Νέα

Ρόζι Τρανς Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tranylover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tranylover

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
72
Like
5
Πόντοι
0
Γνωριζει κανενας τι παιζει ? σγουρομαλα ειναι καστανη νεα μεσα σε αυτοκινητο χαμηλα αν δεν κανω λαθος καθεται
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
συγκρου απο τα συγκρουομενα;
μηπως λες για την ροζα στο aygo?
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
την εχω παρει αρκετες φορες αλλα παλια, δλδ πανω απο 3 χρονια οποτε μαλλον θα χρειαστεις πιο φρεσκες πληροφοριες
για την ιστορια να αναφερω τις εντυπωσεις μου
τοτε για μενα ισως ηταν η πιο ομορφη στην λεωφορο, οχι γιατι ηταν εντυπωσιακη και χιλιοφταγμενη με επεμβασεις, αλλα γιατι ηταν ενα γλυκο κοριτσι της διπλανης πορτας, αλλα κοριτσι κοριτσι
τοτε ακομα ειχε σιδερακια
ωραιο λευκο και απαλο δερμα
μεγαλο  και σκληρο εργαλειο που το εδινε μονο για πιπα
μετα στηνοταν παντα στα 4 (ηταν η μοναδικη σταση που ηθελε) και σε αφηνε να την πιανεις μονο απο την μεση. εδειχνε να βιαζεται να τελειωσεις.
στο σεξ δεν ηταν κατι το φοβερο οποτε παρ ολο που μ αρεσε πολυ εμφανισιακα καποια στιγμη βαρεθηκα και δεν την ξαναπηρα
τιμη δεν θυμαμαι αλλα ετσι κι αλλιως ηταν παλια και σιγουρα θα εχει αλλαξει.

τοτε σε πηγαινε στο γνωστο σπιτακι στη δοιρανης οπου δεχονται και αλλες.
Η πλακα ειναι οτι μια φορα ειχα παει στο σπιτακι με μια αλλη και ενω ειμασταν ετοιμοι ν αρχισουμε, μπουκαρει στο δωματιο η ροζα και ρωταγε τι θα κανουμε. Η αλλη τις λεει "θα με ξεσκισει" ενω μαλλον το αντιθετο θα γινοταν. Μαλλον δεν ηξερε πως θ αντιδρουσα αν θα ελεγε οτι θα με επερνε. Προς στιγμη νομιζα οτι θα το γυρνουσαμε σε παρτουζα αλλα  καταλαβα οτι μαλλον δεν ηταν και κολλητες οποτε εμεινε εκει το θεμα
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
την εχω παρει αρκετες φορες αλλα παλια, δλδ πανω απο 3 χρονια οποτε μαλλον θα χρειαστεις πιο φρεσκες πληροφοριες
για την ιστορια να αναφερω τις εντυπωσεις μου
τοτε για μενα ισως ηταν η πιο ομορφη στην λεωφορο, οχι γιατι ηταν εντυπωσιακη και χιλιοφταγμενη με επεμβασεις, αλλα γιατι ηταν ενα γλυκο κοριτσι της διπλανης πορτας, αλλα κοριτσι κοριτσι
τοτε ακομα ειχε σιδερακια
ωραιο λευκο και απαλο δερμα
μεγαλο  και σκληρο εργαλειο που το εδινε μονο για πιπα
μετα στηνοταν παντα στα 4 (ηταν η μοναδικη σταση που ηθελε) και σε αφηνε να την πιανεις μονο απο την μεση. εδειχνε να βιαζεται να τελειωσεις.
στο σεξ δεν ηταν κατι το φοβερο οποτε παρ ολο που μ αρεσε πολυ εμφανισιακα καποια στιγμη βαρεθηκα και δεν την ξαναπηρα
τιμη δεν θυμαμαι αλλα ετσι κι αλλιως ηταν παλια και σιγουρα θα εχει αλλαξει.

τοτε σε πηγαινε στο γνωστο σπιτακι στη δοιρανης οπου δεχονται και αλλες.
Η πλακα ειναι οτι μια φορα ειχα παει στο σπιτακι με μια αλλη και ενω ειμασταν ετοιμοι ν αρχισουμε, μπουκαρει στο δωματιο η ροζα και ρωταγε τι θα κανουμε. Η αλλη τις λεει "θα με ξεσκισει" ενω μαλλον το αντιθετο θα γινοταν. Μαλλον δεν ηξερε πως θ αντιδρουσα αν θα ελεγε οτι θα με επερνε. Προς στιγμη νομιζα οτι θα το γυρνουσαμε σε παρτουζα αλλα  καταλαβα οτι μαλλον δεν ηταν και κολλητες οποτε εμεινε εκει το θεμα

Ωραία περιγραφή!!!  ;)
 
OP
OP
tranylover

tranylover

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
72
Like
5
Πόντοι
0
την εχω παρει αρκετες φορες αλλα παλια, δλδ πανω απο 3 χρονια οποτε μαλλον θα χρειαστεις πιο φρεσκες πληροφοριες
για την ιστορια να αναφερω τις εντυπωσεις μου
τοτε για μενα ισως ηταν η πιο ομορφη στην λεωφορο, οχι γιατι ηταν εντυπωσιακη και χιλιοφταγμενη με επεμβασεις, αλλα γιατι ηταν ενα γλυκο κοριτσι της διπλανης πορτας, αλλα κοριτσι κοριτσι
τοτε ακομα ειχε σιδερακια
ωραιο λευκο και απαλο δερμα
μεγαλο  και σκληρο εργαλειο που το εδινε μονο για πιπα
μετα στηνοταν παντα στα 4 (ηταν η μοναδικη σταση που ηθελε) και σε αφηνε να την πιανεις μονο απο την μεση. εδειχνε να βιαζεται να τελειωσεις.
στο σεξ δεν ηταν κατι το φοβερο οποτε παρ ολο που μ αρεσε πολυ εμφανισιακα καποια στιγμη βαρεθηκα και δεν την ξαναπηρα
τιμη δεν θυμαμαι αλλα ετσι κι αλλιως ηταν παλια και σιγουρα θα εχει αλλαξει.
ειναι οντως σαν κοριτσακι γ αυτο γουσταρω 70 λεει

τοτε σε πηγαινε στο γνωστο σπιτακι στη δοιρανης οπου δεχονται και αλλες.
Η πλακα ειναι οτι μια φορα ειχα παει στο σπιτακι με μια αλλη και ενω ειμασταν ετοιμοι ν αρχισουμε, μπουκαρει στο δωματιο η ροζα και ρωταγε τι θα κανουμε. Η αλλη τις λεει "θα με ξεσκισει" ενω μαλλον το αντιθετο θα γινοταν. Μαλλον δεν ηξερε πως θ αντιδρουσα αν θα ελεγε οτι θα με επερνε. Προς στιγμη νομιζα οτι θα το γυρνουσαμε σε παρτουζα αλλα  καταλαβα οτι μαλλον δεν ηταν και κολλητες οποτε εμεινε εκει το θεμα
 

sossat

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα...συγνωμη εκ των προτερων....
παιζει να βρουμε τηλ της ροζι???????
και παλι ευχαριστω για το χρονο σας...
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
«Γεια σου, είμαι αγοροκόριτσο, με λένε Ρόζυ και τα κάνω όλα στο σπίτι μου (μικρή παύση) 70 ευρώ». Αυτό σου λέει χαρακτηριστικά όταν σταματάς δίπλα στο yaris της, όντας σταθερή οπαδός της Toyota, για να διαπραγματευτείς. Αυτό είπε και σε μένα όταν άρχισε να σώνεται η κλεψύδρα της νύχτας και να διαφαίνεται στο βάθος το αχνό χρώμα της Κυριακής. Πρέπει να σημειώσω εκ προοιμίου πως οι εποχούμενες τρανς της Συγγρού δεν είναι της επιλογής μου διότι δεν έχεις συνολική εικόνα του σώματος, της σέξυ ένδυσης και υπόδησης και έχουν περιορισμένο ωράριο εργασίας Όμως αυτή ήταν πολύ όμορφη στο πρόσωπο και γενικά ποθητή σαν ύπαρξη για να ανοίξω το γκάζι και να φύγω με κολίδια. Όταν φτάσαμε στον προορισμό μας διαπίστωσα ότι το σώμα της είναι καλοσχηματισμένο και γυναικεία ψιλοαθλητικό και το στήθος έτοιμο να εκραγεί. Το σπίτι της είναι μία υπόγεια γκαρσονιέρα πάνω στην Δοϊράνης με ανεξάρτητη είσοδο. Εισερχόμενος στο τσαρδί αντικρίζεις το ρομαντικό ντεκόρ και το σιδερένιο κρεβάτι λίγα βήματα από την είσοδο. Κάνοντας την κίνηση να πληρώσεις, ζητάει να βάλεις κάτι παραπάνω, πράγμα που μου την δίνει στα νεύρα. Πήρε ένα μπουκαλάκι λάδι και μου έβαλε λίγο στις παλάμες προκαλώντας με να της κάνω μασάζ και συγχρόνως  τούρλωσε στα τέσσερα την φανταστική κολάρα της εφαρμόζοντάς την πάνω στον λούτσο μου, σε στυλ στριπτιζάδικου και άρχισε να τρίβεται καθώς της έκανα νωχελικά το μασάζ. Με έφτιαξε αυτό το σύστημα, που δεν μου έχει ξανατύχει σε συνεύρεση και όταν κατάλαβε πως ήμουν έτοιμος με μαεστρία πήρε την πρωτοβουλία παρακαλώντας με πρόστυχες εκφράσεις να κυριαρχήσω στο θεϊκό κορμί της. Μετά από αρκετή ώρα σφυροκοπήματος συνειδητοποίησα πως θα τελειώσω και θα έφευγα μη έχοντας δείγμα των προσόντων της, ούτε καν εικόνα αυτών, ανησυχώντας αφενός μεν μήπως έχω γίνει εντελώς str8 από τις πολλές συναντήσεις με την παντρεμένη που ξεφτιλίζω στον λούτσο και στις ουρολαγνείες, αφετέρου δε ποιά είδους πληροφόρησης θα έδινα στους εδώ συναγωνιστές φεύγοντας ντροπιασμένος από την μονόπλευρη συνεύρεση. Έβαλα λοιπόν το χέρι μου μπροστά της και διαπίστωσα ότι το κουκλάκι ήταν σε κατάσταση συναγερμού.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.369
Πόντοι
456
«Γεια σου, είμαι αγοροκόριτσο, με λένε Ρόζυ και τα κάνω όλα στο σπίτι μου (μικρή παύση) 70 ευρώ». Αυτό σου λέει χαρακτηριστικά όταν σταματάς δίπλα στο yaris της, όντας σταθερή οπαδός της Toyota, για να διαπραγματευτείς. Αυτό είπε και σε μένα όταν άρχισε να σώνεται η κλεψύδρα της νύχτας και να διαφαίνεται στο βάθος το αχνό χρώμα της Κυριακής. Πρέπει να σημειώσω εκ προοιμίου πως οι εποχούμενες τρανς της Συγγρού δεν είναι της επιλογής μου διότι δεν έχεις συνολική εικόνα του σώματος, της σέξυ ένδυσης και υπόδησης και έχουν περιορισμένο ωράριο εργασίας Όμως αυτή ήταν πολύ όμορφη στο πρόσωπο και γενικά ποθητή σαν ύπαρξη για να ανοίξω το γκάζι και να φύγω με κολίδια. Όταν φτάσαμε στον προορισμό μας διαπίστωσα ότι το σώμα της είναι καλοσχηματισμένο και γυναικεία ψιλοαθλητικό και το στήθος έτοιμο να εκραγεί. Το σπίτι της είναι μία υπόγεια γκαρσονιέρα πάνω στην Δοϊράνης με ανεξάρτητη είσοδο. Εισερχόμενος στο τσαρδί αντικρίζεις το ρομαντικό ντεκόρ και το σιδερένιο κρεβάτι λίγα βήματα από την είσοδο. Κάνοντας την κίνηση να πληρώσεις, ζητάει να βάλεις κάτι παραπάνω, πράγμα που μου την δίνει στα νεύρα. Πήρε ένα μπουκαλάκι λάδι και μου έβαλε λίγο στις παλάμες προκαλώντας με να της κάνω μασάζ και συγχρόνως  τούρλωσε στα τέσσερα την φανταστική κολάρα της εφαρμόζοντάς την πάνω στον λούτσο μου, σε στυλ στριπτιζάδικου και άρχισε να τρίβεται καθώς της έκανα νωχελικά το μασάζ. Με έφτιαξε αυτό το σύστημα, που δεν μου έχει ξανατύχει σε συνεύρεση και όταν κατάλαβε πως ήμουν έτοιμος με μαεστρία πήρε την πρωτοβουλία παρακαλώντας με πρόστυχες εκφράσεις να κυριαρχήσω στο θεϊκό κορμί της. Μετά από αρκετή ώρα σφυροκοπήματος συνειδητοποίησα πως θα τελειώσω και θα έφευγα μη έχοντας δείγμα των προσόντων της, ούτε καν εικόνα αυτών, ανησυχώντας αφενός μεν μήπως έχω γίνει εντελώς str8 από τις πολλές συναντήσεις με την παντρεμένη που ξεφτιλίζω στον λούτσο και στις ουρολαγνείες, αφετέρου δε ποιά είδους πληροφόρησης θα έδινα στους εδώ συναγωνιστές φεύγοντας ντροπιασμένος από την μονόπλευρη συνεύρεση. Έβαλα λοιπόν το χέρι μου μπροστά της και διαπίστωσα ότι το κουκλάκι ήταν σε κατάσταση συναγερμού.
Μπιλαρα γρηγορα βαλε και το Β' μερος... μ'εφτιαξες παλιοκουφαλα....
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
«Γεια σου, είμαι αγοροκόριτσο, με λένε Ρόζυ και τα κάνω όλα στο σπίτι μου (μικρή παύση) 70 ευρώ». Αυτό σου λέει χαρακτηριστικά όταν σταματάς δίπλα στο yaris της, όντας σταθερή οπαδός της Toyota, για να διαπραγματευτείς. Αυτό είπε και σε μένα όταν άρχισε να σώνεται η κλεψύδρα της νύχτας και να διαφαίνεται στο βάθος το αχνό χρώμα της Κυριακής. Πρέπει να σημειώσω εκ προοιμίου πως οι εποχούμενες τρανς της Συγγρού δεν είναι της επιλογής μου διότι δεν έχεις συνολική εικόνα του σώματος, της σέξυ ένδυσης και υπόδησης και έχουν περιορισμένο ωράριο εργασίας Όμως αυτή ήταν πολύ όμορφη στο πρόσωπο και γενικά ποθητή σαν ύπαρξη για να ανοίξω το γκάζι και να φύγω με κολίδια. Όταν φτάσαμε στον προορισμό μας διαπίστωσα ότι το σώμα της είναι καλοσχηματισμένο και γυναικεία ψιλοαθλητικό και το στήθος έτοιμο να εκραγεί. Το σπίτι της είναι μία υπόγεια γκαρσονιέρα πάνω στην Δοϊράνης με ανεξάρτητη είσοδο. Εισερχόμενος στο τσαρδί αντικρίζεις το ρομαντικό ντεκόρ και το σιδερένιο κρεβάτι λίγα βήματα από την είσοδο. Κάνοντας την κίνηση να πληρώσεις, ζητάει να βάλεις κάτι παραπάνω, πράγμα που μου την δίνει στα νεύρα. Πήρε ένα μπουκαλάκι λάδι και μου έβαλε λίγο στις παλάμες προκαλώντας με να της κάνω μασάζ και συγχρόνως  τούρλωσε στα τέσσερα την φανταστική κολάρα της εφαρμόζοντάς την πάνω στον λούτσο μου, σε στυλ στριπτιζάδικου και άρχισε να τρίβεται καθώς της έκανα νωχελικά το μασάζ. Με έφτιαξε αυτό το σύστημα, που δεν μου έχει ξανατύχει σε συνεύρεση και όταν κατάλαβε πως ήμουν έτοιμος με μαεστρία πήρε την πρωτοβουλία παρακαλώντας με πρόστυχες εκφράσεις να κυριαρχήσω στο θεϊκό κορμί της. Μετά από αρκετή ώρα σφυροκοπήματος συνειδητοποίησα πως θα τελειώσω και θα έφευγα μη έχοντας δείγμα των προσόντων της, ούτε καν εικόνα αυτών, ανησυχώντας αφενός μεν μήπως έχω γίνει εντελώς str8 από τις πολλές συναντήσεις με την παντρεμένη που ξεφτιλίζω στον λούτσο και στις ουρολαγνείες, αφετέρου δε ποιά είδους πληροφόρησης θα έδινα στους εδώ συναγωνιστές φεύγοντας ντροπιασμένος από την μονόπλευρη συνεύρεση. Έβαλα λοιπόν το χέρι μου μπροστά της και διαπίστωσα ότι το κουκλάκι ήταν σε κατάσταση συναγερμού.
:rockon: :rockon: :rockon: :humpleg:

Μπιλαρα γρηγορα βαλε και το Β' μερος... μ'εφτιαξες παλιοκουφαλα....
:thumbsup:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
677
Πόντοι
96
«Γεια σου, είμαι αγοροκόριτσο, με λένε Ρόζυ και τα κάνω όλα στο σπίτι μου (μικρή παύση) 70 ευρώ». Αυτό σου λέει χαρακτηριστικά όταν σταματάς δίπλα στο yaris της, όντας σταθερή οπαδός της Toyota, για να διαπραγματευτείς. Αυτό είπε και σε μένα όταν άρχισε να σώνεται η κλεψύδρα της νύχτας και να διαφαίνεται στο βάθος το αχνό χρώμα της Κυριακής. Πρέπει να σημειώσω εκ προοιμίου πως οι εποχούμενες τρανς της Συγγρού δεν είναι της επιλογής μου διότι δεν έχεις συνολική εικόνα του σώματος, της σέξυ ένδυσης και υπόδησης και έχουν περιορισμένο ωράριο εργασίας Όμως αυτή ήταν πολύ όμορφη στο πρόσωπο και γενικά ποθητή σαν ύπαρξη για να ανοίξω το γκάζι και να φύγω με κολίδια. Όταν φτάσαμε στον προορισμό μας διαπίστωσα ότι το σώμα της είναι καλοσχηματισμένο και γυναικεία ψιλοαθλητικό και το στήθος έτοιμο να εκραγεί. Το σπίτι της είναι μία υπόγεια γκαρσονιέρα πάνω στην Δοϊράνης με ανεξάρτητη είσοδο. Εισερχόμενος στο τσαρδί αντικρίζεις το ρομαντικό ντεκόρ και το σιδερένιο κρεβάτι λίγα βήματα από την είσοδο. Κάνοντας την κίνηση να πληρώσεις, ζητάει να βάλεις κάτι παραπάνω, πράγμα που μου την δίνει στα νεύρα. Πήρε ένα μπουκαλάκι λάδι και μου έβαλε λίγο στις παλάμες προκαλώντας με να της κάνω μασάζ και συγχρόνως  τούρλωσε στα τέσσερα την φανταστική κολάρα της εφαρμόζοντάς την πάνω στον λούτσο μου, σε στυλ στριπτιζάδικου και άρχισε να τρίβεται καθώς της έκανα νωχελικά το μασάζ. Με έφτιαξε αυτό το σύστημα, που δεν μου έχει ξανατύχει σε συνεύρεση και όταν κατάλαβε πως ήμουν έτοιμος με μαεστρία πήρε την πρωτοβουλία παρακαλώντας με πρόστυχες εκφράσεις να κυριαρχήσω στο θεϊκό κορμί της. Μετά από αρκετή ώρα σφυροκοπήματος συνειδητοποίησα πως θα τελειώσω και θα έφευγα μη έχοντας δείγμα των προσόντων της, ούτε καν εικόνα αυτών, ανησυχώντας αφενός μεν μήπως έχω γίνει εντελώς str8 από τις πολλές συναντήσεις με την παντρεμένη που ξεφτιλίζω στον λούτσο και στις ουρολαγνείες, αφετέρου δε ποιά είδους πληροφόρησης θα έδινα στους εδώ συναγωνιστές φεύγοντας ντροπιασμένος από την μονόπλευρη συνεύρεση. Έβαλα λοιπόν το χέρι μου μπροστά της και διαπίστωσα ότι το κουκλάκι ήταν σε κατάσταση συναγερμού.

Μεγαλε την επομενη φορα δωστης κατι παραπανω για να σε ξεκωλιασει! Φανταζεσαι να εχεις γινει στρειτ? Συμφορα μεγαλη ετσι?
Σε παω ομως γιατι εισαι σουπερ καυλιαρης!!!!

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_2:
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
ναι αυτη λεω τι παιζει? ξερεις?
έχω βρεθεί κι εγώ με τη ρόζα...είναι σχδόν οπως τα λέει ο vasilis...έχει πολύ ωραίο θηλυκό, σεξουαλικό κορμάκι, άτριχο και το δωμάτιο της είναι στη δοιράνης...πάντως κι εμένα μου τη δίνει πως ψιλοβιάζεται ενώ πράγματι της αρέσει μόνο στα τέσσερα....πιστεύω πως είναι μόνο παθητική και δύσκολα δέχεται στοματικό...θέλει να σου δημιουργήσει την αίσθηση ότι γαμάς ένα κοριτσάκι αλλά κάπου τα χαλάει γιατί δεν είναι ακριβώς αυτός ο ρόλος της...το δώρο της είναι στα 70€... και μην τσιμπήσετε να δώσετε παραπάνω.. ;)
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
338
Κριτικές
4
Like
61
Πόντοι
1
Την εχω παρει παλιοτερα. "Ειμαι αγορικοριτσο θα παιξουμε ανωμαλα κτλ..." Πολυ GFE εμπειρια. Φιλια αγκαλιες. Αραξαμε και καναμε ενα τσιγαρο. Στο σεξ ξεκινησαμε με 69.Με γαμησε στο στομα δινατα ενω ρουφαγε τον πουτσο μου. Εβαλε στα δαχτυλα της μια καποτα και με περασε κολοδαχτυλο ενω με πιπωνε.Ειχα πριστει τοσο πολυ που ειχε μελανιασει ο πουτσος μου.Με εστησε στα 4. Μπηκε αργα και σιγα σιγα με ανοιξε ενω τον επαιζα χαλαρα γιατι φοβομουν οτι θα χυσω.Με εβριζε και με σφυροκοπουσε. Νομιζω εχυσε και μετα την γαμησα και εγω στα 4 και αυτην. Καθομουν ακινητος και ρουφαγε τον πουτσο μου με την σουφρα της. Σε ενα βαθυ καθισμα της δεν αντεξα και εχυσα μεσα της ενω αυτη εσπρωχνε και αλλο τον κωλο της να καρφωθει πανω στον πουτσο μου. Το φχαρηστηθηκα! Το εργαλειο της κανονικο προς μεγαλο. Το σωμα κοριτσιστικο.Μυριζει ωραια και ειναι πολυ καθαρη. Δεν μου εδειξε οτι βιαστηκε. Τιμη 60. Τα υπολοιπα θα συμφωνησω με τους προλαλησαντες.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.369
Πόντοι
456
Την εχω παρει παλιοτερα. "Ειμαι αγορικοριτσο θα παιξουμε ανωμαλα κτλ..." Πολυ GFE εμπειρια. Φιλια αγκαλιες. Αραξαμε και καναμε ενα τσιγαρο. Στο σεξ ξεκινησαμε με 69.Με γαμησε στο στομα δινατα ενω ρουφαγε τον πουτσο μου. Εβαλε στα δαχτυλα της μια καποτα και με περασε κολοδαχτυλο ενω με πιπωνε.Ειχα πριστει τοσο πολυ που ειχε μελανιασει ο πουτσος μου.Με εστησε στα 4. Μπηκε αργα και σιγα σιγα με ανοιξε ενω τον επαιζα χαλαρα γιατι φοβομουν οτι θα χυσω.Με εβριζε και με σφυροκοπουσε. Νομιζω εχυσε και μετα την γαμησα και εγω στα 4 και αυτην. Καθομουν ακινητος και ρουφαγε τον πουτσο μου με την σουφρα της. Σε ενα βαθυ καθισμα της δεν αντεξα και εχυσα μεσα της ενω αυτη εσπρωχνε και αλλο τον κωλο της να καρφωθει πανω στον πουτσο μου. Το φχαρηστηθηκα! Το εργαλειο της κανονικο προς μεγαλο. Το σωμα κοριτσιστικο.Μυριζει ωραια και ειναι πολυ καθαρη. Δεν μου εδειξε οτι βιαστηκε. Τιμη 60. Τα υπολοιπα θα συμφωνησω με τους προλαλησαντες.
αυτή είναι περιγραφή... όχι μαλακίες...
 

giaka

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνώ σε όλα με τον SnakeSpir, εκτός από το εργαλέιο της. Δεν το λες "προς μεγάλο" - κανονικό προς μικρό το λες.
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
που θα την βρουμε ρε παιδαι...τι αμαξι εχει...και αν υπαρχει καποιο site να διαφιμιζεται το κοριτσι μας... ευχαριστω εκ των προτερων φιλοι μου...οποιος ξερει ας απαντησει...
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
798
Κριτικές
4
Like
484
Πόντοι
26
κανα τηλεφωνο απο την εν λογω κορασιδα???? δεχομαι και πμ.
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
φτιάχτηκαν τα παιδιά από τις εκλεπτισμένες και συνάμα ζωώδεις περιγραφές, το βράδυ στις ειδήσεις θα αναφερθεί : μποτιλιάρισμα δημιουργήθηκε από πλήθος αυτοκινήτων στον παράδρομο της Συγγρού αναζητώντας απεγνωσμένα τρανς με yaris ανακράζουσα το σύνθημα "είμαι αγοροκόριτσο".  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom