Νέα

Την Μεγάλη Εβδομάδα! Γιατη είναι ανοιχτα τα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ippotis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 153
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
:jerking:Δεν κάνω τον Θρησκευόμενο. Αλλά πιστευω,ότι αυτές της Μερες. Οι ποιο ιερές του ΧρόνουΤην Μεγάλη Εβδομάδα! Γιατη  είναι ανοιχτα τα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ? Σαν Χριστιανοι, που ειμασται. Και οι Κοπελλες που εργαζωνται καλλα θα ειταναι, αυτές της μερες να είναι κλειστα. Και εμεις να μην γυρναμαι, τσαρκα. Αν όχι ολλες της μερες, εστω,ας σεβαστουν της δυο ημερες.Μ.Πεμπτη και Μ.Παρασκευη. Ελεος! Μην το παρακάνουμε! >:cheesy:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ναι ναι

πιστεψτε οσο γινεται οσο ποιο βαθεια στον χριστιανισμο και θα καταντησετε προβατα..



 

the_crafty

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
237
Like
29
Πόντοι
1
E ναι εστω την Μεγαλη Εβδομαδα να γινεται νηστεια και σ'αυτο το θεμα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
:jerking:Δεν κάνω τον Θρησκευόμενο. Αλλά πιστευω,ότι αυτές της Μερες. Οι ποιο ιερές του ΧρόνουΤην Μεγάλη Εβδομάδα! Γιατί  είναι ανοιχτα τα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ? Σαν Χριστιανοι, που ειμασται. Και οι Κοπελλες που εργαζωνται καλλα θα ειταναι, αυτές της μερες να είναι κλειστα. Και εμεις να μην γυρναμαι, τσαρκα. Αν όχι ολλες της μερες, εστω,ας σεβαστουν της δυο ημερες.Μ.Πεμπτη και Μ.Παρασκευη. Ελεος! Μην το παρακάνουμε!
Προσωπικα ολη την μεγαλη εβδομαδα απεχω απο το σπορ.
Το εχω συζητησει με κοπελες και οντως καποιες κοπελες αισθανονται αβολα που το κανουν

Στο γιατι το κανουν δεν εχω απατηση.

Καποια studio παντως κλεινουν την Μεγαλη Παρασκευη.

Δεν σκεοφτονται ομως ολοι σαν εσενα..............

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
τι να πω ρε μαγκες..

καθοσαστε και σας πασαρουν παραμυθια..


ο ιησους παιζει να χε παρει και περισσοτερες ιεροδουλες στην ζωη του απο εμας...

 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Ας διορθωσει καποιος τον τιτλο....    :2funny: :2funny: :2funny:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
και οι αθεοι που θα πηδανε δηλαδη?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Προσωπικα ολη την μεγαλη εβδομαδα απεχω απο το σπορ.
Το εχω συζητησει με κοπελες και οντως καποιες κοπελες αισθανονται αβολα που το κανουν

Στο γιατι το κανουν δεν εχω απατηση.

Καποια studio παντως κλεινουν την Μεγαλη Παρασκευη.

Δεν σκεοφτονται ομως ολοι σαν εσενα..............

Απλο ειναι φιλε μου
Δεν σκεφτονται ολοι οι ανθρωποι με το σκεπτικο το δικο σου/δικο μου στα περι θρησκειαs......Κι ουτε ειναι υποχρεωμενοι να ακολουθησουν το δικο σου/δικο μου παραδειγμα Χριστιανικηs νηστειαs λογω των ημερων
Υπαρχει καποιοs που πραγματικα κανει νηστεια για 40 μερεs???Δεν το νομιζω....Οι σουβλακερι λχ  μονο την Μ.Παρασκευη ειναι κλειστα
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.484
Κριτικές
31
Like
1.295
Πόντοι
6.305
:jerking:Δεν κάνω τον Θρησκευόμενο. Αλλά πιστευω,ότι αυτές της Μερες. Οι ποιο ιερές του ΧρόνουΤην Μεγάλη Εβδομάδα! Γιατί  είναι ανοιχτα τα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ? Σαν Χριστιανοι, που ειμασται. Και οι Κοπελλες που εργαζωνται καλλα θα ειταναι, αυτές της μερες να είναι κλειστα. Και εμεις να μην γυρναμαι, τσαρκα. Αν όχι ολλες της μερες, εστω,ας σεβαστουν της δυο ημερες.Μ.Πεμπτη και Μ.Παρασκευη. Ελεος! Μην το παρακάνουμε!
Δε νομίζω ότι ο Χριστιανισμός επιτρέπει το σεξ εκτός γάμου, είτε είναι είτε δεν είναι Μ.Εβδομάδα..
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
τι να πω ρε μαγκες..

καθοσαστε και σας πασαρουν παραμυθια..


ο ιησους παιζει να χε παρει και περισσοτερες ιεροδουλες στην ζωη του απο εμας...

θα πέσει φωτιά να σε κάψει...
 
OP
OP
Ippotis69

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
:tickedoff:Εδώ οι ξένοι,{Μουσουλμάνοι] όταν έχουν το ΡΑΜΑΖΑΝΙ! Απέχουνε από ολλα! Δενείναι μονό για εμάς! Οι Κοπέλες, πως αισθάνονται? Τόσες μέρες έχει ο Χρόνος! Μιαεβδομάδα, θα μας πειράξει δίχως Μπουρδελοτσαρκα? :argue: 
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
:jerking:Δεν κάνω τον Θρησκευόμενο. Αλλά πιστευω,ότι αυτές της Μερες. Οι ποιο ιερές του ΧρόνουΤην Μεγάλη Εβδομάδα! Γιατη  είναι ανοιχτα τα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ? Σαν Χριστιανοι, που ειμασται. Και οι Κοπελλες που εργαζωνται καλλα θα ειταναι, αυτές της μερες να είναι κλειστα. Και εμεις να μην γυρναμαι, τσαρκα. Αν όχι ολλες της μερες, εστω,ας σεβαστουν της δυο ημερες.Μ.Πεμπτη και Μ.Παρασκευη. Ελεος! Μην το παρακάνουμε! >:cheesy:

Μα αυτες τρωνε το κρεας, οχι εμεις  :uglystupid:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
1.640
Πόντοι
266
εγώ πάντως η πρώτη φορά που πήγα σε μπουρδελο και ήταν και πρώτη μου φορά με γυναίκα ήταν Μ. Τετάρτη...
πάντως εμένα δεν με πειράζει, το ότι δεν βρίσκω σουβλατζίδικο ανοιχτό και χωρίς νηστίσιμα αυτό με πειράζει 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.882
Κριτικές
1.239
Like
185.612
Πόντοι
45.465
εγώ την μεγάλη βδομάδα ούτε βολτάρω ούτε καταθέτω....
μέτα την Ανάσταση συνήθως πάω να τσουγκρίσω κανένα αβγουλάκι με καμία κορασίδα.... 
 

dimitrakis123456789

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
1.030
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
τι να πω ρε μαγκες..

καθοσαστε και σας πασαρουν παραμυθια..


ο ιησους παιζει να χε παρει και περισσοτερες ιεροδουλες στην ζωη του απο εμας...
μην το παρακανεις :jerking:
 

Επισκέπτης
εγω τη μεγαλη ευδομαδα θα γαμαω σα τραγος 3-4 καθε μερα σπαταλωντας το δωρο του πασχα που ισως ειναι και το τελευταιο δωρο πασχα... ζωη σε χαρη του να ζησουμε να το θυμομαστε  :grin:

 
OP
OP
Ippotis69

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
τι να πω ρε μαγκες..

καθοσαστε και σας πασαρουν παραμυθια..


ο ιησους παιζει να χε παρει και περισσοτερες ιεροδουλες στην ζωη του απο εμας...
:cussing:Φιλέ σε σένα, πάει! Δεν έχεις ούτε Ιερό ούτε Όσιο! :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom