Νέα

SOS πήγα με τραβεστί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostantinos32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 82K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Σας έχει τύχει ποτέ να δείτε μια κοπέλα που είναι πολύ όμορφη στο δρόμο η στο μπουρδέλο και να καβλώσετε τόσο που να μην σκεφτείτε καν την περίπτωση να ταν τραβέλι?

Μου τυχε τις προάλλες με τον πιο φρικτό τρόπο...βλέπω λοιπον την πουτάνα να κάνει πιάτσα...εντυπωσιάζομαι από το καβλιάρικο ύφος της και την παίρνω...ανεβαίνουμε ξενοδοχείο και στο δωμάτιο μου κάνει μια πίπα που όμοιά της δεν μου χουν ξανακάνει...μετά τη γαμάω πισοκολλητό και χύνω...στο τέλος της λέω:Τέτοια πίπα δεν μου χει ξανακάνει γυναίκα...κι εκείνη μου πετά το στη μούρη και με αποστομώνει:'ΚΑΙ ΤΗ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΑ?' της λέω περίμενε πες μου τι εννοείς και εκείνη χαχαχα Λάκη μου,δεν ήξερες δεν ρώταγες???Α την πούστρα λέω απο μεσα μου και ειλικρινα μου ρθε να την ξεμαλιασω

Από τότε έχω πάθει φοβία.Νομίζω ότι έγινα ομοφυλόφιλος.Βγαίνω με φίλους μου και τους περιεργάζομαι και τσεκάρω να δω αν θα καβλώσω...εκείνοι μου λένε πως φέρομαι παράξενα...

Πείτε μια άποψη η μια προσωπική σας ανάλογ εμπειρία.Γιατί αν έγινα ομοφυλόφιλος δεν θα τ0ο αντέξω άλλο.Να πω πως με γυναίκες πάω κανονικά και μου σηκώνεται κανονικά.Ευχαριστω
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Φίλε, πλάκα μας κάνεις ε? Επειδή σου πήρε πίπα κάποια που ήταν τρανσέξουαλ ή τραβεστί δεν ξέρω γω, χωρίς να το ξέρεις, σημαίνει ότι άλλαξες γούστα?! Ξεκόλλα! Ξέχνα το και προχώρα τη ζωή σου κανονικά.
 
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
φιλε δεν εγινες ομοφυλοφιλος,πουστης εγινες :grin:
Τι εννοείς αφού ας πούμε χθές που είχα βγει εμ τον κολητό μου του χαιδεψα για πλακα και καλα ιγο το μπουτι και δεν ένοιωσα τίποτα!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.855
Κριτικές
1
Like
28.697
Πόντοι
8.006
Και δεν ειναι και Κυριακη σημερα...
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Τι εννοείς αφού ας πούμε χθές που είχα βγει εμ τον κολητό μου του χαιδεψα για πλακα και καλα ιγο το μπουτι και δεν ένοιωσα τίποτα!
Αμα δεν το εκανες για πλακα ισως κατι να ενιωθες.  :dancing:
 
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Φίλε, πλάκα μας κάνεις ε? Επειδή σου πήρε πίπα κάποια που ήταν τρανσέξουαλ ή τραβεστί δεν ξέρω γω, χωρίς να το ξέρεις, σημαίνει ότι άλλαξες γούστα?! Ξεκόλλα! Ξέχνα το και προχώρα τη ζωή σου κανονικά.
Τι πλακα ρε φίλε?Γάμησα αντράκι και μου άρεσε!Εχω παθει σοκ!
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Φίλε πήδα μία κανονική γυναίκα γρήγορα να δείς πως θ' αντιδράσει ο οργανισμός σου! Η Βίκυ στα Κασσάνδρας προτείνεται για την περίπτωση σου!  :P
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.484
Κριτικές
21
Like
6.771
Πόντοι
6.745
Τι εννοείς αφού ας πούμε χθές που είχα βγει εμ τον κολητό μου του χαιδεψα για πλακα και καλα ιγο το μπουτι και δεν ένοιωσα τίποτα!
εννοει να φυσηξεις λιγο τον κουραμπιε...βρε τι διαβαζουμε μεσημεριατικα :uglystupid: :uglystupid:
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
Αμα περιεργασζεσαι μετα το κρεβατι τα αρσενικα συμαινει πως υπηρξε σεξουαλικη διεργεση απο τον τραβεστι.
Αρα εισαι μπαισεξουαλ μπορεις να νιωθεις ηδονη και απο τα 2 φυλα  :grin:
 

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Που έκανε πιάτσα ρε φίλε;
 
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Φιλε ειχε πουτσα η μουνι?
Χειρουργιμενη ηταν η παλιοτραβελο!!

Εχω παει με γυναικες και ευτυχως ολα καλα...και απο την αλλη εχω προσπαθησει να κανω πραγματα για να τσεκαρω αν ειμαι ομοφυλοφιλος

πχ εχω δοκιμασει να τραβηξω μαλακια με φωτογραφιες του Τζωρτζ Κλουνει η του Μπραντ Πιτ και δε μου σηκωνεται

εχω χουφτωσει φιλους μου και σε εναν που ειχε γενεθλια των φιλησα κατα λαθος απο μαγουλο στο στομα(βεβαια εκεινος μου ειπε εεεε τι κανεις πουστεψες??? και θυμωσε λιγο)

Γενικα δεν νομιζω να εγινα ομοφυλοφιλος.Αλλα ανησυχω και συχαινομαι.
 

gregoo

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Ρε τύπε...

Μπάς και είσαι ο Βενιζέλος και μπήκες να κάνεις θέμα, μπας και ξεχάσουμε ότι πήγες στο Eurogroup για την οριστική προδοσία;;;;
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
πχ εχω δοκιμασει να τραβηξω μαλακια με φωτογραφιες του Τζωρτζ Κλουνει η του Μπραντ Πιτ και δε μου σηκωνεται
δοκιμασε το με μπρουταλ αρσενικα τυπου Λεωνιδας ισως εκει ανηκεις
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
Σας έχει τύχει ποτέ...?
Εχει τύχει σε κάποιον...

...ακούγοντας τη γνώμη ενός συναγωνιστή...μπήκα σχεδόν με κλειστά μάτια...
...Γάμησα αντράκι και μου άρεσε!...
Εσένα τουλάχιστον σου άρεσε.
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
Εχω παει με γυναικες και ευτυχως ολα καλα...και απο την αλλη εχω προσπαθησει να κανω πραγματα για να τσεκαρω αν ειμαι ομοφυλοφιλος

πχ εχω δοκιμασει να τραβηξω μαλακια με φωτογραφιες του Τζωρτζ Κλουνει η του Μπραντ Πιτ και δε μου σηκωνεται

εχω χουφτωσει φιλους μου και σε εναν που ειχε γενεθλια των φιλησα κατα λαθος απο μαγουλο στο στομα(βεβαια εκεινος μου ειπε εεεε τι κανεις πουστεψες??? και θυμωσε λιγο)
Ενα ενα μας τα λες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom