Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Πουτάνες στην Αλβανία  (Αναγνώστηκε 55893 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
stratigosss
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #195 στις: 08/04/10, 20:08 »

Στο ζουμι ξανα...  Και αφου το γαμησατε στα σπαμαρισματα και το συγκεκριμενο θρεντ...

Την αλλη βδομαδα θα παω για 5 μερες στην Αυλωνα θα γαμησω....? 2funny
Καταγράφηκε

\"Μην τα βάζεις με ηλίθιους. Σε κατεβάζουν στο επίπεδό τους και σε κερδίζουν εύκολα λόγω εμπειρίας...\"
kaviros69
Επισκέπτης
« Απάντηση #196 στις: 08/04/10, 21:09 »

Οι Αρβανιτες καταλαβαινουν η' οχι Αλβανικα?
Οταν βλεπεις παραδοσιακους Αλβανικους χορους σου θυμιζουν κατι?
Παρατηρεις ομοιοτητες στη φατσα και το σουλουπι των αρβανιτων και των Αλβανων?
Το δευτερο που λες ειδικα το αναγνωριζω και ειναι γνωστο πως επι της ουσιας εαν δεν υπηρχαν οι Αρβανιτες θα ειμασταν ακομα κατω απο το Τουρικικο πεος.Ο Τζιμης Πανουσης λεει πως οι καμποσοι επαναστατες του 21' δεν μιλουσαν γρι ελληνικα.Βεβαια υπερβαλει για να σπασει πλακα.Αλλα υπαρχουν στοιχεια που το επιβεβαιωνουν,αλλα φυσικα οι Ελληνες τα κανουμε γαργαρα.

O  Τζίμης δεν υπερβάλλει καθόλου.Ξαφνικά προκύψατε όλοι εθνολόγοι.Μωρέ άς μήν υπήρχε ο Μπυθγκούρας(Κολοκοτρώνης) καί οί λοιποί "ταραξίες", καί θάχε πήξει τό μάτι σου στην κελεμπία καί τό τζαμί.
Αφήστε τούς Αρβανίτες και την εθνολογία τού κώλου.Τέλος.
Αρχίστε τά ταξίδια στήν Αλβανία.Μόνο στην Ελλάδα θα πληρώνετε αλβανικό μουνί;
Καταγράφηκε
kaviros69
Επισκέπτης
« Απάντηση #197 στις: 08/04/10, 21:09 »

Την αλλη βδομαδα θα παω για 5 μερες στην Αυλωνα θα γαμησω....? 2funny

Eλα ντέ;

Grin Grin Grin Grin Grin
Καταγράφηκε
stratigosss
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #198 στις: 08/04/10, 21:09 »

Να δωσω μονος μου την απαντηση...

Αρχιδια!!!!!! 2funny 2funny
Καταγράφηκε

\"Μην τα βάζεις με ηλίθιους. Σε κατεβάζουν στο επίπεδό τους και σε κερδίζουν εύκολα λόγω εμπειρίας...\"
on the road
Warned
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #199 στις: 08/04/10, 21:09 »

O  Τζίμης δεν υπερβάλλει καθόλου.Ξαφνικά προκύψατε όλοι εθνολόγοι.Μωρέ άς μήν υπήρχε ο Μπυθγκούρας(Κολοκοτρώνης) καί οί λοιποί "ταραξίες", καί θάχε πήξει τό μάτι σου στην κελεμπία καί τό τζαμί.
Αφήστε τούς Αρβανίτες και την εθνολογία τού κώλου.Τέλος.
Αρχίστε τά ταξίδια στήν Αλβανία.Μόνο στην Ελλάδα θα πληρώνετε αλβανικό μουνί;

Συμφωνω! πολλοι αρβανίτες δεν ηξεραν ελληνικά.

Επίσης οι αρβαίτες μια χαρα συνεννούνται με τους Αλβανους.
Καταγράφηκε

The Birdman The Birdman The Birdman The Birdman The Birdman The Birdman The Birdman The Birdman
joyjoy
Ανώτερος

« Απάντηση #200 στις: 08/04/10, 21:09 »

Η Αλήθεια είναι μία : Όσοι είναι παιδαράδες και δεν πετάνε μαλακίες θα γαμήσουν ακόμα και αν πάνε στο Διαστημικό Σταθμό.Οπότε τι ψάχνετε το θέμα και ασχολιέστε. Ας πηδήξουμε τα μπαζάκια μας και τις Γυναικούλες μας , και που και που αν μπορούμε να παμε μουλωχτα καμία Ταυλάνδη και κανένα κονέ με καμία καλή πουτανίjavascript:void(0);τσα
Καταγράφηκε
kaviros69
Επισκέπτης
« Απάντηση #201 στις: 08/04/10, 21:09 »

Να δωσω μονος μου την απαντηση...

Αρχιδια!!!!!! 2funny 2funny

Τελικά φίλε δεν βλέπω να γαμάς.Ριψοκίνδυνο.Θυμήσου τό ανέκδοτο ".....ωχ μωρέ παληόκαιρος, δεν γαμάω σήμερα!"
Εξάλλου  είτε γαμάς είτε δέ γαμάς ο καιρός περνά!
Καταγράφηκε
taz1975
Muted
Ειδήμων

« Απάντηση #202 στις: 08/04/10, 22:10 »

Παράθεση από: kaviros69 link=topic=13132.msg1785163#msg1785163 date=12707

Grin Grin Grin Grin Grin
[/quote
Να μην σε σκοτωσουν να φοβασαι.
Καταγράφηκε
alohaaaaaa
Warned
Μάλαμα

Aπο Τον Παραγωγο Γλιτωσαν Μονο Οσοι Αυτοκτονησαν

« Απάντηση #203 στις: 08/04/10, 22:10 »

Ειναι πουτανες ολων των αλβανων οι μανες Grin Grin Grin
Καταγράφηκε

Θα Σου Σπασω Τα Ματια
stratigosss
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #204 στις: 08/04/10, 22:10 »

Το επιασες ρε κουφαλα το νοημα του θρεντ... 2funny 2funny
Καταγράφηκε

Georgezerv76
Νέος
*

« Απάντηση #205 στις: 08/04/10, 22:10 »

Εγω παντως παιδες οσες αλβανεζες εχω γνωρισει εδω και σε μαγαζια και εξω γενικα μια χαρα μουναρες ηταν! γκομεναρες κανονικες!
ασε που ειναι μεγαλες ξεκωλιαρες και κανουν τα παντα! και ντυνονται και τελειως ξεκωλλα!
σου βγαινει το ματι!
ειχα βρεθει σε παρεα και ηταν μερικες, και φορουσαν κατι μινι με τις μουναρες τους σχεδον εξω!  ολα τα ειχα δει, κιλοτακι δαντελενιο κοκκινο η μια , ροζ η αλλη... μου χε βγει το ματι! κατι ποδαρες, κατι κολαρες να τρελενεσαι! μελαχρινες ολες σχεδον που εχω γνωρισει... ξεκωλα τελειως, με τις τακουναρες τους, ωραιο βαψιμο, μια χαρα,,, ψηλες οι περισσοτερες,
εχω γαμισει και κανα -δυο . μια χαρα μουναρες ηταν! μελαχρινες, η μια, καποια ελισαββετα, ειχε και μια βυζαρα με εστειλε τελειως...! μινι ως τον αφαλο, ποδαρα σουπερ, γοβα 12ποντη, μακρι πολυ μαυρο μαλλι σχεδον ως τη κολαρα της, το μουνακι οχι τελειως ξυρισμενο αλλα με ενα καταμαυρο μικρο τριγωνακι οπως το γουσταρω...με πεθανε ! γενικα ολες στο κρεβατι φωτια και λαυρα ειναι!
εγω παντως ψηφιζω αλβανιδες, και καθε φορα που τυχαινει θα γαμαω ανεπιφυλακτα!
μην ακουτε τι λενε, μια χαρα μουναρες ειναι!!
χωρις σκεψη ναι!
Καταγράφηκε
Altec40
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

« Απάντηση #206 στις: 08/04/10, 22:10 »

Εγω παντως παιδες οσες αλβανεζες εχω γνωρισει εδω και σε μαγαζια και εξω γενικα μια χαρα μουναρες ηταν! γκομεναρες κανονικες!
ασε που ειναι μεγαλες ξεκωλιαρες και κανουν τα παντα! και ντυνονται και τελειως ξεκωλλα!
σου βγαινει το ματι!
ειχα βρεθει σε παρεα και ηταν μερικες, και φορουσαν κατι μινι με τις μουναρες τους σχεδον εξω!  ολα τα ειχα δει, κιλοτακι δαντελενιο κοκκινο η μια , ροζ η αλλη... μου χε βγει το ματι! κατι ποδαρες, κατι κολαρες να τρελενεσαι! μελαχρινες ολες σχεδον που εχω γνωρισει... ξεκωλα τελειως, με τις τακουναρες τους, ωραιο βαψιμο, μια χαρα,,, ψηλες οι περισσοτερες,
εχω γαμισει και κανα -δυο . μια χαρα μουναρες ηταν! μελαχρινες, η μια, καποια ελισαββετα, ειχε και μια βυζαρα με εστειλε τελειως...! μινι ως τον αφαλο, ποδαρα σουπερ, γοβα 12ποντη, μακρι πολυ μαυρο μαλλι σχεδον ως τη κολαρα της, το μουνακι οχι τελειως ξυρισμενο αλλα με ενα καταμαυρο μικρο τριγωνακι οπως το γουσταρω...με πεθανε ! γενικα ολες στο κρεβατι φωτια και λαυρα ειναι!
εγω παντως ψηφιζω αλβανιδες, και καθε φορα που τυχαινει θα γαμαω ανεπιφυλακτα!
μην ακουτε τι λενε, μια χαρα μουναρες ειναι!!
χωρις σκεψη ναι!

Πεστα ρε παικτη...στο γαμησι δεν χωραει ρατσισμος  Headbaning! Headbaning! Headbaning!
Καταγράφηκε
alex 123
Νέος
*

« Απάντηση #207 στις: 19/06/10, 13:01 »

Εχω ακουσει πως οι αλβανιδες και οι αρβανιτισσες(σχεδον το ιδιο δηλαδη) κανουν τα καλυτερα τσιμπουκια και μαλιστα απο πολυ μικρη ηλικια,οι αλβανιδες ειδικα εχουν ονειρο τους να ερθουν στην Ελλαδα να φανε ελληνικο καβλι και να το γλυφουν ολη μερα με λυσσα.Ειναι στα ηθη και εθιμα της φυλης τους απο τα παλια τα χρονια κατι τετοιο.
Καταγράφηκε
Castell
Ανώτερος

No Fear

« Απάντηση #208 στις: 03/07/10, 01:01 »

πραγματικά στην Αλβανία δύσκολα να γαμήσετε αφού είναι περίπου 20-30 χρόνια πίσω...απο την Ελλάδα αν παίξει φάση δύσκολο μιας και η οικογένεια είναι πολυ σφιχτεί με τα κορίτσια οπότε δύσκολα. Στην Ελλάδα τώρα τα πράγματα αλλάζουν ιδιαίτερα σε νεαρές ηλικίες, πραγματικά ξέρουν να ντυθούν ανάλογα. Έχω 2 κομμάτια στο μυαλό πραγματικά σε κάνουν να χαζέψεις πολύ καυλιάρικα με το κολλητά παντελόνια τις κοντές φούστες και φυσικά κορμιά. Τέλος ΝΑΙ κυνηγάνε τους Έλληνες μιας και θα τους εξασφαλίσουν διαμονή και καλύτερο επίπεδο ζωής και ναι είναι πολύ καλύτερες νοικοκυρές απο τις δικές μας τα σπίτια των Αλβανών μπορεί να είναι τελείως φτωχικά αλλά πεντακάθαρα.     
Καταγράφηκε
kabalarhs
Banned
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #209 στις: 03/07/10, 02:02 »

na se gamhsoun oi albanoi mporei na gamhseis den to kobw. tosa merh exei sth kwlo albania na pas
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: