Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 832K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μετά από όσα είπαμε για το Ηράκλειο ας ασχοληθούμε και λίγο με το σπίτι μας  :grin: Όποιος ξέρει κάτι καινούριο για τα Χανιά περιμένουμε να το ακούσουμε γιατί έχει πέσει πολύ ξεραήλα εδώ................  :grin:
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
Μετά από όσα είπαμε για το Ηράκλειο ας ασχοληθούμε και λίγο με το σπίτι μας  :grin: Όποιος ξέρει κάτι καινούριο για τα Χανιά περιμένουμε να το ακούσουμε γιατί έχει πέσει πολύ ξεραήλα εδώ................  :grin:
 

Ρε παιδια πειτε μας κατι..μην επιστρεψουμε αυριο και δεν ξερουμε τιποτα...!!!!
 

Επισκέπτης

Τι εγινε τελικα με την Αντριαννα στα Χανιά? Δεν ακούσαμε τίποτα? Γαμησε ολη η Κρητη ή ακόμα?



 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ναι ρε παιδιά, Αντριάννα ακούω τόσο καιρό αλλά δεν............Όποιος πάει ή μάθει κάτι ας πει (και όχι μόνο για την Αντριάννα αλλα γενικά).
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
163
Κριτικές
1
Like
65
Πόντοι
1
Καλημερα φιλοι σημπολεμιστες. Πρεπει να ειναι η γνωστή Αντριαννα τελικα η κοπελα που ειρθε Χανια ;) ;) :o :o
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ωραία νέα για να ξεκινήσεις το πρωϊνό σου!!!!!!!!!!!!! Έχουμε πληροφορίες σε πιό σπίτι ακριβώς είναι?
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
163
Κριτικές
1
Like
65
Πόντοι
1
Ειναι το τελευτεο σπιτι γραφει ΑNTRIANNA
 

Επισκέπτης
κατεβαινω για λιγες μερες χανια να ξεκουραστω και εγω λιγακι!!η αντριανα δουλευει εκει ,οπως εχει γραφτει?αν ναι που ακριβως?παντως ξερω σε σε 4 5 μηνες περιπου επιστρεφει αθηνα!!
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
10
Πόντοι
1
  Στα Χανιά φίλε μου τα σπιτάκια ειναι πολύ συγκεντρωμένα και έχουν επιγραφές από έξω με το όνομα κάθε εταίρας.Δεν γνωρίζω για την Αντριάννα αν έχει κατέβει μια και δεν έιαλλά σε άλλο ποστ το αναφέρουν.Αν έχεις το Google Earth εδώ είναι τα σπιτάκια στα Χανιά..

 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αν κάνεις μια αναζήτηση στο φόρουμ για τα Χανιά θα δείς ότι ήδη υπάρχει το θέμα αυτό.
 

Επισκέπτης
σκοπευω να ταραξω την αντριανα στο γαμησι  ;)!!μου εχει λειψει!!
 

remoulas

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
39
Like
1
Πόντοι
0
Μάγκες, πήρα την Αντριάννα, και μπορώ να πω ότι είναι πιο χαλαρή και εξυπηρετική από την Αθήνα (τυχαίνει να την έχω πάρει και πάνω).

Βαρέθηκε λέει στην Αθήνα γιατί όσοι πήγαιναν τις έλεγαν πόσες φορές της τον έιχαν κουμπώσει και διαπίστωσε ότι ο λαός χρειάζεται νέο αίμα....Μεγαλείο ψυχής και αίσθημα κοινωνικής ευθύνης..... χεχεχεχε

Το σημαντικότερο....Θα είναι Χανιά μέχρι ή Αρχές ή Τέλη Οκτωμβρίου....Δεν το συγκράτησα διότι εκείνη τη στιγμή ήταν επί το έργο της πίπας και ελπίζω να με κατανοείται... Μετά από Χανιά θα πάει Βόλο και μετά 90% θα κατέβει ΗΡΑΚΛΕΙΟ..(ότι μου είπε γράφω)!!

Τέλος, δέχτηκα τηλ. ένα βράδυ (πριν 4 μέρες) και κατέβηκα να το ερευνήσω, στο Ρολόι, δίπλα στον κήπο εθεάθει να κάνει πίατσα τρανς..ξανθιά...οπότε μάλλον έγινε η αρχή για καμια ψιλοπιάτσα...



 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
163
Κριτικές
1
Like
65
Πόντοι
1
Οπα να και τα καλα νεα πρωι πρωι. πιατσα στα Χανια τελειο απο σημερα αρχιζει η αναζητηση :cheesy: :boobies:
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Ω ρε γλέντια. Τότε θα είναι πιο κοντά... :dancing:
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Τέλος, δέχτηκα τηλ. ένα βράδυ (πριν 4 μέρες) και κατέβηκα να το ερευνήσω, στο Ρολόι, δίπλα στον κήπο εθεάθει να κάνει πίατσα τρανς..ξανθιά...οπότε μάλλον έγινε η αρχή για καμια ψιλοπιάτσα... .......

Μήπως είναι η Χαρά  ;) ..............σε πια μεριά του δρόμου ήταν, Παπανδρέου ή στον κάθετο που βγάζει Τζανακάκη ή μέσα στον Κήπο? Το βασικότερο, ήντα ώρα ήτανε?
 

Επισκέπτης
θα κατεβω κρητη και θα την φερω πισω στην αθηνα την αντριανα!! :)!!ειναι εγλημα να παει αλλου :cussing:!
 

remoulas

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
39
Like
1
Πόντοι
0
Μήπως είναι η Χαρά  ;) ..............σε πια μεριά του δρόμου ήταν, Παπανδρέου ή στον κάθετο που βγάζει Τζανακάκη ή μέσα στον Κήπο? Το βασικότερο, ήντα ώρα ήτανε?

Η Χαρα είναι αδελφέ... Το σημαντικότερο είναι ότι έγινε μια αρχή...

Λοιπόν και κάποια ακόμα... Για ρέθυμνο, πέραν του γνωστού πια Venus, και ο κόκκορας πάνω στην εθνική, υπάρχει ακόμα ένα μαγαζάκι το Ονειρο κάπου προς τα παραλιακά μπαράκια του ρεθύμνου,,,δεν έχω πάει ακόμα αλλά θα το επισκευτώ... Έμαθα ότι φεύγεις με το χαμόγελο!!1
Για χανιά, έχοντας απογοητευτεί από όλα τα άλλα, πλέον είναι αρκετά συχνός θαμός στο playboy...μακράν η καλύτερη εξυπηρέτηση από όλα τα άλλα και χωρίς πολλά πολλα (ευρώ)......
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
163
Κριτικές
1
Like
65
Πόντοι
1
Βρε παιδια πια χαρα ειναι? 2 βραδια κανω κυκλους σε ολους τους δρομους γυρω απο το ρολοι και πιο γρηγορα 8α ζαλιστη να πεσει κατω το ρολοι παρα εγω να βρω εγω αυτο που ψαχνω  :headbang: δωστε μου περισοτερες πληροφοριες :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Επισκέπτης
μας πηρατε την αντριανα απο την αθηνα και με ειχε καλομαθει γαμωτο!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom