Νέα

ΙΖΑΜΠΕΛΑ Κροκεων 6

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Max Cady
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Την Ιζαμπελα εκτος απο Κροκεων 6 που αλλου την βρισκεις? Ειναι οντως τοσο καλη, οσο γραφουν στις κριτικες ?
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.200
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Την Ιζαμπελα εκτος απο Κροκεων 6 που αλλου την βρισκεις? Ειναι οντως τοσο καλη, οσο γραφουν στις κριτικες ?

Φίλε μου κατά την ταπεινή μου άποψη είναι πάρα πολύ καλή εμφανισιακά, αλλά έχει προβλήματα συμπεριφοράς. Μη το ένα, γυναίκα είμαι και νευριάζω, πού κυττάς συνέχεια, φοβάμαι ότι με παίρνεις βίντεο και άλλα κουφά..Την έχει δει σούπερ ντίβα, οπότε δε νομίζω ότι θα την ξαναπάρω, παρά την κορμάρα της.....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
67
Like
3.637
Πόντοι
4.130
Την Ιζαμπελα εκτος απο Κροκεων 6 που αλλου την βρισκεις? Ειναι οντως τοσο καλη, οσο γραφουν στις κριτικες ?
Εμφανισιακά είναι κορυφή. Εγω θα διαφωνήσω λιγο με τον συνάδελφο καθώς η εμπειρία μου ήταν διαφορετική. Απλά θέλει με το μαλακό. Αν είσαι οκ και καθαρός η τύπισα είναι καλή. Δεν κάνει ακάποτα κλπ αλλά στα νορμαλ προγράμματα είναι μια εμπειρία που αξίζει
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
67
Like
3.637
Πόντοι
4.130
Εμφανισιακά είναι κορυφή. Εγω θα διαφωνήσω λιγο με τον συνάδελφο καθώς η εμπειρία μου ήταν διαφορετική. Απλά θέλει με το μαλακό. Αν είσαι οκ και καθαρός η τύπισα είναι καλή. Δεν κάνει ακάποτα κλπ αλλά στα νορμαλ προγράμματα είναι μια εμπειρία που αξίζει
Παραλειψα να αναφερω οτι δουλευει και στην Νεα Φιλαδελφεια στο Sweet Angels
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.200
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Εμφανισιακά είναι κορυφή. Εγω θα διαφωνήσω λιγο με τον συνάδελφο καθώς η εμπειρία μου ήταν διαφορετική. Απλά θέλει με το μαλακό. Αν είσαι οκ και καθαρός η τύπισα είναι καλή. Δεν κάνει ακάποτα κλπ αλλά στα νορμαλ προγράμματα είναι μια εμπειρία που αξίζει

δεν είπα ότι δεν αξίζει... εμπειρίες είναι αυτές, επίσης θέμα καθαριότητας δεν τίθεται, οπότε μάλλον την πέτυχα στις στραβε΄ς της. Πάντως είναι πολύ ωραίο κορίτσι με κορμάρα μοντελέ. απλά η χημεί μας ήταν πολύ κακή... γι' αυτό άλλωστε πάω σπανια σε studio, γιατί γίνονται συχνά αυτά...
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.508
Πόντοι
10.335
εγώ πάντα έχω μείνει ευχαριστημένος μαζι της.απιθανο :pipa2: και φοβερό στήσιμο στα :fuck1: τέσσερα. την έχω πάρει πάνω απο 20 φορές. πιστεύω ότι είναι θέμα χημείας όλο και όλο. αν την προσεγγίσεις ευγενικά κάνει παπάδες ,,,,,, :knockinb:
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
67
Like
3.637
Πόντοι
4.130
εγώ πάντα έχω μείνει ευχαριστημένος μαζι της.απιθανο :pipa2: και φοβερό στήσιμο στα :fuck1: τέσσερα. την έχω πάρει πάνω απο 20 φορές. πιστεύω ότι είναι θέμα χημείας όλο και όλο. αν την προσεγγίσεις ευγενικά κάνει παπάδες ,,,,,, :knockinb:
Μετα απο 20 φορές .....φέρνει και τα εξαπτέρυγα .....

 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.508
Πόντοι
10.335
Απλά λέμε τι είναι χημεία. Και όταν εννοώ 20 φορές μιλάμε σε μια περίοδο 2 ετών. Απλά και εγώ έχω διαβάσει  διθυραμβους για κοπέλες που για μένα ήταν ξεπετες. Οπότε οι εξυπνάδες του στυλ  εξαπτερυγα και τα σχετικά είναι ακαριαία.....
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
την έχω πάρει πάνω απο 20 φορές.  αν την προσεγγίσεις ευγενικά κάνει παπάδες ,,,,,, :knockinb:
Φίλε, μετά από 20 φορές έρχονται αυτοπροσώπως οι παπάδες για να κάνουν το γάμο
Μια κοπέλα πρέπει να είναι καλή με την πρώτη. Τί πάει να πει 20 φορές...
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.508
Πόντοι
10.335
ο μαλακας ο έλληνας έχει την άρνηση μέσα του. άμα δεν μου κάτσει εμένα καλα τότε είναι Σκαρτη η κοπέλα απλά για να μην θίγει ο εγωισμός μας. ο ηλίθιος νίκησε ξανά! σε κατεβάζει στο επίπεδο του και νικάει λόγω εμπειρίας.
 
Εγγρ.
13 Νοε 2012
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι πολυ καλη αλλα επαγγελματιας σε μερικους δεν αρεσει αυτο αλλα ετσι ειναι πας να γαμισεις ωραιο μουνι με κορμαρα ολες οι τοπ γκομενες που εχω παει ειναι ετσι κανουν την δουλεια τους απο εμφανιση ειναι πολυ καλη υπαρχουν και καλυτερες αλλα ειναι σιγουρα στο τοπ 10
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.508
Πόντοι
10.335
Ξέρει κανείς αν σταμάτησε η Ιζαμπελα? Μια που ειναι στο Ηλία Ηλιου ειναι άλλη?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.696
Πόντοι
36.618
Σταμάτησε η Ιζαμπέλα άλλη ειναι αυτή!Τώρα μπορεί και να ξαναγυρίσει.Απ τις όμορφες παρουσίες του χώρου,άμα ήταν ένα κλικμ καλύτερη στο δώματιο θα ήτανε top!
 

bart attack

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
168
Κριτικές
20
Like
93
Πόντοι
11
εγω την εχω παρει δυο φορες...την μια βλαστιμησα την ζωη μου με τα μη και με τα οχι και με το οτι πονοθσε ολι τιν ωρα...την αλλη που εγινε μετα απο καιρο δεν θα την ξεχασω ποτε μιας και ηταν απο τις καλυτερεσ εμπειριες μου με το αλλο φυλλο...οπωσ λεει και ενα παληκαρι απο πανω θελει τον τροπο της και με το ομορφο....
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.696
Πόντοι
36.618
εγω την εχω παρει δυο φορες...την μια βλαστιμησα την ζωη μου με τα μη και με τα οχι και με το οτι πονοθσε ολι τιν ωρα...την αλλη που εγινε μετα απο καιρο δεν θα την ξεχασω ποτε μιας και ηταν απο τις καλυτερεσ εμπειριες μου με το αλλο φυλλο...οπωσ λεει και ενα παληκαρι απο πανω θελει τον τροπο της και με το ομορφο....

Η αλήθεια είναι ότι τη πρώτη φορά είναι κάπως μαζεμένη....
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
καλο μωρο..αξιζει το 50ευρο...
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Αυτην την ειχα παρει πριν καμποσους μηνες οταν ασχοληθηκα για λιγο με τα στουντιο.
Τρομερη γκομενα εμφανισιακα αλλα στο δωματιο ηταν -τουλαχιστον- περιεργη.
Ουτε θεμα ευγενειας, ουτε καθαριοτητας, ουτε εξωτερικης εμφανισης ειναι.
Απλα ειναι με τα φεγγαρια της απ οτι καταλαβα τοτε.
Αυτο ομως δεν ειναι καλο για καποια που δουλευει μονιμως και δεν δουλευει μονο οποτε γουσταρει.
Πρεπει να της εξηγησουν 2-3 πραγματακια. Οπως οτι ο αλλος δεν ειναι μαλακας να δινει λεφτα επειδη δεν εχει τι να τα κανει για παραδειγμα....
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.508
Πόντοι
10.335
Τελικά σταμάτησε η θα ξανά επιστρέψει.?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom