Νέα

ευτυχως που δεν την πηδαει ο αντρας της και την βρηκα εγω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Plasido
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Plasido

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ολα ξεκινησαν τελειως τυχαια, ετσι οπως ερχονται τα καλυτερα, ηταν πολυ μονη αν και παντρεμενη, προβληματισμενη και σκεφτικη και δεν αφηνε πολλα περιθωρια για προσεγκυση, οι συγκυριες βοηθησαν και ηρθαμε σιγα σιγα κοντα, πρωτα φιλικα, και αργοτερα εγινε δικη μου, ειναι η κοπελλα μου σημερα (τρελλο ε ? λεω η κοπελλα μου και ανηκειι σε αλλον) την λατρευω, ειναι οτι ζηταει καθε αρσενικο. Αυτο που με κανει και τρελλαινομαι ειναι ο λογος που ειμαστε μαζι, εκεινη με θελει σεξουαλικα (με τρελλα) καλο αυτο .... αλλα δεν μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι με αγαπαει, ειναι ερωτευμενη μαζι μου και μου το δειχνει αλλα δεν ειμαι σιγουρος για πιο βαθια. Εγω την αγαπω και την θελω αποκλειστικα δικη μου. Δεν χωριζει τον αντρα της, μου εκμυστηρευτηκε μετα απο πολυ καιρο οτι αυτος ο αντε να μην πω δεν εχει καμμια επαφη μαζι της, της φερεται σαν μπαμπας, και δεν μπορει να ελεγξει τις κινησεις του γιατι ολο λειπει "για δουλεια" . Σιγουρα εχει αλλη αλλα πως το αποδεικνυεις, και ειδικα αν ξερω οτι θα την πληγωσω. Δεν θελει να το συζηταμε αυτο το θεμα αποφευγει και δεν ειμαι σιγουρος για το λογο ακριβως. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν τον χωριζει, εχει ενα παιδι βεβαια (πως εγινε ) και αυτο ειναι ενα θεμα, αλλα ποιος καθεται σε ενα γαμο μονο για αυτο, οικονομικο προβλημα δεν εχει, βοηθεια εχει, τι να πω. Σημαντικο και καθολου αμελητεο, το κρεββατι μαζι της ειναι απολαυση, εχω ξεχασει το ονομα μου, οπως και καθε γκομενα που ειχα ποτε, δεν εχω καν διαθεση να κοιταξω. Βεβαια βοηθαει σε ολο αυτο και το στερητικο συνδρομο, δεν την βλεπω οποτε θελω, αλλα οποτε μπορει, δεν περασαμε τις γιορτες μαζι, δεν μπορουμε να φυγουμε Σ/Κ κ.λ.π. Φανταζεστε τι γινεται καθε φορα που συναντιωμαστε, αρκετα συχνα μπορω να πω, συνηθως μεσοβδομαδα παντα λογω συζυγου. Οταν εκεινος λειπει και κατι τριημερα και κατι Σ/Κ εξτρα ε τοτε κανω παρτυ. Εγω δεν εχω παιδια και νομιζω οτι αν ποτε χωρισει και ειμαστε μαζι, το παιδι δεν θα ειναι προβλημα για μενα. Ετσι μου ερχεται να τον πιασω και να του μιλησω, (να δω την αντιδραση του του μ.....κα, αλλα νομιζω οτι το μωρο μου τον φοβαται, (περισσοτερο απο το κανονικο), ενταξει λεω χαζομαρες, ειναι δικο της θεμα αλλα ποσο μπορω να περιμενω ρε παιδια, ποσο θα αντεξω
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Ο Κερατάς και ο … εραστής !!
o-keratas-1.jpeg


Πρόσεχε τύπε μην σας  πάρει μυρωδιά και δεν προλάβεις να μαζέψεις ούτε  τα σώβρακα σου! :2funny: :2funny:
 
OP
OP
P

Plasido

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
δεν υπαρχει τετοιος κινδυνος φιλε
 

SantaClausGr

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2011
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Και ο κρεμασμένος από το μπαλκόνι που τον σημαδεύει ο κερατάς τα ίδια έλεγε.
Toν νου σου και τα μάτια σας 14.
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
5
Like
673
Πόντοι
96
αλλο η γυναικα-ερωμενη και αλλο οταν την παντρευεσαι την ερωμενη :2funny: :2funny: :2funny:
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
[size=17pt]εκεινη με θελει σεξουαλικα (με τρελλα) καλο αυτο .... αλλα δεν μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι με αγαπαει, ειναι ερωτευμενη μαζι μου και μου το δειχνει αλλα δεν ειμαι σιγουρος για πιο βαθια.

Εγω την αγαπω και την θελω αποκλειστικα δικη μου. Δεν χωριζει τον αντρα της Δεν θελει να το συζηταμε αυτο το θεμα αποφευγει και δεν ειμαι σιγουρος για το λογο ακριβως.

δεν την βλεπω οποτε θελω, αλλα οποτε μπορει, δεν περασαμε τις γιορτες μαζι, δεν μπορουμε να φυγουμε Σ/Κ κ.λ.π.

συναντιωμαστε, αρκετα συχνα μπορω να πω, συνηθως μεσοβδομαδα παντα λογω συζυγου. Οταν εκεινος λειπει και κατι τριημερα και κατι Σ/Κ εξτρα [/size]
Αντικρουομενα και αντιφατικα τα λες αλλα για να μην το κουρασουμε μαλλον για τον μικρο plasido σε θελει....
 
OP
OP
P

Plasido

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Αντικρουομενα και αντιφατικα τα λες αλλα για να μην το κουρασουμε μαλλον για τον μικρο plasido σε θελει....

καθολου μικρο φιλε μου ισως και για αυτο κολησε, η ιδια ειναι συγκρατημενη στα περι αγαπης και μελλοντος, εκει με τρελλαινει
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
βασικα μεγαλο μπλεξιμο ο φιλος πλασιδο
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
καθολου μικρο φιλε μου ισως και για αυτο κολησε, η ιδια ειναι συγκρατημενη στα περι αγαπης και μελλοντος, εκει με τρελλαινει
............
Δεν με καταλαβες...εννοω οτι μαλλον σε θελει για τον λουτσο και οχι για παραπερα
Αυτη ειναι η γνωμη μου :P
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
καθολου μικρο φιλε μου ισως και για αυτο κολησε, η ιδια ειναι συγκρατημενη στα περι αγαπης και μελλοντος, εκει με τρελλαινει

Ξεκόλλα τύπε!
Πέρνα καλά όσο μπορείς και άσε τους έρωτες!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
βασικα μεγαλο μπλεξιμο ο φιλος πλασιδο
το να γαμας μια παντρεμενη ειναι η καλυτερη και η πιο ξεκαθαρη φαση
τωρα πως καταφερε ο τυπος να κανει τετοιο μπερδεμα μονο αυτος ξερει :grin:
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.815
Κριτικές
1
Like
28.672
Πόντοι
8.006
Παρεμπιπτοντως, ηταν Κυριακη σημερα ε?
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
κατ αρχην τι σε κανει να πιστευεις οτι θα τον χωρισει;;;;;;
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ευτυχώς που δεν την πηδάει ο άντρας της και την βρήκες εσύ και την γλιτώσαμε εμείς  :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Πλασιμπο ΔΕΝ σε βλεπω καλα καμια ωρα.....

Τι θα πει, τι την κραταει στην οικογενεια της ?
Θεωρεις οτι μονο το σεξ ειναι η οικογενεια ?

Την θεληση να μην μεγαλωσει το παιδι χωρις πατερα, δεν την λαμβανεις υποψην ?
Μονος σου λες οτι δεν εχει αναγκη.
Αρα εσενα σε θελει μονο για το μπουρκουμε που δεν εχει απο τον ανδρα της.



Ακου ρε ερωτευτηκα μια παντρεμενη......  :S :headbang: :uglystupid:
Παντρεψου τυπε, να την ερωτευτει αλλος την δικια σου, να κανει οτι κανεις κι εσυ .... εκει να δεις την γλυκα  ;)



Υγ. Ειπα να απαντησω σοβαρα στο κυριακατικο θρεντ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom