Νέα

γλωσσοφιλο με στριπτιτζου και φοβοι......!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easyspeaker
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

easyspeaker

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
υπαρχει κινδυνος να εχω κολλησει aids απο γλωσσοφιλο με στριπτιτζουδες??? εχω διαβασει οτι το aids κολλαει και με φιλι μονο οταν και οι 2 εχουν πληγες στο στομα και περασει μολυσμενο αιμα!! παιδια να αρχιζω να ανυσηχω?? θα ηθελα τις αποψεις σας
 

vasoly7

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
υπαρχει κινδυνος να εχω κολλησει aids απο γλωσσοφιλο με στριπτιτζουδες??? εχω διαβασει οτι το aids κολλαει και με φιλι μονο οταν και οι 2 εχουν πληγες στο στομα και περασει μολυσμενο αιμα!! παιδια να αρχιζω να ανυσηχω?? θα ηθελα τις αποψεις σας

περιμενε... ερχεται ο απολυτος και ο εκτορας... θα σε κατατοπισουν..
 

the_crafty

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
237
Like
29
Πόντοι
1
υπαρχει κινδυνος να εχω κολλησει aids απο γλωσσοφιλο με στριπτιτζουδες??? εχω διαβασει οτι το aids κολλαει και με φιλι μονο οταν και οι 2 εχουν πληγες στο στομα και περασει μολυσμενο αιμα!! παιδια να αρχιζω να ανυσηχω?? θα ηθελα τις αποψεις σας

Μην τρελενεσαι ρε μαστορα...μονος σου το ειπες..μονο αν εχεις καποια πληγη στο στομα κι εσυ και η γκομενα..εχεις καποια πληγη? Ειχε κι αυτην σιγουρα? Και γιατι πρεπει ντε και καλα να εχει aids? Τεσπα, αν μετα απο καποιο χρονικο διαστημα εχεις καποιο συμπτωμα (μακαρι δηλαδη να μην εχεις) πηγαινε για εξετασεις.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
υπαρχει κινδυνος να εχω κολλησει aids απο γλωσσοφιλο με στριπτιτζουδες??? εχω διαβασει οτι το aids κολλαει και με φιλι μονο οταν και οι 2 εχουν πληγες στο στομα και περασει μολυσμενο αιμα!! παιδια να αρχιζω να ανυσηχω?? θα ηθελα τις αποψεις σας
Εχεις 5 μηνες ζωης το πολυ.
Επομενος παρακαλω.
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
4
Πόντοι
16
υπαρχει κινδυνος να εχω κολλησει aids απο γλωσσοφιλο με στριπτιτζουδες??? εχω διαβασει οτι το aids κολλαει και με φιλι μονο οταν και οι 2 εχουν πληγες στο στομα και περασει μολυσμενο αιμα!! παιδια να αρχιζω να ανυσηχω?? θα ηθελα τις αποψεις σας
Κατ' αρχάς για τέτοια ζητήματα καλό θα είναι να απευθύνεσαι σε ειδικούς καί όχι σε ένα ανώνυμο κοινό ! πάντως απο τα λίγα που γνωρίζω ό κίνδυνος είναι περισσότερο θεωρητικός παρά πραγματικός , αλλά επέτρεψε μου μια απορία : ό φόβος σου είναι επειδή έκανες τα γλωσσόφιλα με στριπτιτζούδες ? άν  π.χ. ήτανε καλόγριες δεν θα φοβόσουνα ? συγγνώμη αλλά μου ακούγεται κάπως ρατσιστικό τ'όλο θέμα !
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Επομενος παρακαλω.
Κάτσε ρε μην βιάζεσαι,ακόμα δεν θάψαμε αυτόν.

ghana-coffin_%25281%2529%255B2%255D.jpg
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.619
Κριτικές
99
Like
5.151
Πόντοι
3.656
δε παθαινεις τιποτα εξαλου δεν εισαι ο μονος που χει φιλησει
 

dinger

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
465
Πόντοι
2.965
υπαρχει κινδυνος να εχω κολλησει aids απο γλωσσοφιλο με στριπτιτζουδες??? εχω διαβασει οτι το aids κολλαει και με φιλι μονο οταν και οι 2 εχουν πληγες στο στομα και περασει μολυσμενο αιμα!! παιδια να αρχιζω να ανυσηχω?? θα ηθελα τις αποψεις σας
πω πω σκουρα τα πραγματα... :priest: :priest: :priest: σε διαβασε???αν οχι φωναξε τον καλου κακου....αν προλαβεις βεβαια...  :zombie: :zombie: :zombie:
 
OP
OP
E

easyspeaker

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
η αληθεια ειναι οτι αγχωθηκα λιγο....αλλα παντα υπαρχει φοβος σε τετοια θεματα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.143
Κριτικές
123
Like
186
Πόντοι
3.090
υπαρχει κινδυνος να εχω κολλησει aids απο γλωσσοφιλο με στριπτιτζουδες??? εχω διαβασει οτι το aids κολλαει και με φιλι μονο οταν και οι 2 εχουν πληγες στο στομα και περασει μολυσμενο αιμα!! παιδια να αρχιζω να ανυσηχω?? θα ηθελα τις αποψεις σας
Μια χαρά θα είσαι........εγώ θα έπρεπε να τα έχω "τινάξει" από το 2000,αν υπήρχε θέμα................ :pipa1:
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
καλα ρε μαγκες, την στριπτιτζου δεν την σκεφτεται κανενας???

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
170
Πόντοι
866
η αληθεια ειναι οτι αγχωθηκα λιγο....αλλα παντα υπαρχει φοβος σε τετοια θεματα
τυπε καλα κανεις
πρεπει να σκεφτεσαι και το μελλον
http://[URL unfurl="true"]www.onlycy.com/wp-content/uploads/2010/12/kavadia-kideia.jpg[/img[/URL]]
αν δεν μενεις αθηνα ερχομαστε τον τοπο διαμονης σου για να σε παμε στον μονιμο τοπο διαμονης σου :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Που να μάθει κιόλας, ότι πριν τον φιλήσει, σε κάποιο από τα πριβέ που έκανε η καλλιτέχνιδα, είχε πάρει και τσιμπουκάκι από άλλον πελάτη.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Για φαντασου να εχεις εσυ κατι και να κολλησες την στριπτιζου!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
170
Πόντοι
866
Που να μάθει κιόλας, ότι πριν τον φιλήσει, σε κάποιο από τα πριβέ που έκανε η καλλιτέχνιδα, είχε πάρει και τσιμπουκάκι από άλλον πελάτη.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:S
τυπε αν εχει γινει κατι τετοιο το ξυλινο κουστουμι δεν ειναι λυση
χρειαζεται απολυμανση με δραστικο τροπο
%CE%BA%CE%AD%CE%BD%CF%84%CF%81%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%84%CE%AD%CF%86%CF%81%CF%89%CF%83%CE%B7%CF%82+%CE%BD%CE%B5%CE%BA%CF%81%CF%8E%CE%BD.jpg

news_379_26111.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom