Νέα

αισθανεσθαι οτι ειστε εθισμενοι στον ελευθερο στοματικο ερωτα απο πουτανες?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
με το θεμα αυτο αναφερομαι κυριως στην καυλα του να τελειωνεις μεσα στο στομα μιας πουτανας την απολαυση που παιρνετε  απο την αισθηση που εχει η πιπα χωρις προφυλαξη με οτι αυτο συνεπαγεται βεβαια :grin: :grin: επισης η ολη φαση που παρολο που δεν εχετε  ξαναδει ποτε την αλλη αυτη να αρεσκεται στο παιρνει ανετα τα χυσια σας και να τα κανει γαργαρα :dancing: :dancing: και τελος αν αυτο σας εχει επηρεασει τοσο ωστε ακομα και η καθιερωμενη τσαρκα για γαμησι να γινεται για αυτον ακριβως τον λογο εννοειται παντα στο ολο σκηνικο και τα deep throat/gagging τσιμπουκωματα με την γκομενα να ζοριζεται για να τον παρει ολο μεσα :pipa1: :pipa1:
 

Bastard

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
γιατί υπάρχει κανένα και αρσενικό που να μην γουστάρει αυτά που περιγράφεις ?  :grin:
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.490
Κριτικές
20
Like
210
Πόντοι
2.995
Βασικά ενός φίλου μου δεν του αρέσουν τα παραπάνω. :headbang: :headbang: :headbang:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
γιατί υπάρχει κανένα και αρσενικό που να μην γουστάρει αυτά που περιγράφεις ?  :grin:

εγω παντως προτιμω να τελειωνω μεσα στην γκομενα  :pipa3: κι οχι να τον τραβαω εξω για να της τα δωσω στο στομα  :pipa2: γουστα ειναι αυτα
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.169
Like
1.176
Πόντοι
266
εγω παντως προτιμω να τελειωνω μεσα στην γκομενα  :pipa3: κι οχι να τον τραβαω εξω για να της τα δωσω στο στομα  :pipa2: γουστα ειναι αυτα
και εγω
αλλα αν γκαστρωσει
τις φοβαμαι τις καριες,λενε οτι περνουν χαπια αλλα αρχιδια
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
και εγω
αλλα αν γκαστρωσει
τις φοβαμαι τις καριες,λενε οτι περνουν χαπια αλλα αρχιδια

Μια χαρα ρε τυπε, ποιο το προβλημα, θα παιρνεις τον μπομπιρα και θα πηγαινετε Χαριλαου, ξερεις τι ειναι ενας παραπανω για το λαο του Αρη? 20% αυξηση  :2funny: :2funny:
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.490
Κριτικές
20
Like
210
Πόντοι
2.995

nikos trelos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2011
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ,ΣΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΜΑΛΑΓΡΕΙΑ;Η ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ;
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Το να τελειώσεις στο στόμα ή στο πρόσωπο μιας γκόμενας έχει την πλάκα του ως ενα σημείο - κυρίως είναι νεανικό απωθημένο/φαντασίωση . Εντάξει όλοι το κάνουμε αλλά κάπου σταματά να γίνεται αυτοσκοπός.
Δεν συγκρίνεται με το να τελειώνεις μέσα στη κοπέλα σου , καμιά σχέση , μέρα με νύχτα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Το να τελειώσεις στο στόμα ή στο πρόσωπο μιας γκόμενας έχει την πλάκα του ως ενα σημείο - κυρίως είναι νεανικό απωθημένο/φαντασίωση . Εντάξει όλοι το κάνουμε αλλά κάπου σταματά να γίνεται αυτοσκοπός.
Δεν συγκρίνεται με το να τελειώνεις μέσα στη κοπέλα σου , καμιά σχέση , μέρα με νύχτα.

Ψωριάρη κι εγώ μαζί σου ;) ;),το μονό που δεν γουστάρω μετά είναι το τρέξιμο για να βρω το τεστ εγκυμοσύνης :jerking: :jerking:
 

Bastard

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
εντάξει το καλλίτερο τελείωμα είναι μέσα στον ποπό της γκόμενας...
αλλά όχι ότι και με το στοματικό αν είναι μαστόρησα δεν θα σε κάνει να δεις το χριστό φαντάρο...
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.619
Κριτικές
99
Like
5.151
Πόντοι
3.656
με προςβαλει η ερωτηση
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
σαφώς και το ελέυθερο στοματικο είναι άκρως ερεθιστικό, ειδικά απο κοπέλες που έχουν κανει την πίπα τέχνη αλλα πρώτα απο όλα η υγεία μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom