Νέα

ΝΕΑ ΤΡΑΝΣ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
OP
OP
P

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
αρα δεν υπάρχει άποψη
 

placebo13

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Μεγάλη καβλα να αισθάνεσαι να σου χαϊδευουν το σβέρκο και την πλάτη!!!  :2funny:
βλακακο δεν αντεξες ουτε μια μερα χωρις παλι να πεις την μαλακια σου.ειναι προφανες εχεις να γαμησεις τοσα χρονια που το σπερμα εχει φτασει στον εγκεφαλο.λιγη αυτοκριτικη δεν βλαπτει αλλα πιο σκουπιδι παραδεχτηκε ποτε οτι βρωμαει....
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
βλακακο δεν αντεξες ουτε μια μερα χωρις παλι να πεις την μαλακια σου.ειναι προφανες εχεις να γαμησεις τοσα χρονια που το σπερμα εχει φτασει στον εγκεφαλο.λιγη αυτοκριτικη δεν βλαπτει αλλα πιο σκουπιδι παραδεχτηκε ποτε οτι βρωμαει....

Αλλη μια ξεπετοτραβελιά που εκδηλώνεται!!!
Ααααααχαχαχαχα τωρα μεθιξες.......  :2funny:
 

placebo13

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Αλλη μια ξεπετοτραβελιά που εκδηλώνεται!!!
Ααααααχαχαχαχα τωρα μεθιξες.......  :2funny:
ενω εσυ τι να σου πω....με εθιξες εις διπλουν.το μονο που με χαροποιει ειναι οτι οι περισσοτεροι εδω μεσα σε θεωρουν μεγαλο βλακα .....αλλα η αναπηρια του μυαλου προηλθε μαλλον σε συναρτηση με την στυτικη σου αναπηρια και το αντιστροφο.αλλο ενα παρσιτο που παρασιτει εκφραζομενος πισω απο ενα πληκτρολογιο.να σε χαιρονται
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
768
Like
242
Πόντοι
26
το μονο που με χαροποιει ειναι οτι οι περισσοτεροι εδω μεσα σε θεωρουν μεγαλο βλακα ....


τστστς πολυ ευγενικο σε κοβω με το σπασαρχιη
 

placebo13

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
δεν θελω απλα να ειμαι σαν τα μουτρα του αλλωστε απο εδω μεσα δεν μπορω να του σπασω τα μουτρα και εξω που θα το εκανα ειναι τοσο κοτα που ουτε την δευτερα παρουσια δεν θα ερχοταν
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ενω εσυ τι να σου πω....με εθιξες εις διπλουν.το μονο που με χαροποιει ειναι οτι οι περισσοτεροι εδω μεσα σε θεωρουν μεγαλο βλακα .....αλλα η αναπηρια του μυαλου προηλθε μαλλον σε συναρτηση με την στυτικη σου αναπηρια και το αντιστροφο.αλλο ενα παρσιτο που παρασιτει εκφραζομενος πισω απο ενα πληκτρολογιο.να σε χαιρονται
το μονο που με χαροποιει ειναι οτι οι περισσοτεροι εδω μεσα σε θεωρουν μεγαλο βλακα ....


τστστς πολυ ευγενικο σε κοβω με το σπασαρχιη
δεν θελω απλα να ειμαι σαν τα μουτρα του αλλωστε απο εδω μεσα δεν μπορω να του σπασω τα μουτρα και εξω που θα το εκανα ειναι τοσο κοτα που ουτε την δευτερα παρουσια δεν θα ερχοταν

Ξέρω ξέρω θέλεις να μου σπάσεις το λόυτσο με τη στραβή και πετσικαρισμένη κωλοτρυπούλα σου!!! :2funny:
Δε δέρνω πουσταρόλες όπως του λόγου σας.
Μόνο τις  :zfuck: :fuck1: :fuck2:  :pipa3: αρκεί να τις κάνω κέφι και ανα είναι σέιφ παστρικές και καθαρές.
Εσάς σας ακυρώνω και τις δυο ζεόκωλες με χεσμένα βρακακια λόγω της ακράτειας.
Είστε βρωμοπουσταρδελες με πατέντα!!!!!


Αααααααααχαχαχαχαχααααααα!!!!
Αααααχαχαχαχααααααααα!!!


Ακόμη γελάω πες και και άλλα τη βρίσκω μωρή!!!
 

placebo13

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
στο ξαναλεω μιας και φενεται πως η ακρατεια μαλλον εχει χτυπησει την μνημη σου ...μεσα απο ενα πληκτρολογιο δεν γαμας ΟΧΙ δεν γαμας....νομιζεις οτι γαμας χαχαχχα εκτος αν διεκδικεις τον τιτλο του virtual γαμια χαχαχχα .ξεκολα εχεις χαζεψει και η τεχνολογια εχει προχωρησει και μπορει να σε βοηθησει τοσο με την στυτικη δυσλειτουργια ωστε να αρχισεις τις φυσιολογικες σεξουαλικες επαφες τις real ρε παιδακι μου οσο και με την μαλακια που σε δερνει.εχεις φτασει 35 χρονων τους γονεις σου δεν τους λυπασαι που εχεις φτασει σε αυτο το χαλι?
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
768
Like
242
Πόντοι
26
Ξέρω ξέρω θέλεις να μου σπάσεις το λόυτσο με τη στραβή και πετσικαρισμένη κωλοτρυπούλα σου!!! :2funny:
Δε δέρνω πουσταρόλες όπως του λόγου σας.
Μόνο τις  :zfuck: :fuck1: :fuck2:   :pipa3: αρκεί να τις κάνω κέφι και ανα είναι σέιφ παστρικές και καθαρές.
Εσάς σας ακυρώνω και τις δυο ζεόκωλες με χεσμένα βρακακια λόγω της ακράτειας.
Είστε βρωμοπουσταρδελες με πατέντα!!!!!


Αααααααααχαχαχαχαχααααααα!!!!
Αααααχαχαχαχααααααααα!!!


Ακόμη γελάω πες και και άλλα τη βρίσκω μωρή!!!



Σίγουρα τι βρισκεις ετσι αλλα μόνο ετσι
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
στο ξαναλεω μιας και φ.... το χαλι?

Σίγουρα τι βρισκεις ετσι αλλα μόνο ετσι

[size=16pt]Όνομα:  placebo13
Ημερομηνία εγγραφής:  22-12-2008  
Μηνύματα:  54 (0.043 ανά ημέρα)


Εμφάνιση Κριτικών :  Δε βρέθηκαν κριτικές.

Όνομα:  SLK200GR
Μηνύματα:  178 (0.113 ανά ημέρα)
Ημερομηνία εγγραφής:  04-02-2008, 14:32:57

Εμφάνιση Κριτικών :  Δε βρέθηκαν κριτικές.
[/size]


Αν δεν ειστε κλωνάρια του ίδιου ψευτοτράβελου τότε την βρίσκετε παρεα, αλλοιώς βάλτε εστω μία κριτική να δούμε και΄πόσο γαμίκουλες είστε!

Τώρα και με το κυνηγητό στην πιάτσα σας και που δεν μπορείτε να τσιμπήσετε κάτι απο εδώ και απο εκει σας κοβει μεγάλη λορδα μου φαίνεται!!
Επειδη όμως είμαι καλόκαρδο ατομο -απλά δεν μου αρέσουν τα δήθεν- να σας βρώ εδώ στη λαχαναγορά καλή δουλίτσα!
Φόρτωμα καφασιών με μπανανες κερασια και άλλα φρρουτα στα καμιονια.
6 λεπτακια το  καφασι είναι καλή τιμη!
Αν θελετε στείλτε πμ να το κανονίσουμε!  ;)
 

placebo13

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
και τι εδειξες με αυτο ρε βλακα?νομιζεις οτι ολη μερα ειμαστε πισω απο ενα pc και γραφουμε σαν εσενα?ερχεται η σειρα σου μην φοβασαι εσενα δεν σε ξεχνω κανε λιγες μερες υπομονη
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
και τι εδειξες με αυτο ρε βλακα?νομιζεις οτι ολη μερα ειμαστε πισω απο ενα pc και γραφουμε σαν εσενα?ερχεται η σειρα σου μην φοβασαι εσενα δεν σε ξεχνω κανε λιγες μερες υπομονη

Με απειλείς?
:hmm: Κάντο πιο αναλυτικά....  
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
768
Like
242
Πόντοι
26
[size=16pt]Όνομα:  placebo13
Ημερομηνία εγγραφής:  22-12-2008  
Μηνύματα:  54 (0.043 ανά ημέρα)


Εμφάνιση Κριτικών :  Δε βρέθηκαν κριτικές.

Όνομα:  SLK200GR
Μηνύματα:  178 (0.113 ανά ημέρα)
Ημερομηνία εγγραφής:  04-02-2008, 14:32:57

Εμφάνιση Κριτικών :  Δε βρέθηκαν κριτικές.
[/size]


Αν δεν ειστε κλωνάρια του ίδιου ψευτοτράβελου τότε την βρίσκετε παρεα, αλλοιώς βάλτε εστω μία κριτική να δούμε και΄πόσο γαμίκουλες είστε!

Τώρα και με το κυνηγητό στην πιάτσα σας και που δεν μπορείτε να τσιμπήσετε κάτι απο εδώ και απο εκει σας κοβει μεγάλη λορδα μου φαίνεται!!
Επειδη όμως είμαι καλόκαρδο ατομο -απλά δεν μου αρέσουν τα δήθεν- να σας βρώ εδώ στη λαχαναγορά καλή δουλίτσα!
Φόρτωμα καφασιών με μπανανες κερασια και άλλα φρρουτα στα καμιονια.
6 λεπτακια το  καφασι είναι καλή τιμη!
Αν θελετε στείλτε πμ να το κανονίσουμε!  ;)

εκτος απ ολα αυτα που ειπα οτι ειναι ,ειναι και Η Λ Ι Θ Ι Ο Σ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom