Νέα

Ψαχνω να βρω Strapon που χυνουν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ανοιγω αγαπητοι φιλοι αυτο το θεμα για εμας τους φανατικους οπαδους και φιλων των Strapon. Ψαχνω να βρω 1 Strapon που να χυνει. Εκτος βεβαια απο το γαμησι που θα μου κανει το γκομενακι απο πισω στον κωλο. Οταν τελειωσει το γαμησι θελω μετα να με χυνει στο στομα.

Σας δινω 1 βιντεο για να δειτε τη ψαχνω.


Αν ξερει καποιος καμια ιστοσελιδα sexshop εδω στην Ελλαδα και στο εξωτερικο ας μου το πει
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Στήλε πμ στον Δητράκη.

Ερχεται σε λίγες μέρες στην Ελλάδα από την Ρουσσία. Εκεί έχουν τέτοια στραπόν - στραπόνια τα λένε οι Ρουσσοι- τα ανακάλυψαν οι κουμουνιστες για να  :knockinb: τους αντικαθεστοτικούς στα γκούλακ

υγ. οι χοντρούλες στο βίδεο ειναι τέλειες
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Σόρρυ, να κάμνω μία ερώτησης;;;;;;;;

Αυτό στραπόν, τι σόι υγρό χύνει;;;;;;;

Κάτι σαν γάλα εβαπορε  :think:  μου ομοιάζει, αλλά έχει πήξει - ή καλύτερα εχει λύξει.

Εκτός, αν οι κουμουνιστές κάνανε καμία άλλη πατέντα
 

θάνατος

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
609
Like
5
Πόντοι
6
έξυπνη εφεύρεση!τι βγάζουνε οι κερατάδες για τα φράγκα, παπαπα, σίγουρα θα είναι ελληνική ευρεσιτεχνία για τις αγάμητες που θέλουν να τα καταπίνουν όλα.

φαντάζομαι θα γεμίσει και με διάφορες γεύσεις όπως: κεράσι, ανανά, μυζήθρα, παστρουμά, πορτοκάλι, τζατζίκι και άλλα.
 

Επισκέπτης
Ανοιγω αγαπητοι φιλοι αυτο το θεμα για εμας τους φανατικους οπαδους και φιλων των Strapon. Ψαχνω να βρω 1 Strapon που να χυνει. Εκτος βεβαια απο το γαμησι που θα μου κανει το γκομενακι απο πισω στον κωλο. Οταν τελειωσει το γαμησι θελω μετα να με χυνει στο στομα.

Σας δινω 1 βιντεο για να δειτε τη ψαχνω.


Αν ξερει καποιος καμια ιστοσελιδα sexshop εδω στην Ελλαδα και στο εξωτερικο ας μου το πει

Ἀπευθυνθῆτε εἰς τοὺς εἰδικούς:

Χμμμμ να ρωτήσω κάτι τους "πατριώτες"....


Η παλιά σημαία της Λιβύης όπως θα ξέρατε ήταν μονόχρωμη (πράσινη)....αν τυχόν και η σημαία της Ελλάδας ήταν μονόχρωμη και ΑΣΠΡΗ,δε θα σκουπιζόσαστε με χαρτί υγείας επειδή μοιάζει με τη σημαία που θεωρείτε "ιερό σύμβολο";

 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Ελα βρε Μπακάλη, γιατί αργείς;

υγ. Βάλε και καμία λυγμένη σος ναχουνε να χύνωνται :2on1:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Ανοιγω αγαπητοι φιλοι αυτο το θεμα για εμας τους φανατικους οπαδους και φιλων των Strapon. Ψαχνω να βρω 1 Strapon που να χυνει. Εκτος βεβαια απο το γαμησι που θα μου κανει το γκομενακι απο πισω στον κωλο. Οταν τελειωσει το γαμησι θελω μετα να με χυνει στο στομα.

Σας δινω 1 βιντεο για να δειτε τη ψαχνω.


Αν ξερει καποιος καμια ιστοσελιδα sexshop εδω στην Ελλαδα και στο εξωτερικο ας μου το πει
Πουτσα ψαχνεις
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Δεν μας διευκρίνησες εαν το γκομενάκι που σε γαμεί με το strap on είναι amateur ή επαγγελματίας
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.560
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
16
Ανοιγω αγαπητοι φιλοι αυτο το θεμα για εμας τους φανατικους οπαδους και φιλων των Strapon. Ψαχνω να βρω 1 Strapon που να χυνει. Εκτος βεβαια απο το γαμησι που θα μου κανει το γκομενακι απο πισω στον κωλο. Οταν τελειωσει το γαμησι θελω μετα να με χυνει στο στομα.

Σας δινω 1 βιντεο για να δειτε τη ψαχνω.


Αν ξερει καποιος καμια ιστοσελιδα sexshop εδω στην Ελλαδα και στο εξωτερικο ας μου το πει
στειλε πμ στον λιλα..
ειναι ολοκληρος ενα strap on.
ο,τι του βαλεις απο πισω θα το βγαλει απο μπροστα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ανοιγω αγαπητοι φιλοι αυτο το θεμα για εμας τους φανατικους οπαδους και φιλων των Strapon. Ψαχνω να βρω 1 Strapon που να χυνει. Εκτος βεβαια απο το γαμησι που θα μου κανει το γκομενακι απο πισω στον κωλο. Οταν τελειωσει το γαμησι θελω μετα να με χυνει στο στομα.
και αμα βαλεις μεσα κανενα πρωτεινουχο ζουμι θα σου λεει μετα σε γαμω και χυνω λες να παχυνεις; :2funny: :2funny: :2funny:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
στειλε πμ στον λιλα..
ειναι ολοκληρος ενα strap on.
ο,τι του βαλεις απο πισω θα το βγαλει απο μπροστα...

O μακαρητης ο Λιλάκος, αναπαυτε στας αιωνιους μονάς :priest: :priest: :priest:

δεν έχουν μαιλ στον παράδεισο.

Ας προσευχηθούμε να μας στήλει κανα στραπον για την κωλάρα μας, γιατί οι φίλοι μας οι γερμανοί μας μας  :knockinb: για δεκαετίες

και αμα βαλεις μεσα κανενα πρωτεινουχο ζουμι θα σου λεει μετα σε γαμω και χυνω λες να παχυνεις; :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

θάνατος

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
609
Like
5
Πόντοι
6
Δεν είναι επί του παρόντος θέματος, αλλά επειδή ειπώθηκε από κάποιον προγενέστερα θα ήθελα να ρωτήσω αν όντως η Λίλα με τα μπουκάλια αποδήμησε ης κύριον, ή το λέτε έτσι;


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom