Νέα

Πουτανοαπορία:Πουτάνες και αντρική πρωκτική διέγερση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsivilikas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tsivilikas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί συνμπουρδελιάρηδες καλησπέρα!

Με αφορμή ένα περιστατικό που μου συνέβει προσφάτως σε μπουρδέλο, θέλω να εκφράσω την εξής απορία και θέλω τη δική σας εμπειρία επί του θέματος.Όπως έχω προαναφέρει, αν και μπουρδελοτσακισμένος, δεν είμαι τακτικός πελάτης πορνείων και ανακαλύπτω,ότι συνεχώς όλο και μαθαίνω σαν πρωτάρης.
Στην τελευτάια επίσκεψή μου σε οικίσκο ενώ με αυνάνιζε η πουτάνα για τα χύσω στα βυζιά της, της πήρα το χέρι να χαιδέψει λίγο το κωλαράκι μου.Αυτή μου είπε τότε"έχω πλαστικό αμα θες κάτι διαφορετικό"(θα εννοούσε δονητή).Γνωρίζω ότι ο πρωκτός συνιστά ερωτική ζώνη και για τον άντρα μιας και ο προστάτης που βρίσκεται σε αυτό το σημείο είναι πολύ ευαίσθητος στην πρόκληση ηδονής, χωρίς αυτό να δηλώνει ότι ο άντρας είναι ομοφυλόφιλος, αρκεί να ζητάει τη συγκεκριμένη διέγερση από γυναίκες και όχι από άντρες.Στη δική μου περίπτωση δεν έχω ζητήσει ποτέ μέχρι τώρα να μου βάλει δάχτυλο γυναίκα όυτε πουτάνα.Δεν ξέρω αν θα το ζητούσα ποτέ.Εσείς έχετε ζητήση ποτέ από πουτάνα να βάλει δάχτυλο στον πρωκτό σας;Υπάρχουν πουτάνες που εφαρμόζουν αυτή την πρακτική;Είναι κάτι που δεν γνώριζα.Ομολογώ ότι εγώ δεν ένιωσα και τόσο άνετα τη στιγμή που με ρώτησε.
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66
Ο Νωντας εχει τις απαντησεις.
 

Επισκέπτης
Αγαπητοί συνμπουρδελιάρηδες καλησπέρα!
Ομολογώ ότι εγώ δεν ένιωσα και τόσο άνετα τη στιγμή που με ρώτησε.
Το ερώτημα είναι αν ένιωσες άνετα τη στιγμή που σου το έκανε. :grin:
Την απάντηση μπορείς να τη βρεις μόνος σου.
Τί σου αρέσει περισσότερο,το χέσιμο ή το σκούπισμα;
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
εγώ να ρωτησω το εξης. Αν της έλεγες πχ οτι ήθελες το πλαστικό θα πήγαινε να το φέρει;
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Aπορία ψάλτου - βυξ

Να βύξω ή να κλάσω;;;;;;;; ίδου η απορία
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Ημουνα τριτη γυμνασιου η πρωτη λυκειου οταν γαμουσα ενα milfακι στη Φυλης αν θυμαμαι καλα...Πρωταρης σχετικα ακομα(ζητημα να χα ριξει 3-4 πουτσους) κλασσικα δεν μπορουσα να χυσω..Οποτε αρχισε να μου τον πεζει και βγαζει ενα προφυλακτικο απ το συρταρι, το βαζει στο δαχτυλο της και πηγε χωρις να με ρωτησει να το καρφωσει στην απαγορευμενη περιοχη...Τραυματικη εμπειρια..Μολις καταλαβα τι εκανε πεταχτηκα απ το κρεβατι και ξεκινησα να ντυνομαι..Ενιωθα ασχημα ψυχολογικα για πολυ καιρο...Φυσικα ακομα αρνουμαι κατηγορηματικα να το δοκιμασω..

Μαλστα, μαλστα.............. έτσι εξηγούντε όλα

για βυξε να σε ακροασθώ
 

Giorgos46sex

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2011
Μηνύματα
226
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε μου εχω χρονια να παω μπουρδελο κολ γκερλ που παιρνω και δαχτυλο βαζουν και δονητες κουβαλανε μαζι και στο γλιφουν αμα λαχει.μη νιωθεις ασχημα λενε πως το σημειο τζι του αντρα ειναι καπου εκει και ειναι φυσικο να ηδονιζεσαι αλλα επειδη καποιοι το συνδεουν με τους γκει που τον περνουν απο κολο κολανε να το κανουν αλλα εγω λεω οτι γουσταρει ο καθενας να κανει στο κρεβατι του.νεο παιδι εισαι καλο ειναι να τα δοκιμασεις ολα αυτες οι λογικες μη σου αγγιξει το κολο γυναικα γιατι το κανουν οι πουστηδες ειναι παπουδιστικες του 1800 λογικες.αν δε θες να το ζητησεις δε χρειαζεται οταν σε πιπωνει ανασηκωσε λιγο τη λεκανη και θα το πιασει αν δε το πιασει τοτε πιθανα δε θα το κανει.η βαλτης τα χερια εκει η γυρω και θα τα κανει ολα μονη της μετα.
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Φιλε μου εχω χρονια να παω μπουρδελο κολ γκερλ που παιρνω και δαχτυλο βαζουν και δονητες κουβαλανε μαζι και στο γλιφουν αμα λαχει.μη νιωθεις ασχημα λενε πως το σημειο τζι του αντρα ειναι καπου εκει και ειναι φυσικο να ηδονιζεσαι αλλα επειδη καποιοι το συνδεουν με τους γκει που τον περνουν απο κολο κολανε να το κανουν αλλα εγω λεω οτι γουσταρει ο καθενας να κανει στο κρεβατι του.νεο παιδι εισαι καλο ειναι να τα δοκιμασεις ολα αυτες οι λογικες μη σου αγγιξει το κολο γυναικα γιατι το κανουν οι πουστηδες ειναι παπουδιστικες του 1800 λογικες.αν δε θες να το ζητησεις δε χρειαζεται οταν σε πιπωνει ανασηκωσε λιγο τη λεκανη και θα το πιασει αν δε το πιασει τοτε πιθανα δε θα το κανει.η βαλτης τα χερια εκει η γυρω και θα τα κανει ολα μονη της μετα.

:thumbsup:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Ημουνα τριτη γυμνασιου η πρωτη λυκειου οταν γαμουσα ενα milfακι στη Φυλης αν θυμαμαι καλα...Πρωταρης σχετικα ακομα(ζητημα να χα ριξει 3-4 πουτσους) κλασσικα δεν μπορουσα να χυσω..Οποτε αρχισε να μου τον πεζει και βγαζει ενα προφυλακτικο απ το συρταρι, το βαζει στο δαχτυλο της και πηγε χωρις να με ρωτησει να το καρφωσει στην απαγορευμενη περιοχη...Τραυματικη εμπειρια..Μολις καταλαβα τι εκανε πεταχτηκα απ το κρεβατι και ξεκινησα να ντυνομαι..Ενιωθα ασχημα ψυχολογικα για πολυ καιρο...Φυσικα ακομα αρνουμαι κατηγορηματικα να το δοκιμασω..
Φίλε να το προσέξεις τωρα που είσαι μικρος. Ετσι ξεκίνησε  ο ΛΙΛΑΣ και εφτασε στο σημείο να βάζει κορίνες!!
:)
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Φιλε μου εχω χρονια να παω μπουρδελο κολ γκερλ που παιρνω και δαχτυλο βαζουν και δονητες κουβαλανε μαζι και στο γλιφουν αμα λαχει.μη νιωθεις ασχημα λενε πως το σημειο τζι του αντρα ειναι καπου εκει και ειναι φυσικο να ηδονιζεσαι αλλα επειδη καποιοι το συνδεουν με τους γκει που τον περνουν απο κολο κολανε να το κανουν αλλα εγω λεω οτι γουσταρει ο καθενας να κανει στο κρεβατι του.νεο παιδι εισαι καλο ειναι να τα δοκιμασεις ολα αυτες οι λογικες μη σου αγγιξει το κολο γυναικα γιατι το κανουν οι πουστηδες ειναι παπουδιστικες του 1800 λογικες.αν δε θες να το ζητησεις δε χρειαζεται οταν σε πιπωνει ανασηκωσε λιγο τη λεκανη και θα το πιασει αν δε το πιασει τοτε πιθανα δε θα το κανει.η βαλτης τα χερια εκει η γυρω και θα τα κανει ολα μονη της μετα.


Μπα...Τετοια αποψη εδω μεσα....Με εκπλησσει ευχαριστα....
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: δεν προλαβε να το βαλει μεσα...με το που ακουμπησε την τρυπα πεταχτηκα κατευθειαν..οποτε δεν συντρεχει λογως ανισυχιας :cool2:
Οκ. Απο μενα εισαι ανδρας. Περιμενε και τους αλλους γιατρους να πουν την αποψη τους.
Μολις τελειωσει το ντασινγκ ιν αις θα ερθουν.
:2funny: :2funny:
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: δεν προλαβε να το βαλει μεσα...με το που ακουμπησε την τρυπα πεταχτηκα κατευθειαν..οποτε δεν συντρεχει λογως ανισυχιας :cool2:
μα ρε τυπε για μενα στο σεξ δεν υπαρχει τιποτε ανωμαλο ,τι να ανυσυχεις δηλ αν σου αρεσει κατι. ;)
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: δεν προλαβε να το βαλει μεσα...με το που ακουμπησε την τρυπα πεταχτηκα κατευθειαν..οποτε δεν συντρεχει λογως ανισυχιας :cool2:
δικε μου δεν υπαρχει προβλημα αν σου βαλει μισο μεσα(οχι ολοκληρο)αν δεις να κουβαλαει κανενα τελαρο μπυρες κοπανα την
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66
δικε μου δεν υπαρχει προβλημα αν σου βαλει μισο μεσα(οχι ολοκληρο)αν δεις να κουβαλαει κανενα τελαρο μπυρες κοπανα την
Ειχες και συ εμπειρια με το παιδι της καβας;
 

Συνημμένα

  • Ntalikeris2.jpg
    Ntalikeris2.jpg
    17,7 KB · Εμφανίσεις: 16

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Δεν  υπάρχει  γυναικα που να μην  της αρεσει να το κανει  αυτο στον αντρα,αρα μην κολλάτε,ουτε υπαρχει τιποτε  ανωμαλο μεταξυ αντρα και γυναικας...

(ουτε μεταξυ αντρα και  αντρα,τεκνά μου,αρκει  ο ενας να ειναι μητροπολιτης,οποτε  ειναι  ευλογημενο...λουγκρεεεεεεεεεεεες !!!)
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66
Δεν  υπάρχει  γυναικα που να μην  της αρεσει να το κανει  αυτο στον αντρα,αρα μην κολλάτε,ουτε υπαρχει τιποτε  ανωμαλο μεταξυ αντρα και γυναικας...
Ρωτα την πρωην μου, που τωρα υπογραφει με το ποδι... :knuppel:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ας μας πουνε την γνωμη τους και τα κοριτσια του site,τους αρεσει να βαζουν κωλοβυθομετρο στα αγορια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom