Νέα

Στούντιο που έριξαν τις τιμές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kingoffuck
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 207
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Θα πρότεινα να φτιάξουμε μια λίστα με τα στούντιο που έχουν ρίξει τις τιμές , γιατί είδα ότι πολλοί το ψάχνουν αυτό το θέμα !
Δεν ξέρω αν υπάρχει αντίστοιχο θέμα , δεν βρήκα κάτι ! Τι λέτε ;
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
στουντιο geisha  αθαννασιας 3 παγρκατι απλο 40...

στουντιο δροσοπουλου και ολα της αλυσιδα που μερικα το εχουν παει το απλο 30...


στουντιο fantasy ιεροφαντων 9 γκαζι

και το αλλο της αλυσιδας

στουντιο fantasy κηφισου 60... παλι το απλο 40..


τα προγραμματα πχ που περιεχουν τζακουζι,μασαζς κλπ που ειχαν απο 90-100 ευρω ειναι πλεον στα 70-80 ευρω..

αυτα μεχρι στιγμης.. ελπιζω ολα τα υπολοιπα
να προσαρμοστουν στην εποχη που ειμαστε...
 

prigkhpas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
11
στουντιο geisha  αθαννασιας 3 παγρκατι απλο 40...

στουντιο δροσοπουλου και ολα της αλυσιδα που μερικα το εχουν παει το απλο 30...


στουντιο fantasy ιεροφαντων 9 γκαζι

και το αλλο της αλυσιδας

στουντιο fantasy κηφισου 60... παλι το απλο 40..


τα προγραμματα πχ που περιεχουν τζακουζι,μασαζς κλπ που ειχαν απο 90-100 ευρω ειναι πλεον στα 70-80 ευρω..

αυτα μεχρι στιγμης.. ελπιζω ολα τα υπολοιπα
να προσαρμοστουν στην εποχη που ειμαστε...
θα θελα να διορθωσω  αυτα που περιεχουν τζακουζι πηγαινουν ή πηγαιναν 120 . 70 και 80 ευρω θα θελα να ξερω που εχει ?  αλλα το θεμα μας ειναι σωστο πρεπει πεσουν οι τιμες εκτος βεβαια αν προσφερουν κατι το παραπανω οπως κανουν ή κανει το συγκεκριμενο στουνιο φυλης 104  και δεν το λεω για διαφημιση.
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.146
Κριτικές
32
Like
163
Πόντοι
1.240
στουντιο geisha  αθαννασιας 3 παγρκατι απλο 40...

στουντιο δροσοπουλου και ολα της αλυσιδα που μερικα το εχουν παει το απλο 30...


στουντιο fantasy ιεροφαντων 9 γκαζι

και το αλλο της αλυσιδας

στουντιο fantasy κηφισου 60... παλι το απλο 40..


τα προγραμματα πχ που περιεχουν τζακουζι,μασαζς κλπ που ειχαν απο 90-100 ευρω ειναι πλεον στα 70-80 ευρω..

αυτα μεχρι στιγμης.. ελπιζω ολα τα υπολοιπα
να προσαρμοστουν στην εποχη που ειμαστε...
Τα studio πλεον πρεπει να πανε το απλο προγραμμα 20 ευρω.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
θα θελα να διορθωσω  αυτα που περιεχουν τζακουζι πηγαινουν ή πηγαιναν 120 . 70 και 80 ευρω θα θελα να ξερω που εχει ?  αλλα το θεμα μας ειναι σωστο πρεπει πεσουν οι τιμες εκτος βεβαια αν προσφερουν κατι το παραπανω οπως κανουν ή κανει το συγκεκριμενο στουνιο φυλης 104  και δεν το λεω για διαφημιση.
το τζακουζι στην τριγγετο αλυσιδα μαν εχει 90 ευρω...  ;) εχω παρει τηλ..


τελοσπαντων, για τα τζακουζια θα λεμε,εδω δεν μπορουμε να σταυρωσουμε ενα απλο  :2funny: :2funny: :2funny:

και επεισης δεν σημαινει πως επειδη προσφερει πολλα πραγματα πρεπει να ειναι οι τιμες ως εχουν

η προσαρμοζεσαι με την εποχη , η βαρας μυγες...
 

prigkhpas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
11
το τζακουζι στην τριγγετο αλυσιδα μαν εχει 90 ευρω...  ;) εχω παρει τηλ..


τελοσπαντων, για τα τζακουζια θα λεμε,εδω δεν μπορουμε να σταυρωσουμε ενα απλο  :2funny: :2funny: :2funny:

και επεισης δεν σημαινει πως επειδη προσφερει πολλα πραγματα πρεπει να ειναι οι τιμες ως εχουν

η προσαρμοζεσαι με την εποχη , η βαρας μυγες...
συζητηση κανουμε και επειδη αναφερες τριγγετα επειδη εχω παρει πολλες φορες με τζακουζι ηταν 120 τωρα αμα αλλαξε καλα κανεις και μας ενημερωνεις γιανα ξερουμε .
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
294
Πόντοι
5.855
Προσωπικα, με τετοια κριση (με τα μεροκαματα πλεον στις περισσοτερες δουλειες να εχουν φτασει στα 20ευρω), οι τιμες κατα την γνωμη μου θα επρεπε να ηταν :
Μπουρδελα 10-15ε max
Studio 20-25ε max
Call Girls 40-70ε max /ωρα
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Προσωπικα, με τετοια κριση (με τα μεροκαματα πλεον στις περισσοτερες δουλειες να εχουν φτασει στα 20ευρω), οι τιμες κατα την γνωμη μου θα επρεπε να ηταν :
Μπουρδελα 10-15ε max
Studio 20-25ε max
Call Girls 40-70ε max /ωρα
δεν εχεις σκεφτει κατι αλλο ομως..


δεν θα πεσει η ποιοτητα στα στουντιο?  το μαξιμουμ στα 50 ευρω ειναι να κατσει η αλλη 20-25 λεπτα..

εαν παει 25 ευρω θα κατσει  25 λεπτα? δε νομιζω, εκτος και αν εισαι τακτικος πελατης..
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Προσωπικα, με τετοια κριση (με τα μεροκαματα πλεον στις περισσοτερες δουλειες να εχουν φτασει στα 20ευρω), οι τιμες κατα την γνωμη μου θα επρεπε να ηταν :
Μπουρδελα 10-15ε max
Studio 20-25ε max
Call Girls 40-70ε max /ωρα
20 ειναι λιγα για στουντιο...35 με 40 ειναι πιο εφικτο να γινει...
 
OP
OP
K

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Λέμε να κάνεις μια αίτηση εδώ:


Αυτοί ασχολούνται με τις τιμές.

Εσένα αν δεν σε νοιάζει μπορείς να μην ασχοληθείς καθόλου αντί να κάνεις έξυπνα σχόλια ( δεν με πείραξε απλά σου λέω ) !

Επίσης νομίζω Φραντζή 47 και Βουλιαγμένης 83 έχουν 40 το απλό !
 

MojoRising

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Προσωπικα, με τετοια κριση (με τα μεροκαματα πλεον στις περισσοτερες δουλειες να εχουν φτασει στα 20ευρω), οι τιμες κατα την γνωμη μου θα επρεπε να ηταν :
Μπουρδελα 10-15ε max
Studio 20-25ε max
Call Girls 40-70ε max /ωρα

Στην δεύτερη κατηγορία έχει γίνει μια πολύ φιλότιμη και αξιόλογη προσπάθεια. Πιστεύω ότι, πολύ σύντομα, θα ακολουθήσουν και άλλες.
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
294
Πόντοι
5.855
δεν εχεις σκεφτει κατι αλλο ομως..


δεν θα πεσει η ποιοτητα στα στουντιο?  το μαξιμουμ στα 50 ευρω ειναι να κατσει η αλλη 20-25 λεπτα..

εαν παει 25 ευρω θα κατσει  25 λεπτα? δε νομιζω, εκτος και αν εισαι τακτικος πελατης..

Εδω πολλοι δουλευουμε 8-10 ωρες για 20ευρω ρε παιδια. Εμεις δηλαδη τι να πουμε... Ριχνουμε εμεις την ποιοτητα της δουλειας μας; Αμα κανουμε κατι τετοιο θα μας στειλουνε...Μηπως εμας αμα ζητησουμε να δουλευουμε λιγοτερο θα μας ελεγαν ναι;
 

prigkhpas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
11
καλο θα ειναι να μην κοιταμε να ριξουν τις τιμες απο την πλευρα τι δικη μας  αν και μας συνφερει .αλλα να ρωτησουμε και απο την αλλη την πλευρα αν μπορουν να ριξουν τις τιμες ποιο κατω .επισης  θα θελα να κανουμε και ενα διαλογο για τις διαφορες μπουρδρλο μα στουντιο . γιατι το λεω αυτο ? γιατι μερικοι εχουν κοληση με την ωρα . δηλαδη λιγοτερα λεφτα λιγοτερη ωρα μεσα. οχι εδω δεν συμφωνω τα λεφατ τα περισσοτερα τα πληρωνουμε για λογο καθαριοτητας και οτι δεν μπαινουν πακιστανη κουρδη και δεν ξερω τι αλλη φυλη υπαρχει.
 

koftrologos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Εδω πολλοι δουλευουμε 8-10 ωρες για 20ευρω ρε παιδια. Εμεις δηλαδη τι να πουμε... Ριχνουμε εμεις την ποιοτητα της δουλειας μας; Αμα κανουμε κατι τετοιο θα μας στειλουνε...Μηπως εμας αμα ζητησουμε να δουλευουμε λιγοτερο θα μας ελεγαν ναι;
βρε τι παθαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Προσωπικα, με τετοια κριση (με τα μεροκαματα πλεον στις περισσοτερες δουλειες να εχουν φτασει στα 20ευρω), οι τιμες κατα την γνωμη μου θα επρεπε να ηταν :
Μπουρδελα 10-15ε max
Studio 20-25ε max
Massage????????
Call Girls 40-70ε max /ωρα
.......και τα μασατζίδικα από 25-40€ max/ώρα
είμαστε κι εμείς εδώ :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
γιατι μερικοι εχουν κοληση με την ωρα . δηλαδη λιγοτερα λεφτα λιγοτερη ωρα μεσα. οχι εδω δεν συμφωνω τα λεφατ τα περισσοτερα τα πληρωνουμε για λογο καθαριοτητας και οτι δεν μπαινουν πακιστανη κουρδη και δεν ξερω τι αλλη φυλη υπαρχει.
Δηλαδή πληρώνεις 250% την τιμή του πιο ακριβού μπουρδέλου (που σου προσφέρει και φουλ πρόγραμμα) για απλό πρόγραμμα λόγω της καθαριότητας;
Επίσης, μπορώ να σου αναφέρω πολλά μπουρδέλα και κοπελιές που δεν παίρνουν μαύρους.
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
καλο θα ειναι να μην κοιταμε να ριξουν τις τιμες απο την πλευρα τι δικη μας  αν και μας συνφερει .αλλα να ρωτησουμε και απο την αλλη την πλευρα αν μπορουν να ριξουν τις τιμες ποιο κατω .επισης  θα θελα να κανουμε και ενα διαλογο για τις διαφορες μπουρδρλο μα στουντιο . γιατι το λεω αυτο ? γιατι μερικοι εχουν κοληση με την ωρα . δηλαδη λιγοτερα λεφτα λιγοτερη ωρα μεσα. οχι εδω δεν συμφωνω τα λεφατ τα περισσοτερα τα πληρωνουμε για λογο καθαριοτητας και οτι δεν μπαινουν πακιστανη κουρδη και δεν ξερω τι αλλη φυλη υπαρχει.
τα ειπες ολα ....και εγω την ιδια αποψη εχω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom