Αναζήτηση

Σελίδες: 1 [2] 3 4   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ανακαινιση Μεζονετας  (Αναγνώστηκε 2060 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
majestic69
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #15 στις: 19/03/12, 22:10 »

Το Μεταξουργειο λειτουγργει 23ωρο! Εχει ωραια γιαγιονια!

ε τραβα να βουτηξεις γιατι δεν πρεπει να την παλευεις και πολυ....εγω να ανακαινισω το σπιτι θελω  Headbaning! Headbaning!
Καταγράφηκε

Καντεεε Τουρισμοοοοο Η Ελλαδα μονο για Τουρισμο ειναι!!!!!!
Paralimnios
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #16 στις: 19/03/12, 22:10 »

8. για κουζινα στο praktiker,εχει πολλα μοντελα με το τρεχων μετρο

To praktiker φιλε ειναι εταιρεια πολυεθνικων συμφεροντων. Η οποια προβαινει σε απολυσεις Ελληνων εργατων.
Μια γευση μπορεις να παρεις στο συνδεσμο παρακατω.

http://repo-zine.blogspot.com/2011/11/praktiker-hellas.html

Καλο ειναι στις δυσκολες εποχες που διανυουμε να στηριζουμε τα μικρομαγαζα και τους Ελληνες εργατες. π.χ. ξυλοργους.
Καταγράφηκε

On the road again.
majestic69
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #17 στις: 19/03/12, 22:10 »

για το μπανιο αν ενωεις ολικη ανακαινηση οσο αναφορα της εργασιες ξεχασε το.αν βαλεις και τα υλικα δεν υπαρχει περιπτωση...πορτες θα βρεις, αλλα δεν θα ειναι και οι καλυτερες  (πολυ φτυνο υλικο) ντουλαπια κουζινας γινεται με πολους συμβιβασμους....δεν μπορω να βοηθησω με νουμερα γιατι δεν ξερω τι θελεις να κανεις...για το μπανιο που εχω εμπειρια παιζουν πολες τιμες γιατι οι δουλειες και τα υλικα αυτον, εχουν πολλες διαφορες.για πλακακια βρυσες λεκανες μπανιερες ντουζιερες εκει να δεις διαφορες.....σε καθε περιπτωση, αν θελεις να δεις που θα φτασεις πρεπει να εχεις συγκεκριμενο πλανο ανακαινησης, αν θελεις να το δωσεις σε τεχνικο γραφειο  να ξερεις οτι η γενικη τιμη θα παει 30-30% απανω.....

για μπανιο εννοο να αλλαξω χεστρα νυπτηρα βρυσες τηλεφωνο και την πορτα του ντους.να τα βαλω το καθενα απο ενα 50 ευρω και λιγο παραπανω η πορτα του ντους.(τζακουζι μονο σε στουντιο) και στον ενα τοιχο μονο πλακακια.Οι πορτες εσωτερικες λευκες χωρις σχεδια με 200 η μια δε βρισκω?
Καταγράφηκε

majestic69
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #18 στις: 19/03/12, 22:10 »

To praktiker φιλε ειναι εταιρεια πολυεθνικων συμφεροντων. Η οποια προβαινει σε απολυσεις Ελληνων εργατων.
Μια γευση μπορεις να παρεις στο συνδεσμο παρακατω.

http://repo-zine.blogspot.com/2011/11/praktiker-hellas.html

Καλο ειναι στις δυσκολες εποχες που διανυουμε να στηριζουμε τα μικρομαγαζα και τους Ελληνες εργατες. π.χ. ξυλοργους.

φιλε μου να τους στηριξω αλλα θα μου κανουνε καλυτερη τιμη απο το πρακτικερ η θα μου δαγκωσουνε τον κολο??
Καταγράφηκε

karablaxos
Ειδήμων

karababam

« Απάντηση #19 στις: 19/03/12, 22:10 »

...πουτανιαρη ολα αυτα που λες γινονται με τα λευτα που λες (στριμωγμενα βεβεα) για εργασια λογαριασε 500-600 τα μαστορια πλακας και υδραυλικος...αν δεν αλλαξεις ολα τα πλακακια το αποτελεσμα δεν θα ειναι καλο....δεν θα θυμιζει ανακαινηση...μην αγορασεις υδραυλικα αν δεν μιλησεις με τον μαστορα, υπαρχουν ιδιαιτεροτητες....πορτες βρισκεις.....
Καταγράφηκε
majestic69
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #20 στις: 19/03/12, 22:10 »

στοκαρισμα και βαψιμο για 300 τ.μ. 150 ο οροφος ποσο παει με τα υλικα μαζι??
Καταγράφηκε

karablaxos
Ειδήμων

karababam

« Απάντηση #21 στις: 19/03/12, 22:10 »

...απο μπανιο ξερω.... υδραυλικα πλακακια....απο τα αλλα δεν γνωριζω.....
Καταγράφηκε
dinger
ΡΩΣΣΟΚΥΝΗΓΟΣ
Ειδήμων

Φύλο: Άντρας

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ

« Απάντηση #22 στις: 19/03/12, 23:11 »

για μπανιο εννοο να αλλαξω χεστρα νυπτηρα βρυσες τηλεφωνο και την πορτα του ντους.να τα βαλω το καθενα απο ενα 50 ευρω και λιγο παραπανω η πορτα του ντους.(τζακουζι μονο σε στουντιο) και στον ενα τοιχο μονο πλακακια.Οι πορτες εσωτερικες λευκες χωρις σχεδια με 200 η μια δε βρισκω?
αν σε ενδιαφερει μια πιο συγκεκριμενη προταση υπαρχουν πιστευω αρκετοι απο εδω μεσα που μπορουν να σου αναλαβουν την υπεργολαβια.ζητα τηλεφωνα για να κλειστει ραντεβου να δουνε την δουλεια.στα κουτουρου και στα λογια δεν γινετε τιποτα.συγκεκριμενα πραγματα...αν ενδιαφερεσαι περαιτερω στειλε μου πμ  Wink
Καταγράφηκε

ΟΛΗ Η ΕΥΡΩΠΗ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΝΑ ΠΗΔΗΞΕΙ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ...ΑΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΠΗΔΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥΣ...
majestic69
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #23 στις: 19/03/12, 23:11 »

δλδ τοτε αλλαγμα ολα τα πλακακια συν τα υπολοιπα νυπτηρες χεστρες βρυσες τηλεφωνα και τζαμι ντουζιερας συν τα εργατικα ξεπαιρναω τα 1500 ευρω τα παντα ολα?
Καταγράφηκε

majestic69
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #24 στις: 19/03/12, 23:11 »

αν σε ενδιαφερει μια πιο συγκεκριμενη προταση υπαρχουν πιστευω αρκετοι απο εδω μεσα που μπορουν να σου αναλαβουν την υπεργολαβια.ζητα τηλεφωνα για να κλειστει ραντεβου να δουνε την δουλεια.στα κουτουρου και στα λογια δεν γινετε τιποτα.συγκεκριμενα πραγματα...αν ενδιαφερεσαι περαιτερω στειλε μου πμ  Wink

ρε φιλαρακο αν ημουνα υδραυλικος και δουλευα καμια δεκαρια χρονια θα ηξερα πανω κατω οτι ενα μπανιο χρειαζεται τοσο και τοσο.η απο τοσα λεφτα μεχρι τοσα περιπου και με υλικα ουτε μαπα ουτε τα τελεια μεση κατασταση.δεν λεω να μου πεις 900 ευρω ακριβως η 2000 ακριβως αυτο εννοειται οτι ισχυει...
Καταγράφηκε

karablaxos
Ειδήμων

karababam

« Απάντηση #25 στις: 19/03/12, 23:11 »

...ειπες πλακακια στον ενα τοιχο....αλλα ολα αυτα ειναι στο περριπου....εγκυρη γνωμη θα παρεις απο καποιον που θα τα δει απο κοντα....και θα ειναι γνωστης των πραγματων.....
Καταγράφηκε
majestic69
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #26 στις: 19/03/12, 23:11 »

...ειπες πλακακια στον ενα τοιχο....αλλα ολα αυτα ειναι στο περριπου....εγκυρη γνωμη θα παρεις απο καποιον που θα τα δει απο κοντα....και θα ειναι γνωστης των πραγματων.....

ρε μαστορα αν ασχολεισαι οντως με τη φαση αυτη μια ερωτηση θα σου κανω μπανιο με ντους με 1000 ευρω εχεις φτιαξει ποτε στα χρονια της δουλειας σου?απλα πραγματα.....
Καταγράφηκε

lakis33
Επισκέπτης
« Απάντηση #27 στις: 19/03/12, 23:11 »

Για Πατωμα πλακακι λαμινειτ η ξυλο?ποιο ειναι καλυτερο πιστευεται και το πιο συμφερον?

Η ερώτηση είναι σαν το ...

"Bentley Continental R καινούργια
ή fiat punto του 1995 ;;;;;;;;
Ποιό είναι καλύτερο ;;;
Ποιό είναι πιο συμφέρον ;;;;
Η Bentley ή το punto ;; "
Καταγράφηκε
arcans82
Banned
Μάλαμα

« Απάντηση #28 στις: 19/03/12, 23:11 »

Καλησπεριζω ολους τους καυλιαρηδες αυτου του πορνοναου , οι ερωτησεις μου απευθυνονται μονο σε γνωστες και οχι σε αργοσχολους μπακουρηδες η μπαζοφονιαδες....
1.Ποσο παει κλεισιμο χωρων με γυψοσανιδα το μετρο?ποσα ζητανε οι γυψοσανιδαδες?
2.Για Πατωμα πλακακι λαμινειτ η ξυλο?ποιο ειναι καλυτερο πιστευεται και το πιο συμφερον?ποσο πανε το μετρο και ποσα παιρνει ο πλακας?
3.Αλλαγη κουζινας αλλα μονο τα ντουλαπια?τιμες?
4.Για μπανια ανακαινιση ποσο βγαινει το μπανιο μαζι με τοποθετηση?
5.Βαψιμο ολο το σπιτι και σπατουλαρισμα περιπου 250 τ.μ. ?
6.Πορτες εσωτερικες 10 συνολο ?
7.Το σπιτι στα υπνοδωματια εχει ξυλο αλλα ειναι γδαρμενο και καφε και θελω να το φτιαξω και να το κανω μαυρο.ποσο παει αυτο περιπου?η με συμφερει να βαλω απο πανω λαμινειτ και τελος?
8.Κουζινα καινουρια ποσο παει περιπου ?

οι τιμες των υλικων να ειναι λογικες και οχι πολυτελεστα πραγματα.

Αυτα προς το παρον......
θα το παντρευτεις το γκομενακι τελικα αρχηγε?
 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Καταγράφηκε
majestic69
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #29 στις: 19/03/12, 23:11 »

Kαυλιαρη μου, θα σου κοστισει οσα περιπου χαλασες στην Ιβα και στην καθε Ιβα.. 2funny 2funny 2funny

Ασχετο..Τελικα το πηρες το τεμαχιο ?

λες να εχω χαλασει στην ιβα και στην καθε ιβα απο 30 μεχρι 50 χηνες?μπα δεν το νομιζω......ΤΟ τεμαχιο δεν το εχω παρει γιατι εχω καιρο να παω και πρεπει να βαλεις και το χερι στην τσεπη βαθεια και δεν το ψηνω.Στουντιακι κατοσταρικο και τζακουζι να γλιστραω κιολας....Παντως η Ιβα μουναρα με τα ολα της παντα για το στυλ μου αλλα εχω καιρο να την δω δεν ξερω αν ασχολειτια ακομη με το αθλημα....
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 [2] 3 4   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: