Νέα

Σκεψου να πας με τρανς και να σε βιντεοσκοπει με καμερα....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα David
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Το σκεφτόμουν εδώ και πάρα πολύ καιρό να ανοίξω αυτό το ΓΑΜΗΜΕΝΟ το θεματάκι

Εάν δηλαδή παίζει το σενάριο να πας με τρανς και ενώ είσαι μαζί της να σε γράφει με κάμερα....

Κάποιοι με είχαν πει στο παρελθόν υπερβολικό και κάποιοι άλλοι είχαν συμφωνήσει μαζί μου.

Πάντως ξέρω ότι πολλές τρανς κρατούν ΑΡΧΕΙΟ με 5λεπτα, 10λεπτα, 15λεπτα κουλουπου κουλουπου βιντεάκια με πελάτες

Για να μιλάμε και με παραδείγματα και όχι με παπαριές ορίστε τα εξής παραδείγματα:

Αυτός την πάτησε κανονικά, γιατί φαίνεται ότι ο τύπος δεν το ήξερε ότι η άλλη η καριόλα τον έγραφε  


Και αυτός κάνει ΜΠΑΜ ότι δεν ξέρει τι σκατά γίνεται, αλλά τώρα είναι αργά (ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΕΙ Η ΚΑΡΙΟΛΑ!!!)

ΕΔΩ ΚΟΙΤΑΞΤΕ απτην αρχή ως το τέλος του ραντεβού φαίνονται τα ΠΑΝΤΑ  
Εδώ πάλι τι σκατά γίνεται???

Αυτός μάλλον το ξέρει, άρα είναι καθυστερημένος... :uglystupid: :uglystupid:  

Εδώ δεν μπορώ να καταλάβω πόσο βλάκας είναι ο άλλος....  :uglystupid:

Αυτός το ξέρει, αλλά μάλλον θα τον πήρε τσάμπα τόσο βλάκας που είναι :idiot: :idiot:  

Στα άλλα είτε το γνωρίζουν και δεν φαίνονται είτε είναι καμουφλαρισμένοι...

Η συγκεκριμένη τρανς (η οποία κατά τα άλλα είναι ΓΑΜΑΤΗ με σελίδα και εδώ  και σε πολλά άλλα σχετικά σάιτ)
είχε έρθει πέρσι αν θυμάμαι καλά στην Αθήνα ή πρόπερσι. Ας μας πει ο Ίζι..


Υπάρχει και βίντεο με έναν Έλληνα φίλο που τον τσιμπουκώνει η Βραζιλιάνα Ντάνα και σε κάποια φάση ψιλοφαίνεται ο τύπος, αλλά δεν το αναρτώ βρείτε το μόνοι σας.
Υπόψιν ο συγκεκριμένος ξέρει ότι μια άλλη φίλη της Ντάνα τον παίρνει με το κινητό και κρύβεται, αλλά σε κάποια φάση δεν κρύφτηκε και τόσο καλά..

Ούτε κινδυνολόγος είμαι, ούτε θέλω να τρομάξω κόσμο και κυρίως δεν θέλω να γενικεύσω κάποιες καταστάσεις, απλά ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ όσο μπορούμε.
Εδώ είναι σάιτ που πέρα από την ΚΑΥΛΑ και τα ΓΟΥΣΤΑ μας πρέπει να ανταλλάσσουμε και απόψεις και όσο μπορούμε να βοηθάμε ο ένας τον άλλον
για να μην την πατήσει κάποιος.

Μία συμβουλή, αν πάτε σε τρανς και μπείτε στο δωμάτιο και δείτε ανοιχτή οθόνη υπολογιστή ή λαπτοπ που να παίζει μουσική ΖΗΤΕΙΣΤΕ να κλείσει την οθόνη,
γιατί μπορεί να βιντεοσκοπεί και να μην φαίνεται, αφού το παράθυρο της λήψης εικόνας με ένα απλό κουμπί μπορεί να μην φαίνεται στην επιφάνεια εργασίας.

Αυτά από μένα περιμένω να τοποθετηθούν κάποιοι, αν βρω και κάτι άλλο θα το ανεβάσω και αυτό και ας τοποθετηθούν και κάποιες του χώρου.

Βέβαια εξ αρχής ξέρω τι θα πουν είναι η δουλειά μας και το ψωμί μας και αν δημοσιεύσουμε κάτι τέτοιο τότε θα καταστραφούμε. Οκ δεκτό, αλλά αν βιντεοσκοπείς
είναι το θέμα, γιατί αν σου κλέψουν το κινητό, ή τον υπολογιστή ή ο,τι άλλο τότε τι σκατά γίνεται....
 
OP
OP
D

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Το σκεφτόμουν εδώ και πάρα πολύ καιρό να ανοίξω αυτό το ΓΑΜΗΜΕΝΟ το θεματάκι

Εάν δηλαδή παίζει το σενάριο να πας με τρανς και ενώ είσαι μαζί της να σε γράφει με κάμερα....

Κάποιοι με είχαν πει στο παρελθόν υπερβολικό και κάποιοι άλλοι είχαν συμφωνήσει μαζί μου.

Πάντως ξέρω ότι πολλές τρανς κρατούν ΑΡΧΕΙΟ με 5λεπτα, 10λεπτα, 15λεπτα κουλουπου κουλουπου βιντεάκια με πελάτες

Για να μιλάμε και με παραδείγματα και όχι με παπαριές ορίστε τα εξής παραδείγματα:

Αυτός την πάτησε κανονικά, γιατί φαίνεται ότι ο τύπος δεν το ήξερε ότι η άλλη η καριόλα τον έγραφε 


Και αυτός κάνει ΜΠΑΜ ότι δεν ξέρει τι σκατά γίνεται, αλλά τώρα είναι αργά (ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΕΙ Η ΚΑΡΙΟΛΑ!!!)

ΕΔΩ ΚΟΙΤΑΞΤΕ απτην αρχή ως το τέλος του ραντεβού φαίνονται τα ΠΑΝΤΑ 
Εδώ πάλι τι σκατά γίνεται???

Αυτός μάλλον το ξέρει, άρα είναι καθυστερημένος... :uglystupid: :uglystupid: 
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
αμα φοβασε ρε καρνταση η λυση ειναι μια....αγαπουλα την κουκουλα
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Διπλη πικρα.....
 
OP
OP
D

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Τι να φοβάμαι ρε φίλε...εδώ υπάρχουν βίντεο στο διαδίκτυο, στα οποία κάποια επαγγελματίας τρανς βιντεοσκοπεί ραντεβού της από την αρχή μέχρι το τέλος...

Ως και το κουδούνι ακούγεται που χτυπάει ο πελάτης και τον δείχνει αμέριμνος να κάνει μπάνιο και εσύ μου λες αν φοβάμαι και ο άλλος κάνει  :rockon: :rockon: :rockon: ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕ και δείτε τα βίντεο

Ο σκοπός που άνοιξα αυτό το θεματάκι δεν είναι ούτε για να τρομοκρατήσω κόσμο, ούτε για να γενικεύσω καταστάσεις, ούτε για να κινδυνολογήσω.

Ωστόσο εδώ μέσα κάποιοι είμαστε πολλά χρόνια και καλό είναι εκτός από τα γούστα και την καύλα μας να προσέχουμε για να μην την πατήσουμε.

Ποιος μου λέει ότι όπως αυτή η καριόλα έγραψε με κάμερα αυτόν δεν θα γράψει και εμένα ή κάποιον άλλον στο μέλλον?

Μια συμβουλή: Όποτε βλέπετε τρανς να έχει ανοιχτό υπολογιστή που βλέπει προς τον χώρο που θα πηδήξετε πείτε της να το κλείσει, γιατί στο πολύ χαλαρό
μπορεί να έχει ανοιχτή την κάμερα και το παράθυρο της λήψης και εγγραφής εικόνας να μην φαίνεται στην επιφάνεια εργασίας του υπολογιστή.

Υπόψιν υπάρχει και βίντεο που φαίνεται κάποιος Έλληνας, τον οποίον τσιμπουκώνει η Βραζιλιάνα Ντάνα και βιντεοσκοπεί με το κινητό μια άλλη τρανς.
Ο τύπος το ξέρει και κρύβει τα μούτρα του, αλλά σε κάποια φάση δεν τα κρύβει καλά και αποκαλύπτεται η φάτσα του.

Τώρα το ξέρω ότι είτε τρανς είτε κάποιοι φίλοι θα πουν σιγά να μην ρισκάρει η άλλη τη ζωή και το ίδιο της το ψωμί και να δημοσιεύσει βίντεο με πελάτη της, που
χάρη σε αυτόν ζει. Ναι αλλά το θέμα είναι αν βιντεοσκοπεί, γιατί αν χαθεί κανά κινητό ή κανάς υπολογιστής μετά όλα είναι πιθανά...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
μεγαλε παιζει να σε εχουν τραβηξει καμμια ταινια;
 

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
λοιπον όλες οι βιντεοσκοπήσεις γινονται μεσω λαπ τοπ υπάρχει πρόγραμμα που βιδεοσκοπεί και η οθόνη του λαπ τοπ είναι μαύρη δηλαδή σε αδρανοποίηση
έξω παρατηρήσει 10 φορές να υπάρχει λαπ τοπ σε δωμάτιο με τρανς σε αυτή τη στάση και πάντα αυτό που έκανα ηταν να το κλείσω .... αυτά ....
 
OP
OP
D

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
λοιπον όλες οι βιντεοσκοπήσεις γινονται μεσω λαπ τοπ υπάρχει πρόγραμμα που βιδεοσκοπεί και η οθόνη του λαπ τοπ είναι μαύρη δηλαδή σε αδρανοποίηση
έξω παρατηρήσει 10 φορές να υπάρχει λαπ τοπ σε δωμάτιο με τρανς σε αυτή τη στάση και πάντα αυτό που έκανα είταν να το κλείσω .... αυτά ....

Σωστός! Αυτό ακριβώς εννοώ κι εγώ.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
καλα με τις τρανς ειναι το προβλημα;εδω πρεπει να μας εχουν ξεσκισει στα μπουρδελα και στα ξενοδοχεια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
εεετσι!!!δινω παντα τον καλυτερο εαυτο μου μην με δει κανενας γνωστος μετα και γινω ρεζιλι
Για αυτό πάμε πάντα  στα χοτέλια χωρίς τρύπιες κάλτσες-σώβρακα ενώ δεν σκαλίζουμε και ποτέ τη μύτη μας.
Βασικά πράγματα φίλε μου
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
:2funny:Λοιπον,το,θεμα,ειναι,οτι,Γηνωνται,ΦΙΡΜΕΣ!αυτοι,που,τον Τ :fuck1:νε!Και θα καμαρωνουν!κακως,οσες,το κανουν,αυτο!Αλλα,στα σπιτακια,ειναι δυσκολο,να το κανουν!Θελει,προσοχη!Παντως ,οι,Παιδαραδες,που,τσ :pipa2:νται!και,τον Τ :zfuck:νε,δεν ειναι,ΓΚΕΥ???γιατη,αυτο,υποστηριζουν,μερικοι!! :kissass2:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Θα βαζουν το μηχανημα που σκαναρει για καμερεs πρωτα και μετα γδυσιμο :grin: :grin:
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
:2funny:Λοιπον,το,θεμα,ειναι,οτι,Γηνωνται,ΦΙΡΜΕΣ!αυτοι,που,τον Τ :fuck1:νε!Και θα καμαρωνουν!κακως,οσες,το κανουν,αυτο!Αλλα,στα σπιτακια,ειναι δυσκολο,να το κανουν!Θελει,προσοχη!Παντως ,οι,Παιδαραδες,που,τσ :pipa2:νται!και,τον Τ :zfuck:νε,δεν ειναι,ΓΚΕΥ???γιατη,αυτο,υποστηριζουν,μερικοι!! :kissass2:
εμεις τυπε οτι κανουμε με γυναικες το κανουμε οποτε στα @@ μας χαχα!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Θα γαμαμε με χαρτοσακουλα στο τελοs......Κατα κει παμε
ΜαυραραγαμιτεS θα γινουμε
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
:2funny:Λοιπον,το,θεμα,ειναι,οτι,Γηνωνται,ΦΙΡΜΕΣ!αυτοι,που,τον Τ :fuck1:νε!Και θα καμαρωνουν!κακως,οσες,το κανουν,αυτο!Αλλα,στα σπιτακια,ειναι δυσκολο,να το κανουν!Θελει,προσοχη!Παντως ,οι,Παιδαραδες,που,τσ :pipa2:νται!και,τον Τ :zfuck:νε,δεν ειναι,ΓΚΕΥ???γιατη,αυτο,υποστηριζουν,μερικοι!! :kissass2:

εσυ επι ΠΑΣΟΚ νομιμοποιηθηκες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom