Νέα

Πουτανες που πρεπει να εχει γαμησει ενας μπουρδελιαρης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Ακριβως οτι λεει ο τιτλος  :rockon:  ποιες πορνες απο αυτες που δουλευουν αυτην την περιοδο πιστευετε οτι θα πρεπει να εχει παρει καποιος για να θεωρειται αξιος μπουρδελιαρης?

Θα παρακαλεσω πολυ να αναφερουμε καταστημα και βαρδια, ετσι ωστε να ξερουμε που μπορουμε να βρουμε αυτες που λειπουν απο το παλμαρε μας!

Ξεκινω με τις Μπαρμπορα και Καρμεν τις οποιες δεν εχω ακομα δοκιμασει. Μπορει καποιος συναγωνιστης να αναφερει σπιτακια και βαρδιες για τις εν λογω κορασιδες?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.882
Κριτικές
1.239
Like
185.634
Πόντοι
45.465
Μπάρμπορα 27β πάνω πρωί....
Κάρμεν Διδύμου 8β πρωί συνήθως
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ τις:
Νανα απο το Καλυμνου 36.
Συλβια απο το Γατοσπιτο
Ζανα απο το Το Μεγαλου Αλεξανδρου 15
Βικυ τη Καζακστανη απο το Ιουλιανου 71
Βαλια απο Ελλης 3.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.619
Κριτικές
99
Like
5.151
Πόντοι
3.656
ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ τις:
Νανα απο το Καλυμνου 36.
Συλβια απο το Γατοσπιτο
Ζανα απο το Το Μεγαλου Αλεξανδρου 15
Βικυ τη Καζακστανη απο το Ιουλιανου 71
Βαλια απο Ελλης 3.
το χεις καψει εντελως
 

Επισκέπτης
Ξεκινω με τις Μπαρμπορα και Καρμεν τις οποιες δεν εχω ακομα δοκιμασει. Μπορει καποιος συναγωνιστης να αναφερει σπιτακια και βαρδιες για τις εν λογω κορασιδες?
στην κυρα μπαρμπορα να πας τον προσεχει τον πελατη
...Γύρισμα ανάσκελα στην Μπάρμπαρα και χώσιμο ανάμεσα στα μπούτια της για να γλείψω το μουνάκι της το οποίο και έκανα για αρκετή ώρα πρίν με τραβήξει από τα μαλλιά αναψωκοκινισμένη και χώσει κατ'ευθείαν στο μουνάκι της το καυλί μου!Ιεραποστολικό και γλωσσόφιλα για αρχή και γύρισμά στα τέσσερα για σφυροκόπημα μέχρι εναποθέσεως του σπέρματος μου μέσα της......!!!
Τώρα αν έκανα μαλακία η όχι που την γάμησα χωρίς καπότα,τι να πω!Παρασύρθηκα από την έξαψη της στιγμής αλλά ήταν καθαρή και μυρωδάτη η κούκλαρα μου!Πραγματικά το απόλαυσα μπορώ να πώ και τώρα που ξέρω που είναι,θα την ξανατιμήσω σίγουρα,με σώας τας φρένας αυτή την φορά όμως!!!!
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.619
Κριτικές
99
Like
5.151
Πόντοι
3.656
στην κυρα μπαρμπορα να πας το προσεχει τον πελατη
...Γύρισμα ανάσκελα στην Μπάρμπαρα και χώσιμο ανάμεσα στα μπούτια της για να γλείψω το μουνάκι της το οποίο και έκανα για αρκετή ώρα πρίν με τραβήξει από τα μαλλιά αναψωκοκινισμένη και χώσει κατ'ευθείαν στο μουνάκι της το καυλί μου!Ιεραποστολικό και γλωσσόφιλα για αρχή και γύρισμά στα τέσσερα για σφυροκόπημα μέχρι εναποθέσεως του σπέρματος μου μέσα της......!!!
Τώρα αν έκανα μαλακία η όχι που την γάμησα χωρίς καπότα,τι να πω!Παρασύρθηκα από την έξαψη της στιγμής αλλά ήταν καθαρή και μυρωδάτη η κούκλαρα μου!Πραγματικά το απόλαυσα μπορώ να πώ και τώρα που ξέρω που είναι,θα την ξανατιμήσω σίγουρα,με σώας τας φρένας αυτή την φορά όμως!!!!
ζωη σε λογου μας
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Μπάρμπορα 27β πάνω πρωί....
Κάρμεν Διδύμου 8β πρωί συνήθως

Eυχαριστω! Η Καρμεν δουλευει και σε καποιο στη Λιοσιων και η Μπαρμπορα στη Χωματιανου? Ή θυμαμαι λαθος?


ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ τις:
Νανα απο το Καλυμνου 36.
Συλβια απο το Γατοσπιτο
Ζανα απο το Το Μεγαλου Αλεξανδρου 15
Βικυ τη Καζακστανη απο το Ιουλιανου 71
Βαλια απο Ελλης 3.

Τις Νανα, Ζανα, Βικυ τις εχω παρει  :rockon:

Τη Ζανα την ειχα παρει και προσφατα το καλοκαιρι στο Αδανων, δε γνωριζω αν δουλευει ακομα εκει.
Τη Βικυ παλιοτερα στο Περγαμου 27β!
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
στην κυρα μπαρμπορα να πας τον προσεχει τον πελατη
...Γύρισμα ανάσκελα στην Μπάρμπαρα και χώσιμο ανάμεσα στα μπούτια της για να γλείψω το μουνάκι της το οποίο και έκανα για αρκετή ώρα πρίν με τραβήξει από τα μαλλιά αναψωκοκινισμένη και χώσει κατ'ευθείαν στο μουνάκι της το καυλί μου!Ιεραποστολικό και γλωσσόφιλα για αρχή και γύρισμά στα τέσσερα για σφυροκόπημα μέχρι εναποθέσεως του σπέρματος μου μέσα της......!!!
Τώρα αν έκανα μαλακία η όχι που την γάμησα χωρίς καπότα,τι να πω!Παρασύρθηκα από την έξαψη της στιγμής αλλά ήταν καθαρή και μυρωδάτη η κούκλαρα μου!Πραγματικά το απόλαυσα μπορώ να πώ και τώρα που ξέρω που είναι,θα την ξανατιμήσω σίγουρα,με σώας τας φρένας αυτή την φορά όμως!!!!

Τη συγκεκριμενη κριτικη την εχω υποψη και καλα εκανες και την παρεθεσες. Αν και δεν πιστευω πως ειναι αληθινη, οπως και να εχει καλο ειναι να γνωριζουν οι συναγωνιστες ολες τις φημες που κυκλοφορουν για μια κοπελα.

:offtopic:  Η υπογραφη σου ειναι ελλειπης, πρεπει να προσθεσεις δημοσιογραφος, παπας, υπαλληλος Βουλης, υπαλληλος ΔΕΚΟ κι αλλα πολλα...  :offtopic:
 

Επισκέπτης
Τη συγκεκριμενη κριτικη την εχω υποψη και καλα εκανες και την παρεθεσες. Αν και δεν πιστευω πως ειναι αληθινη, οπως και να εχει καλο ειναι να γνωριζουν οι συναγωνιστες ολες τις φημες που κυκλοφορουν για μια κοπελα.

:offtopic:  Η υπογραφη σου ειναι ελλειπης, πρεπει να προσθεσεις δημοσιογραφος, παπας, υπαλληλος Βουλης, υπαλληλος ΔΕΚΟ κι αλλα πολλα...   :offtopic:
εμπειρια δεν εχω με την μπαρμπορα.παλια οταν δουλευε στο 71 και ειχε γινει ντορος ελεγα να παω αλλα κατι ποστ της εποχης για γυμνα πινελα,ακαποτες πιπες με το ζορι και γενικα η αλλοπροσαλη συμπεριφορα της με απετρεψαν.δεν ξερω αν η κριτικη ειναι ψευτικη αλλα τυχαιο δεν νομιζω να ειναι οτι πολλοι και διαφορετικοι εχουν αναφερθει για extreme προγραμματα.απο εκει και περα οτι θελει ο καθενας κανει.
:offtopic: συμφωνω αλλα δεν βγαζει ριμα  :offtopic:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ τις:
Νανα απο το Καλυμνου 36.
Συλβια απο το Γατοσπιτο
Ζανα απο το Το Μεγαλου Αλεξανδρου 15
Βικυ τη Καζακστανη απο το Ιουλιανου 71
Βαλια απο Ελλης 3.
με καυλωσες παλι ρε ανωμαλε!!!!δικος μας εισαι :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
στην κυρα μπαρμπορα να πας τον προσεχει τον πελατη
...Γύρισμα ανάσκελα στην Μπάρμπαρα και χώσιμο ανάμεσα στα μπούτια της για να γλείψω το μουνάκι της το οποίο και έκανα για αρκετή ώρα πρίν με τραβήξει από τα μαλλιά αναψωκοκινισμένη και χώσει κατ'ευθείαν στο μουνάκι της το καυλί μου!Ιεραποστολικό και γλωσσόφιλα για αρχή και γύρισμά στα τέσσερα για σφυροκόπημα μέχρι εναποθέσεως του σπέρματος μου μέσα της......!!!
Τώρα αν έκανα μαλακία η όχι που την γάμησα χωρίς καπότα,τι να πω!Παρασύρθηκα από την έξαψη της στιγμής αλλά ήταν καθαρή και μυρωδάτη η κούκλαρα μου!Πραγματικά το απόλαυσα μπορώ να πώ και τώρα που ξέρω που είναι,θα την ξανατιμήσω σίγουρα,με σώας τας φρένας αυτή την φορά όμως!!!!
να ζησουμε να τον θυμομαστε :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Αννα ή Ιλόνα ή Τζούλια ή Τζουλιάννα ή Ευτέρπη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πολλή Πούτανος ......................Για πολλή Γαμήσι :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: και ακόμα πιο πολλή πολλλή ξύλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Αννα ή Ιλόνα ή Τζούλια ή Τζουλιάννα ή Ευτέρπη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πολλή Πούτανος ......................Για πολλή Γαμήσι :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: και ακόμα πιο πολλή πολλλή ξύλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

Εκτος απο το Φ.71 παιζει αλλου μπαλα? Βαρδιες?
 

metaxourgeios

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
στην κυρα μπαρμπορα να πας τον προσεχει τον πελατη
...Γύρισμα ανάσκελα στην Μπάρμπαρα και χώσιμο ανάμεσα στα μπούτια της για να γλείψω το μουνάκι της το οποίο και έκανα για αρκετή ώρα πρίν με τραβήξει από τα μαλλιά αναψωκοκινισμένη και χώσει κατ'ευθείαν στο μουνάκι της το καυλί μου!Ιεραποστολικό και γλωσσόφιλα για αρχή και γύρισμά στα τέσσερα για σφυροκόπημα μέχρι εναποθέσεως του σπέρματος μου μέσα της......!!!
Τώρα αν έκανα μαλακία η όχι που την γάμησα χωρίς καπότα,τι να πω!Παρασύρθηκα από την έξαψη της στιγμής αλλά ήταν καθαρή και μυρωδάτη η κούκλαρα μου!Πραγματικά το απόλαυσα μπορώ να πώ και τώρα που ξέρω που είναι,θα την ξανατιμήσω σίγουρα,με σώας τας φρένας αυτή την φορά όμως!!!!

Αυτήν την Μπάρμπορα που την πετυχαίνω αύριο φίλε και σε ποιά βάρδια;
 

Billy7

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
82
Like
866
Πόντοι
1.920
ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ τις:
Νανα απο το Καλυμνου 36.
Συλβια απο το Γατοσπιτο
Ζανα απο το Το Μεγαλου Αλεξανδρου 15
Βικυ τη Καζακστανη απο το Ιουλιανου 71
Βαλια απο Ελλης 3.

Καλα μεγαλε χυστη τον περασες τον απολυτο αρσενικο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom