσμου αλλα και απο ωραιες παρουσιες. Η μονη που εσωσε την κατασταση ηταν η Ινα(ψηλη καλυγραμη ξανθια). Αφου πηρα πριβε μαζι της ανταλαξαμε αρκετα γλωσσοφιλα.(πριβε 45 λεπτα δεν εχω ξανακανει!!!).
Επειτα εμαθα οτι αυτη η κοπελα το συνηθιζει να δινει γλωσσοφιλα με αρκετο κοσμο.Ετσι μου μπηκαν καπιες ιδεες για λογους ιγειας χωρις να εχω καποιο συμπτωμα!
Ετσι ηθελα να ρωτησω αν ξερετε αν ελεγχονται ιατρικα ολες αυτες οι κοπελες που δουλευουν στα στριπτιτζαδια. Επισης αν καποιος ειχε ανταλαξει γλωσσοφιλα με την Ινα και ετυχε να κανει αργοτερα εξετασεις παρακαλω να μου απαντησει!

Ευχαριστω πολυ!

Δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα 2 ατομα που ειχαν ριξει γλωσσοφιλα, μας αφησαν χρονους!

stefani_iiiix.jpg


Ετοιμασου!

coffins.jpg
 

bf391

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
119
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ρε ποσα τοπικ εχεις ανοιξει απο την ανησυχια σου??
το γραψα και στο αλλο...αν δε το αντεχεται το ζειν επικινδυνως μη τα κανετε τα ξεκολιαριλικια....
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
13
Πόντοι
16
Ή φυματιωση εχεις κολλησει ή ανεμοβλογιά.
Και τερηδόνα.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ακόμα γελάω!

Και που να σφίξουν κι οι ζέστες;

Αρχηγε μου ειναι σοβαρο!

Πεθαναν απο γλωσσοφιλο λεμε!
Μαλιστα ο ενας ξεψυχισε εξω απο το μαγαζι,
οπως εφευγε να κατηφορισει προς την καντινα για ενα βρωμικο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom