Νέα

Jhenifer TS

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα EasyRider2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lamborghina

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2012
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
ρε φιλε τι γινεται με σενα..τι παιζει με τις βραζιλιανες? πολυ τις προωθεις
 
OP
OP
E

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
οτι αξιζει το μεταφερουμε στο φορουμ για να ξερει ο κοσμος αυτη ειναι στο 8 μεσο ορο αλλα ειναι καλη επιλογη ...
 

LADYBOY_LOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε easy η jhenifer φορα περουκα ??????
 

abreal

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια τι τις προωθει και δεν τις προωθει..Ο ανθρωπος ενημερωνει και εγω τουλαχιστον δεν εχω διαπιστωσει να λεει κατι που δεν ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα με μικρες αποκλισεις λογω του υποκειμενικου του πραγματος..Η συγκεκριμενη δηλωνει την ιδια διευθυνση στο προφιλ με τις αδερφες Μονικ και Κυαρα οποτε φανταζομαι θα μας δωσει μια ενημερωση και για αυτες αν τις πετυχε..Παντως απο τις φωτος η Τζενιφερ δεν μου αρεσει γιατι μου φαινεται πολυ αντροφατσα
 
OP
OP
E

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
οτι μαλακιες θελει γραφει ο καθενας εδω μεσα ... πρωτον με λενε κωστα και εαν τις εφερνα απο το εξωτερικο δεν θα πληρωνα...

θα γαμουσα τσαμπα

δευτερον καμια απο τις κοπελλες αυτες δεν γνωριζει προσοπικα μου στοιχια και οτι γραφω καθως και με τι ψευδονιμο γραφω σε αυτο το φορουμ

τριτον δεν θα ξανακανω πλεον καμια κριτικη και ειναι ωριστικη η αποφαση μου αυτη γιατι το εχετε παραγαμησει το θεμα

με τισ μαλακιες σας εδω μεσα

εγω ποτε δεν ειδα κανεναν να γραφει για μενα οτι δεν εκανα σωστη κριτικη.

η κοπελλα μενει μαζι με τις αλλες δυο ειναι στο υβανας γρουπ στο νεο κοσμο το μαλλι περουκιζει πολυ ηταν το μονο - επανω της ολα τα αλλα

ειναι + και μιλαει και αγγλικα και ειναι μαχιμη.

μπορει να σας διαβεβαιοσει ο αντμινιστρατορ του φορουμ οτι δεν εχω καμια σχεση με το χριστη (tzini) οπως προαναφερε νεο μελος
 

fatisfaganos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλα καταλαβατε      παει το EasyRider2 παμε για αλλο κλωνο      οι ιδιες οι κοπελεσ λενε για το τιπο στο γνωστο κλαμπ w που εσυ εχει ανεβασει φωτο και τισ προροθησ      ασε τωρα δε μασαμε κουτοχορτο

οτι μαλακιες θελει γραφει ο καθενας εδω μεσα ... πρωτον με λενε κωστα και εαν τις εφερνα απο το εξωτερικο δεν θα πληρωνα...

θα γαμουσα τσαμπα

δευτερον καμια απο τις κοπελλες αυτες δεν γνωριζει προσοπικα μου στοιχια και οτι γραφω καθως και με τι ψευδονιμο γραφω σε αυτο το φορουμ

τριτον δεν θα ξανακανω πλεον καμια κριτικη και ειναι ωριστικη η αποφαση μου αυτη γιατι το εχετε παραγαμησει το θεμα

με τισ μαλακιες σας εδω μεσα

εγω ποτε δεν ειδα κανεναν να γραφει για μενα οτι δεν εκανα σωστη κριτικη.

η κοπελλα μενει μαζι με τις αλλες δυο ειναι στο υβανας γρουπ στο νεο κοσμο το μαλλι περουκιζει πολυ ηταν το μονο - επανω της ολα τα αλλα

ειναι + και μιλαει και αγγλικα και ειναι μαχιμη.

μπορει να σας διαβεβαιοσει ο αντμινιστρατορ του φορουμ οτι δεν εχω καμια σχεση με το χριστη (tzini) οπως προαναφερε νεο μελος
 

fatisfaganos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
εχεισ κ τα κονε και σβηνησ τα μηνυματα βλεπω
καλα καταλαβατε       παει το EasyRider2 παμε για αλλο κλωνο      οι ιδιες οι κοπελεσ λενε για το τιπο στο γνωστο κλαμπ w που εσυ εχει ανεβασει φωτο και τισ προροθησ       ασε τωρα δε μασαμε κουτοχορτο
 
OP
OP
E

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
παει το easyrider2 παμε για κλονο? δεν νομιζω παικτι .... το easyrider2  ειναι αθανατο ... και δεν εχω λογο να αλλαξω ονομα

επηδει ενας ασχετος με το θεμα εγραψε μια βλακια στο φορουμ.... και το παιζει γνωστης

 
OP
OP
E

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
θα σηνεχισω να γραφω κανωνικα τις κριτικες μου
 

abreal

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Easyrider το ξερω ειναι εκνευριστικο να ακους την καθε παπαρια εδω μεσα αλλα αυτοι που πραγματικα ειναι σοβαροι ξερουν οτι στον τομεα αυτο εισαι κορυφη στην ενημερωση..Δυστυχως τα οικονομικα πολλων αλλα κι εμενα δεν επιτρεπουν τυφλη επιδρομη σε οτι ερχεται και εμενα προσωπικα με εχεισ γλυτωσει απο χαμενο χρημα που θα με πονουσε πολυ..Αν μπορεις δωσε μια δυο πληροφοριες για τις αλλες δυο κοπελες..Σου εχω στειλει και πμ.
 
OP
OP
E

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
αδελφε εχεις δικο για σενα εκανα αναλυτικη κριτικη στο κεντρικο φορουμ στο θεμα τζενιφερ και για τις τιμες και για ολα.

σε ευχαριστω για καλα σου λογια.
 

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Φαγανέ της Παπαρήγας συγγενής είσαι? Μόνο να κριτικάρεις τους άλλους βλέπω. Η δική σου ενημέρωση πού είναι? Αν έδωσε παραπλανητικά στοιχεία ο Easy βγες να το φωνάξεις και να τον κράξουμε όλοι μαζί αλλιώς κάτσε στον Περισσό να μάθεις αντιπολίτευση.
 

sader1980

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
18
Like
3
Πόντοι
0
easyrider2 βαλε την κριτικη σου γιατι και εμενα με ενδιαφερει το κομματι να παω...και κατι αλλο μην ασχολιστε με κλωνους..πχ faganos


Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος
Όνομα: faganos
Μηνύματα: 2 ((-) ανά ημέρα)
Αξίωμα: Νέος

Φύλο:
Ηλικία: (-)
Τόπος:
Ημερομηνία εγγραφής: σήμερα στις 12:48
Τελευταία σύνδεση: σήμερα στις 15:05

δηλαδι θελει ο τυπος να μας πει οτι δεν ειναι τραβελι κλωνος χχαχαχαχαχχααχχα
 

Carlo.Kneels

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2011
Μηνύματα
80
Κριτικές
9
Like
145
Πόντοι
0
Ενημερωθείτε:


1_DSC6722.jpg


1_DSC6670.jpg


1_DSC6819.jpg


1_DSC6756.jpg


1_DSC6843.jpg


_DSC6830.jpg


_DSC6866.jpg


1_DSC6868.jpg


 

fatisfaganos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
πληση εγκεφαλου σασ εχουν κανει τα κυκλοματα ξυπνηστε  βλακεσ
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
tι προτείνεις fagane ?
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.512
Κριτικές
37
Like
1.432
Πόντοι
1.096
θα σηνεχισω να γραφω κανωνικα τις κριτικες μου

Μαζί σου ρε μάγκα. γράψε κανονικά στα αρχίδια σου τους κλώνους και τους βλάκες.

Εμείς γουστάρουμε να σε διαβάζουμε και για τους βλάκες ξύδι. Ξυδάκι αγαπούλες.

Και μην ξεχνάς ποτέ Ήζυ : Μην τα βάζεις ποτέ με ηλίθιους, διότι οι ηλίθιοι είναι αήττητοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom