Αναζήτηση

Σελίδες: 1 [2] 3  Όλοι   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Κέρκυρα  (Αναγνώστηκε 6065 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
corfiot
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #15 στις: 04/06/08, 01:01 »

απο μεσημερια που ησυχαζει λιγακι το πραμα μπορεις αν εισαι κ τυχερος στην πλατεια σαροκου να βρεις γιατι αραζουν εκει γκομενακια κ με το αναλογο ντου απο παντου μπορεις να φορτωσεις καμια. οταν λεω γκομενακια εννοω κοπελιες που δουλευουν σε κωλομπαρα κτλ. απο την αλλη επειδη κ γω ψιλοψαχνωμαι κ δεν εχω καμμια ακρη εδω αλλα κ ουτε ψηνομαι να τραβιεμαι στα κωλομπαρα κ να αφησω καμια περιουσια , εχω μαθει οτι παιζουν κ τηλεφωνακια απο τις κοπελιες που γινεται κατευθειαν το σκηνικο χωρις να μπλεκεις με ασκοπα ξενυχτια κτλ...
αν μαθω θα σου στειλω pm οπως κ συ αν μαθεις η καποιος αλλος ξερει ας βοηθησει τον αοματο χεχε...
εγω εχω ενα απο μια πολυ καλη μαυρουλα που οπως σου πα πετυχα σε ωτοστοπ στην πλατεια σαροκου αλλα δυστηχως εφυγε απο το νησι..
αυτα  Smiley
Καταγράφηκε
don_xose
Νέος
*

« Απάντηση #16 στις: 05/06/08, 09:09 »

Ααααα! ωραία βρήκα και άλλον συναγωνιστή στο νησί Dancing Smiley! θα περιμένω Boobies
Καταγράφηκε
HeIISex
Ειδήμων

Φύλο: Άντρας

Dura Lex Sed Lex

« Απάντηση #17 στις: 05/06/08, 09:09 »

παλικαρια εσεις εκει εχετε ενα μεγαλο ατου!! τις τουριστριες!! μου βγηκαν τα ματια που ανεβηκα εκει προχτεσ για δουλια!! 2funny 2funny
Καταγράφηκε

Το καλο ειναι οτι οι Ελληνιδες ειναι πλεον πολυ ομορφες!!<br />Το κακο ειναι οτι το ξερουν!!
don_xose
Νέος
*

« Απάντηση #18 στις: 05/06/08, 15:03 »

δυστυχως μόνο τα μάτια βγαίνουν Shocked και τίποτα άλλο Jerking Off
Καταγράφηκε
SPEED
Τιμημένος

Stop In The Top

« Απάντηση #19 στις: 18/08/08, 20:08 »

Ερχομενος απο Κερκυρα μπορω να πω πλεον πως δεν εχω ματια.

Μου τα πηραν οι τουριστριες.

Εψαξα παντως αλλα δεν βρηκα κατι.

Ενα μπαρ ΑΤΖΕΛΑ που ειναι στο κεντρο το ξερει κανεις?

Με λιγη τυχη στον καβο γαμας αλλα πρεπει να σπαταλισεις αρκετα φραγκα και να πιεις αρκετες μπυρες.
Καταγράφηκε

Twaction contwol? Wot twaction contwol?
If you need computew to dwive youw caw then buy a playstation!
osfad
Νέος
*

« Απάντηση #20 στις: 06/11/09, 21:09 »

Και γω απο Κερκυρα ειμαι αλλα ακοαμ δεν βρηκα κατι αν και εχω ακουσει για το αυγο.
Καταγράφηκε
Bull_
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #21 στις: 06/11/09, 23:11 »

Και γω απο Κερκυρα ειμαι αλλα ακοαμ δεν βρηκα κατι αν και εχω ακουσει για το αυγο.
Στο αυγό έχει πέσει πολύ η ποιότητα φίλε,σκάνε κάτι κομήτες μουνάρες που και που αλλά δεν κάθονται  και πολύ... Cool
Καταγράφηκε
liontarakiii
Νέος
*

« Απάντηση #22 στις: 08/12/09, 04:04 »

kalispera paidakia loipan tha sas po gia kerkyra oti ksero telos panton.zontiak stis mpenitses metria pragmata an pas kamia 10aria fores isos pareis kanena til kai kana 200 na gamiseis.asylo prin to emporiko to idio.to aygo oles gamioynte me 100 eyro peripoy .na tis kanete pazaria.exo kai kati til apo foititries ayrio tha moy ta poyn20 eyro paidakia.....kai tha moy poyn kai to mpar poy sixnazoyn tetoies.ayta gia tin ora
Καταγράφηκε
elsoon
Νέος
*

« Απάντηση #23 στις: 02/03/10, 13:01 »

τι εγινε ρε παιδες τελικα δεν παιζει να γαμησουμε εδω περα ετσι? μονο αν κατεβουμε αθηνα θα βρουμε κανα μουνακι???
Καταγράφηκε
liontarakiii
Νέος
*

« Απάντηση #24 στις: 02/04/10, 05:05 »

καποιος συναγωνιστης εργαψε οτι παιζει ενα καντρικο ξενοδοχειο με βιζιτες αλλα τπτ παραπανω....αν ξερει κανεις κατι η τιποτα αλλο ας το μοιραστει....
Καταγράφηκε
osfad
Νέος
*

« Απάντηση #25 στις: 28/06/10, 01:01 »

Βρικα ενα τηλ αλλα δεν το χρισιμοποιεισα ακομα λογο δισταγμων ειναι απο κολωμπαρο και μαλον θα ειναι αρκιβη!!!!!
Καταγράφηκε
Bull_
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #26 στις: 28/06/10, 01:01 »

Βρικα ενα τηλ αλλα δεν το χρισιμοποιεισα ακομα λογο δισταγμων ειναι απο κολωμπαρο και μαλον θα ειναι αρκιβη!!!!!
Στο δρόμο το βρήκες ρε φίλε...???
Καταγράφηκε
kokos1001
Νέος
*

« Απάντηση #27 στις: 19/07/10, 09:09 »

Ελατε βρε παιδια καντε πασα κανα τηλεφωνο.
Καταγράφηκε
elsoon
Νέος
*

« Απάντηση #28 στις: 16/08/10, 12:12 »

ελα ρε φιλε αφου δισταζεις ασε τους αλλους να δουμε τι κομματι ειναι
παντως εγω χτυπαω κανα γκομενακι σε παραλιες γυμνιστων, εχει κατι μωρα!!! (μυρτιωτισα κυριως)
τα βλεπεις ολα και τσεκαρεις και τι πραγμα θα παρεις
αρκει να μην καβλωνεις οταν τους μιλας, μια φορα ετυχε και δεν μπορουσα να το μαζεψω με τιποτα, παλι καλα που καθομουν και δεν ημουν ορθιος
Καταγράφηκε
bill777
Νέος
*

« Απάντηση #29 στις: 18/08/10, 12:12 »

Εγω οταν παω μυρτιωτησα φοραω κανονικα το μαγιο μου και αφινω τις αλες για να περνω ματι...
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3  Όλοι   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: