Νέα

Καθε συμβουλη χρησιμη!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ειμαι 48 χρονων εχω κανει αμετρητες σχεσεις ξεπετας στην ζωη μου, αλλα ελαχιστες φορες σταθερες σε χρονικη διαρκεια.Περισσοτερο αναλωθηκα και δεν το μετανοιωσα μεχρι σημερα να πηγαινω σε διαφορα μπουρδελλα στην ζωη μου ειτε αυτα λεγονται μασαζ...ειτε στουντιο....ειτε και εγω δεν ξερω τι!!!!Δεν μπορω να κανω σταθερη σχεση με γυναικα,...νοιωθω οτι ειμαι εξω απο τα νερα μου!!!Δεν μπορω να μεινω σε διαρκεια με καμμια τους, γιατι δεν τις υπολογιζω σε αλλα πραγματα εκτος του πηδηματος!!!...Ειναι τωρα μια εβδομαδα που εχω βγει με μια συνομιληκη μου, (απο το φατσοβιβλιο η γνωριμια) και νοιωθω ετωτευμενος!!!...Εχει καλη ψυχη και ομορφη στην εμφανιση!!!.Φοβαμαι να το συνεχισω, μην την πληγωσω!!!...Συναμα ομως, μου την δινει γιατι με εχει συμπαθησει αφανταστα σε συντομο χρονικο διαστημα σε σημεο που να νομιζω οτι ειναι χαζουλα!!!Με δεχεται οπως ειμαι...τις εχω πει, οτι πηγαινω και στον αγοραιο ερωτα και δεν την ενοχλει(ετσι τουλαχιστον προς το παρον)!!!!..Δεν την εχω πιασει ακομα πουθενα φαουλ,..... ειναι οπως θα ηθελα μια γυναικα πλαι μου...γι αυτο και την ερωτευτηκα!!!θα ηθελα την συμβουλη σας!! .....Να την κανω οσο ειναι νωρις, μην χασω στο μελλον την μπαλα και με εξουσιαζει????....Σας ευχαριστω για τις οποιες απαντησεις μου γραψετε.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μια και σας παρουσιαζω το προβλημα μου....να σας το παρουσιασω καλυτερα....την εχουν πηδηξει κι αλλοιδυο γνωστοι μου στο φατσοβιβλιο...και οτι μου ειπαν αυτα διαπιστωσα...οτι ειναι ψυχουλα δεν κοιταει να σε εκμεταλλευτει,δηλαδη να την βγαλεις εξω και να την κερασεις,αμα της το παιξεις ωραιο μπλα-μπλα..την πηδας αμεσως!!!....αλλα θελει συνεχεια πουτσα...και αυτο ειναι που με κωλυει....αν κανω σοβαρη σχεση μην με κανει κερατα!!!!
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
Μια και σας παρουσιαζω το προβλημα μου....να σας το παρουσιασω καλυτερα....την εχουν πηδηξει κι αλλοιδυο γνωστοι μου στο φατσοβιβλιο...και οτι μου ειπαν αυτα διαπιστωσα...οτι ειναι ψυχουλα δεν κοιταει να σε εκμεταλλευτει,δηλαδη να την βγαλεις εξω και να την κερασεις,αμα της το παιξεις ωραιο μπλα-μπλα..την πηδας αμεσως!!!....αλλα θελει συνεχεια πουτσα...και αυτο ειναι που με κωλυει....αν κανω σοβαρη σχεση μην με κανει κερατα!!!!

 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.560
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
16
Μια και σας παρουσιαζω το προβλημα μου....να σας το παρουσιασω καλυτερα....την εχουν πηδηξει κι αλλοιδυο γνωστοι μου στο φατσοβιβλιο...και οτι μου ειπαν αυτα διαπιστωσα...οτι ειναι ψυχουλα δεν κοιταει να σε εκμεταλλευτει,δηλαδη να την βγαλεις εξω και να την κερασεις,αμα της το παιξεις ωραιο μπλα-μπλα..την πηδας αμεσως!!!....αλλα θελει συνεχεια πουτσα...και αυτο ειναι που με κωλυει....αν κανω σοβαρη σχεση μην με κανει κερατα!!!!
ρε τυπε εισαι 48 χρονων οποτε ειναι λογικο να ελαττωσεις λιγο τις πουτανες και να κοιταξεις να δεθεις με καμια γυναικα..
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
σε ένα θρέντ εδώ παραδίπλα πουλά ένας τύπος κάτι βιάγκρα...
Το εχω σκεφτει αυτο...ενω ειναι σεμνοτυφη(ετσι το παιζει), μολις κανουμε ερωτα γινεται τουρμπο...φοβαμαι πως η γυναικα θα με στειλει αδιαβαστο...εχω αρχισει και σκεφτομαι μημπως για να ξεπερασω την καψουρα που εχω αποχτησει ξαφνικα με την παρτη της...θα επρεπε να την παρτουζαρω με κανενα φιλο μου!!!!!
ρε τυπε εισαι 48 χρονων οποτε ειναι λογικο να ελαττωσεις λιγο τις πουτανες και να κοιταξεις να δεθεις με καμια γυναικα..
Θα το ηθελα πολυ αυτο.....αλλα για φαντασου να ελαττωσω τις πουτανες τις δηλωμενες και να πεσω σε καμμια αδηλωτη???Γιατι δεν κινδυνευουμε απο τις δηλωμενες, αλλα απο τις αδηλωτες που κυκλοφορουν στην καθημερινοτητα!!!!!(και σαφως δεν εννοω αδηλωτες να σου παιρνουν χρηματα...αλλα εννοω... αμα πηγαινουν με διαφορους χωρις να ξερουν στην ουσια τον λογο..ειτε γιατι θελουν να βγαζουν τα εσωψυχα τους...στο σεξ!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καθε πρωι που παει ο γιος της ειναι 8 χρονων σχολειο με παιρνει τηλεφωνο και πηγαινω σπιτι της...δεν αντεχω αλλο!!!Εγω την ερωτευτηκα για την τρυφεροτητα της και την καλοσυνη της....αλλα ειναι μητρα η γυναικα θελει συνεχεια πουτσο...αναγκαστηκα σημερα και της τηλεφωνησα και τις ειπα οτι γλυστρησα απο την σκαλα και στραμπουληξα το ποδι μου....για να την αποφυγω ορισμενες ημερες...
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
παίχτουρα..;; πόσες;;;; :jerking:
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
Καθε πρωι που παει ο γιος της ειναι 8 χρονων σχολειο με παιρνει τηλεφωνο και πηγαινω σπιτι της...δεν αντεχω αλλο!!!Εγω την ερωτευτηκα για την τρυφεροτητα της και την καλοσυνη της....αλλα ειναι μητρα η γυναικα θελει συνεχεια πουτσο...αναγκαστηκα σημερα και της τηλεφωνησα και τις ειπα οτι γλυστρησα απο την σκαλα και στραμπουληξα το ποδι μου....για να την αποφυγω ορισμενες ημερες...
τσκ τσκ τσκ  ε όχι κι έτσι...ξεφτύλα ! Σε λίγο θα της λες ότι έχεις πονοκέφαλο  :headbang:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ειμαι 48 χρονων εχω κανει αμετρητες σχεσεις ξεπετας στην ζωη μου, αλλα ελαχιστες φορες σταθερες σε χρονικη διαρκεια.Περισσοτερο αναλωθηκα και δεν το μετανοιωσα μεχρι σημερα να πηγαινω σε διαφορα μπουρδελλα στην ζωη μου ειτε αυτα λεγονται μασαζ...ειτε στουντιο....ειτε και εγω δεν ξερω τι!!!!Δεν μπορω να κανω σταθερη σχεση με γυναικα,...νοιωθω οτι ειμαι εξω απο τα νερα μου!!!Δεν μπορω να μεινω σε διαρκεια με καμμια τους, γιατι δεν τις υπολογιζω σε αλλα πραγματα εκτος του πηδηματος!!!...Ειναι τωρα μια εβδομαδα που εχω βγει με μια συνομιληκη μου, (απο το φατσοβιβλιο η γνωριμια) και νοιωθω ετωτευμενος!!!...Εχει καλη ψυχη και ομορφη στην εμφανιση!!!.Φοβαμαι να το συνεχισω, μην την πληγωσω!!!...Συναμα ομως, μου την δινει γιατι με εχει συμπαθησει αφανταστα σε συντομο χρονικο διαστημα σε σημεο που να νομιζω οτι ειναι χαζουλα!!!Με δεχεται οπως ειμαι...τις εχω πει, οτι πηγαινω και στον αγοραιο ερωτα και δεν την ενοχλει(ετσι τουλαχιστον προς το παρον)!!!!..Δεν την εχω πιασει ακομα πουθενα φαουλ,..... ειναι οπως θα ηθελα μια γυναικα πλαι μου...γι αυτο και την ερωτευτηκα!!!θα ηθελα την συμβουλη σας!! .....Να την κανω οσο ειναι νωρις, μην χασω στο μελλον την μπαλα και με εξουσιαζει????....Σας ευχαριστω για τις οποιες απαντησεις μου γραψετε.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

Tα σέβη μου στον άρχοντα του στοιχήματος παικτούρα  :rockon: :rockon: :rockon:
ακομη τους μαδάς τύπε η σταμάτησες?  :grin:
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
....αλλα θελει συνεχεια πουτσα...και αυτο ειναι που με κωλυει....αν κανω σοβαρη σχεση μην με κανει κερατα!!!!
Μα κι εσύ θέλεις συνέχεια μουνί. Άρα ταιριάζετε. :boobies: :dancing:

Ωραία... έκλεισε. Πότε τρώμε κουφέτα; :rockon: :2funny:
 

gkroverakias

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παντρεψου να γαμησουμε παιχτουρα.... :2funny: :2funny:-ρεεεε πατε καλα...???μην λυπαστε καμια γκομενα ρεε :s&m_3:

γαμα κ φυγε τυπε-μητρα ειναι....σημερα εισαι εσυ-αυριο καποιος αλλος!
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.456
Πόντοι
9.035
Φίλε Παίχτουρα κάνε υπομονή : καμιά σχέση δεν κρίνεται στην εβδομάδα.
Δώσε λίγο χρόνο στην σχέση, τουλάχιστον ένα δίμηνο, να γνωριστείτε καλύτερα και μετά αποφασίζεις, άλλωστε καλά περνάς για τώρα.
Απλά να πω πως αν στην σχέση υπάρχει το στοιχείο της "λύπησης" που αναφέρεις, αυτό σημαίνει πως μάλλον δεν έχει μέλλον, δεν μπορεί να "λυπάσαι" και να είσαι μαζί με κάποιαν για πάντα... Με εννοείς φαντάζομαι... Από την άλλη μιας και η κυρία είναι εύκολη στις σχέσεις γιατί να την λυπάσαι; Θα βρει αλλού αγκαλιά και εύκολα, μιας και είναι και δικτυωμένη…
Επίσης το γεγονός ότι είναι «συνομήλικη» και έχει και παιδί είναι αρνητικά στοιχεία γιατί σύντομα θα πάψει να σου αρέσει εμφανισιακά (και ας κάνει και παπάδες) και από την άλλη έχει μόνιμη και ουσιαστική δέσμευση με το παιδί που θα πρέπει να την αποδεχτείς και αντίστροφα, κάτι όχι εύκολο. Στα δύσκολα έπεσες, καλές αποφάσεις.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Μια και σας παρουσιαζω το προβλημα μου....να σας το παρουσιασω καλυτερα....την εχουν πηδηξει κι αλλοιδυο γνωστοι μου στο φατσοβιβλιο...και οτι μου ειπαν αυτα διαπιστωσα...οτι ειναι ψυχουλα δεν κοιταει να σε εκμεταλλευτει,δηλαδη να την βγαλεις εξω και να την κερασεις,αμα της το παιξεις ωραιο μπλα-μπλα..την πηδας αμεσως!!!....αλλα θελει συνεχεια πουτσα...και αυτο ειναι που με κωλυει....αν κανω σοβαρη σχεση μην με κανει κερατα!!!!

Αυτό είναι καλό μεν (γιατί πηδάς συνέχεια) αλλά αν όντως είναι μήτρα η γυναίκα, θα έχεις θέμα σε σύντομο χρονικό διάστημα (όταν παρουσιάσεις τα πρώτα σημάδια "κόπωσης").

Η λύση παρτούζα που σκέφθηκες, είναι μία καλή επιλογή στο να μην δεθείς στο μέγιστο βαθμό μαζί της και να της δώσεις να καταλάβει ότι θα είστε μαζί για να περνάτε αμφότεροι καλά.  :2on1:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
μακριααααααααααααααααα
 

Επισκέπτης
Τιτανοτεραστιε παιχτουρα, ασε τις ελειηνιδες και αρχισε να δινεις κανα ματσακι στο στοιχημα. Μην ξεχνας οτι εχουμε πολεμο με τον ΟΠΑΠ και τους μπουκς.
 

cntb

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2011
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Να  :fuck1: κανείς ή να μη  :fuck1:
:2funny:
Κανε την δουλεια σου φιλε μου και ολα θα βρουν το δρομο τους.
Οτι και να γινει περνα καλα και οσο κρατησει!
και αν κερατο θα φας κ'η τρυπα της ανοιξει
δωσε τοπο στην οργη και θα περασει η κριση!

Καλη σου μερα
 

ΠΙΡΙΝΙΚΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
309
Like
4
Πόντοι
1
σιγα μν εισαικ ερωτευμενος μαζι της.. :2funny:
ενθουσιασμενος εισαι,λογω γνωριμιας κ επειδη περνας καλα. :knockinb:
μν μπαινεις σε τετοια διληματα απο τωρα.
ασε ο χρονος να σου δειξει το σωστο δρομο...
τα σεβη μου... :dancing:
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
9
Πόντοι
16
φιλε αυτες ειναι καλες περιπτωσεις...αν σου μαγειρευει κανα φαι και σου πλενει κιολας εχεις την ιδανικη κατ εμε σχεση...σπρωξε ασυστολα και ανελεητα!
 

xronistiktak

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.509
Like
0
Πόντοι
16
παιχτουρα  :fuck1: :fuck1:τη γκομενα.
κ γαμησε το μελλον.. :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom