Αθλητικα Παπουτσια

<< < (12/33) > >>

DRUMMERBOY:
οσο ειναι υπερβολη να εχει ενα παντελονι τζιν 100 ευρω...ΜΕΓΑΛΗ

απ την αλλη εχω nike με 50 ευρω τα οποια τα φορουσα μονο για τρεξιμο και σε 2 μηνες περιπου εχουν χαλασει...

αν τρεχεις συχνα(4-5 φορες την εβδομαδα) τα παπουτσια φθειρονται και δυστυχως για ενα καλο ζευγαρι τρεξιματος θες πανω απο 100 ευρω...

palermo:
Παράθεση από: Lebron T. στις 22/10/11, 01:01

Μαζι με τα παπουτσια ειχα βαρεθει και αυτο το σκατοφαι παιδια!  :banghead:

ωραίο φαγητό!!!

από κέντρο πρέπει να είναι...ή μονάδα?

oliverkan:
Παράθεση από: DRUMMERBOY στις 22/10/11, 11:11

οσον αφορα την ποιοτητα λιγο πολυ τα καινουργια ολα ιδια ειναι...εξαλλου στα ιδια μερη φτιαχνονται (ταιβαν,σρι λανκα κτλ)

οι ιδιες εταιριες παλιοτερα (δεκαετια 90 και περιπου μεχρι το 2005) εφτιαχναν ΠΟΛΥΥΥ καλυτερα προιοντα οχι μονο οσον αφορα τα παπουτσια αλλα και τα ρουχα(φορμες κτλ)

τωρα γαματα...τα υποτιθεμενα ''καλα'' παπουτσια εχουν απο 100 ευρω και πανω με αμφιβολης αντοχης υλικα...πηρα κατι nike dual fusion πολυ ωραια με 120 ευρω αλλα φοβαμαι οτι αν τρεχω με αυτα θα διαλυθουν μετα απο 2 μηνες...

τωρα εχω μπανισει τα asics gel nimbus 13 και θα δωσω 160 ευρω αλλα θα τα εχω μονο για τρεξιμο...ολοι που ρωτησα φιλοι μου ειπαν οτι ειναι τα καλυτερα για αυτη τη δουλεια...

εγω στη θεση σου θα κοιταζα και τα adidas μπορει να ειναι πιο βαρια παπουτσια αλλα απο θεμα αντοχης ειναι πολυ καλυτερα.υπαρχουν μοντελα σαν το salvation2 και καποια πιο καινουργια που κοστιζουν λιγο παρακατω αλλα απο θεμα αντοχης ειναι σιγουρα πιο αξιοπιστα.στα υπολοιπα συμφωνω και θα προσθεσω οτι και πολλα προιοντα ειναι μαιμου.ειδικα στα νικε αν τα φορεσεις και ειναι σκληρα στο βαδισμα κια σε πονανε τα ποδια κατα 99%εχεις παρει μαιμου προιν ;)

DRUMMERBOY:
εχω δει τα adistarZero νομιζω ετσι λεγονται και μου αρεσαν...

ειχα για παααρα πολλα χρονια nike και δεν ειχα κανεναν παραπονο απλως τα τελευταια που πηρα (courtmoII ) ενω ηταν μαλακα στην αρχη και ανετα μολις τα ετρεξα μετα σα να χαλασε η σολα...τα νιωθω πιο σκληρα! 

ενω τα dualfusion st  που φοραω για εξω ειναι μεν μαλακα αλλα σαν ψευτικα μου φαινονται ποιοτικως...

easyrider77:
Adidas Adistar τα τρεχω αρκετο καιρο.. ουτε θυμαμαι ποτε ακριβως τα πηρα..  :D (πριν 1.1/2 χρονο περιπου)

Δε μασανε το κολο τους.. ΣΚΥΛΙΑ!

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα