Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 ... 91   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Amouage Health Spa, Μεσογείων 289 πρώην Συγγρού 45 "Golden Time"  (Αναγνώστηκε 152750 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
cgfucker
Μάλαμα
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #495 στις: 14/08/12, 17:05 »

Συναντηση πριν καιρο με την Ελενη που δουλευε για χρονια Στουρναρη 29 και τωρα εχει παρει μεταγραφη Συγγρου 45. Με το μπαινει στο δωματιο αρχισαμε γλωσσοφιλα και πιπα ακαποτη με εκεινη γονατιστη. Μετα απο λιγο τη σταματησα γιατι η Ελενη ξερει και απο μασαζ και δεν θα εχανα τετοια ευκαιρια. Το μασαζ της λοιπον δυνατο και καλο, σε ολο το σωμα μου. Το χαιλαϊτ ήταν το απιστευτο γλυφοκωλι που μου εκανε. Ειχε επισης το μενου, ισπανικο αναμεσα στα βυζια της. Και μετα αυτη από πανω. Μετα στα 4. Εχυσα στο στομα της. Τα περισσοτερα τα καταπιε.

Ειναι γυρω στα 50 αλλα για τα χρονια της κρατιεται καλα. Απο υπηρεσιες βαζει κατω πολλες μικροτερες πουτανες. 
Καταγράφηκε
FROID
ΒΥΖΟΣΤΙΧΟΙ...
Μάλαμα

Φύλο: Άντρας

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΝΤΙΒΑΝΙ!

« Απάντηση #496 στις: 15/08/12, 11:11 »

η ελενα κανει σουπερ ντουπερ σερβις δειχνει τον δρομο.
Καταγράφηκε

θΕΛΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΡΟΦΑΝΤΗ
ΝΑ ΧΕΙ ΒΥΖΙΑ ΜΕΓΑΛΑ
ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΨΩΜΙ
ΝΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ
inkubus
Ανώτερος

« Απάντηση #497 στις: 16/08/12, 09:09 »

η ελενα κανει σουπερ ντουπερ σερβις δειχνει τον δρομο.

Ισχύουν όλα τα παραπάνω , ειναι καλό ΜΙΛΦ η Ελένη,
ΑΛΛΑ ρε μάγκες στην πίπα (σε μένα τουλάχιστον) πιο βαθιά από το κεφάλι δεν βάζει...Ξενέρωμα! Και ανεπίτρεπτο για την κλάση της !
Καταγράφηκε
jorgekavlares
Τιμημένος

πάντα Coca Κώλο

« Απάντηση #498 στις: 16/08/12, 12:12 »

ε μαλλον θα'χεις πολυ μεγαλο πουτσοκεφαλο...
Καταγράφηκε

free-fuck 1h:300euro 2h:500euro specialservices "gamasufra" for 100euro extra Coming Soon in a Bed Near YOU!!
inkubus
Ανώτερος

« Απάντηση #499 στις: 16/08/12, 13:01 »

ε μαλλον θα'χεις πολυ μεγαλο πουτσοκεφαλο...

μπορεί....αλλά στο ίδιο μαγαζί είναι και η γνωστή από Σολωμού Ναταλί...και αυτή τα καταφέρνει μια χαρά με το κεφάλι μου !
Καταγράφηκε
jorgekavlares
Τιμημένος

πάντα Coca Κώλο

« Απάντηση #500 στις: 16/08/12, 14:02 »

ααααα γι αυτο εχει εξαρθρωση κατω γναθου...
Καταγράφηκε

free-fuck 1h:300euro 2h:500euro specialservices "gamasufra" for 100euro extra Coming Soon in a Bed Near YOU!!
observer
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #501 στις: 16/08/12, 14:02 »

Ειναι γυρω στα 50 αλλα για τα χρονια της κρατιεται καλα.
===
Mόνο  50 ?  Roll Eyes Roll Eyes  Smiley
Καταγράφηκε
inkubus
Ανώτερος

« Απάντηση #502 στις: 16/08/12, 14:02 »

ααααα γι αυτο εχει εξαρθρωση κατω γναθου...

Υπάρχει κ η σχολή Kelly Divine...το βάζουμε ελάχιστα στο στομα,συν χέρια, αλλα φωνάζουμε σαν να πνιγόμαστε και τον γεμίζουμε σαλιο κλπ.
αερόπιπα δηλαδή με στυλ gag throat!!!
Καταγράφηκε
anton55
Ανώτερος

« Απάντηση #503 στις: 18/08/12, 11:11 »

Τέλος Ιουλίου επίσκεψη και συνεδρία με την Ελένη.Πάντα εντυπωσιακή και εκείνη την στιγμή κάνανε πρόβες για ρόζ ρόμπες με άσπρο γιακά ούτως ώστε να φορούν όλες το ίδιο ένδυμα!!!Ενδιαφέρουσα εικόνα...Συνεδρία b2b και διάρκεια τουλάχιστον 1ώρα,χωρίς να κοιτάζει ρολόι.Τα δίνει όλα όπως πάντα και φεύγεις από εκεί με καλή διαθεση και χωρίς να κλαίς τα λεφτά σου.
Καταγράφηκε
pathos gia ta temachia
Τιμημένος

μάστερ dacoceasar shef

« Απάντηση #504 στις: 18/08/12, 12:12 »

καμμιά νεαρότερη όμορφη και πρόστυχη υπάρχει?
Καταγράφηκε

τον μισάω το σωλήναααααααααααααα!!!!!!
cgfucker
Μάλαμα

« Απάντηση #505 στις: 18/08/12, 13:01 »

καμμιά νεαρότερη όμορφη και πρόστυχη υπάρχει?

Κοιτα να δεις. Πριν μηνες (Απριλης πρεπει να ηταν και δεν ημουν μελος του σαιτ) ειχα παρει μια Εβελινα για νουρου (130 Ευρω). Μολδαβεζα με καλα ελληνικα. 29 χρονων μου ειπε οτι ειναι, και οντως καπου εκει παιζει. Συμπαθητικο προσωπο. Σωμα με καποιες ατελειες (χαμηλοκωλα) αλλα με μεγαλα βυζια. Ανοιχτη περιφερεια ισως περισσοτερο απο οσο θα επρεπε. Σχετικα ικανοποιητικο μασαζ και μετα body-to-body στο νουροστρωμα με απ' ολα (και βυζομαλακια μεσα). Πιπα ακαποτη μετρια. Μετα ανεβηκε πανω μου και τα εδωσε ολα. Πολυ καλη. Μετα ειχε ιεραποστολικο το μενου. Τελειωσα με εκεινη στα 4 με αγριο σφυροκοπημα τραβωντας της τα μαλλια (ειχα ζητησει κωλο αλλα δεν δινει).

Το ωραιο ειναι οτι καναμε ντουζ μαζι στην καμπινα του δωματιου. Εκει μου σηκωθηκε παλι και της ζητησα να μου παρει πιπα. Η τσουλαρα γονατισε και με πιπωσε μεχρι που εχυσα στο στομα της (ολα αυτα μεσα στην καμπινα του ντουζ). Τα χυσια μου τα εφτυσε. Αρα ειχα 2 εκτονωσεις στη συνεδρια (αλλα πληρωσα και 130 -νουρου βλεπεις).  Συνολικα το νουρου σού αφηνει μια ωραια αισθηση αλλα ειναι ακριβο.

Δεν ξερω αν η κοπελα ειναι ακομα εκει. Την τελευταια φορα που πηγα (πριν μηνα+) και πηρα την Ελενη, δεν την ειδα. 
Καταγράφηκε
pathos gia ta temachia
Τιμημένος

μάστερ dacoceasar shef

« Απάντηση #506 στις: 18/08/12, 14:02 »

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ.

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΘΩ ΤΟ ΣΑΙΤ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ ΓΙΑ ΚΡΙΤΙΚΕΣ.  ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΜΟΝΟ ΣΥΓΓΡΟΥ 45 ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΡΟΤΡΟΠΗ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΛΟΓΩ  ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ  3ΦΟΡΕΣ .

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ. ΥΠΟΔΟΧΗ ΛΙΖΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΕ ΙΔΙΑ ΣΤΟΛΗ  ΕΚΡΟΥ-ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ.  ΠΑΡΟΥΣΕΣ  ΝΑΤΑΛΙ, ΝΤΙΑΝΑ, ΜΟΝΙΚΑ, ΕΝΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΟ  ΠΙΠΙΝΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗ.  ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΙΑ ΛΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΑΛΛΑ  ΠΗΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΝΤΙΑΝΑ. ΑΠΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ. ΨΗΛΗ ΜΙΛΦ ΩΡΑΙΟ ΚΟΡΜΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟ ΒΥΖΑΚΙ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΚΟΠΕΛΛΑ ΜΑΣΑΖ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΕΠΙΜΟΝΑ. ΠΟΛΥ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΠΑΤΡΙΔΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΚΛΠ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΑ ΑΡΚΕΤΑ. ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ. ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΩΡΑ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΜΕ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΣΤΗ ΠΛΑΤΗ ΚΑΙ ΧΑΔΑΚΙΑ, ΚΑΥΛΩΣΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ. ΠΙΠΑ ΚΑΛΗ (ΕΚΑΝΕ ΑΚΑΠΟΤΗ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΟΧΙ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ. ΑΝΤΕΧΕΙ ΣΤΟ ΣΦΥΡΟΚΟΠΗΜΑ, ΤΗΝ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΑ 4 ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑ. ΗΜΟΥΝ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΡΓΗΣΑ. ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ 45ΛΕΠΤΟ ΟΠΟΤΕ ΚΟΛΛΩΣΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ.

ΥΓ. 1. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΧΩΡΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ, ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΚΑΙ ΝΤΟΥΖΙΕΡΕΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΜΕΧΡΙ ΑΝΤΙBACTER ΕΙΧΕ Η ΝΤΟΥΖΙΕΡΑ.
    2. ΓΙΑ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ  ΕΚΑΝΑ ΚΙΝΗΣΗ ΑΛΛΑ ΤΡΑΒΗΧΤΙΚΕ. ΜΕΤΑ ΚΟΛΛΩΣΑ ΝΑ ΠΙΕΣΩ.

ΓΕΝΙΚΑ ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ.

ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ: ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΓΙΑ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ, ΜΠΑΝΙΟ ΜΑΖΙ , 2ο ΠΙΠΑ-ΓΥΡΟ, ΚΛΠ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ Ο ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ-ΜΑΛΑΚΑΣ-ΠΕΛΑΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ  ΑΠΑΙΤΩ ΑΥΤΑ  ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΑΔΟΚΟΡΕΣ  ή ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΔΙΑΦΟΡΟΙ ΦΑΝΤΑΣΜΕΝΟΙ. ΓΙΑΤΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ΦΑΣΗ 2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ ή ΦΙΛΙΑ ΚΛΠ???? ΗΡΘΑΝ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΠΛΗΡΩΜΗ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ.   

ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΚΑΖΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΝΕΤΕ ΣΕ ΧΑΖΟΕΡΩΤΗΣΕΙΣ  ( Η ΛΟΓΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ "ΒΡΕΣΤΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΗΖΕΙΣ" ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ-ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.....

ΘΕΝΚΣ  Wink Undecided Undecided

κ.συναγωνιστά?κατ'αρχήν άμα δεν αλλάξεις τα κεφαλαία σε μικρά θα σου διαγράψουν αυτό που έγραψες,οπότε άλλαξε τα σε μικρά και μετά ξαναμιλάμε.
Καταγράφηκε

AntonisL
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #507 στις: 18/08/12, 15:03 »

Θα το φροντισω εφεξης αν και αρκετοι γραφουν κεφαλαια. Αλλα τοσο σπάστικες που ουτε απαντας... οκ!!!
Καταγράφηκε
cgfucker
Μάλαμα

« Απάντηση #508 στις: 18/08/12, 15:03 »

Θα το φροντισω εφεξης αν και αρκετοι γραφουν κεφαλαια. Αλλα τοσο σπάστικες που ουτε απαντας... οκ!!!

Κοιτα φιλαρακι. Αυτα που εγραψα για Εβελινα οτι μου πηρε πιπα μεσα στο ντουζ ειναι αληθεια 100%. Αλλα δεν ειναι συνηθισμενο. Μονο μια φορα μου 'χει συμβει. Με την Εβελινα, οπως τα εγραψα σημερα.
Καταγράφηκε
pathos gia ta temachia
Τιμημένος

μάστερ dacoceasar shef

« Απάντηση #509 στις: 18/08/12, 15:03 »

οχι βρε δε σπάστηκα...εν πάσει περιπτώσει είναι κανόνας του φόρουμ που κάποιοι νέοι κυρίως δεν το ξέρουν οπότε και γράφουν κακώς κεφαλαία. Σχετικά με αυτά που έγραψες..ναί κάποιοι είναι φαντασιόπληκτοι όπως και σε άλλους τομείς της καθημερινότητάς και των συναναστροφών μας και κάποιοι λένε την αλήθεια..Το σίγουρο είναι συμβαίνει σε κάποιους να τους πάει μιά πουτάνα περισσότερο για χψ λόγους και να συμβαίνουν διάφορα σε ντουζιέρες,σε καναπέδες,σε τουαλέτες κλπ...δεν είναι ψέμματα όλα επ'ουδενί.
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 ... 91   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: