Νέα

Ξάνθη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 399
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Έχει κανείς συναγωνιστής πληροφορίες για μπουρδέλα στην Ξάνθη.Θυμάμαι πριν 7-8 χρόνια υπήρχαν 2-3 αξιοπρεπή πίσω από έναν καταυλισμό ή τσιγγάνων ή μουσουλμάνων.Ρωτάω γιατί θα κάνω μια επίσκεψη προς Ξάνθη για λίγες ώρες και θα ήθελα μια σχετική ενημέρωση.Ούτως ή άλλως στην Καβάλα έχω την εντύπωση πως όλα είναι ακόμα κλειστά-εκτός κι αν άλλαξε κάτι...Κάθε πληροφορία δεκτή και μετά την επίσκεψή μου και στις δυο πόλεις το Σαββατοκύριακο έρχεται και report από μένα
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
είχε 2 μπουρδέλα πίσω από το Μασούτη προς τα έξω,μία εγχειρισμένη μουνάρα και ένα με ελληνίδες μεγάλες(καλούτσικες)

Περπατώ στο δρόμο και πίνω ΦΑΝΤΑ,πουτάνα Ξάνθη σαφήνω για πάντα
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
88
Πόντοι
1
Συναθλητες μηπως γνωρίζετε κανενα καλό στουντιο η cg σε πρώτο λόγο η στην χειρότερη περίπτωση  κανα καλό μπουρδελο στη ξανθη? Θα παω για 2 μερες και ειναι ευκαιρία να ξεσκάσω λίγο. Και για κανα καλό Μπαράκι δεν θα έλεγα οχι....
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Μια ερώτηση προς τους γνώστες των πραγμάτων στην Ξάνθη.Στο παλιό forum κάποιος συναθλητής έγραφε ότι τα μπουρδέλα βρίσκονται αμέσως μετά τις γραμμές βγαίνοντας από την πόλη προς Μασούτη στρίβοντας αριστερά σ'ένα χωματόδρομο.Ποιος μπορεί να το επιβεβαιώσει?????Ρωτάω γιατί πετάγομαι μέχρι Ξάνθη αποκλειστικά για επίσκεψη σε bourdel και φοβάμαι μην ξεμείνω να ψάχνω δεξιά κι αριστερά!!!Επίσης κάθε ενημέρωση για επικαιρότητα στα bourdels  εκεί είναι πολύ πολύ ευπρόσδεκτη.Ευχαριστώ συναγωνιστές!!!
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
στην ξαννθη εχει ακριβοσ εκει που ειπες ενα τραβελι καλισ εμφανισεος αλλα επιειδει εγω δεν ειμαι φανατικοσ του υδουσ δεν την  πιδιξα και ενα πηγενοντασ στον σταθμο αριστερα εχει μια γεφιρα μετα τις γραμμες ..εχει ενα εκλισακι απο εκι μεσα εχει διο κοπελεσ γιρο στα 30 αλλα φιλα δεν αξιζι τον κοπο πιγα κια στισ διο μη ετσι μι αλιοσ ουτε να τισ ακουμπισισ δεν σε αφινουν ..ειχε επισισ και στα γιφτικα αλλα κλισανε
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Στο παλιό forum κάποιος συναθλητής έγραφε ότι τα μπουρδέλα βρίσκονται αμέσως μετά τις γραμμές βγαίνοντας από την πόλη προς Μασούτη στρίβοντας αριστερά σ'ένα χωματόδρομο.

Σαν φανταρος πριν απο παρα παρα πολλα χρονια περπατησα αυτον τον δρομο!!!  Κατι μου λεει οτι ουτε η τοποθεσια ουτε μαλλον οι πουτανες αλλαξανε.  Εαν ισχει τοτε καλυτερα να παρεις μια κοπελλα μαζι σου η αραξε στα καφε που ειναι οι φοιτητριες.
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Από βόλτα στην Ξάνθη.Στις 17.02 εκδρομή αποκλειστικά για επίσκεψη στην bourdel area της πόλης.Δυο μαγαζιά ανοιχτά αμέσως αριστερά μετά τις γραμμές του τραίνου όπως πηγαίνουμε προς Μασούτη.Ευχαριστώ εδώ τους συναδέλφους για τις πολύτιμες πληροφορίες τους!!!Δυο μαγαζιά λοιπόν σχεδόν ολόιδια απ?έξω και με την ίδια επιγραφή (καινούρια κοπέλα) και με την ίδια τακτική στην υποδοχή πελατών.Κοίταγμα από πορτάκι και σε βάζουν μετά μέσα.Στο πρώτο λοιπόν ένας τσάτσος χαριτωμένος παρουσιάζει μια μαυρούλα μικροκαμωμένη που δεν ήταν καθόλου μα καθόλου του γούστου μου.Στο δεύτερο μια μελαχρινή γύρω στα 30 όχι χοντρή όπως γουστάρω και περίμενα να βρω στην Ξάνθη αλλά γελαστή και άνετη και με ωραία μεγάλα βυζιά 4άρι γεμάτο!!!Ελκυστικό το σύνολο για τα γούστα μου οπότε μπήκα με τα χίλια μια που είχα καιρό να καταθέσω σε κάτι τόσο κοντά στα γούστα μου.Επίσης σημαντικό στοιχείο τα 25 ευρώ !!!Η κοπέλα λοιπόν σε χαλαρή συζήτηση στο δωμάτιο χωρίς ηλίθιες ερωτήσεις «από πού είσαι» «τι δουλειά κάνεις» κλπ.Η πίπα της βέβαια μέτρια ως απογοητευτική γιατί την έκανε καθιστή λες και έκανε γιόγκα!!!!Της ζήτησα να έρθει από πάνω ?που γουστάρω- και ανταποκρίθηκε αμέσως.Έβαλε σιγά σιγά την πούτσα μέσα της και κουνιόταν πολύ αργά και καβλιάρικα.Την ρωτάω αν την πειράζει να τη χαϊδέψω μου λέει όχι.Ρωτάω να πιάσω βυζάρες μου λέει «ελεύθερα».Ρωτάω για να τα φιλήσω , μου λέει «ναι αλλά χωρίς αγριάδες».Σωστότατη!Πήγε ωραία η φάση,τα βογγητά της ήταν πολύ ρεαλιστικά και όταν έχυσα κράτησε την καπότα να μη φύγει κι αυτή και είπαμε μερικές χαζομαρίτσες ακόμα.Σε γενικές γραμμές το κλίμα ήταν πολύ ευχάριστο και το γαμήσι το ευχαριστήθηκα πολύ κάτι που είχε πολύ πολύ καιρό να συμβεί.Το παράξενο της ιστορίας ήταν μόνο το ότι στο δωμάτιο δεν υπήρχε βρύση ή νεροχύτης για να πλυθείς!!!Πάντως αν ξαναβρεθώ προς την περιοχή μάλλον θα την ξανατιμήσω με την παρουσία μου.Το όνομά της μάλλον ήταν Ντίνα.Αν κάποιος συνάδελφος έχει να συμπληρώσει κάτι ή έχει καμιά παρουσίαση κι αυτός θα είναι πολύ ευπρόσδεκτη!
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Από βόλτα στις 28 Απριλίου.Τα δυο γνωστά μαγαζιά αριστερά από τις γραμμές.Προσωπικό το ίδιο.Η μαυρούλα Σάντρα στο αριστερό μαγαζί μικροκαμωμένη με βυζί 2άρι σαν παιδο΄΄υλα καθόλου του γούστου μου.Στο άλλο όμως η ίδια κοπέλα από την προηγούμενη επίσκεψη.Μελαχρινή,γελαστή πραγματικά κι όχι fake,ευχάριστη στο δωμάτιο΄.Αδύνατο σημείο της η πίπα.Βιαστική και άτσαλη....Το ταλέντο της όμως είναι στο γ@μήσι.Από πάνω αφήνει χούφτωμα στις βυζάρες καικουνιέται πολύ καβλιάρικα.Αξίζει τον κόπο και τα 25 ευρώ.Μου είπε ότι για καμιά δεκαριά μέρε θα λείπει οπότε όποιος συναγωνιστής περάσει ας μας ενημερώσει πως είναι η αντικαταστάτρια
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Ε Λ Ε Ο Σ  πια αδέρφια!!!!Τι κατάσταση είναι αυτή????Από τα 2 μαγαζιά της Ξάνθης σταθερή  η αγέλαστη μινιόν μαυρούλα με βυζάκι ανύπαρκτο και μούρη "μου σκότωσες τον πατέρα" και στο διπλανό που ήταν η βυζαρού και ευχάριστη είχε μια ξανθιά πολύ αδύνατη άβυζη και με εμφάνιση γενικά "μην πλησιάζετε....".Ανακεφαλαιώνοντας : στη Δράμα ένα ανοιχτό με τη μαυρούλα αγέλαστη και με κακό μαμήσι.Έτσι κι αλλιώς τα άλλα έχουν τράβελς.Στην Καβάλα δεν υπάρχουν μαγαζιά.Στην Ξάνθη όπως τα είπα παραπάνω....Τι γίνεται τώρα????Έτσι προστατεύεται η ηθική μας?
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας αλανια τπτ νεο απο Ξάνθη η ειναι οι ιδιες ακομα η μαυρη κ η γεματουλα?
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Έκανα επίσκεψη χθες 21.11 στην Ξάνθη με την ελπίδα για κάτι νέο.Όμως......μία από τα ίδια...Εδώ κι ένα χρόνο δεν έχει αλλάξει τίποτα.Μόνο το χρώμα στα μαλλιά της μιας κοπέλας που ήδη έχω αναφέρει....Η μαύρη μια μικροκαμωμένη με μίνι βυζάκι και η ΄΄αλλη η γνωστή εδώ και τόσο καιρό που τώρα πια είναι μελαχρινή αλλά η περιποίηση και η συμπεριφορά της στο δωμάτιο είναι παρα πολύ καλές!!!Έδωσα τα 25 ευράκια και μου έκανε την χαρακτηριστική ελαφρώς βάρβαρη πίπα της με μεράκι όμως και δε σταματούσε παρόλο που σιγά σιγά η ρούτσα είχε πάρει επικίνδυνα τον ανήφορο.Αφήνει χάδια και στα βυζιά , έρχεται και από πάνω,(βυζί 3-4) αλλά δεν μπαινόβγαινε αλλά καθόταν βαθιά και κουνιόταν.Σε γενικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένος αλλά δεν χαλαλίζω πάλι το δρομολόγιο όπως έκανα την περίοδο 98-99 για να πηδήξω.Τότε που έπαιζε η απίθανη χοντρή στα bourdels  μετά το συνοικισμό των μειονοτήτων.Όποιος έχει ενημέρωση για τα δυο μαγαζιά ή αν ξέρει κάποιο ακόμα ας ενημερώνει παρακαλώ συναγωνιστές μου!!!
 

opapatzas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Πριν καμια εβδομαδα περνουσα απο Ξανθη για δουλειες και σταματησα να δω αν ειρθε τιποτα καινουριο στα "σπιτια" της πολης. Να διευκρινησω οτι τα σπιτια ειναι τρια τα δυο βρισκονται μολις περασεις τις γραμμες του τρενου βγαινοντας απο την πολη αμεσως αριστερα στο στενο που ειναι μια μικρη εκκλησια.Εκει ειχα παρει παλιοτερα στο αριστερο σπιτι μια μαυρουλα (σορυ αλλα δεν θυμαμαι ονομα) με μικρο στητο βυζακι που κατα την πραξη δε συμμετειχε καθολου (25€). Στο δεξι ειχα παρει μια ελληνιδα μελαχροινη 40+ (ουτε αυτηνης το ονομα θυμαμαι) με τρελα βυζια που μου τα χωνε στο στομα να γλυφω ενω αυτη ανεβηκε απο πανω και με γαμουσε κανονικοτατα επισης 25€.

Για να πας στο τριτο σπιτι συνεχιζεις μετα τις γραμμες του τρενου για καμια 200 μετρα στα αριστερα σου βρισκεις ενα πολυ στενο χωματοδρομο που οδηγει σε δυο μονοκατοικιες (που δεν φαινονται απο την ασφαλτο) η πρωτη ειναι το μπουρδελακι προσοχη ομως γιατι αν συνεχισεις χωρις να το καταλαβεις βγαινεις στην αυλη της διπλανης κατοικιας.
Εκει λοιπον συναντησα την Λενα (εγχειρισμενη τρανς ψηλη ξανθια αδυνατη με βυζι 4-5) παααααρα πολυ καλη στο κρεβατι παααρα πολυ φιλικη με πααααρα πολυ ορεξη για κολπα. Στο τελος με εβαλε να καθισω στην καρεκλα και τελειωσαμε με καρεκλατο (25€).
Πριν απο 4-5 χρονια δουλευε στα σπιτια της Καβαλας οπου την ειχα παρει 2-3 φορες και παντα εμενα ευχαριστημενος.

Ελπιζω να βοηθησα....
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
ΩΩωωωπααα!Φιλαράκο opapaptzas που ήσουν κρυμένος????Επιτέλους πληροφορίες και μάλιστα σημαντικές,λεπτομερείς και καλογραμμένες!Το 3ο μπουρδελάκι δεν το ήξερα οπότε με την πρώτη ευκαιρία θα το επισκεφτώ.Δε μου λες τώρα αυτή η τρανς που λες ότι δούλευε στην Καβάλα ποια είναι ρε φίλε ??????Δεν μου'ρχεται καθόλου!Και ερώτηση νο.2:Ξέρεις που βρίσκονται όλες αυτές που δούλευαν στα σπίτια της Καβάλας?Ρωτάω γιατί απ'ότι κατάλαβα η δουλειά σου σε έχει περιφερόμενο,ρωτάω λοιπόν μήπως ξέρεις κάτι ή μήπως έχεις πετύχει καμιά σε γειτονικό νομό.Συγκεκριμένα ψάχνω μια νταρντάνα ξανθιά με πελώρια βυζιά και μπουτάρες που δούλευε στο δεύτερο κάθετο στενό ανεβαίνοντας το δρόμο από το καρνάγιο προς τις καμάρες.Το μαγαζί της είχε χώρο αναμονής στο ισόγειο και το δωμάτιο ήταν στο δεύτερο όροφο....τελευταία μου επίσκεψη έγινε Απρίλιο του 2003.Μετά έκλεισαν όλα τα μαγαζιά και εξαφανίστηκαν και οι κοπέλες.....Επίσης να σου πω ότι εγώ ζω στη Δράμα και αν ενδιαφέρεσαι για την εδώ μπουρδελοσκηνή μπορείς να ανατρέξεις σε παλιότερά μου post στο αντίστοιχο θέμα
 

opapatzas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε NOTNot η "κοπελα" (Λενα) που αναφερω πιο πανω μου ειπε οτι οταν εφυγε απο Καβαλα κατεβηκε να δουλεψει για καποια χρονια στην Κρητη. Για τις αλλες κοπελες που δουλευαν Καβαλα και εξαφανιστηκαν πιστευω οτι ισχυει κατι παρομοιο, δηλαδη οσες δεν ηταν απο την περιοχη πρεπει να σκορπιστηκαν σε διαφορα μερη της Ελλαδας. Οσο για αυτην την μπουταρου που περιγραφεις δεν την θυμαμαι ρε φιλος σορυ αλλα εκεινα τα χρονια οι επισκεψεις μου στο Νομο δεν ηταν συχνες.
Θα ηθελα να μου πεις για το μπουρδελο στο Δοξατο (αυτο που ηταν στο 1ο οροφο) που ειχε μια ελληνιδα την Λινα με πολυ ωραιο κορμι φιλικη και καλη στις υπηρεσιες αλλα ακριβη (35€). Εχει κλεισει? τις προαλες που περασα κατα τις 6μμ ηταν κλειστο.
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Αυτή η μπουταρού φίλε ήταν υπεύθυνη για τα καλύτερα γ@μήσια μου σε μπουρδέλο.Οσο για το μαγαζί στο Δοξάτο έκλεισε εδώ και καιρό....Όπως και να το κάνουμε με 35 ευρώ και 7 χιλιόμετρα έξω με τα αλκοτέστ να σε περιμένουν στη γωνία πόσο παραπάνω να αντέξει????
 

SATYROS09

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
113
Like
0
Πόντοι
1
τα σπιτια στην ξανθη μια απο τα ιδια...τα 2 μπροστα(με την ταμπελα"νεα κοπελα")και ενα στο βαθος με την τρανς(καλη)στο πρωτο σπιτι ηταν καπια απο σερρες(δεν θυμαμαι τωρα το ονομα)που αυτο το διαστημα ειναι σε μπουρδελο στον βολο...αυτη γενικα παει και ερχεται ξανθη-βολο...απο οσο ξερω ειναι καλη και βιτσιοζα...συναγωνιστες οταν μαθω νεοτερα θα σας τα μεταφερω :rockon:
 

SATYROS09

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
113
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον η ελενη(τελικα το ονομα)γυρισε απο τον βολο και ειναι παλι στην ξανθη..25 ευρο ταριφα.για πουτανα ελληνιδα στην ξανθη καλη ειναι :rockon:
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Ανανέωση στην Ξάνθη!!!!Απόγευμα Πέμπτης και πρώτα επισκέφθηκα το μπουρδέλο που είναι μόνο του απέναντι από τον Μασούτη.Βγαίνει μια ψηλή με πολύ μακρύ ίσιο ξανθό μαλλί με αρκετά μεγάλα βυζιά και καυλιάρικα μαύρα εσώρουχα.Μου άρεσε!Δεν μπήκα όμως αποκλειστικά και μόνο γιατί ήθελα να δω τι παίζει και στα άλλα δυο μπουρδέλα.Πάω λοιπόν και στα δυο γειτονικά και ξεκινάω από το αριστερό όπου έπαιζε παλιότερα μια ξενέρωτη κοντούλα μαύρη.Αυτήν τη φορά όμως …..βγαίνει μια χοντρή μαύρη ,30 χρ. Ήταν δεν ήταν αλλά με βυζάρες στητές σχεδόν 4άρι,με φουσκωτή κοιλιά,μπουτάρες,άσπρα εσώρουχα που πίεζαν τα βυζιά της και μαύρες ψηλές μπότες σχεδόν ως το γόνατο.Γελαστή,με μακρύ μαλλί ξανθό …Γούσταρα!!!!Ας κάνω και την επίσκεψή μου στο διπλανό βέβαια όπου έπαιζε μια ελληνίδα παρα πολύ αδύνατη και με στραβά πόδια που μου φάνηκε απαράδεκτη…..Αμέσως λοιπόν πίσω για την μαύρη νταρντάνα.
Μπαίνω στο δωμάτιο που ήταν απαράδεκτο….Όλα τα ρούχα πάνω σε μια καρέκλα κουτσή,τα σεντόνια τσαλακωμένα,χωρίς βρύση….Περίμενα όρθιος τη χοντρούλα και ήρθε γρήγορα.Δεν είναι λατινοαμερικάνα,πρέπει να είναι αφρικανή.Μάζεψε τα μαλλιά της κοτσίδα έβγαλα την κυλότα και το σουτιέν και άρχισε να μου γλείφει τη ρώγα και να μου παίζει τον πούτσο.Εγώ τη χάιδευα και έχω να πω ότι το δέρμα της ήταν σαν βελούδινο!Μετά μου έβαλε καπότα και άρχισε ένα ωραίο βαθύ τσιμπούκι και μάλιστα αργό όπως μ’αρέσει!Της ζήτησα να έρθει από πάνω και ανταποκρίθηκε αμέσως.Καρφώθηκε ωραία και με άφησε να παίζω με τα βυζιά της και με την κοιλιά της κάτι που με καυλώνει πολύ.Μετά από λίγο έχυσα και κάθησε επάνω μου μέχρι να χαλαρώσω.Βγήκε αργά με χάιδεψε στο μάγουλο και έφυγε.Για μένα και για τους λάτρεις των παχουλών είναι μια άριστη επιλογή αν εξαιρέσει κανείς τον απαράδεκτο χώρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom