Νέα

Κέρκυρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα starbus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

starbus

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς τί παίζει Κέρκυρα;
 

IptamenosOllandos

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Ξερω οτι στην Κερκυρα δεν παιζει στρατος κι οπου δεν παιζει στρατος δεν παιζουν και τετοια...
Απο γνωστο πανω που το χει ψαξει μικροτερος κατι για την περιοχη του νοσοκομειου ακουγοταν αλλα τπτ ουσιαστικο..
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Φίλε πριν 4 χρόνια που υπηρετούσα Φιλιάτες και σαββατοκύριακα έπαιρνα δ/ν για Κέρκυρα όσο και να ψαξα δε βρήκα τίποτα. Καλή τύχη και αν ευκαιρείς πες και σε μας!!!
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Λοιπον μαγκες,καταρχην καλησπερα σε ολους τους συναγωνιστες,πρωτο μου post στο site αν και το παρακολουθω εδω και ενα χρονο!Ας μπουμε ομως στο ψητο...Κι ομως παιδες δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα στην κερκυρα, μπορει να μην υπαρχουν κοκκινα σπιτακια :tickedoff:,cg και οι δυνατοτητες της Αθηνας αλλα αν το ψαξει κανεις ολο και κατι θα βρει!δεν ειμαι απο κερκυρα αλλα σαν παλιος πουτανιαρης απο την εποχη που ειμουν φοιτητης στην αθηνα 0:) την εψαξα τη δουλεια,μιας και πηγαινω συχνα κερκυρα για επαγγελματικους λογους :jerking:εχει αρκετα κωλομπαρα στα οποια παιζουν αξιογαμησιμα μωρακια :knockinb:και γινομαι πιο συγκεκριμενος:
1)AΣΥΛΟ(λιγο πριν το εμπορικο μετα το λιμανι)μεχρι και το καλοκαιρι τουλαχιστον 4 απο τις κοπελες εκαναν φορτωτικη κατοπιν συνεννοησης με τα αφεντικα μετα τον ιουλιο δυστυχως την εκαναν για αλλες πολιτειες(τρικαλα απ'οτι εμαθα)απο τοτε το μαγαζι κατα καιρους φερνει καλα κομματια αλλα δεν παιζει τιποτα μεσω καταστηματος απ'ευθειας συνεννοηση με κοπελα, αν γουσταρει!ενιοτε καποιες κανουν βιζιτα χωρις να ξερουν τα αφεντικα αλλα ζητανε οτι θελουν , παζαρια απαραιτητα!εχει πεσει η ποιοτητα των κοριτσιων σε σχεση με το καλοκαιρι!
2) ΑΥΓΟ(στο φαναρι που στριβεις για δασια στο αριστερο σου χερι)
κι εδω εχει καποια ομορφα μωρα φορτωνεις κατοπιν συνεννοησης με το καταστημα  και την περνεις αμεσως για οσο γουσταρεις αλλα ακουμπας και 200 ευρω...και καλα προπληρωνεις τα ποτα τις κοπελας :jerking: το θεμα ειναι οτι η κοπελα ειδικα αν εισαι και εμφανισιμος μπορει να καθησει και ολο το βραδυ μαζι σου οσα μανικια αντεχεις :knockinb: :knockinb: :knockinb:
3)ΤROPICANA(περιοχη αλεπου στο δρομο για πελεκα):
μεχ&#9
61;ι και το καλοκαιρι ειχε καποια καλα κοματια επαιζε ακομα και delivery απ'ευθειας στο hotel για κανα 2μηνο ηταν κλειστο και ανοιξε παλι αλλα δεν λεει μια 3 μαυρες μαπα και μια βουλγαρα επισης μαπα...μου ειπε οτι συντομα θα φερει νεο αιμα...για να δουμε!!!
το 4ο μαγαζι που θα'θελα να αναφερθω και να κλεισω ειναι....ενα μαγαζι στη δασια λιγο πριν τον υψο στο αριστερο χερι πανω στο δρομο υπερυψωμενο αλλα δεν θυμαμαι καθολου ονομα ρε γαμω το :uglystupid:τεσπα...το συγκεκριμενο μαγαζι το εχει ενας πορνογερος εχει καποια καλα κοματια...δεν μου ανοιχτηκε οταν του μιλησα για φορτωμα...αλλα μπορει καποιος να φορτωσει αν γουσταρει η κοπελα τελειωνοντας τη δουλεια εχω φορτωσει 2 φορες σε συνεννοηση με κοπελα μονο κερνωντας ποτα,απαραιτητη προυποθεση  να της αρεσεις κι εσυ!το μονο κακο ειναι οτι συνηθως δεν καθωνται γαι πολυ καιρο οποτε πρεπει συνεχεια να ψαχνεις για καινουριο αιμα ;)θα επανελθω στο θεμα συντομα  με περισσοτερες λεπτομερειες για καποια μαγαζια!Σορρυ για το μεγαλο κειμενο...
 

rodeo

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Στο νοσοκομειο ηταν το bar της Monica's.....γνωστο και κεντρικο. μιλας με τα κοριτσια απ'ευθειας. τωρα δεν ξερω αν υπαρχει πλεον....ξερει κανεις εαν παιζουν call girls?
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
γεια και χαρα συντροφοι.αν καποιοσ ξερει να μου πει για ενα μπαρ στη ροδα μερια το μπαρ λεγεται ζοντιακ τι παιζει εκει?ευχαριστω εκ των πρωτερον.
 

mefedlos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2006
Μηνύματα
304
Like
46
Πόντοι
1
Καλησπερα.Το μπαρ Ζοντιακ ειναι στο περαμα στον δρομο για Μπενιτσες.Συνηθως γριες και ειναι περισοτερο στριπτιζαδικο.Γενικα Κερκυρα κυνηγανε παρα πολυ την πορνεια για θρησκευτικους λογους οσο και αν σας φαινεται παραξενο.Δεν προκειται να βρεις τιποτα στανταρ παρα μονο καμια στα κρυφα απο μπαρακι και θα την χρυσοπληρωσεις.Πιο φτηνα θα σου ερθει να παρεις αεροπλανο και να πας Αθηνα.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Καλησπερα.Το μπαρ Ζοντιακ ειναι στο περαμα στον δρομο για Μπενιτσες.Συνηθως γριες και ειναι περισοτερο στριπτιζαδικο.Γενικα Κερκυρα κυνηγανε παρα πολυ την πορνεια για θρησκευτικους λογους οσο και αν σας φαινεται παραξενο.Δεν προκειται να βρεις τιποτα στανταρ παρα μονο καμια στα κρυφα απο μπαρακι και θα την χρυσοπληρωσεις.Πιο φτηνα θα σου ερθει να παρεις αεροπλανο και να πας Αθηνα.
Κάνεις λάθος φιλαράκι,υπάρχουν μπαράκια όπου κάνεις φορτοτική κανονικά με 100 εως 150 γιούρια,αλλά ακομά κι αν δεν θες να πληρώσεις,αν σε γουστάρει κάποια κοπέλα έρχεται μαζί σου χαλαρά μόλις τελειώσει!!!εγώ επειδή πάω συχνά Κέρκυρα μου έχει τύχει αρκετές φορές!!!3 μπαράκια τουλάχιστον έχουν στάνταρ κοπέλες που κάνουν βίζιτα,απλά δεν είναι στάνταρ πάντα όλες αξιογαμήσιμες,εκεί είναι το θέμα... ;)
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
απο πληροφοριεσ που εχω κοντα στο ζοντιακ υπαρχει και το ονειρα και εκει γινεται παιχνιδη ξερει καποιος συναδελφοσ κατι για το εν λογω μαγαζι?
 

don_xose

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2007
Μηνύματα
36
Like
9
Πόντοι
0
Κάνεις λάθος φιλαράκι,υπάρχουν μπαράκια όπου κάνεις φορτοτική κανονικά με 100 εως 150 γιούρια,αλλά ακομά κι αν δεν θες να πληρώσεις,αν σε γουστάρει κάποια κοπέλα έρχεται μαζί σου χαλαρά μόλις τελειώσει!!!εγώ επειδή πάω συχνά Κέρκυρα μου έχει τύχει αρκετές φορές!!!3 μπαράκια τουλάχιστον έχουν στάνταρ κοπέλες που κάνουν βίζιτα,απλά δεν είναι στάνταρ πάντα όλες αξιογαμήσιμες,εκεί είναι το θέμα... ;)


πες και σε μας τους νεότερους να μαθαίνουμε!!! :thumbsup:
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Ξέρει κανείς τί παίζει Κέρκυρα;
στην καρκυρα ξερω πολυ καλα  οτι ο δεσποτης απαγορευει να δινουν αδειες για οικους ανοχης....αλλα στο εμπορικο κεντρο παιζουν μπαρακια με κοπελες που  μπορεις να βρεις ευκολα
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
στην καρκυρα ξερω πολυ καλα  οτι ο δεσποτης απαγορευει να δινουν αδειες για οικους ανοχης....αλλα στο εμπορικο κεντρο παιζουν μπαρακια με κοπελες που  μπορεις να βρεις ευκολα
Είδες που δεν τα ξέρεις καλά???? :grin:
Ενα μπαράκι είναι μόνο στο Εμπορικό το Magic... :sunglasses:
 

don_xose

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2007
Μηνύματα
36
Like
9
Πόντοι
0
Δεν παιζει φορτωμα εκει >:( >:(
κανενα αλλο υπαρχει?
 

don_xose

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2007
Μηνύματα
36
Like
9
Πόντοι
0
Μένω Κέρκυρα από τον Σεπτέμβριο
 

corfiot

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
απο μεσημερια που ησυχαζει λιγακι το πραμα μπορεις αν εισαι κ τυχερος στην πλατεια σαροκου να βρεις γιατι αραζουν εκει γκομενακια κ με το αναλογο ντου απο παντου μπορεις να φορτωσεις καμια. οταν λεω γκομενακια εννοω κοπελιες που δουλευουν σε κωλομπαρα κτλ. απο την αλλη επειδη κ γω ψιλοψαχνωμαι κ δεν εχω καμμια ακρη εδω αλλα κ ουτε ψηνομαι να τραβιεμαι στα κωλομπαρα κ να αφησω καμια περιουσια , εχω μαθει οτι παιζουν κ τηλεφωνακια απο τις κοπελιες που γινεται κατευθειαν το σκηνικο χωρις να μπλεκεις με ασκοπα ξενυχτια κτλ...
αν μαθω θα σου στειλω pm οπως κ συ αν μαθεις η καποιος αλλος ξερει ας βοηθησει τον αοματο χεχε...
εγω εχω ενα απο μια πολυ καλη μαυρουλα που οπως σου πα πετυχα σε ωτοστοπ στην πλατεια σαροκου αλλα δυστηχως εφυγε απο το νησι..
αυτα  :)
 

don_xose

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2007
Μηνύματα
36
Like
9
Πόντοι
0
Ααααα! ωραία βρήκα και άλλον συναγωνιστή στο νησί :dancing:! θα περιμένω :boobies:
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
παλικαρια εσεις εκει εχετε ενα μεγαλο ατου!! τις τουριστριες!! μου βγηκαν τα ματια που ανεβηκα εκει προχτεσ για δουλια!! :2funny: :2funny:
 

don_xose

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2007
Μηνύματα
36
Like
9
Πόντοι
0
δυστυχως μόνο τα μάτια βγαίνουν :o και τίποτα άλλο :jerking:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Ερχομενος απο Κερκυρα μπορω να πω πλεον πως δεν εχω ματια.

Μου τα πηραν οι τουριστριες.

Εψαξα παντως αλλα δεν βρηκα κατι.

Ενα μπαρ ΑΤΖΕΛΑ που ειναι στο κεντρο το ξερει κανεις?

Με λιγη τυχη στον καβο γαμας αλλα πρεπει να σπαταλισεις αρκετα φραγκα και να πιεις αρκετες μπυρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom