Αναζήτηση

Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 ... 24   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εμπειρία με ζευγάρι - ερασιτέχνες  (Αναγνώστηκε 48007 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
sinnerman
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

per sembre libe

« Απάντηση #15 στις: 08/11/11, 19:07 »

τι να κατεχω ρε τυπε
να πηδαω την γκομενα και να βλεπω εναν να την παιζει? 2funny
βλεπεις που κολας?
Καταγράφηκε

Life is not a straight line to the grave,with intensions to arrive there in a well preserved body.
bignick14
Μάλαμα

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #16 στις: 08/11/11, 19:07 »

τυπε bignick14 αληθεια γιατι δεν παιρνεις σκετη γυναικα αλλα θες ζευγαρι?

παιδιά καταρχήν η αίσθηση του να γαμάς μια γκόμενα μπροστά στον άντρα της... είναι μια φάση που εμένα με φτιάχνει... εσείς μπορεί να μην το καταλαβαίνεται αλλά εμένα με φτιάχνει... με βλέπει ο άντρας της να την ξεσκίζω... δεν με βλέπει κάποιος άγνωστος...

δεύτερον.. αυτα τα ζευγάρια είναι ερασιτέχνες... γαμάς μια καθημερινή γυναίκα όχι μια επαγγελματία πουτάνα που πριν απο εσένα τη γαμάνε άλλοι 20.

τρίτον αυτά τα ζευγάρια είναι ανώμαλα και το ευχαριστιούνται... το βλέπεις απο τις αντιδράσεις τους ότι καυλώνουν..άλλο αν βγάζουν και λεφτά....

και τέλος με καμία επαγγελματία δεν θα έκανα τέτοιο γαμήσι... με καμία... έχω πάει με αμέτρητες πουτάνες... και ανεξάρτητες όπως λένε... καμία σχέση... βλέπεις την αγγαρία στα μάτια τους... το ζευγάρι είναι άλλο πράγμα... αν δεν πας δεν καταλαβαίνεις τη διαφορά...

για όποιον κατάλαβε....κατάλαβε...
Καταγράφηκε
SPL
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #17 στις: 08/11/11, 19:07 »

Εδώ... http://anoixi.olx.gr/18-iid-276688329... ζητάνε 150 ευρώ χωρίς περιορισμό χρόνου όπως λένε. Στο πρώτο mail σου λένε να τους κάνεις εσύ πρόταση για δωράκι και αν τους πεις κάτω από 150 στα ζητάνε μόνοι τους. Επειδή η κοπέλα είναι μικρή και Ελληνίδα το παίζουν άγιοι...και καλά καφέ πρώτα και τα σχετικά για τα αρπάξουν χοντρά... Μόλις τους ρωτάς για υπηρεσίες λένε κάνουμε τα βασικά, χωρίς λεπτομέρειες και αν τους ρωτήσεις για φιλιά στο στόμα, απαντάνε ότι δεν δέχονται και καλά επειδή είναι αρραβωνιασμένοι. 

Προσωπικά χίλιες φορές καλύτερα 20χρονο της φυλής με 20 ευρώ ...απο το ξενέρωτο 18χρονο (που δεν είναι και σίγουρο)με 150.... Banging Head Against a Wall
μιλας πολυ σωστα. το mail τους αρκετα θρασυ και αοριστο. η κοπελια ,ακομα και μετα απο 4 mail , δεν μου εγραψε για τις παρεχόμενες υπηρεσιες. οταν τελικα την ξεχεσα και της ειπα οτι δεν εχει τροπους μου απήντησε οτι ειναι αρραβωνιασμενη και με εκοψε. δεν πανε καλα αυτοί.... νομιζουν οτι τα χρηματα φυτρώνουν στα δεντρα....
Καταγράφηκε
zoolander1453
Ειδήμων

« Απάντηση #18 στις: 08/11/11, 20:08 »

παιδιά καταρχήν η αίσθηση του να γαμάς μια γκόμενα μπροστά στον άντρα της... είναι μια φάση που εμένα με φτιάχνει... εσείς μπορεί να μην το καταλαβαίνεται αλλά εμένα με φτιάχνει... με βλέπει ο άντρας της να την ξεσκίζω... δεν με βλέπει κάποιος άγνωστος...

δεύτερον.. αυτα τα ζευγάρια είναι ερασιτέχνες... γαμάς μια καθημερινή γυναίκα όχι μια επαγγελματία πουτάνα που πριν απο εσένα τη γαμάνε άλλοι 20.

τρίτον αυτά τα ζευγάρια είναι ανώμαλα και το ευχαριστιούνται... το βλέπεις απο τις αντιδράσεις τους ότι καυλώνουν..άλλο αν βγάζουν και λεφτά....

και τέλος με καμία επαγγελματία δεν θα έκανα τέτοιο γαμήσι... με καμία... έχω πάει με αμέτρητες πουτάνες... και ανεξάρτητες όπως λένε... καμία σχέση... βλέπεις την αγγαρία στα μάτια τους... το ζευγάρι είναι άλλο πράγμα... αν δεν πας δεν καταλαβαίνεις τη διαφορά...

για όποιον κατάλαβε....κατάλαβε...
να λοιπον που θα ρωτησω για τις αποριες μου.
μου εχει κινησει πολυ το ενδιαφερον για μια τετοια φαση.
για τις προηγουμενες αγγελιες που αναφερονται εχω παρει και χω ρωτησει και εγω και ο λογος που ακομα δεν εχω κανει κατι ειναι οτι πραγματικα κολωνω αλλα δεν ξερω απολυτα τι με κανει να κολαω. μαλλον η αισθηση οτι θα ειναι και καποιπος εκει και θα κοιταει ή κατι τετοιο.
μπορεις να μου εξηγησεις πως παιζεται η ολη φαση απο τη στιγμη που μπαινει το ζευγαρι στο δωματιο;
Καταγράφηκε

ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΣΆΥΤΟ ΤΟ ΧΑΛΙ
dimmits
Τιμημένος

θα γίνω κυριλέ....

« Απάντηση #19 στις: 08/11/11, 20:08 »

τωρα τυπε υπερβαλεις...ωραια τα κατανοω τα υπολοιπα που λες,αλλα αν εχεις παει με αμετρητες πουτανες οπως μας λες δεν υπαρχει περιπτωση να μην επεσες ολα αυτα τα χρονια κ σε gfe εμπειρια,ακομη κ φτιαχτη στην τελικη...εκτος αν οι αμετρητες πουτανες ειναι καμμια 20 αρια (μονο...)...αλλιως δε βγαινει νοημα.ολες οι περιπτωσεις ηταν κομοδινα? Banging Head Against a Wall :banghead:Δε γινονται αυτα...
Καταγράφηκε

"If a man doesn't fuckin' bleed and he doesn't cry, you don't trust him. He ain't a fuckin' man." - Zakk Wylde
cthulhu666
Επισκέπτης
« Απάντηση #20 στις: 08/11/11, 20:08 »

να λοιπον που θα ρωτησω για τις αποριες μου.
μου εχει κινησει πολυ το ενδιαφερον για μια τετοια φαση.
για τις προηγουμενες αγγελιες που αναφερονται εχω παρει και χω ρωτησει και εγω και ο λογος που ακομα δεν εχω κανει κατι ειναι οτι πραγματικα κολωνω αλλα δεν ξερω απολυτα τι με κανει να κολαω. μαλλον η αισθηση οτι θα ειναι και καποιπος εκει και θα κοιταει ή κατι τετοιο.
μπορεις να μου εξηγησεις πως παιζεται η ολη φαση απο τη στιγμη που μπαινει το ζευγαρι στο δωματιο;
τιποτα τυπε ολα μια χαρα μπαινουν γδυνοντε, εσυ γαμας και εκεινος τραβαει φωτο, την αλλη μερα χτυπαει το τηλεφωνο και σου λενε οτι η τα σκας η φιγουραρεις σε ολα τα πορνοσαιτ της ευρωπης
Καταγράφηκε
zoolander1453
Ειδήμων

« Απάντηση #21 στις: 08/11/11, 20:08 »

τιποτα τυπε ολα μια χαρα μπαινουν γδυνοντε, εσυ γαμας και εκεινος τραβαει φωτο, την αλλη μερα χτυπαει το τηλεφωνο και σου λενε οτι η τα σκας η φιγουραρεις σε ολα τα πορνοσαιτ της ευρωπης
αρα γινομαστε βουκινο και το πληρωνουμε λουλακι.
μαλλον η απαντηση σου με κανει να μην το σκεφτομαι καθολου
Καταγράφηκε

ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΣΆΥΤΟ ΤΟ ΧΑΛΙ
cthulhu666
Επισκέπτης
« Απάντηση #22 στις: 08/11/11, 20:08 »

αρα γινομαστε βουκινο και το πληρωνουμε λουλακι.
μαλλον η απαντηση σου με κανει να μην το σκεφτομαι καθολου
φιλαρακι πλακα κανω. Αν οντως γουσταρεις ψαξτο αλλα προσεχε γενικα με τους ερασιτεχνες ειναι οτι φαμε, οτι πιουμε και οτι αρπαξει η τσεπη μας  Wink
Καταγράφηκε
dimmits
Τιμημένος

θα γίνω κυριλέ....

« Απάντηση #23 στις: 08/11/11, 20:08 »

οτι φαμε, οτι πιουμε και οτι αρπαξει η τσεπη μας  Wink
κ οτι αρπαξει ο κωλος μας...εγω ετσι το ξερω... Grin Grin Grin
Καταγράφηκε

"If a man doesn't fuckin' bleed and he doesn't cry, you don't trust him. He ain't a fuckin' man." - Zakk Wylde
cthulhu666
Επισκέπτης
« Απάντηση #24 στις: 08/11/11, 20:08 »

κ οτι αρπαξει ο κωλος μας...εγω ετσι το ξερω... Grin Grin Grin
ο κωλος ειναι απο τις μεσα τριπες πρωτα πρεπει να γεμισουν οι απεξω
Καταγράφηκε
lustforlife
Τιμημένος

« Απάντηση #25 στις: 08/11/11, 20:08 »

για μαλακες ψαχνεις φιλε?
Καταγράφηκε

Οι γκέι γκάτσμπηδες κατέστρεψαν το σάιτ.
concavles
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #26 στις: 08/11/11, 20:08 »

τι να κατεχω ρε τυπε
να πηδαω την γκομενα και να βλεπω εναν να την παιζει? 2funny

Που μπορεί και να στον ακουμπήσει την ώρα της μάχης... : Shocked
Καταγράφηκε
kostas kolobos
Προχωρημένος
**

free your mind...& your ass will follow !

« Απάντηση #27 στις: 08/11/11, 22:10 »

Και γω θα γούσταρα να ξεκωλιάσω μία πραγματικά παντρεμένη, μπροστά στον μαλάκα τον άντρα της, και να τον βρίζουμε , εξευτελίζοντάς τον συνέχεια...
Αλλά σε αγγελίες τέτοιου τύπου δεν έχω εμπιστοσύνη...
Πονηροί και δύσκολοι καιροί...κι όποιος φιλάει τα ρούχα του, στο τέλος πα'ιρνει τ'αρχίδια μου ...αλλά τέλοσπάντων...
Καταγράφηκε

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη αμαρτία, απ'το να πληρώσεις πουτάνα με πλαστά χαρτονομίσματα !
bigpipis7
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #28 στις: 08/11/11, 22:10 »

ενα ζευγαρι απο λαμια το ξερει κανεις??? Knockin' Boots
Καταγράφηκε

πατρις-θρησκεια-οικογενεια-ροκ-πιοτο-μουνι-ολυμπιακος
bignick14
Μάλαμα

« Απάντηση #29 στις: 08/11/11, 23:11 »

τωρα τυπε υπερβαλεις...ωραια τα κατανοω τα υπολοιπα που λες,αλλα αν εχεις παει με αμετρητες πουτανες οπως μας λες δεν υπαρχει περιπτωση να μην επεσες ολα αυτα τα χρονια κ σε gfe εμπειρια,ακομη κ φτιαχτη στην τελικη...εκτος αν οι αμετρητες πουτανες ειναι καμμια 20 αρια (μονο...)...αλλιως δε βγαινει νοημα.ολες οι περιπτωσεις ηταν κομοδινα? Banging Head Against a Wall :banghead:Δε γινονται αυτα...

Φίλε μου δεν είναι όλες οι περιπτώσεις κομοδίνα αλλά με το ζευγάρι που γουστάρει έχεις πολλές πιθανότητες να περάσεις καλά.
Αν πρέπει να πληρώσω 20 πουτάνες για να βρω μια καλή..τότε γαμησέ τα... Δεν θέλω να επιβάλω την αποψή μου. Αυτά είναι θέμα γούστου... εμένα οι επαγγελματίες πουτάνες με ξενερώνουν, είναι σαν τζόκερ να περάσεις καλά... με τα ερασιτεχνικά ζευγάρια swinger και κατά προτίμηση πάνω από 30 χρονών η απόλαυση είναι εγγυημένη.   
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 ... 24   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: