Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poutis

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Θα ελεγα να ανηγαμε μια ενοτοιτα για οσους εχουμε νταλαβεριστει κοπελες απο μαγαζια ολων των τυπων.Διοτι πιστευω μετα απο εμπειρια μου οτι μπορει σε ενα στριπτητζαδικο 'η και γιατι οχι σε κατι πιο προχωριμενο υπαρχουν κοπελες πολυ καλυτερες απο κατι ψευτοκυριλατες που κυκλοφορουν γυρω μας.τι λετε?



edit AssFiller : διόρθωση τίτλου.





 

greedyboy

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ή έτσι το παίζουν και φαίνονται! Σαφώς και υπάρχουν σωστές κοπέλες και σε "περίεργα" επαγγέλματα. Οι περισσότεροι πάντως, πιστεύω αλλά και διαπιστώνω ότι έχουν προκαταλήψεις, πιθανώς όχι και άδικα. Είναι πολλές οι ιδιαιτερότητες, κακά τα ψέματα. Πως θα νοιώθατε ας πούμε αν η (σοβαρή) σχέση σας δούλευε σε στριπ και την είχε χουφτώσει η μισή αθήνα; (θεσσ/νικη, πατρα, δεν έχει σημασία η πόλη τωρα!!) Ή θα θέλατε να βγείτε "σαν άνθρωποι" ένα σαββατο αλλά φυσικά ΚΑΝΕΝΑ δε θα μπορέσετε να βγείτε γιατί πρέπει να δουλεύει;
 

Επισκέπτης
εχει ξαναγινει τετοιου ειδους συζητηση...
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Νομίζω ότι το θέμα σχετίζεται-ενσωματώνεται με την "προσωπική ζωή ιερόδουλων". Κάθε δουλειά έχει τα θετικά και τα αρνητικά της. Θετικά = εύκολο, γρήγορο και μαύρο τις περισσότερες φορές χρήμα, λούσα, άνετη ζωή. Αρνητικά = αδυναμία σύναψης προσωπικής σχέσης, ψέματα για το τι ακριβώς δουλειά κάνουν σε ένα μεγάλο μέρος του οικογεν. και κοινωνικού τους περιβάλλοντος. Στο φινάλε εν μέρει ανήκουν σε όλους μας με την δουλειά αυτή και αν το καλοσκεφτούμε ρε παιδιά, κάπου γουστάρουν αυτό που κάνουν. Σε ποιόν δεν αρέσει το σέξ άλλωστε?
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.880
Πόντοι
12.056
Παλι τα ιδια θα διαβαζουμε?? :headbang: :headbang:
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Σας έχει τύχει ποτέ να ερωτευτείτε τρελά μία πουτάνα;;;Αν ναι πως το αντιμετωπίσατε;;; :helpplea:
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Το θέμα συγχωνεύτηκε..
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
401
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
1
μια τετοια σχεση θα ηταν στα σιγουρα αποτυχια
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Σας έχει τύχει ποτέ να ερωτευτείτε τρελά μία πουτάνα;;;Αν ναι πως το αντιμετωπίσατε;;; :helpplea:


Της μιλαω οποτε μπορω στο φορουμ εδω...Δεν ξερω πως θα αντιδρασει αν..

Το ονομα της αρχιζει απο Κ...
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
δυστυχως περασα και εγω απο αυτο το γαμημενο λουκι της πουτανοκαψουρας 7 χρονια πριν.ειλικρινα αν ειχα την δυναμη να γυρναγα τον χρονο πισω δεν θα το εκανα ποτε αυτο το πραγμα στο εαυτο μου.περα απο την μεγαλη ξεφτιλα και κινδυνο της ιδιας μου της ζωης ειδα και εζησα το ψεμα και την υποκρισια σε ολο του το μεγαλειο.οι πουτανες ειναι να τις πληρωνουμε και να τις γαμαμε.ολα τα αλλα ειναι λογια του κωλου απο συναισθηματικα κενους τυπους που εχουν μπερδεψει της νορμαλ γυναικες με τις εκδιδομενες.
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
δυστυχως περασα και εγω απο αυτο το γαμημενο λουκι της πουτανοκαψουρας 7 χρονια πριν.ειλικρινα αν ειχα την δυναμη να γυρναγα τον χρονο πισω δεν θα το εκανα ποτε αυτο το πραγμα στο εαυτο μου.περα απο την μεγαλη ξεφτιλα και κινδυνο της ιδιας μου της ζωης ειδα και εζησα το ψεμα και την υποκρισια σε ολο του το μεγαλειο.οι πουτανες ειναι να τις πληρωνουμε και να τις γαμαμε.ολα τα αλλα ειναι λογια του κωλου απο συναισθηματικα κενους τυπους που εχουν μπερδεψει της νορμαλ γυναικες με τις εκδιδομενες.


Δλδ με λιγα λογια οι πουτανες δεν ειναι ανθρωποι και δν εχουν δικαιωμα ουτε στη ζωη ουτε στον ερωτα ποσο μαλλον σε μια σοβαρη σχεση...
Αυτο λες με λιγα λογια? :headbang:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
τα πργμτ ειναι καπου στην μέση..
και οι πουτανες ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΝΤΑΙ καποια κατασταση(δηλ αν δουν φως κ οτι απο εκει μπορουν να ξεφυγουν,θα κανουν πργμτ που ισως δεν τα νιωθουν ολοκληρωτικά) αλλα και εμεις ειμαστε μουνοδουλάκηδες κ παρεξηγούμε το παραμικρό,την παραμικρή ενδειξη ενδιαφέροντος..
στην μεση..
οι ιερόδουλες, σιγουρα εχουν συναισθήματα,το θεμα ειναι να τα εχουν ξεκαθαρα τοποθετημενα στο μυαλο κ την καρδια τους..
 

Επισκέπτης
οι ιερόδουλες, σιγουρα εχουν συναισθήματα,το θεμα ειναι να τα εχουν ξεκαθαρα τοποθετημενα στο μυαλο κ την καρδια τους..
ΣΩΣΤΟΣ Ο LAPLACE
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
οι ιερόδουλες, σιγουρα εχουν συναισθήματα,το θεμα ειναι να τα εχουν ξεκαθαρα τοποθετημενα στο μυαλο κ την καρδια τους..
ΣΩΣΤΟΣ Ο LAPLACE

Αυτο νομιζω πως ισχυει για ολες τις γυναικες και οχι μονο για τις ιεροδουλες ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom