θα αναφερατε σε γκομενα που θα ενδιαφεροταν για εσας οτι γαματε επι πληρωμη?

<< < (28/50) > >>

Velvy:
Παράθεση από: Gator146 στις 16/12/11, 14:02

Αν υπαρχει γυναικα που στην Ελλαδα του 2011 νομιζει οτι υπαρχουν πολλοι αντρες που δεν αναζητουν τις υπηρεσιες του πληρωμενου ερωτα σε καποιο σταδιο της ζωης τους ειναι αξιολυπητη σαν προσωπικοτητα και οι αντρες που θελουν να κερδισουν την ευνοια αυτης της συγκεκριμενης γυναικας ειναι τον πουτσο κλαιγανε.... :2funny:

Αξιολύπητη σαν προσωπικότητα επειδή δεν σκέφτηκε ότι ΜΕΡΙΚΟΙ πάνε με πουτάνες? :idiot:

διομήδης:
και αν δεν το πούμε.... σάμπως και δεν θα το καταλάβει;  :cool:

Αλεκος2:
Παράθεση από: Velvy στις 16/12/11, 14:02

Αξιολύπητη σαν προσωπικότητα επειδή δεν σκέφτηκε ότι ΜΕΡΙΚΟΙ πάνε με πουτάνες? :idiot:

οχι μερικοι. ολοι καποια στιγμη περασαμε απο τους ναους του πληρωμενου ερωτα. ακομα κι εγω που ειμαι ανθρωπος θρησκευομενος ωραιο παιδι και ακεραιος χαρακτηρας πηγαινω που και που για να ανκουφιστω απο τις καυλες. αλιμονο σε σενα που δεν υπαρχουν μπουρδελα για γυναικες

Velvy:
Παράθεση από: Αλεκος2 στις 16/12/11, 14:02

οχι μερικοι. ολοι καποια στιγμη περασαμε απο τους ναους του πληρωμενου ερωτα. ακομα κι εγω που ειμαι ανθρωπος θρησκευομενος ωραιο παιδι και ακεραιος χαρακτηρας πηγαινω που και που για να ανκουφιστω απο τις καυλες. αλιμονο σε σενα που δεν υπαρχουν μπουρδελα για γυναικες

Εγώ μένω αγάμητη και γκρινιάζω στα φόρα. :D
Aλλά δεν έχουν επισκεφτεί ΟΛΟΙ τα μπουρδέλα σε κάποια φάση της ζωής τους.

lustforlife:
Παράθεση από: Velvy στις 16/12/11, 14:02

Εγώ μένω αγάμητη και γκρινιάζω στα φόρα. :D
Aλλά δεν έχουν επισκεφτεί ΟΛΟΙ τα μπουρδέλα σε κάποια φάση της ζωής τους.

καλημερα ομορφη... :-*

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα