Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Seven" Massage - Μακεδονίας 5 , 3ος όροφος (πρωην Personal Spa)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 339K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
σύντροφοι  διάβασα σε αγγελία στο "Έθνος" ότι άνοιξε νέο ίδρυμα με την επωνυμία Elixir στη περιοχή Χαλανδρίου και έκανα τη πρώτη επίσκεψη σήμερα το απόγευμα...το ίδρυμα βρίσκεται σε ένα πεζόδρομο(Ηρακλείου 5) κάθετο στο κεντρικό δρόμο του Χαλανδρίου με τα πολλά μαγαζιά (Αγίας Παρασκευής λέγεται)στο 3ο όροφο...μου ανοίγει τη πόρτα η σερίφισα ονόματι Πέγκυ μετά-μιλφ αλλά με πολύ καβλωτικό σώμα και :tits: και μετά ήρθε μια κοπέλα η Ρένα μιλφ με πολύ ωραίο σώμα και πρόσωπο ( θυμίζει λίγο Έλενα Παπαβασιλείου)...άλλες κοπέλες μου είπε η σερίφισα θα έρθουν από Δευτέρα γιατί το κατάστημα άνοιξε πριν τρείς μέρες...τελικά πιστός στις παραδόσεις μου πήρα και τις δύο δίδυμο και πέρασα πολύ καλά γιατί και οι δύο (σερίφισα και λαδοκόρη) ήταν μέσα στη κάβλα! η Ρένα μου είπε ότι θα δουλεύει μόνο ΣΚ...πάντως περιμένω να δώ το νέο ρόστερ το οποίο μου είπε η Πέγκυ ότι θα είναι πολλά υποσχόμενο και με πιπίνια στη σύνθεση! :rockon:
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
σύντροφοι  διάβασα σε αγγελία στο "Έθνος" ότι άνοιξε νέο ίδρυμα με την επωνυμία Elixir στη περιοχή Χαλανδρίου και έκανα τη πρώτη επίσκεψη σήμερα το απόγευμα...το ίδρυμα βρίσκεται σε ένα πεζόδρομο(Ηρακλείου 5) κάθετο στο κεντρικό δρόμο του Χαλανδρίου με τα πολλά μαγαζιά (Αγίας Παρασκευής λέγεται)στο 3ο όροφο...μου ανοίγει τη πόρτα η σερίφισα ονόματι Πέγκυ μετά-μιλφ αλλά με πολύ καβλωτικό σώμα και :tits: και μετά ήρθε μια κοπέλα η Ρένα μιλφ με πολύ ωραίο σώμα και πρόσωπο ( θυμίζει λίγο Έλενα Παπαβασιλείου)...άλλες κοπέλες μου είπε η σερίφισα θα έρθουν από Δευτέρα γιατί το κατάστημα άνοιξε πριν τρείς μέρες...τελικά πιστός στις παραδόσεις μου πήρα και τις δύο δίδυμο και πέρασα πολύ καλά γιατί και οι δύο (σερίφισα και λαδοκόρη) ήταν μέσα στη κάβλα! η Ρένα μου είπε ότι θα δουλεύει μόνο ΣΚ...πάντως περιμένω να δώ το νέο ρόστερ το οποίο μου είπε η Πέγκυ ότι θα είναι πολλά υποσχόμενο και με πιπίνια στη σύνθεση! :rockon:

Πως ακριβώς τις πήρες..? Μπορείς να γράψεις κάτι παραπάνω για να καταλάβω τι ακριβώς παίζει!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.934
Κριτικές
489
Like
36.356
Πόντοι
41.447
αυτό το μαγαζί δεν ειναι καινούργιο , λειτουργει τουλαχιστον 5 χρόνια εκει και το έχει η ελληνιδα μιλφ "μαιρη" για οσους την θυμουνται απο το παλιο μασατζιδικο Βεικου1 και Γαλατσιου...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Αυτό κατά διαστήματα εμφανιζόταν σε αγγελίες και μετά από λίγο πάλι το έχανες.

Το είχα επισκεφθεί πριν περίπου 3 χρόνια. Αν θυμάμαι καλά, είναι σε ένα τριώροφο, όπου στο ίδιο κτίριο είχε και ένα αρχιτεκτονικό γραφείο. Ίσως δεν έπιασε λόγω περιοχής, αν και είναι περιτριγυρισμένο από  μαγαζιά και γραφεία.



 

Επισκέπτης
αυτό το μαγαζί δεν ειναι καινούργιο , λειτουργει τουλαχιστον 5 χρόνια εκει και το έχει η ελληνιδα μιλφ "μαιρη" για οσους την θυμουνται απο το παλιο μασατζιδικο Βεικου1 και Γαλατσιου...

είναι παλιό κατάστημα όπως το λές, αλλά είχε κλείσει εδώ και 4 μήνες και άνοιξε πριν λίγες μέρες ανακαινισμένο και λειτουργεί υπό νέα διεύθυνση :cool2:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
απο το  συγκεκριμενο ειχε περασει για ενα διαστημα ενα απο τα ωραιοτερα μουνακια που εχουν δουλεψει στα μασαζ, η νικολ( οταν γνωριζοσουν καλυτερα, την συναντουσεs και σε hotel η ερχοταν στο σπιτι).
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Αυτό κατά διαστήματα εμφανιζόταν σε αγγελίες και μετά από λίγο πάλι το έχανες.

Το είχα επισκεφθεί πριν περίπου 3 χρόνια. Αν θυμάμαι καλά, είναι σε ένα τριώροφο, όπου στο ίδιο κτίριο είχε και ένα αρχιτεκτονικό γραφείο. Ίσως δεν έπιασε λόγω περιοχής, αν και είναι περιτριγυρισμένο από  μαγαζιά και γραφεία.
το αν επιασε η οχι ειναι σχετικό ...απόδειξη οτι υπάρχει ακόμα ...δουλευει με δικούς της πελάτες και τους ανανεώνει βάζοντας αγγελίες κατά διατήματα...εχει τον τρόπο να φύγεις ευχαριστημένος και να  κρατησει τους πελάτες που θα πάνε για πρώτη φορά ....το ροστερ αποτελειται από την Φωτεινή , την Κέλλυ , την Αννα ,την Ελενα και την Ρένα.....Οι δυο πρώτες εχουν περάσει απο Ομήρου και πρόσφατα απο Καραισκου στον Πειραια ..οι υπόλοιπες ειναι νέες στον χώρο ...Η Αννα που διάλεξα Ελληνοαυστραλέζα   30 χρονών με ωραίο σώμα και θερμή συμμετοχή ειναι στις προτάσεις μου..  
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Ίσως δεν έπιασε λόγω περιοχής, αν και είναι περιτριγυρισμένο από  μαγαζιά και γραφεία.
 τωρα θα πιασει.   θα εχει  καλο ροστερ.( ξεχωριζει ενα πολυ γνωστο και δυνατο κοντοπουτανο)    
 

Επισκέπτης
το αν επιασε η οχι ειναι σχετικό ...απόδειξη οτι υπάρχει ακόμα ...δουλευει με δικούς της πελάτες και τους ανανεώνει βάζοντας αγγελίες κατά διατήματα...εχει τον τρόπο να φύγεις ευχαριστημένος και να  κρατησει τους πελάτες που θα πάνε για πρώτη φορά ....το ροστερ αποτελειται από την Φωτεινή , την Κέλλυ , την Αννα ,την Ελενα και την Ρένα.....Οι δυο πρώτες εχουν περάσει απο Ομήρου και πρόσφατα απο Καραισκου στον Πειραια ..οι υπόλοιπες ειναι νέες στον χώρο ...Η Αννα που διάλεξα Ελληνοαυστραλέζα   30 χρονών με ωραίο σώμα και θερμή συμμετοχή ειναι στις προτάσεις μου..  

πάντα ενημερωμένος! :thumbsup:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
σύντροφοι  διάβασα σε αγγελία στο "Έθνος" ότι άνοιξε νέο ίδρυμα με την επωνυμία Elixir στη περιοχή Χαλανδρίου και έκανα τη πρώτη επίσκεψη σήμερα το απόγευμα...το ίδρυμα βρίσκεται σε ένα πεζόδρομο(Ηρακλείου 5) κάθετο στο κεντρικό δρόμο του Χαλανδρίου με τα πολλά μαγαζιά (Αγίας Παρασκευής λέγεται)στο 3ο όροφο...μου ανοίγει τη πόρτα η σερίφισα ονόματι Πέγκυ μετά-μιλφ αλλά με πολύ καβλωτικό σώμα και :tits: και μετά ήρθε μια κοπέλα η Ρένα μιλφ με πολύ ωραίο σώμα και πρόσωπο ( θυμίζει λίγο Έλενα Παπαβασιλείου)...άλλες κοπέλες μου είπε η σερίφισα θα έρθουν από Δευτέρα γιατί το κατάστημα άνοιξε πριν τρείς μέρες...τελικά πιστός στις παραδόσεις μου πήρα και τις δύο δίδυμο και πέρασα πολύ καλά γιατί και οι δύο (σερίφισα και λαδοκόρη) ήταν μέσα στη κάβλα! η Ρένα μου είπε ότι θα δουλεύει μόνο ΣΚ...πάντως περιμένω να δώ το νέο ρόστερ το οποίο μου είπε η Πέγκυ ότι θα είναι πολλά υποσχόμενο και με πιπίνια στη σύνθεση! :rockon:

έλενα παπαβασιλείου????????????????βέρυ γκούντ......ζέαρ γκούντ....

υ.γ. έχεις εθιστεί πλέον στο λάδι...μέρα παρά μέρα οι επισκέψεις σου! :rockon: :rockon:μας έχεις τρελλάνει!!!!!

υ.γ. μήπως έχεις στα σπάργανα κανα ελαιοτριβείο και μαζεύεις λάδι? :grin:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
184
Like
11.604
Πόντοι
34.267
Τι λέμε τώρα; Καφές στον πεζόδρομο και μετά μπριζολίτσα στον 3ο; Ανεβασμένες καταστάσεις!!! :rockon:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Η Αννα που διάλεξα Ελληνοαυστραλέζα   30 χρονών με ωραίο σώμα και θερμή συμμετοχή ειναι στις προτάσεις μου..  

ελληνοαυστραλέζα????πρωτοποριακό το κόβω το ίδρυμα κοινωνικής λειτουργίας και απαλλαγής εκρού υγρού εκ του όσχεος! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

υ.γ. σύμφωνα με πληροφορίες την άλλη εβδομάδα θα δουλέψει και για τις κυρίες ο κ.γκρέγκ λουγκάνης ελληνοαμερικανός! :rockon:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom