Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Amouage Health Spa, Μεσογείων 289 πρώην Συγγρού 45 "Golden Time"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.914
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447

Μετά απο την ενημέρωση του φίλτατου ΨΑΡΑΚΑ ανοίγω αυτό το θρέντ για το νέο λαδοτριβείο επι της Λ.Συγγρού...
Εκεί όπως κατάλαβα θα βρέιτε και κάποιά/ιες κοπέλες απο Σολωμού 54 (Ναταλί :pipa1:, Λίζα) καθώς και νέο άιμα.
Εχω βάσιμες υποψίες απο τις περιγραφές του ΨΑΡΑΚΑ οτι εκεί μετακόμισε και η μιλφ Ουκρανή Τζένη απο Σινωπης 29 (σαν Τανια...)
όποιος έχει ενημέρωση απο το εν λόγω ας γράφει εδώ..
 

Σαϊνης

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
αφού μου πήρε την πρωτιά ο ψαρακας (χάρτης μασαζερί) επισκεύτηκα τη νέα μασαζερί.
μου προτάθηκε ιαπωνικό μασάζ - nuru το λένε, το οποίο πήρα με τη ναταλί. έχασα το φως μου ...!!! ακόμα προσπαθώ να συνέλθω.
δεν έχω ξανακάνει αυτό το είδος και δεν ξέρω αν υπάρχει σε άλλο μαγαζί.
η ναταλί δένει σε αυτό αφού μοιάζει και λίγο ανατολίτισσα. έχω παρακολουθήσει κάτι σχετικά βιντεάκια στο internet και η πραγματικότητα δεν ήταν μακρυά από αυτά. μια ώρα διάρκεια με όλα τα σχετικά δηλαδή στρώμα φουσκωτό στο δάπεδο, ειδικό gel για γλυστρίματα και η κυρία ασυγκράτητη.
μετά από αυτό είμαι λιώμα και πάω για ύπνο.
ά ρε ψάρακα τι μούκανες.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.882
Κριτικές
1.239
Like
185.634
Πόντοι
45.465
αφού μου πήρε την πρωτιά ο ψαρακας (χάρτης μασαζερί) επισκεύτηκα τη νέα μασαζερί.
μου προτάθηκε ιαπωνικό μασάζ - nuru το λένε, το οποίο πήρα με τη ναταλί. έχασα το φως μου ...!!! ακόμα προσπαθώ να συνέλθω.
δεν έχω ξανακάνει αυτό το είδος και δεν ξέρω αν υπάρχει σε άλλο μαγαζί.
η ναταλί δένει σε αυτό αφού μοιάζει και λίγο ανατολίτισσα. έχω παρακολουθήσει κάτι σχετικά βιντεάκια στο internet και η πραγματικότητα δεν ήταν μακρυά από αυτά. μια ώρα διάρκεια με όλα τα σχετικά δηλαδή στρώμα φουσκωτό στο δάπεδο, ειδικό gel για γλυστρίματα και η κυρία ασυγκράτητη.
μετά από αυτό είμαι λιώμα και πάω για ύπνο.
ά ρε ψάρακα τι μούκανες.
κοστος ρε φιλαρακι????
ειχε μπριζολα ή μονο τριψιματα????
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
ο Σαινης πρεπει νασκασε κανα 150ρι... εκει το κοβω...
ειναι ακριβα τα σκευασματα...
 

scorpios53

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Έκπληξη!!! η Ναταλί αφού την έχασα για κανα τετράμηνο την είδα σήμερα ανανεομένη, φρέσκια,και με MASTER στο NURU ( λέτε γι΄αυτό να έλειπε τόσο καιρό, να σπούδαζε σε Κολέγιο του εξωτερικού!) Αν είναι έτσι άξιζε τον κόπο γιατί η εμπειρία μαζί της είναι πέρα από κάθε προσδοκία, εγώ πάντος όχι μόνο έχασα το φώς μου αλα ξέχασα και το όνομά μου μαζί της.

 

Επισκέπτης

Μετά απο την ενημέρωση του φίλτατου ΨΑΡΑΚΑ ανοίγω αυτό το θρέντ για το νέο λαδοτριβείο επι της Λ.Συγγρού...
Εκεί όπως κατάλαβα θα βρέιτε και κάποιά/ιες κοπέλες απο Σολωμού 54 (Ναταλί :pipa1:, Λίζα) καθώς και νέο άιμα.
Εχω βάσιμες υποψίες απο τις περιγραφές του ΨΑΡΑΚΑ οτι εκεί μετακόμισε και η μιλφ Ουκρανή Τζένη απο Σινωπης 29 (σαν Τανια...)
όποιος έχει ενημέρωση απο το εν λόγω ας γράφει εδώ..

εγγύηση οι προτάσεις του φίλου ΨΑΡΑΚΑ! :rockon: σπεύδω στο κατάστημα για test drive! :rockon:
 

kavropa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
248
Like
6
Πόντοι
1
Έκπληξη!!! η Ναταλί αφού την έχασα για κανα τετράμηνο την είδα σήμερα ανανεομένη, φρέσκια,και με MASTER στο NURU ( λέτε γι΄αυτό να έλειπε τόσο καιρό, να σπούδαζε σε Κολέγιο του εξωτερικού!) Αν είναι έτσι άξιζε τον κόπο γιατί η εμπειρία μαζί της είναι πέρα από κάθε προσδοκία, εγώ πάντος όχι μόνο έχασα το φώς μου αλα ξέχασα και το όνομά μου μαζί της.

η ναταλι μηπως εχει περασει και απο φρατζη 4?
γιατι μια ναταλι που δουλευε εκει , εχει φυγει απο το καλοκαιρι...

ευχαριστω ολους
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.394
Like
286
Πόντοι
36
Έκπληξη!!! η Ναταλί αφού την έχασα για κανα τετράμηνο την είδα σήμερα ανανεομένη, φρέσκια,και με MASTER στο NURU ( λέτε γι΄αυτό να έλειπε τόσο καιρό, να σπούδαζε σε Κολέγιο του εξωτερικού!) Αν είναι έτσι άξιζε τον κόπο γιατί η εμπειρία μαζί της είναι πέρα από κάθε προσδοκία, εγώ πάντος όχι μόνο έχασα το φώς μου αλα ξέχασα και το όνομά μου μαζί της.
:2funny:...μάλλον εσένα περίμενα στις 13:10... :2funny:
λοιπόν παίδες είναι το κάτι άλλο ...όσοι πιστοί προσέλθετε....80 € το μασαζ (φουλ) 150€ το nuru...σήμερα επί της υποδοχής η Λίζα από Σολωμού...ναταλύ εβελίνα και τάνια..όροφος 4ος ...περιβάλλον λουξ (στο σαλόνι και τοιχογραφία)...στην αναμονή περιποίηση καφές σοκολατάκια..στο nuru υπέροχες...(έχω κάνει εκτός ελλάδας αρκετές φορές και μπόρεσα να συγκρίνω) οπότε μπορούμε να μιλήσουμε για το 1ο εν ελλάδι ίδρυμα του είδους...και σίγουρα θα συμπαρασύρει και άλλα στο να βελτιώσουν τις υπηρεσίες τους...και πριν την επίσκεψη καλό θα είναι να κλείσετε ραντεβού για το συγκεκριμμένο είδος μασάζ....
(στην διπλανή είσοδο υπάρχει φυλάκιο αστυνομίας) θέση στάθμευσης ακριβώς πίσω από το Σ45 επί της καλιρρόης aegean oil (αντί να πληρώνεις τέλη στάθμευσης το αφήνεις για πλύσιμο και σε 1 ώρα το πέρνεις)...
 

scorpios53

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Το αστυνομικό φυλάκιο στο διπλανό κτήριο είναι πολιτικού κόματος(βλέπε ΝΤΟΡΑ) και το Parking είναι δωρεά του Ιδρύματος ρωτήστε τη λίζα.
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.032
Πόντοι
5.595
Έκπληξη!!! η Ναταλί αφού την έχασα για κανα τετράμηνο την είδα σήμερα ανανεομένη, φρέσκια,και με MASTER στο NURU ( λέτε γι΄αυτό να έλειπε τόσο καιρό, να σπούδαζε σε Κολέγιο του εξωτερικού!) Αν είναι έτσι άξιζε τον κόπο γιατί η εμπειρία μαζί της είναι πέρα από κάθε προσδοκία, εγώ πάντος όχι μόνο έχασα το φώς μου αλα ξέχασα και το όνομά μου μαζί της.
φιλτατε σκορπιε, εχεις τη καλοσυνη να περιγραψεις συντομα την Ναταλί επειδη δεν τη γνωριζω (ηλικια σωματοτυπο υψος). επισης στο NURU ειναι γυμνη η με καμια στολη νοσοκομας ; ευχαριστω εκ των προτερων
 

scorpios53

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Η Ναταλί έχει όμορφο πρόσωπο ελαφρός ασιατικά χαρακτηριστικά πολύ γλυκειά και φιλική, εξεικιώνεσαι αμέσως μαζί της ύψος 1,75 περίπου την κόβο στήθος τέλειο 3άρι δέρμα βελούδο (στοργή και proderm.)ακούραστη στο στίβο, αξίζει κάθε ευρό.
 

scorpios53

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
όσο για το NURU απίστευτο κανένας δεν θέλει να λερώσει τα ρούχα του στη μάχη.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.882
Κριτικές
1.239
Like
185.634
Πόντοι
45.465
ρεπο σημερα και εξορμηση  ,μετα απο ενα γρηγορο περασμα καταθεση στη φυλης βουρ για το καινουργιο καταστημα , ειναι διπλα οπως ειχα υπολογισει στα γραφεια της δημοκρατικης συμμαχιας(της κορης του γκαντεμη  Grin Grin),μπαινω στο ασανσερ παταω το κουμπακι του τεταρτου οροφου ,θελω να αναφερω οτι στο ασανσερ μεσα ακουγεται κλασσικη μουσικη(ειναι πολυ μπροστα λεμε) ,σεριφισα η λιζα γκιλφ με ξανθια κοντα μαλια
χαμογελαστη και πανω απο το φορεμα της ασπρη ρομπα(οπως φορουσαν και ολες οι κοπελες)αφου τους ευχηθηκα καλες δουλιες με ρωτησε απο εμαθα για τι καταστημα και απαντησα απο το ιντερνετ , με ρωτησε να μου προσφερει κατι και της απαντησα να δω της κοπελες και αν περασω θα της πω , μου λεει να σου πω τα προγραμματα και μου λεει προσφερουμε χειροπρακτικη 45 λεπτα 80 ευρω....της λεω χυμα τι δεν εχει σεξ , κολλησε λιγο και μου απανταει ναι βεβαια κα με ρωτησε σε ποια αλλα εχω παει , της ειπα σε πολλα και τη ρωτησα που δουλευε πριν , μου απαντησε σολωμου 54(εχω παει μονο δυο φορες ποιο προσφατη πριν απο ενα χρονο)και ρωτησε αν εχω παει ,της ειπα ναι αλλα δεν ειχα περασει γιατι δεν ειχε κοπελες του γουστου μου και εκτος απο μια ολες ηταν μεγαλες ,μου λεει να δεις της κοπελες ....πασαρελα λοιπον εβελιν(και αυτη απο σωλομου η μονη μικρη που υπηρχε εκει)καρε κοντο μαλλι χοντρουλα με μεγαλα βυζια , ναταλι(και αυτη απο σωλομου) κα αυτη απο σωλομου μιλφ παντελος αδιαφορο για τα γουστα μου , ντιανα πολυ λεπτη και πολυ ψηλη μιλφ με ωραιες γαμπες , λιλι η γνωστη γυρολογος κινεζα(απο μαρνης , 3ης σεπτεμβριου 89 , καλλιροης 48 και δεν ξερω κ που αλλου)μου ειπε οτι εχει και μια πιτσιρικα που ποτε δεν την ειδα γιατι μπηκε στο δωματιο και παρολο που της ειχα πει οτι δεν ενδιαφερομαι για μεγαλες ,δεν την εστειλε πρωτη κα μεχρι να να δω της υπολοιπες μπηκε στο δωματιο(φαουλ για μενα)μου ειπε αν θελω να περιμενω αλλα της ειπα οτι δεν μπορω μου ειπε οτι με ξαναπεριμενουν και μαζι με την εβελιν με συνοδεψαν στην εξοδο.....
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.032
Πόντοι
5.595
Η Ναταλί έχει όμορφο πρόσωπο ελαφρός ασιατικά χαρακτηριστικά πολύ γλυκειά και φιλική, εξεικιώνεσαι αμέσως μαζί της ύψος 1,75 περίπου την κόβο στήθος τέλειο 3άρι δέρμα βελούδο (στοργή και proderm.)ακούραστη στο στίβο, αξίζει κάθε ευρό.

αδελφε thanks για τη πληροφορια , πες μου ομως ειναι milf η πιπινι , χοντρουλα η skinny ?
 

scorpios53

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παν μέτρον άριστον, και είσαι μέσα.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
    αντε ντε. επιτελουs λειτουργει.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom