Νέα

Γνωστές ιερόδουλες σε ταινία της Sirina... είναι εφικτό; Θα το θέλατε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 14K
  • Ετικέτες
    sirina
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

γνωστες ιεροδουλες σε ταινια του σιρινα....ειναι εφικτο;θα το θελατε;

  • ναι θα μου αρεσε ως ιδεα

    Ψήφοι: 63 79,7%
  • οχι

    Ψήφοι: 1 1,3%
  • μου ειναι αδιαφορο

    Ψήφοι: 15 19,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    79

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
οτι λεει ο τιτλος.....

βεβαια εχουμε περιπτωσεις μια ή  δυο αν θυμαμαι καλα ιεροδουλων που τις ειδαμε και σε τσοντες του σειρηνακη,αλλα πως θα σας φαινοταν ως ιδεα να συμμετεχουν στο μελλον και καποια απο τα πιο γνωστα ονοματα των στουντιο της αθηνας σ αυτες;

δεν χρειαζεται να ονοματισω ,ολοι καταλαβαινετε ποιες ειναι οι ντιβες της καθε μερας του αγοραιου ερωτα ανα περιοδους και ποιανων οι μετοχες ειναι ανεβασμενες....θα θελατε λοιπον να τις δειτε και σε ταινια;

αραγε οι ιδιες οι κοπελες (αν θελουν απαντανε και αυτες) πως θα το εβλεπαν ως ιδεα;θα αυξανε την δημοφιλια τους και την επισκεψιμοτητα αραγε;

μιλαμε για κανονικες ιεροδουλες και οχι βιζιτες που το παιξαν απο τηλεπερσονες εως ηθοποιοι πορνο.....

αν εχει υπαρξει αντιστοιχο θεμα ας συγχωνευτει και ας μεινει η ψηφοφορια
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
Δεν είμαι αντίθετος σ'αυτή την πρόταση, αλλά προτιμώ να τις διακορεύω εγώ! :grin:
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
σειρηνακη αν διαβαζεις κανε προτασεις σε καποιες γνωστες κοπελες.....σιγουρα θα πουλησεις
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Σαν ιδεα δεν ειναι και ασχημη .  ;)
Αν μπορουσαμε και μεις να παιζαμε ως πρωταγωνιστες ακομα καλυτερα !  :grin:
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
ωραια ιδεα γιατι θα σκεφτεσαι οτι .. :fuck2: μια πορνοσταρ :grin:
συν που με την ανεση σου θα μπορεις να την αξιολογησεις :grin:
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Μια πάρα πολύ γνωστή (ίσως το πρώτο όνομα της πιάτσας αυτή τη στιγμή) βρέθηκε πολύ κοντά στο να πρωταγωνιστήσει στην επόμενη ταινία του Σειρηνάκη αλλά τελικά έκανε πίσω.
για λεγε μαν ποια ηταν; :think:  δεν πιστευω να πειραζει να το πουμε δημοσια
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
23
Πόντοι
1.246
η ιβανα απο διδυμου κι η τζουλια απο αλκαμενους εχουν κανει "ερασιτεχνικα" στον σειρηνα...

κι αλλη μια,αλλα δε θυμαμαι ποια γιατι δεν την ηξερα εγω :think:

κλαιν μαιν η φαση,δεν ειδα κανεναν μπουρδελιαρη να αγχωνεται...

μονο κατι πουστροκολομπινες τσοντοαρρωστες σαν τον γλ εχουν τετοιες ανησυχιες :jerking:
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
η ιβανα απο διδυμου κι η τζουλια απο αλκαμενους εχουν κανει "ερασιτεχνικα" στον σειρηνα...

κι αλλη μια,αλλα δε θυμαμαι ποια γιατι δεν την ηξερα εγω :think:
η σαντρα μωρη αδερφαρα......αλλα εγω θα ηθελα γνωστες στουντιοκοπελες να κανουν την αρχη πχ καμια κελυ ας πουμε


τεσπα πειτε και οι αλλοι κανενα ονομα που θα θελατε να δειτε σε τσοντα να παιζει παρεα με τον γιατρο και τον ζαφειρη
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
23
Πόντοι
1.246
η σαντρα μωρη αδερφαρα......αλλα εγω θα ηθελα γνωστες στουντιοκοπελες να κανουν την αρχη πχ καμια κελυ ας πουμε


τεσπα πειτε και οι αλλοι κανενα ονομα που θα θελατε να δειτε σε τσοντα να παιζει παρεα με τον γιατρο και τον ζαφειρη
δεν ειμαστε πιρφοροι να τον παλινδρομουμε με τσοντες ολη μερα  :cum: :cum: :cum:

παμε και τις γαμαμε τις πουτανες :fuck2: :fuck2: :fuck2:

η το πολυ πολυ τις σκεφτομαστε και πιρφορουμε :birdman:
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
δεν ειμαστε πιρφοροι να τον παλινδρομουμε με τσοντες ολη μερα  :cum: :cum: :cum:

παμε και τις γαμαμε τις πουτανες :fuck2: :fuck2: :fuck2:

η το πολυ πολυ τις σκεφτομαστε και πιρφορουμε :birdman:
καλα ρε μαλεα εσυ δεν ησουνα που ρωταγες αν τον παιζουμε με πουτανες στο σπιτι οταν τις σκεπτομαστε;
ή αλλος ηταν; :think:

τι σε πειραζει να την εχεις και σε τσοντα λοιπον;και τι στην τελικη εχει να ζηλεψει μια στουντιοκοπελα απο ολα τα μπαζακια που βαζει ο σιρινας στις τσοντες;

εξαλλου θα εχει σιγουρες πωλησεις....οι μεν μπουρδελιαρηδες θα αγορασουν σιγουρα το προιον οι δε μη μπουρδελιαρηδες θα παρασυρθουν παλι απο τον πιασαρικο τιτλο πχ μια ιεροδουλη αποκαλυπτεται για πρωτη φορα δημοσια ή δηθεν και καλα πρωτο ερασιτεχνικο πηδημα σε οικο ανοχης που βιντεοσκοπειται κλπ......
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
23
Πόντοι
1.246
καλα ρε μαλεα εσυ δεν ησουνα που ρωταγες αν τον παιζουμε με πουτανες στο σπιτι οταν τις σκεπτομαστε;
ή αλλος ηταν; :think:

τι σε πειραζει να την εχεις και σε τσοντα λοιπον;και τι στην τελικη εχει να ζηλεψει μια στουντιοκοπελα απο ολα τα μπαζακια που βαζει ο σιρινας στις τσοντες;

εξαλλου θα εχει σιγουρες πωλησεις....οι μεν μπουρδελιαρηδες θα αγορασουν σιγουρα το προιον οι δε μη μπουρδελιαρηδες θα παρασυρθουν παλι απο τον πιασαρικο τιτλο πχ μια ιεροδουλη αποκαλυπτεται για πρωτη φορα δημοσια ή δηθεν και καλα πρωτο ερασιτεχνικο πηδημα σε οικο ανοχης που βιντεοσκοπειται κλπ......
το κοινο που θα τις αναγνωρισει ειναι ουσιαστικα ελαχιστο :uglystupid:νιωσε...

επισης απο μας τους μπουρδελιαρηδες που θα τις ξερουμε,κανεις δε θα ενδιαφερθει εκτος απο λιγους πιρφορους σαν κι εσενα :birdman:

εχει γινει αλλωστε αρκετες φορες ηδη κι οπως βλεπεις ουτε ποιες ηταν δε θυμομαστε,ουτε κατσαμε να τις δουμε :birdman:
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
εχει γινει αλλωστε αρκετες φορες ηδη κι οπως βλεπεις ουτε ποιες ηταν δε θυμομαστε,ουτε κατσαμε να τις δουμε :birdman:
δεν εχεις και πολυ αδικο..... :birdman:αλλα δεν εχεις και εντελως δικιο.... :birdman:τεσπα εγω μια ιδεα ειπα αν ο σιρινας ακουσει το κοινο του θα δειξει στο μελλον.... :birdman:

υγ αυτες που παιξαν δεν τις θυμομαστε γιατι ηταν τριτοδευτερες,αν ηταν καμια ντιβα θα ηταν αλλιως.... :birdman:σκεψου πχ να ειχες τσοντα σημερα με την αννα την σερβα :birdman:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
23
Πόντοι
1.246
δεν εχεις και πολυ αδικο..... :birdman:αλλα δεν εχεις και εντελως δικιο.... :birdman:τεσπα εγω μια ιδεα ειπα αν ο σιρινας ακουσει το κοινο του θα δειξει στο μελλον.... :birdman:

υγ αυτες που παιξαν δεν τις θυμομαστε γιατι ηταν τριτοδευτερες,αν ηταν καμια ντιβα θα ηταν αλλιως.... :birdman:σκεψου πχ να ειχες τσοντα σημερα με την αννα την σερβα :birdman:
ποιες τριτοδευτερες ρε :uglystupid:ξερεις τι εστι τζουλια  :fuck2: :pipa2:και ιβανα :pipa1:? :uglystupid:
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ιβανα ξερω καλο κλαρινο :sunglasses:
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
τα στουντιοκοριτσα οντως μπορει να πουλησουν περισσοτερο παντως,γιατι στα στουντιο εχει πιο πολλους πιρφορους :2funny: :2funny: :2funny:
να σαι καλα μαν....μονο εσυ μου κρατας το θρεντ ζωντανο  :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom