Νέα

Μάγια- μασάζ κατ'οίκον

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bubu01
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

bubu01

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους, ειμαι η Μαγια.
Σας ενημερωνω οτι απο εδω και στο εξης θα εργαζομαι μονη μου στο δικο σας ή στο δικο μου χωρο. Προσφέρω  μασάζ και πρόγραμμα για μια ωρα.
Οι ωρες που θα ειμαι διαθεσιμη ειναι απο 10 το πρωι εως 9 το βραδυ.
Μπορειτε να ρωτατε και να επικοινειτε μαζι μου μεσα απο αυτο το θρεντ
Φιλιά σε ολους  :-*


 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Καλώς την.. Όταν λες δικό σου χώρο? Hotel?
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
στην αρχη σε ξενοδοχείο η σε δικο σου χωρο, στη συνεχεια οταν σε γνωρισω και σε δικο μου χωρο

Με ξέρεις από Ιουλιανού... Βέβαια δεν είχα περάσει με σένα αλλά με την Κατερίνα
 

ΑΡΑΓΚΟΝ1971

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
84
Like
62
Πόντοι
0
Για εμας που δεν σε ξερουμε,πες μας κατι σχετικα με εσενα και ο προγραμμα σου οσο μπορεις?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Αυτό είναι καλό νέο..... :dancing: η Μάγια,γνωστή απο παλιά,είναι εξαιρετική στη δουλειά της και πολύ καλός χαρακτήρας.Κάνει πολύ καλό μασαζ και είναι πάντα ευγενής με όλους....Μάγια σου εύχομαι κάθε επιτυχία στην νεα σου προσπάθεια.
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Είναι εύκολο κάποιος να κάνει περιγραφή της εμφάνισης της; Αναφέρονται χαρακτηριστικά της σκόρπια στο θρεντ του Σ 63 και στο Ιουλιανού επειδή θεωρείται δεδομένο ότι είναι γνωστό το θέμα της εμφάνισής της δεν έχει γραφτεί κάτι ολοκληρωμένα. Επίσης υπάρχει μόλις μία κριτική της στο Ιουλιανού και καμία στο Σ63. Καταλαβαίνω κατόπιν μελέτης ότι οι υπηρεσίες της είναι πολύ καλές αλλά δεν μπορώ να πλάσω έστω την γενική εικόνα της και δίνω μεγάλη σημασία στην εμφάνιση. ΤΗΧ!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
Να, που υπάρχουν και καλά νέα κάποιες φορές......

Μάγια, σου εύχομαι καλή αρχή στο νέο ξεκίνημα.

Η προσπάθεια που θα πρέπει να καταβάλλεις είναι τιτάνια, δεδομένης της δύσκολης διαμορφωμένης κατάστασης.

Είμαι βέβαιος, ότι η καλή φήμη που με κόπο δημιούργησες στα μαγαζιά που εργάσθηκες, θα σε ακολουθήσει κι' εδώ, δίνοντάς σου την αναγκαία ώθηση, για να προσφέρεις τις υπηρεσίες σου αποτελεσματικά και με επιτυχία!

Θα τα πούμε πολύ σύντομα από κοντά. :-*
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
Είναι εύκολο κάποιος να κάνει περιγραφή της εμφάνισης της; Αναφέρονται χαρακτηριστικά της σκόρπια στο θρεντ του Σ 63 και στο Ιουλιανού επειδή θεωρείται δεδομένο ότι είναι γνωστό το θέμα της εμφάνισής της δεν έχει γραφτεί κάτι ολοκληρωμένα. Επίσης υπάρχει μόλις μία κριτική της στο Ιουλιανού και καμία στο Σ63. Καταλαβαίνω κατόπιν μελέτης ότι οι υπηρεσίες της είναι πολύ καλές αλλά δεν μπορώ να πλάσω έστω την γενική εικόνα της και δίνω μεγάλη σημασία στην εμφάνιση. ΤΗΧ!

Η Μάγια μπορεί να είναι ο θησαυρός (εμφανισιακά, για κάποιον) ή μία κοπέλα της διπλανής πόρτας (για κάποιον άλλο).

Η γλυκύτητά της, ο κανονικός (με τα δεδομένα της αλλοδαπής) σωματότυπός της, το ψηλό παρουσιαστικό της, ο χαρακτήρας της (σημαντικό στοιχείο για εμάς που αποζητούμε ποιοτική και ανθρώπινη επαφή κατά τη διάρκεια της συνεδρίας), η διορατικότητά της, όσο και η ικανότητά της να χειρίζεται προς το κοινό καλό καταστάσεις, και η προσοχή που θα δείξει στον πελάτη που θα την επιλέξει για να του προσφέρει τις υπηρεσίες της, μου φέρνει στο μυαλό δύο μόνο λέξεις: Ήρεμη δύναμη.
 

Filogeno

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2010
Μηνύματα
145
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
1
Είναι εύκολο κάποιος να κάνει περιγραφή της εμφάνισης της; Αναφέρονται χαρακτηριστικά της σκόρπια στο θρεντ του Σ 63 και στο Ιουλιανού επειδή θεωρείται δεδομένο ότι είναι γνωστό το θέμα της εμφάνισής της δεν έχει γραφτεί κάτι ολοκληρωμένα. Επίσης υπάρχει μόλις μία κριτική της στο Ιουλιανού και καμία στο Σ63. Καταλαβαίνω κατόπιν μελέτης ότι οι υπηρεσίες της είναι πολύ καλές αλλά δεν μπορώ να πλάσω έστω την γενική εικόνα της και δίνω μεγάλη σημασία στην εμφάνιση. ΤΗΧ!

Σε συνέχεια αυτού που λέει ο φίλος θέλω να προσθέσω κάτι. Εγώ την έχω πατήσει με μια κοπέλα που φώναξα σπίτι για μασάζ, γιατί όταν άνοιξα την πόρτα δεν ενθουσιάστηκα καθόλου... Αλλά ντράπηκα να της πω να φύγει. Και έφαγα χοντρή ήττα μετά γιατί το πρόγραμμα περιελάμβανε τελικώς μόνο εκτόνωση με το χέρι! Επειδή λοιπόν την έχω πατήσει και δε θέλω να μου ξανασυμβεί το ίδιο, πως μπορώ να καλυφθώ στο θέμα εμφάνισης; Γιατί στο θέμα υπηρεσιών έφταιγα σίγουρα κι εγώ που δε ρώτησα απο πριν...
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Εκτιμώ ότι χρειάζεται άμεση επαφή για να απαντηθούν οριστικά τα ερωτήματα. Ήθελα έστω μία περιγραφή πχ. ψηλή, ξανθιά με 2άρι στήθος, 30 ετών κτλ. Αφού δεν πήρα αυτό που ήθελα στον χρόνο που το ήθελα αναμένω μία τετ α τετ συνάντηση. Λέτε να κάνω σεφτέ; Θα κανονίσω για το βραδάκι εάν μπορεί. Ενημέρωση από αύριο-μεθαύριο μπας και θολώσω (λέμε τώρα) λίγο τα νερά του διαδικτυακού άλτερ έγκο μου (αν και δεν με πολυνοιάζει).
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166

Δεν είμαι και πρώτο μπόϊ......αλλά είναι.


Ξανθούλα (την τελευταία φορά που ειδωθήκαμε).


Τόσο πρέπει να είναι (σχεδόν, αλλά μπορεί να λαθεύω).


Βάλε.

μπας και θολώσω (λέμε τώρα) λίγο τα νερά του διαδικτυακού άλτερ έγκο μου (αν και δεν με πολυνοιάζει).

:thumbsup:
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Είσαι τόσο εξυπηρετικός όσο στο πρώτο ποστ μου που με καλωσόρισες! Ευχαριστώωω  :smitten:
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
H Μάγια είναι χαρακτήρας διαμάντι και σου ικανοποιεί όλες τις απαιτήσεις. Ξέρει πολύ καλό μασάζ και είναι φιλική στον πελάτη.
Μάγια, σου εύχομαι καλή τύχη στο νέο ξεκίνημά σου
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
60 h ωρα φουλ προγραμμα???
 

vizomanis

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
1
Γεια σου ΜΑΓΙΑ.Πως εισαι εξωτερικά και τι προσφέρεισ γιατι δε θυμάμαι αν σε έχω πάρει
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.218
Κριτικές
45
Like
3.559
Πόντοι
4.365
Mερικες φωτογραφιες.. εστω με καλυμενο προσωπο.. θα βοηθουσαν... ;)
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Αναστοχαζόμενος τη συζήτησή μου με τη Μάγια και τις αρκετά ιδιαίτερες ερωτήσεις που κάνω (θα αναφέρω τις πληροφορίες στο θρεντ "Αμεα και μασατζίδικα") κατέληξα στο συμπέρασμα ότι δεν παίζει να θολώσω τα νερά σχετικά με την ταυτοποίησή μου, ενώ η ιντερνετική αυτοκλονοποίησή μου πάλι δεν θα με σώσει από την ταυτοποίηση. Επί του ζητήματος λοιπόν, με χαρά θα προσφέρω τα της ενημέρωσης. Η Μάγια:
-είναι βαμμένη καστανόξανθη, άνω του 1,70, πέριξ των 35 ετών, δέρμα όχι πολύ σφιχτό, στήθος 2ράκι, μεγαλούτσικα (όχι άσχημα για τα γούστα μου)οπίσθια, βάφεται αρκετά, ήταν ντυμένη θηλυκά κάζουαλ και φορά μπόλικα ιδιωτικά τρικ-τρικ που λέει κι ο ΤΑΚΜΑΝ (δηλαδή βραχιόλια,σκουλαρίκια, ρολόι, μενταγιόν κτλ). Η φωνή της είναι βραχνή και όχι σέξι για τα γούστα μου. Στο τηλέφωνο λοιπόν για κάποιον που δεν την ξέρει μπορεί να μην δοθεί κι η καλύτερη εντύπωση. Μην μασήσετε!
-κάνει πολύ καλό μασάζ και ασχολείται ειλικρινά και ευδιάθετα με τα ταλαιπωρημένα και μη κορμιά. Στο σεξ είναι αρκετά συμμετοχική και παρέχει ελεύθερο στοματικό σε όποιον το ζητήσει χωρίς έξτρα χρέωση. Για πρωκτικό δεν ρώτησα.
-φέρει μαζί της ιατρικές εξετάσεις
-το κόστος ανέρχεται στα 60 ευρά (μασάζ και ολοκληρωμένη πράξη) και η συνεδρία διαρκεί 1 γεμάτη ώρα
-ως έδρα χρησιμοποιεί την Καλλιθέα. Αν το χοτέλ ή το σπίτι βρίσκονται μακριά (μένω σε προάστιο κοντά στο κέντρο) βάλτε στο κόστος άλλα 10 ευρά για το ταξί. Άρα 70 ευρά σε αυτήν την περίπτωση. Τώρα αν πάει άμεσα σε άλλο ραντεβού πχ. από Παγκράτι στην Καισαριανή, λογικά δεν χρεώνει το ταξί. Τελοσπάντων αυτό το συζητάτε και στο τηλέφωνο
-τέλος, στόχος της είναι να ανοίξει δικό της χώρο στην Καλλιθέα όπου θα εργάζεται μόνη και θα παρέχει αυτές τις υπηρεσίες με 60 ευρά.
-υποκειμενική συνολική αποτίμηση: Ναι, αξίζει.  
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom