Νέα

Σπυράκια στο πέος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poniros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poniros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια.θελω τη βοηθεια σας.εχω βγαλει κατι πολυ μικρα σπυρακια στο πεος.τα εχω καιρο.ισα που φαινονται.τι με συμβουλευετε?ειμαι επαρχια και εχει 2 δερματολογους.και κολωνω λιγο να παω.τι μπορει να ειναι?
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
poniros
1) Κεφαλαια απαγορευονται.
2) Να πας σε δεράτολογο, ναι. Το site δεν ειναι (ακομα) στο ΕΣΥ
 

geomix

Μέγας
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
23
Like
0
Πόντοι
4.175
καλησπερα παιδια.θελω τη βοηθεια σας.εχω βγαλει κατι πολυ μικρα σπυρακια στο πεος.τα εχω καιρο.ισα που φαινονται.τι με συμβουλευετε?ειμαι επαρχια και εχει 2 δερματολογους.και κολωνω λιγο να παω.τι μπορει να ειναι?

πηγαινε σε γιατρο... μην τον φοβασαι...
ασε που δεν θα ειναι τιποτα...
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
σπυράκια στο πέος μπορεί να μην είναι τίποτα αλλά μπορεί να είναι και κονδυλώματα απ' όσο ξέρω. Ξέρω αρκετά άτομα που έχουν πάθει και το κατάλαβαν όταν πήγαν σε γιατρό να δουν τι ήταν κάτι σπυράκια που είχαν βγάλει στην περιοχή... Και φαντασου ότι τα περισσότερα απ αυτά τα άτομα δεν ήταν "του αθλήματος", οπότε εγώ νιώθω τυχερός που παραμένω σώος. Βέβαια και κονδυλώματα να είναι μην πανικοβληθείς, είναι απ τα πιο light αφροδήσια νοσήματα, απλά πάνε ρε φίλε στον γιατρό να είσαι σίγουρος
 

paspartou22

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Είναι ντροπή να μιλάμε για σοβαρά θέματα χωρίς να γνωρίζουμε. Φίλε JohnWoo,  ποιος σου ειπε πωσ τα κονδυλώματα ειναι light???
Για αυτό λένε πως η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας...
Να πας φίλε μου σε δερματολόγο - αφροδισιολόγο να σε δει. Μπορεί να μθν είναι τίποτα, μπορεί όμως και να είναι κάτι. Και αν είναι, όσο το νωρίτερο τόσο το καλύτερο. Εύχομαι να πάνε όλα καλά.
Συγχωρήστε και το έντονο ύφος, αλλά τα θέματα υγείας δεν είναι για παιχνίδια...
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
μια φορά είχα βγάλει ένα σπυράκι στον πουλίνο μου αλλά με το καιρό πέρασε.δηλαδή τι πέρασε μου πήρανε μια πίπα και όλα μέλι γάλα.
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
αν τα εχεις πολλα χρονια τοτε μην ανυσηχεις. ειναι αδενες.
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
καλησπερα παιδια.θελω τη βοηθεια σας.εχω βγαλει κατι πολυ μικρα σπυρακια στο πεος.τα εχω καιρο.ισα που φαινονται.τι με συμβουλευετε?ειμαι επαρχια και εχει 2 δερματολογους.και κολωνω λιγο να παω.τι μπορει να ειναι?

Ξυστα με γυαλοχαρτο!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Φιλε διαβασε σελιδες 7 εως και 11 του θρεντ που σου παραπεμπω παρακατω και ισως βρεις την ησυχια σου / παντως πηγαινε οπωσδηποτε σε δερματολογο και ασε τις ντροπες γιατι αν εχεις τιποτα σοβαρο και το αφησεις κανενας μαλακας δεν θα ενδιαφερθει για την υγεια σου / γραψτους ολους στα αρχιδια σου ....

 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
καλησπερα παιδια.θελω τη βοηθεια σας.εχω βγαλει κατι πολυ μικρα σπυρακια στο πεος.τα εχω καιρο.ισα που φαινονται.τι με συμβουλευετε?ειμαι επαρχια και εχει 2 δερματολογους.και κολωνω λιγο να παω.τι μπορει να ειναι?
Βαρτον να μουλιασει καπου και μετα βαλε kenacob :2funny: :birdman:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
16
γαμησε χωρις καποτα και θα σου φυγουν ολα / θα τα αρπαξει το μουνι τα σπυρακια..προσοχη μην τα σπασεις....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
γαμησε χωρις καποτα και θα σου φυγουν ολα / θα τα αρπαξει το μουνι τα σπυρακια..προσοχη μην τα σπασεις....

ρε DIKY το δικο σου το πουλι και το δικο μου ενταξει δεν καταλαβαινει τιποτα - εχει παθει ανοσια / των αλλονων ομως τα πουλια ειναι ευαισθητα !!!! - μην τους ιντριγκαρεις ....
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
16
ρε DIKY το δικο σου το πουλι και το δικο μου ενταξει δεν καταλαβαινει τιποτα - εχει παθει ανοσια / των αλλονων ομως τα πουλια ειναι ευαισθητα !!!! - μην τους ιντριγκαρεις ....

αν το πουλι δεν λιπαινεται συχνα μεσα σε κωλοτρυπιδι με λιγο σκατο μεσα απομειναρι δεν υπαρχει γιατρεια..μην παει το παληκαρι σε γιατρο θα του δωσει του κοσμου τις αλοιφες πρωι μεσημερι βραδυ και το μονο θα γινει ο φουτσος του γυαλιστερος σαν πουστης..μπηξιμο σε κωλο θελει εκει στην σουφρα κρυβεται η γιατρεια..οχι καθαριοτητα γιατι καλομαθαινει.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
αν το πουλι δεν λιπαινεται συχνα μεσα σε κωλοτρυπιδι με λιγο σκατο μεσα απομειναρι δεν υπαρχει γιατρεια..μην παει το παληκαρι σε γιατρο θα του δωσει του κοσμου τις αλοιφες πρωι μεσημερι βραδυ και το μονο θα γινει ο φουτσος του γυαλιστερος σαν πουστης..μπηξιμο σε κωλο θελει εκει στην σουφρα κρυβεται η γιατρεια..οχι καθαριοτητα γιατι καλομαθαινει.

ρε φιλε σιγα που σπουδασες / στο Oxford University .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom