Ποιο ήταν το ερέθισμα για να τραβήξετε την πρώτη σας μαλακία

<< < (19/21) > >>

pistolero:
Παράθεση από: ΤΑΚΜΑΝ στις 16/09/11, 00:12

Στύση είχα από την ηλικία των 5 ετών (αν θυμάμαι καλά). Όμως την πρώτη ενσυνείδητη μαλακία (δεν αναφέρομαι σε ονείρωξη) την τράβηξα στις 25/08/2004 σε ηλικία 19 ετών. Αφορμή; Μια 90χρονη γειτόνισσα στην Ιστιαία (δεν ζει τώρα), την οποία επισκεπτόμουν και της έκανα παρέα σχεδόν καθημερινά (όταν παραθέριζα εκεί). Φυσικά ο έρωτάς μου με την κυρία Νίκη δεν μπορεί να συγκριθεί με κανέναν έρωτα στο παρελθόν. Είναι από τις πιο όμορφες και από τις πιο καλόψυχες γυναίκες, που έχω γνωρίσει.

Γι αυτο το γουσταρω το Μπουρδελα κομ,γιατι μερικοι δεν υπαρχετε  :headbang3:

kostas_thai:
Παράθεση από: palermo στις 16/09/11, 00:12

που να ξέρω τί γινόταν στην Αθήνα???

τα δορυφορικά τα έφερε πρώτος ο τεράστιος Σωτήρης Κούβελας στη Θεσσαλονίκη!!!!

σάββατο βράδυ 12 η ώρα μια λάιτ τσόντα,συνήθως κωμωδία!!!

και παρασκευή εκείνο το τηλεπεριοδικό για άνδρες,πολύ αργά!

ΥΓ στην Αθήνα ποιος και πότε τα 'εφερε????

εμ δεν ηξερες δεν ρωταγες...??παντως ειχνα πλακα οι τσοντες τους.αθλιες βεβαια σοφτ ψευτικες κατι μεταξυ τσοντας και γερμναικηγς κωμωδιας αλλα για την εποχη εκεινη δεν ειχε αλλο...

kostas_thai:
Παράθεση από: ZeroTolerance στις 16/09/11, 00:12

Stefania Sandreli :cum:

Edwige Fenech! :cum:

Laoura Antonelli!  :cum:

respect!!ειχε και τετοιες τσοντες του τυπου που σκηνοθετησε τον καλιγουλα.με ιταλικες καυλες φωτιες...τι να πρωτοθυμηθω?το κλειδι με την στεφανια η την ταινια που επαζε η λαουρα την μητρια που καψουρευτηκε και γμαησε ο πιτσιρικας?ασε την βαλενταιν ντεμι που εγινε πορνισταρ στα γεραματα τωρα...κριμα για τη λαουρα που επαθε ζημια με την πλαστικη.α θυμαστε και μια ταινια με ζεραρ ντεπαρντιε και ορνελα μουτι?ποια μπελουτσι ρε τυποι που και αυτη ειναι τεραστια καυλα?εκει κατι γαμησια που τις εριχνε ο μυταρας ασχημος και καφρος πανω στο γαμησι...

lagoudakis:
Παράθεση από: ΤΑΚΜΑΝ στις 16/09/11, 00:12

Στύση είχα από την ηλικία των 5 ετών (αν θυμάμαι καλά). Όμως την πρώτη ενσυνείδητη μαλακία (δεν αναφέρομαι σε ονείρωξη) την τράβηξα στις 25/08/2004 σε ηλικία 19 ετών. Αφορμή; Μια 90χρονη γειτόνισσα στην Ιστιαία (δεν ζει τώρα), την οποία επισκεπτόμουν και της έκανα παρέα σχεδόν καθημερινά (όταν παραθέριζα εκεί). Φυσικά ο έρωτάς μου με την κυρία Νίκη δεν μπορεί να συγκριθεί με κανέναν έρωτα στο παρελθόν. Είναι από τις πιο όμορφες και από τις πιο καλόψυχες γυναίκες, που έχω γνωρίσει.

19 χρονων;αργησες λιγο νομιζω,εγω στα 19 ειχα μηδενισει κοντερ,με την κυρια νικη παιχτηκε τιποτε;τις τραβηξες κανενα σιδερωμα η ηταν πλατωνικη η σχεση;

ΤΑΚΜΑΝ:
Παράθεση από: lagoudakis στις 16/09/11, 14:02

19 χρονων;αργησες λιγο νομιζω,εγω στα 19 ειχα μηδενισει κοντερ,με την κυρια νικη παιχτηκε τιποτε;τις τραβηξες κανενα σιδερωμα η ηταν πλατωνικη η σχεση;

Στις 23/07/2003 ήταν η πρώτη μου επαφή με τον αγοραίο έρωτα. Η επαφή αυτή ήταν απογοητευτική (call girl). Ο λόγος ήταν ότι δεν είχα εφεύρει ακόμα μέθοδο τεχνικής εκσπερμάτωσης (η φυσική εκσπερμάτωση είναι η ονείρωξη). Μετά από αυτή την κακή ερωτική συνεύρεση με ρωτούσε ο πατέρας μου κάθε τόσο "Πότε θα ξαναπάρεις πίτσα στο σπίτι;" και εγώ απαντούσα "Αργότερα, θα δούμε". Το καλοκαίρι το 2004 στις διακοπές ο πατέρας μου εκθείαζε συνεχώς τα οφέλη της εκσπερμάτωσης και με ρωτούσε κάθε πρωί "Την έπαιξες σήμερα;". Έτσι λοιπόν στις 25/08/2004 είπα το Εύρηκα του Αρχιμήδη, καθώς ανακάλυψα τη μέθοδο της μπρούμυτης εκσπερμάτωσης. Τη μέθοδο αυτή χρησιμοποιώ ακόμη και σήμερα. Όσον αφορά την κυρία Νίκη, στις 13/09/2011 περάσαμε πολύ γλυκά και ρομαντικά. Λεπτομέρειες στην κριτική, που θα γράψω από το ασύρματο Internet του ξενοδοχείου το Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα