Νέα

Νέα tseva

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sunscreen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.830
Κριτικές
1
Like
28.686
Πόντοι
8.006
Ρε φιλε σου αρεσει αυτος ο σιτεμενος μπετατζης?
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
112
Πόντοι
16
στην πρωτη φωτο φαινετε να εχει καλο προσωπακι...στην δευτερη δεν ειδε πως φαινονται τα χερια της ετσι;
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:think: Το τσεβά βγαίνει απο το παρασκευά?
 

takisbisex

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
204
Like
72
Πόντοι
1
Εμενα παντως μου θυμίζει μια τζένη που έβγαινε πριν κάποια χρόνια στην καβάλας και την έπαιρνες στο αμάξι ή στο σπίτι της. Ενα είναι αυτή είναι φοβερή.. θυμάμαι κατι γ....σια μετα μ....υ και έκανε τα πάντα αν και τις άρεσε περισσότερο το ενεργητικό.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εμενα παντως μου θυμίζει μια τζένη που έβγαινε πριν κάποια χρόνια στην καβάλας και την έπαιρνες στο αμάξι ή στο σπίτι της. Ενα είναι αυτή είναι φοβερή.. θυμάμαι κατι γ....σια μετα μ....υ και έκανε τα πάντα αν και τις άρεσε περισσότερο το ενεργητικό.
Μπρατσαράαααααάδεεεεεες μουυυυυυυυυύ!!  :2funny:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.369
Πόντοι
456
Εμενα παντως μου θυμίζει μια τζένη που έβγαινε πριν κάποια χρόνια στην καβάλας και την έπαιρνες στο αμάξι ή στο σπίτι της. Ενα είναι αυτή είναι φοβερή.. θυμάμαι κατι γ....σια μετα μ....υ και έκανε τα πάντα αν και τις άρεσε περισσότερο το ενεργητικό.
καμμία σχέση φίλε... δεν έκανε ποτέ πιάτσα έξω... μόνο στο διαμέρισμά της δέχεται
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
ρε παιδες υπαρχουν τρανς μουναρες...και πατε και δινεται αξια σε αυτες τις ανορεξικες....ουτε να τις δωσω :kissass: δεν καθομουν...αντε πηγαιντε να μας πειτε την εμπειρια σας...ανυπομονουμε  :headbang:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
είναι shemale cougar. Θα παίξετε με άνεση χρόνου, ευγενέστατη και περιποιητική. Μη περιμένεις πάντως να σου κάνει αυτά που έχεις στο avatar σου.




λιγο μεγαλη ή μου φαινεται ? απο προσοντα , διαθεση , και ...λειτουργικοτητα προσόντων ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom