Νέα

Κλειτοριδικός οργασμός & έντονα κολπικά υγρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sakarvats
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.394
Κριτικές
107
Like
7.839
Πόντοι
6.585
Καλησπέρα παίδες,

Για να δω τον βαθμό αντιμετώπισης μιας προσωπικής εμπειρίας που είχα πρόσφατα και τι απόψεις θα ακούσω από εδώ μέσα,

Λοιπόν, είμαι 40ρης, αθλητικότατος (γυμνάζομαι 3-4 φορές την εβδομάδα), γεροδεμένος κ αρκετά ψηλός. Γνωρίστηκα πάρα πολύ πρόσφατα, με μια κοπέλα πρόσφατα στην ηλικία μου, την οποία θα έλεγα  ότι είναι αντικειμενικά εντυπωσιακή και αρκετά ψηλή, στα "κυβικά" μου, δλδ.

Πρόσφατα κανονίσαμε το πρώτο μας 5μερο (παρόλη την κρίση) εκτός Αθήνας, για να βρεθούμε και να γνωριστούμε καλύτερα.

Σημειώστε ότι η κοπέλα ήταν μέχρι πριν 2 χρόνια παντρεμένη και έχασε τον σύζυγό της σε τροχαίο. Κατά την ίδια, δεν είχε καθολου σχέση όλο αυτό το διάστημα (ας υποθέσουμε ότι αυτό όντως ισχύει).

Οι πρώτες μας ερωτικές στιγμές, δεν ήταν και ότι καλύτερο, παρόλο που υπήρχε κ υπάρχει μεταξύ μας "χημεία" κ έλξη. Στην πορεία βέβαια η κατάσταση βελτιώθηκε αισθητά.

Το πρόβλημα είναι ότι η συγκεκριμένη κοπέλα έχει κλειτοριδικό οργασμό, που σημαίνει "ιδιαίτερη" μεταχείρηση προκειμένου να έρθει σε οργασμό και είναι απίστευτα υγρή. Σε σημείο που στην πορεία της συνουσίας να "χάνεις" την αίσθηση της διείσδυσης.

Την τελευταία ημέρα και ενώ είχε προηγηθεί ένα 4μερο ερωτκού πάθους, δεν καταφέραμε να έρθουμε σε οργασμό κανένας από τους 2 μας.

Να φταίει το γεγονός ότι η ίδια είναι αρκετά υγρή (μιλάμε σε απίστευτο βαθμό - λέτε να φταίει η "πιθανολογούμενη αποχή της"), να φταίει το γεγονός ότι κ οι 2 είμασταν τρόπον τινά ..."ξεχαρμανιασμένοι" από τις προηγούμενες μέρες, να φταίει το γεγονός ότι και οι 2 έχουμε θέσεις ευθύνης σε οργανισμούς που προκαλούν πίεση κ άγχος στα στελέγχη τους ?

Δεν ξέρω τι να υποθέσω, πραγματικά ... Τον περασμένο μήνα (τέλη Σεπτ.) μέσα σε μια εβδομάδα είχα περιπέτεια με μια συνομίλικη παντρεμένη που με αποτελείωσε 5 φορές μέσα σε ένα 2μισάωρο και άλλη μια αρπαχτή με μια 30αρα, που μέσα σε 70 λεπτά με "ξέκανε" 3 φορές ...

Με την αίσθηση ότι η συγκεκριμένη κοπέλα, τις τελευταίες 15-20 μέρες που έτυχε να γνωριστούμε, μου "βγάζει" κάτι όμορφο το ζητύμενο είναι ότι θέλω να συνεχίσω μαζί της, αλλά με άγχωσε το τελευταίο σκηνικό που μας έτυχε...

Το ίδιο "αγχωμένη" είναι και η ίδια, για την συνέχεια. Να σημειώσω ότι και οι δύο μας, θέλαμε να "υποβαθμίσουμε" το όλο θέμα, προσπερνόντας το.

Μια πιθανή νέα αποτυχία, πιστεύεται ότι θα μας "φθείρει" και θα μας απομονώσει ή θα μας χωρίσει? Και οι 2 πάντως (για αρχή) είμαστε πολύ καλά κ δείχνουμε να είμαστε χρόνια μαζί σαν σχέση.

Ευχαριστώ εκ των προταίρων όσους μοιραστούν δημόσια την άποψη τους και δώσουν στο θέμα την σοβαρότητα που του αρμόζει, δίχως αστειότητες και ειρωνίες.

 

Επισκέπτης
Με μπέρδεψες...
Από τη μια μιλάς για κλειτοριδικό οργασμό και από την άλλη λες ότι δεν έχει καταφέρει ακόμη να έρθει σε οργασμό.
Τελικά τι ισχύει; Απλά μαντεύεις ότι είναι κλειτοριδική εξαιτίας των πολλών υγρών της;
Αν όντως έχει πολλά υγρά, το μόνο συμπέρασμα είναι ότι την φτιάχνεις.
 
OP
OP
sakarvats

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.394
Κριτικές
107
Like
7.839
Πόντοι
6.585
Με μπέρδεψες...
Από τη μια μιλάς για κλειτοριδικό οργασμό και από την άλλη λες ότι δεν έχει καταφέρει ακόμη να έρθει σε οργασμό.
Τελικά τι ισχύει; Απλά μαντεύεις ότι είναι κλειτοριδική εξαιτίας των πολλών υγρών της;
Αν όντως έχει πολλά υγρά, το μόνο συμπέρασμα είναι ότι την φτιάχνεις.

Νομίζω ότι αν ξαναδιαβάσει κανείς τα γραφόμενά μου, προκύπτει ότι ενώ στις πρώτες ημέρες (στην αρχή δλδ) που βρεθήκαμε τελειώναμε και οι δύο και η κοπέλα συγκεκιρμένα είχε οργασμό (έστω κ κλειτοριδικό),  στο τέλος δεν καταφέραμε να ολοκληρώσει κανείς από τους 2 μας ...

Το συγκεκριμένο έιδος οργασμού που περιγράφω δεν το μαντεύω, το δηλώνει η ίδια η κοπέλα ...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
αφου ειχε οργασμο πώς δεν τελειωσε? :think: εσυ γιατι δεν τελειωσες? λογω των πολλων υγρων και του πλατσα πλουτσα?
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.146
Κριτικές
32
Like
163
Πόντοι
1.240
Νομίζω ότι αν ξαναδιαβάσει κανείς τα γραφόμενά μου, προκύπτει ότι ενώ στις πρώτες ημέρες (στην αρχή δλδ) που βρεθήκαμε τελειώναμε και οι δύο και η κοπέλα συγκεκιρμένα είχε οργασμό (έστω κ κλειτοριδικό),  στο τέλος δεν καταφέραμε να ολοκληρώσει κανείς από τους 2 μας ...

Το συγκεκριμένο έιδος οργασμού που περιγράφω δεν το μαντεύω, το δηλώνει η ίδια η κοπέλα ...
    αναμενομενο ειναι μετα απο 4 μερες καθημερινου σεξ να μην μπορειτε να τελειωσετε και οι δυο σας. δεν ειστε και παιδακια 25 χρονων,συν οτι τα πολλα υγρα της κυριας μειωνουν την αισθηση στο να μπορεσεις να τελειωσεις.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
85
Πόντοι
866
ΕΝΤΟΝΑ κολπικα υγρα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχα

Υ.Γ σοβαρα τωρα ειναι τραγικο αυτο που σου συμβαινει να πατε σε ψυχολογο χαχαχαχαχαχαχαχααχ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.914
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447
φιλε sakarvats
επειδη τα λεμε καιρο τωρα με πμ και εισαι φιλαρακι
εγω θα σου ελεγα να χαλαρωσετε και οι 2 πρωτα.
εχω την εντυπωση οτι η γυναικα αυτη εχει αυτην την "συστολή" λογω του γεγονοτος οτι εχασε προσφατα τον αντρα της με τραγικο τροπο (τροχαιο)
λογικο ειναι λοιπον να μην μπορει να λειτουργησει , μιας και οι γυναικες ειναι πολυ περισσοτερο εγκεφαλικες απο εμας...

αν οντως τελειωνει μονο κλειτοριδικα προσπαθησε να ασχοληθεις πολυ μαζι της πριν την πραξη. Φιλια αγκαλιες , γλειψημο σε ολο το σωμα και το κυριοτερο κανε της στοματικο οσο καλυτερα και περισσοτερο μπορεις . Ε δε μπορει! αμα με ενα παρατεταμενο και καλο στοματικο δεν χαλαρωσει και δεν ερθει σε κλειτοριδικο οργασμο, τοτε εχει προβλημα γενικοτερο η ιδια, και δεν φταις εσυ...
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
13
Πόντοι
616
ΠΕΡΙΟΔΕΙΑ

Μπορεί, μία Γλυφάδα
να στηνε κάνει, αλφάδα
μετά μιά Βουλιαγμένη
και να ναι αλλαγμένη !

Μετά λίγο Γαλάτσι
μπορεί να τηνε φτιάξει
αλλά το Κερατσίνι
μπορεί να της τη δίνει !

Θέλει υπομονή
ίσως Καισαριανή
ή ίσως και μιά Λούτσα
να λιώσει απο τη πούτσα !

Αν μ΄όλα αυτά δεν στρώσει
και δεν σου ξεσαλώσει
να ξηγηθείς Μπραχάμι
και θα ΄ναι όλα τζάμι !

Είπα κι εγώ μια συμβουλή
κι αν είναι άχρηστη πολύ
ας τη χαρούνε  οι άλλοι
και δεν ξαναμιλάω πάλι !

:grin:


 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
23
Πόντοι
1.246
φιλε χαλαρωσε...

το γραπτο σου βγαζει τρελο αγχος...σου χει γινει εμμονη το θεμα...σ εχει στρεσαρει παρα πολυ...

αυτα συμβαινουν...

μην πιεζεις τον εαυτο σου και το ολο θεμα...

αν απολαμβανετε το σεξ και ποθειτε ο ενας τον αλλον,ολα τα αλλα θα ερθουν σιγα σιγα...
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Αφού σου έκατσαν κι άλλες φάσεις στο μεταξύ, σημαίνει ότι λειτουργείς κανονικά... μια και το σεξ είναι κυρίως εγκεφαλική λειτουργία.

Καθαρό άγχος σου έχει προκύψει με τη συγκεκριμένη, τώρα για το λόγο... εσύ προφανώς ξέρεις περισσότερα. :)
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
φιλε χαλαρωσε...

το γραπτο σου βγαζει τρελο αγχος...σου χει γινει εμμονη το θεμα...σ εχει στρεσαρει παρα πολυ...

αυτα συμβαινουν...

μην πιεζεις τον εαυτο σου και το ολο θεμα...

αν απολαμβανετε το σεξ και ποθειτε ο ενας τον αλλον,ολα τα αλλα θα ερθουν σιγα σιγα...


Ολα τα παραπανω κι επιπλεον αν οντως τ αυγρα της σε ενοχλουν τοσο πολυ να της το πεις, μην το περνας ετσι......Με μια επισκεψη στο γυναικολογο ολα λυνονται.....
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
ΕΝΤΟΝΑ κολπικα υγρα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχα

Υ.Γ σοβαρα τωρα ειναι τραγικο αυτο που σου συμβαινει να πατε σε ψυχολογο χαχαχαχαχαχαχαχααχ

Τι πίνεις?
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
ΠΕΡΙΟΔΕΙΑ

Μπορεί, μία Γλυφάδα
να στηνε κάνει, αλφάδα
μετά μιά Βουλιαγμένη
και να ναι αλλαγμένη !

Μετά λίγο Γαλάτσι
μπορεί να τηνε φτιάξει
αλλά το Κερατσίνι
μπορεί να της τη δίνει !

Θέλει υπομονή
ίσως Καισαριανή
ή ίσως και μιά Λούτσα
να λιώσει απο τη πούτσα !

Αν μ΄όλα αυτά δεν στρώσει
και δεν σου ξεσαλώσει
να ξηγηθείς Μπραχάμι
και θα ΄ναι όλα τζάμι !

Είπα κι εγώ μια συμβουλή
κι αν είναι άχρηστη πολύ
ας τη χαρούνε  οι άλλοι
και δεν ξαναμιλάω πάλι !

:grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εχω πέσει στο πάτωμα
 

Kwstasss123

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
131
Πόντοι
0
Aπλα ειναι τα πραγματα φιλε..
4 μερες ξεσκιζοσασταν ολη την ωρα...ε,λογικο ειναι την πεμπτη μερα να πεσουν οι αποδοσεις....
Και καμια βολτα εξω απο το δωματι δεν βλαπτει... ;)
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Μεγάλα παιδιά είστε! Πάρτε το χαλαρά!Δεν υπάρχει λόγος για να αγχώνεστε  ;) . Πιείτε και κανένα κρασάκι να χαλαρώσετε και γλύψε την κανένα 20λεπτο να λίωσει και να πετάξει φλόγες!! ;)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
13
Πόντοι
616
Μεγάλα παιδιά είστε! Πάρτε το χαλαρά!Δεν υπάρχει λόγος για να αγχώνεστε  ;) . Πιείτε και κανένα κρασάκι να χαλαρώσετε και γλύψε την κανένα 20λεπτο να λίωσει και να πετάξει φλόγες!! ;)

Κρασάκι του "Τσού" .... !!!!! :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom