Νέα

Ελεύθερο τελειωτικό σε οίκους ανοχής!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 266
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Σημείωση: Έχει μεγάλη σημασία να γίνεται διακριτή η υπηρεσία "τελειωτικό", η οποία ανεβάζει τη λίμπιντο καθ' όλη τη διάρκεια της πορνοπράξης, λόγω της προσδοκίας του γυμνού τελειώματος. Μακάρι όλα τα πορνορεπορτάζ να φέρουν τη σημαντική αυτή επισήμανση, όπου παρέχεται.

παιδια μετα απο αυτο το ποστ του πιπινοσχιστη αποφασισα να ανοιξω αυτο το θρετ που θα καταγρφουμε τις κοπελες που κανουν τελειωτικο στοματικο δηλαδη αφηνουν χυσιμο στο στομα, και θα τις σχολιαζουμε..

υπαρχουν βεβαια πολλες που το κανουν με εξτρα στο δωματιο και αλλες που το κανουν σε μερικους και δεν το λενε στο σαλονι...
για να μην τις καψουμε δεν θα τις αναφερουμε!!!

επισης δεν υπαρχει λογος να αναφερουμε ολες τις κοπελες απο διδυμου 16,18α,18β,20 κολοκυνθους 38αβ αλκαμενους 117 113 αγκυρας 12αβ και απο αλλα σπιτια που μου διαφευγον που σε αυτα τα σπιτια κανουν τελειωτικο στοματικο ΟΛΕΣ οι κοπελες. γιατι εκει το ξερουμε αμα παμε θα χυσουμε στοματακι. οποτε σε αυτα τα σπιτια να αναφερομαστε μονο στις πολυ καλες!! γιατι το θεμα ειναι να βρουμε κοπελες που δουλευουν σε αλλα σπιτι οπως π.χ. την κατερινα που δουλευε στο φυλης 134 ή την σοφια απο φωκαιας 25α... βεβαια αμα πετυχουμε καμια σπερματολαγνα οπως η τζουλια σε αυτα τα σπιτια με καλες υπηρεσιες που τα παιρνει στο στομα με ευχαριστιση τοτε θα κανουμε ενα σχολιασμο. και γενικα να αναφερουμε τα ωραια κοριτσακια που το κανουν γιατι με το να αναφερθει η ζανα για αλλη μια φορα δεν βοηθαει...

για να μην γινει κουραστικη αναζητηση προτινω να γραφουμε οπως στο επικυνδινες ιεροδουλες δηλαδη με αριθμηση και σε καθε ποστ να κανουμε copy-paste το μηνυμα του προηγουμενου ωστε αυτος που ψαχνει με μια ματια να τα βλεπει ΟΛΑ και διπλα να κανουμε ενα σχολια πολυ μικρο ισα-ισα για το αν αξιζει η κοπελα...

επειδη υπαρχοθμε αρκετοι που μας αρεσει αυτο το σπορ ας καταθεσουμε ολοι τις γνωσεις μας ωστε να τις συγκεντρωσομε και να περναμε ολοι καλα!!!


υ.γ.τελος, δεν υπαρχει λογος να γραφουμε για θεματα υγειας γιατι πραγματικα κουραζει και στην πραγματικοτητα δεν αποτρεπει κανεναν απο το να χυνει στοματα!!!!
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
μιλάμε για ελεύθερο τελείωμα στο στόμα? σε μπουρδέλο?
 

Επισκέπτης
1.σοφια απο φωκαιας 25α: www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Σοφία/listingid:464/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Σοφία/listingid:464/[/url]
2.λιλη αλβανιδα απο κολωνου 32α: www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Λίλη/listingid:5342/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Λίλη/listingid:5342/[/url]
3.μονικα φωκαιας 25β: www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Μόνικα/listingid:457/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Μόνικα/listingid:457/[/url]
4.τζουλια διδυμου 18α: www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Τζούλια/listingid:575/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Τζούλια/listingid:575/
[/url]


γραφω μονο αυτες που για εμενα αξιζουν γιατι οπως ειπα το να γραψω την αντριαννα και την ζανα δεν εχει νοημα αλλα επειδη ειναι αρκετες που δεν θυμαμε ονομα ή σπιτι με την πρωτη ευκαιρια θα ξαναγραψω..
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
υπάρχει τρόπος ώστε ο χ κλώνος να μην γράψει για τους δικούς του λόγους, ότι ελεύθερο στοματικό κάνει η ψ κοπέλα όμως που δεν κάνει;
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Πολλοί διαφημίζουν το ελεύθερο στοματικό, λίγο η κρίση λίγο η μείωση της πελατείας. Πολλές είναι που το πολυδιαφημίζουν. όμως θέλει προσοχή, μεγάλη προσοχή. Υπάρχουν και αφροδίσια νοσήματα παιδιά. Νομίζω η προφυλάξεις σου εξασφαλίζουν ικανοποίηση και δεν αγχώνεσαι για το μετά για εξετάσεις και τέτοια.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Πολλοί διαφημίζουν το ελεύθερο στοματικό, λίγο η κρίση λίγο η μείωση της πελατείας. Πολλές είναι που το πολυδιαφημίζουν. όμως θέλει προσοχή, μεγάλη προσοχή. Υπάρχουν και αφροδίσια νοσήματα παιδιά. Νομίζω η προφυλάξεις σου εξασφαλίζουν ικανοποίηση και δεν αγχώνεσαι για το μετά για εξετάσεις και τέτοια.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
τον προσέχεις για να τον έχεις.
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
1.σοφια απο φωκαιας 25α: www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Σοφία/listingid:464/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Σοφία/listingid:464/[/url]
2.λιλη αλβανιδα απο κολωνου 32α: www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Λίλη/listingid:5342/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Λίλη/listingid:5342/[/url]
3.μονικα φωκαιας 25β: www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Μόνικα/listingid:457/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Μόνικα/listingid:457/[/url]
4.τζουλια διδυμου 18α: www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Τζούλια/listingid:575/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Τζούλια/listingid:575/
[/url]


γραφω μονο αυτες που για εμενα αξιζουν γιατι οπως ειπα το να γραψω την αντριαννα και την ζανα δεν εχει νοημα αλλα επειδη ειναι αρκετες που δεν θυμαμε ονομα ή σπιτι με την πρωτη ευκαιρια θα ξαναγραψω..
σου εχει κανει εσενα η μονικα ελευθερο τελειωτικο???
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
893
Πόντοι
2.687
Μου εχουν κανει πολλες τελειωτικο στο στομα,αλλα σαν της Αντριαννας απο Διδυμου δεν κανει καμια.Η γυναικα πρεπει να κανει σεμιναρια πιπας σε ολες!!!!!!!!
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
Μου εχουν κανει πολλες τελειωτικο στο στομα,αλλα σαν της Αντριαννας απο Διδυμου δεν κανει καμια.Η γυναικα πρεπει να κανει σεμιναρια πιπας σε ολες!!!!!!!!
αυτο ισχυει!!δεν παιζεται...!σε ποια βαρδια την πετυχαινεις συνηθως την αντριαννα φιλε;γτ εχω καιρο να παω!
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
893
Πόντοι
2.687
αυτο ισχυει!!δεν παιζεται...!σε ποια βαρδια την πετυχαινεις συνηθως την αντριαννα φιλε;γτ εχω καιρο να παω!
συνηθως πρωϊνη βαρδυα,αλλα μερικες φορες την βρισκεις και απογευμα τωρα τελευταια
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
θυμασαι σε ποιο στη διδυμου;αριθμο; γτ παλιοτερα την ειχα πετυχει σε δυο διαφορετικα...σορυ αν σε πρηζω...
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
893
Πόντοι
2.687

Επισκέπτης
στο 18 σε εκεινο με τα σκαλακια και πλυ σπανια στο διπλα δουλευει αλλα ειπαμε δεν κανει και καμια τρελη πιπα μετρια ειναι ασε που πραγματικα η κοπελα ειναι 45-50 και εντελως ασεξουαλ... εγω πλεων σε τετοιες για να καταθεσω πρεπει να κανουν τελειες πιπες οπως η σοφια η αλβανιδα απο φυλης 54! για οποιους θυμουνται.....

δηλαδη για ποιον λογο να πληρωσω της αντριαννα την στιγμη που η μικυ απο φ 92 κανει καλυτερη πιπα και ειναι και μουνακι????
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
στο 18 σε εκεινο με τα σκαλακια και πλυ σπανια στο διπλα δουλευει αλλα ειπαμε δεν κανει και καμια τρελη πιπα μετρια ειναι ασε που πραγματικα η κοπελα ειναι 45-50 και εντελως ασεξουαλ... εγω πλεων σε τετοιες για να καταθεσω πρεπει να κανουν τελειες πιπες οπως η σοφια η αλβανιδα απο φυλης 54! για οποιους θυμουνται.....

δηλαδη για ποιον λογο να πληρωσω της αντριαννα την στιγμη που η μικυ απο φ 92 κανει καλυτερη πιπα και ειναι και μουνακι????
οκ αλλα δε μου απαντησες για τη μονικα απο φωκαιας;εισαι σιγουρος οτι κανει ελευθερο τελειωτικο;;σου εχει κανει εσενα;...by the way το αστερακι η κατερινα απο φυλης ;134; νομιζω η κοντουλα που χαθηκε;;ξερει κανεις;;;....ωωωπ μολις ειδα οτι μου απαντησες...δε μου εχει κανει ποτε!δεν το προτεινα βεβαια αλλα δεν αναφερεται στις υπηρεσιες...πηρε κατι εξτρα;
 

Επισκέπτης
οκ αλλα δε μου απαντησες για τη μονικα απο φωκαιας;εισαι σιγουρος οτι κανει ελευθερο τελειωτικο;;σου εχει κανει εσενα;...by the way το αστερακι η κατερινα απο φυλης ;134; νομιζω η κοντουλα που χαθηκε;;ξερει κανεις;;;....ωωωπ μολις ειδα οτι μου απαντησες...δε μου εχει κανει ποτε!δεν το προτεινα βεβαια αλλα δεν αναφερεται στις υπηρεσιες...πηρε κατι εξτρα;

10€
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
γτ αν οντως κανει σημερα εχει καταθεση στο στοματακι της...εχει κ το καυλωτικο piercing...!...ομορφα!!thx for the info file!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom