Νέα

υπαρχη σαιτ με παντρεμενες που ψαχνωνται ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mathousalas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mathousalas

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
υπαρχη κανα σαιτ με παντρεμενες που ψαχνωνται για εξωσυζυγικα κολπα κ καθηκοντα? :think:
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

μη μασας με αυτο που βγαζει . ειναι για ξεκαρφωμα . μπες μεσα και καλο βολι ...
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Φεις μπουκ !!!!!!!
 

Lakisglukoulis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
παλιοτερα υπηρχε ενα site το greekswinging που εκει εβρισκες πανττρεμενες που εψαχναν , αλλα επρεπε να εχεις ακρη-γιατι υπηρχαν και φραγκατες μεσα που ηθελαν εχεμυθια-, για να μπεις στο κολπο, την οποια βεβαια βρηκα, αλλα το χειριστικα λαθος το θεμα και την εχασα την ακρη εκανα  :jerking:

τελος παντων
 
OP
OP
M

mathousalas

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
στο κερατο παο στο ντειτινγ η στο σινγλ?
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
σε ολα τα σαιτ (ζοο, παρεα, φιλαρακια, κλπ)  εχει παντρεμενες. θελει χρονο, υπομονη (τεραστια), ετοιμολογια  και μπαζο-ανοσια. Overall, δεν αξιζει το κοπο.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
36
Πόντοι
1.220
σε ολα τα σαιτ (ζοο, παρεα, φιλαρακια, κλπ)  εχει παντρεμενες. θελει χρονο, υπομονη (τεραστια), ετοιμολογια  και μπαζο-ανοσια. Overall, δεν αξιζει το κοπο.

τυπε τοσα πολλα εχει να κανεις
το ιντερνετ που το να κανεις καμακι
ειναι πραγματικα το τελευταιο που σκεφτομαι
μπαινω ψαχνω ταινιες , παιχνιδια κτλπ
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
σε ολα τα σαιτ (ζοο, παρεα, φιλαρακια, κλπ)  εχει παντρεμενες. θελει χρονο, υπομονη (τεραστια), ετοιμολογια  και μπαζο-ανοσια. Overall, δεν αξιζει το κοπο.

η πρέφα θέλει υπομονή
και το μουνί κυνήγι...

Ανωνύμου του Ελληνος...
 
OP
OP
M

mathousalas

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
δεν εχω χρονο λογω δουλειας να ψαχνωμαι αλλου!2 ωρες μου μενουν τη μερα κ το νετ ειναι μια λυση για  :knockinb: !μονο παντρεμενες ψαχνω!λιγοτερα προβληματα!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
δεν εχω χρονο λογω δουλειας να ψαχνωμαι αλλου!2 ωρες μου μενουν τη μερα κ το νετ ειναι μια λυση για  :knockinb: !μονο παντρεμενες ψαχνω!λιγοτερα προβληματα!
σε βλεπω να πεθαινεις παρθενος τυπε.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
η πρέφα θέλει υπομονή
και το μουνί κυνήγι...

Ανωνύμου του Ελληνος...

τα σαιτ ειναι σαν τις θαλασσες. Εχει επελθει υπερ-αλίευση.

το 2000 στο datingclub.gr γινοταν της πουτανας. γαμουσαν οι παντες. σε ενα meeting πηγαινες και εφευγες με 2. οσοι μπαιναν τοτε θα θυμουνταν. ενας καλος παικτης εβγαζε 10-15 κομματια ετησιως. οι επιδεξιοι/αριστοι πάνω απο 30.

μαλακιστηκε - κλασσικα - η ιδιοκτησια, πηγαν να κανουνν αρπακτη και κατερευσε. Μετα ηταν το ζοο το οποιο σταδιακα εγινε η ιδια μαλακια, επισης, σαν concept ξεφτυσε.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
τα σαιτ ειναι σαν τις θαλασσες. Εχει επελθει υπερ-αλίευση.

το 2000 στο datingclub.gr γινοταν της πουτανας. γαμουσαν οι παντες. σε ενα meeting πηγαινες και εφευγες με 2. οσοι μπαιναν τοτε θα θυμουνταν. ενας καλος παικτης εβγαζε 10-15 κομματια ετησιως. οι επιδεξιοι/αριστοι πάνω απο 30.

μαλακιστηκε - κλασσικα - η ιδιοκτησια, πηγαν να κανουνν αρπακτη και κατερευσε. Μετα ηταν το ζοο το οποιο σταδιακα εγινε η ιδια μαλακια, επισης, σαν concept ξεφτυσε.

εγώ έχω προνοήσει και έχω φτιάξει τον ιχθυοπαραγωγικό σταθμό μου  ;)
 
OP
OP
M

mathousalas

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
master 21 παπους ειμαι οποτε παρθενος δεν θα πεθανω!ο τραμουντανας ειναι κ ο ποιο σωστος!τι τροφη ριχνεις στη στερνα?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
master 21 παπους ειμαι οποτε παρθενος δεν θα πεθανω!ο τραμουντανας ειναι κ ο ποιο σωστος!τι τροφη ριχνεις στη στερνα?

εξαρτάται από το είδος.. κανένα ποτάκι, καμμιά κολώνια από τα ταξίδια, κανένα (επαγγελματικό ταξιδάκι) έως πενηντάρικο, κατοστάρικο... ;)

 
OP
OP
M

mathousalas

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
βαλε με στη στερνα να  :knockinb:κολιμπισω κ γω τραμουντανα !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom