Αναζήτηση

Σελίδες: 1 [2] 3 4 5   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: τρανς ενεργητικά  (Αναγνώστηκε 7623 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
TZOYLI
ΤΖΟΥΛΗ
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα

ΤΖΟΥΛΗ(6981856270)

« Απάντηση #15 στις: 01/03/12, 19:07 »

ΤΖΟΥΛΗ ΚΑΙ ΝΤΑΙΖΗ ΕΙΝΑΙ ΟΙ 2 ΑΜΕΣΕΣ ...ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΜΟΥ  Smiley
να μας παρεις κ τις δυο τοτε..
Καταγράφηκε

καθημερινα στον χωρο μου απο τις εννια το πρωι..σταση μετρο Κεραμεικος,πισω απο το dream city
arizale
Προχωρημένος
**

Φύλο: Άντρας

Οτι ακριβως δειχνει η ...φωτο . Γουσταρω τρανς

« Απάντηση #16 στις: 01/03/12, 19:07 »

να μας παρεις κ τις δυο τοτε..

φυσικα ... και ..αμεσα  Wink
Καταγράφηκε
Ippotis69
Μάλαμα

Να παιρναω, Καλλα!

« Απάντηση #17 στις: 01/03/12, 19:07 »

:lheel:Φιλε, κατ' αρχην, δεν εχω, τηποτα, με της ΤΡΑΝΣ! της παω, και πολλυ, μαλιστα! Αλλα, μου ειχε πη ενας.Γιατη, να παω, με Χειρουργημενη{ΤΡΑΝΣΕΞΟΥΑΛ] το ξερω, το μαθημα μου, φιλε!!! και, να μην παω, με μια ΓΥΝΑΙΚΑ?? Και, εγω, ρωταω. Γιτη, να με Γ.... zfuck μια ΤΡΑΝΣ! και οχι, ενας ΑΝΤΡΑΣ! ποια, η διαφορα??? Banging Head Against a Wall
Καταγράφηκε
transexuala
Προχωρημένος
**

HELLO......

« Απάντηση #18 στις: 01/03/12, 19:07 »

Τα Trans Τα ενεργητικά !!!!Όπως λέμε δηλαδή " τα αεροπλάνα τα βαπόρια τα πουλια τα κομοδίνα τα μπρίκια "  Hmmm....
Καταγράφηκε

ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΛΑ!!!!!!
arizale
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #19 στις: 01/03/12, 19:07 »

:lheel:Φιλε, κατ' αρχην, δεν εχω, τηποτα, με της ΤΡΑΝΣ! της παω, και πολλυ, μαλιστα! Αλλα, μου ειχε πη ενας.Γιατη, να παω, με Χειρουργημενη{ΤΡΑΝΣΕΞΟΥΑΛ] το ξερω, το μαθημα μου, φιλε!!! και, να μην παω, με μια ΓΥΝΑΙΚΑ?? Και, εγω, ρωταω. Γιτη, να με Γ.... zfuck μια ΤΡΑΝΣ! και οχι, ενας ΑΝΤΡΑΣ! ποια, η διαφορα??? Banging Head Against a Wall

ρε φιλε μαλακας εισαι ?? μπαινει σε φορουμ για τρανς και ρωτας τετοιες μαλακιες , που οι απαντησεις τους ειναι απλως : ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΜΑΣ
Καταγράφηκε
arizale
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #20 στις: 01/03/12, 19:07 »

Τα Trans Τα ενεργητικά !!!!Όπως λέμε δηλαδή " τα αεροπλάνα τα βαπόρια τα πουλια τα κομοδίνα τα μπρίκια "  Hmmm....

καλησπερα ... μη κατανοητο το σχολιο σου  Smiley ειλικρινα δεν καταλαβα τον παραλληλισμο ..
Καταγράφηκε
transexuala
Προχωρημένος
**

HELLO......

« Απάντηση #21 στις: 01/03/12, 19:07 »

φαντάσου ο ippotis69 που έχει την απορία και είναι αντίθετος μας αναφέρει "THΣ Trans" και εσύ που είσαι μεστά πράματα μας λες "Τα Trans"  s&m_2
Καταγράφηκε

ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΛΑ!!!!!!
enallaktikos
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #22 στις: 01/03/12, 19:07 »

Εσύ ήσουν που παραπονιόσουν για την κριτική στα ορθογραφικά λάθη;  s&m_1
Καταγράφηκε
TZOYLI
ΤΖΟΥΛΗ
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Γυναίκα

ΤΖΟΥΛΗ(6981856270)

« Απάντηση #23 στις: 01/03/12, 19:07 »

αλλος προτιμα τα ροδακινα κι αλλος τα νεκταρινια...τι σκας;; οπως του αρεσει του καθενος Smiley
Καταγράφηκε

καθημερινα στον χωρο μου απο τις εννια το πρωι..σταση μετρο Κεραμεικος,πισω απο το dream city
stelef
Νέος
*

« Απάντηση #24 στις: 01/03/12, 19:07 »

υπεροχες οι επισημανσεις του φιλου arzale..γουσταρουμε γυναικες με καυλι..οτι πιο συγκλονιστικο κ ολοκληρωτικο στο σεξ
Καταγράφηκε
viper84x
Ανώτερος

Im not crazy!! Im fucking Daizy!!

« Απάντηση #25 στις: 01/03/12, 19:07 »

Κινκι σεξ ειναι το ολο θεμα φιλε και η τρανς, γυναικα που εχει στηθος και εχει χτυπησει ορμονη, δεν ειναι αντρας, καταλαβε το, εκτος απο την τραβεστι που ειναι κραγμενος και ντυνεται γυναικα...εκει πας με αντρα καθαρα. Boobies
Καταγράφηκε
arizale
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #26 στις: 01/03/12, 19:07 »

φαντάσου ο ippotis69 που έχει την απορία και είναι αντίθετος μας αναφέρει "THΣ Trans" και εσύ που είσαι μεστά πράματα μας λες "Τα Trans"  s&m_2

χαχα οκ το διορθωσα ..εχεις δικιο
Καταγράφηκε
viper84x
Ανώτερος

Im not crazy!! Im fucking Daizy!!

« Απάντηση #27 στις: 01/03/12, 19:07 »

2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε
transexuala
Προχωρημένος
**

HELLO......

« Απάντηση #28 στις: 01/03/12, 19:07 »

Εσύ ήσουν που παραπονιόσουν για την κριτική στα ορθογραφικά λάθη;  s&m_1

Δεν παραπονέθηκα καθόλου  ;)Μια  παρατήρηση έκανα και μια ιδέα έριξα  tits
Καταγράφηκε

ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΛΑ!!!!!!
arizale
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #29 στις: 01/03/12, 19:07 »

δε μπορω να το διορθωσω  τι  Jerking Off ειμαι ? ... θα αυτοτιμωρηθω --> τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες (καλα copy paste επεσε ..  Tongue )
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: