Νέα

SOS: Μακρια απο τα μπουρδελα του Αμστερνταμ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Αγαπητοι συναγωνιστες, συμμεριζομενος την δυσκολη εποχη που διανυουμε, και την αναγκη ολων σας για ποιοτικο σεξ σε σχετικα λογικες τιμες, δινω την κατωθι συμβουλη, παιρνοντας πανω μου την ευθυνη της δηλωσης κατα 100%
ΜΗ ΓΑΜΗΣΕΤΕ ΣΤΟ ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ!
Το δηλωνω τοσο απολυτα και κατηγορηματικα, διοτι πολυ απλα δεν επιδεχεται αμφισβητησης. Η περιβοητη Red Light District ειναι ενα ενδιαφερον τουριστικο θερετρο, αλλα απο κει και περα, τιποτα παραπανω. Υπερδιπλασιες τιμες και υπηρεσιες κατωτερες των ελληνικων στουντιο. Οχι αποκλειστικα λογω απροθυμιας των κοριτσιων, αλλα πρωτιστως λογω κακης πολιτικης των "ιδρυματων" σχετικα με τις παρεχομενες υπηρεσιες

Δεν θα επεκταθω περαιτερω, αναφεροντας με λεπτομερειες τη δικη μου εμπειρια, απλα να ξερετε οτι γραφω αυτο το αρθρο απο υποχρεωση απεναντι στην πολυτιμη βοηθεια του σαιτ ολα αυτα τα χρονια, και απο την αναγκη μου για μια ελαχιστη ανταποδοση σε ολους εσας που με τις κριτικες σας με κανετε καθημερινα σοφοτερο στο χωρο του "αθληματος". Εστω και 2 ανθρωποι να ξερω πως γλιτωσαν τα χρηματα και το χρονο τους στο Αμστερνταμ, ΜΗΝ πεφτοντας στην απατη της τουριστικης αυτης πορνειας μετα την αναγνωση αυτου του thread, θα μπορω να νιωθω ανακουφιση για το λιθαρακι αυτο. Και χαρα οτι κι εγω συνεβαλα σε κατι θετικο εναντι ολων των συναγωνιστων--απο τους οποιους κυριως παιρνω ολα αυτα τα χρονια, και λιγοτερο προσφερω.

Γεια και χαρα σας!
 

alex88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
481
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Καλο tip αυτο, thanks!
 

robocock

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
83
Like
4
Πόντοι
0
Για να γαμήσουμε στο Αμστερνταμ πρέπει να πάμε πρώτα. Κι αν πάμε θα είναι πρωτίστως για να γαμήσουμε. Φαύλος κύκλος δηλαδή.
 
OP
OP
K

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Το Αμστερνταμ ειναι η ωραιοτερη πολη του κοσμου (αν συμψηφισεις φυσικο καλος, κατασκευαστικο καλος, τροπο ζωης, διασκεδαση, δραστηριοτητες)
Το λεω εγω που δεν εχω παει σε πολλες, αλλα και αρκετοι αλλοι που εχουν γυρισει σχεδον ολο τον κοσμο.
Αν θελετε σωνει και καλα να ζησετε τις "ιδιαιτεροτητες" της πολης στο επακρο, καλυτερα φατε το κατοσταρικο σε ναρκωτικα παρα σε ψωφιες πουτανες
Επισης, υπαρχει ενα υπεροχο ιδρυμα εναντο των μπουρδελων, οπου με ενα 2ευρακι εξασφαλιζεις μπανιστηρι σε μουναρες γκομενες που παιζουν το μουνι τους- επι 2 λεπτα. Κολλωντας ενιοτε πανω στο τζαμι που σε χωριζει απο αυτες.
Δηλ με 10 ευρα, βλεπεις 10 λεπτα live τσοντας και απειρης καυλας. Προσωπικα με ενα και μονο 2ευρακι μπορω να πω οτι περασα πολυ καλυτερα απο ο,τι με τα 100 που εδωσα για ενα χειριστο γαμησι (και μετα απο σκληρα παζαρια για να μη δωσω 150!)
Γι αυτο σας λεω, ΠΙΕΙΤΕ ΤΑ τα λεφτα. Μπαφους και κοκες και μανιταρια
Μην τα δωσετε στις γαμιολες
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Το Αμστερνταμ ειναι η ωραιοτερη πολη του κοσμου (αν συμψηφισεις φυσικο καλος, κατασκευαστικο καλος, τροπο ζωης, διασκεδαση, δραστηριοτητες)
Το λεω εγω που δεν εχω παει σε πολλες, αλλα και αρκετοι αλλοι που εχουν γυρισει σχεδον ολο τον κοσμο.
Αν θελετε σωνει και καλα να ζησετε τις "ιδιαιτεροτητες" της πολης στο επακρο, καλυτερα φατε το κατοσταρικο σε ναρκωτικα παρα σε ψωφιες πουτανες
Επισης, υπαρχει ενα υπεροχο ιδρυμα εναντο των μπουρδελων, οπου με ενα 2ευρακι εξασφαλιζεις μπανιστηρι σε μουναρες γκομενες που παιζουν το μουνι τους- επι 2 λεπτα. Κολλωντας ενιοτε πανω στο τζαμι που σε χωριζει απο αυτες.
Δηλ με 10 ευρα, βλεπεις 10 λεπτα live τσοντας και απειρης καυλας. Προσωπικα με ενα και μονο 2ευρακι μπορω να πω οτι περασα πολυ καλυτερα απο ο,τι με τα 100 που εδωσα για ενα χειριστο γαμησι (και μετα απο σκληρα παζαρια για να μη δωσω 150!)
Γι αυτο σας λεω, ΠΙΕΙΤΕ ΤΑ τα λεφτα. Μπαφους και κοκες και μανιταρια
Μην τα δωσετε στις γαμιολες
δηλαδη εκει ειναι ολες ψοφιες?αποκλιεται να βρεις τιποτα καλο σε καλη τιμη σχετικα για να γαμισεις????
εσυ φυλε δλδ οταν πηγενεις ολλανδια μονο πινεις μπαφο και κοκα και δεν γαμας καμοια? :think:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
677
Πόντοι
96
Αγαπητοι συναγωνιστες, συμμεριζομενος την δυσκολη εποχη που διανυουμε, και την αναγκη ολων σας για ποιοτικο σεξ σε σχετικα λογικες τιμες, δινω την κατωθι συμβουλη, παιρνοντας πανω μου την ευθυνη της δηλωσης κατα 100%
ΜΗ ΓΑΜΗΣΕΤΕ ΣΤΟ ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ!

Ελα σοβαρα?
Εδω εχω ακουσει για καποιον που πηγε εδωσε το πενηνταρικο για να γαμησει και οταν πηγε να πιασει τα βυζια της γκομενας του λεει οχι δεν κανει εμεις συμφωνησαμε για γαμησι δεν ειπαμε οτι θα μου πιασεις κ τα βυζια!
Πραγματικα μεγαλη απατη τα μπουρδελα εκει αφου με ενα 20αρικο στη φυλης περνας 10 φορες καλυτερα! Περαστε απο το RLD για να το δειτε σαν τουριστικο αξιοθεατο και μονο!
Μπραβο παντως που ενημερωσες για να ξερουν κ οι αλλοι που δεν εχουν παει :rockon:

Τα λεφτα για τους μπαφους αξιζουν παντως  :grin:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Ελα σοβαρα?
Εδω εχω ακουσει για καποιον που πηγε εδωσε το πενηνταρικο για να γαμησει και οταν πηγε να πιασει τα βυζια της γκομενας του λεει οχι δεν κανει εμεις συμφωνησαμε για γαμησι δεν ειπαμε οτι θα μου πιασεις κ τα βυζια!
Πραγματικα μεγαλη απατη τα μπουρδελα εκει αφου με ενα 20αρικο στη φυλης περνας 10 φορες καλυτερα! Περαστε απο το RLD για να το δειτε σαν τουριστικο αξιοθεατο και μονο!
Μπραβο παντως που ενημερωσες για να ξερουν κ οι αλλοι που δεν εχουν παει :rockon:

Τα λεφτα για τους μπαφους αξιζουν παντως  :grin:
συμαντικη πληροφορια.
και δλδ εκει εαν παει καποιος απο μας που πρεπει να παει για να γαμισει?? ή θα αρκεστει στον μπαφο του και σε μια  :jerking: ?
 

aris_2_5

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
συμφωνω και εγω με το θεμα....
πριν 3 χρονια που ειχα παει και γαμησα ηταν δραμα το θεμα...
50 ευρω και οταν πηγα να τις πιασω τα βυζια μου λεει.....''i see its your first time here.....you dont know the rules''
σου παιρνει πιπα και μετα σου ανοιγει τα ποδια ξαπλωτη να την γαμησεις....αλλη σταση δεν παιζει...
μονο να περνας απο εξω και να τις βλεπεις αξιζει....
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
Το 2005 είχα πάει στο Αμστερνταμ 22 χρονων τότε πήγα με κάτι φιλαράκια για μπαφοδιακοπες...

Δε γαμουσα πουτανες τοτε, πολύ σπανια μονο
Πήγα RLD και γαμησα μια μουναρα αλλά οι υπηρεσιες ήταν χειρότερες από Φυλής, 50 ευρω και για να τις πιασω τα βυζια μου ζητησε αλλα 50...φυσικα δε πηρε φραγκο.

Πολύ μικρα δωματια, ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ, μονό κρεββατι και υπηρεσιες ΞΕΠΕΤΑ

Γενικά εχω καταλάβει ότι οι υπηρεσιες των στουντιο σε σχεση με την τιμη τους στην Ελλάδα είναι πολύ καλές συγκριτικα με το Αμστερνταμ, και βασικά δεν είναι τόσο οι πολιτική πιστευω του χωρου όσο της εκαστοτε ιερόδουλης που δουλευει.

πχ το Κ.4, 6 Β.60 Β.55 Φ.47 κοκ όλα αυτα είναι στουντιο και θεωρητικά θα επρεπε να παρεχουν καλες υπηρεσιες, αλλο όμως Μιχαέλα και άλλο Μαντόνα σωστά? και οι 2 σε ¨οικο ανοχης καλών υπηρεσιων¨ εργαζονται...ποια όμως παρεχει καλυτερο σερβις...?.

Ρε μαγκες καλοι οι μπαφοι κλπ αλλα υπαρχουν και στην Ελλάδα, όπως και οι πουτάνες, πάτε σε μια γαμημενη ξενη χωρα γαματη σα το Αμστερνταμ εχει και αλλα ωραια πράματα περα απο ναρκωτικά και πουτανες μια χανετε το χρονο σας με αυτα, τα εχουμε και εδω...όχι οτι ειμαι καλύτερος αλλά ημουν και 22 τότε. Αν πηγαινα τωρα Αμστερνταμ δε θα ασχολουμουν με αυτα...καμια ¨σοκολατίτσα¨ καλή ναι αλλα μεχρι εκει

Και μια τελευταια συμβουλη ΜΗΝ πίνετε skunk και τετοια υβριδια, ΔΕΝ κανουν καλο, το αγοραζεις που το αγοραζεις νομιμα παρε καμια σοκολάτα σπεσιαλ να την ακουσεις ωραία, πραγματικά ωραια και όχι να μαστουριαζεις και να τρως μισο κιλο bounty μετα
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
το αμστερνταμ ειναι πρωτευσουσα της ολλανδιας και οχι χωρα.........  :blowup:
 
OP
OP
K

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Παιδια, βαριομουνα να μπω σε λεπτομερειες, αλλα επειδη ο παραπανω φιλος αναφερθηκε στο ζητημα "no touch" που ειναι επισημη πολιτικη ολων των μπουρδελων, με ιντριγκαρισε να πω κι εγω την εμπειρια μου
Κατ'αρχας, το εψαξα πολυ το θεμα πριν γαμησω, γιατι ημουν ψιλιασμενος...Οχι επειδη καποιος με ειχε ειδοποιησει, αλλα επειδη η διαισθηση μου μου ελεγε οτι συνωστισμος, τουριστικη ατραξιον και σοβαρα γαμησια ποτε δεν πανε μαζι...
Η πρωτη στρατηγικη κινηση που εκανα, ηταν να μην παω να γαμησω μεσα στο Παρασκευοσαββατοκυριακο
Ετσι κι εγινε
Η δευτερη ηταν να κοψω φατσες, να δω ποιες φαινονται πιο "ζωντανες" και πιο ορεξατες, και να αποκλεισω ντιβες-μουναρες-βεντετες
Ετσι κι εγινε
Η τριτη ηταν να ρωτησω τα προγραμματα σε 2-3 που με ενδιεφεραν, και να πιασω λιγο κουβεντα για να δω το στυλακι τους- να τις βολιδοσκοπησω. Ρωτωντας προγραμματα, ηταν κοινη η διαπιστωση οτι ολες απεφευγαν το γλειφομουνι, και περιοριζονταν στην ατακα "blowjob-fuck", με 50 ευρω παντα. (Μετα εμαθα οτι υπαρχει κι ο περιορισμος 20 λεπτα- φιξ παντου)
Εγω ομως- ασχετος ων- νομιζα οτι θα βρω και γλειψιμο με την ιδια τιμη, και το εβαλα σκοπο... Πραγματι, μια απο αυτες που εβαλα στο ματι , διαβεβαιωσε οτι κανει γλειφομουνι (σε ολους τους τονους)
Την επομενη μερα, κι αφου με ΞΑΝΑδιαβεβαιωσε πριν μπω, περασα στα ενδοτερα.
Δωματιο στενοχωρο, υγειηνη κακη, η τυπισσα δεν εκανε μπανιο πριν και μετα απο μενα
Τεσπα, εγω της δινω 50 ευρω νομιζοντας ο μαλακας οτι θα γαμησω, θα γλειψω, κοκ...Με λιγα λογια πως θα κανω γλεντι τρικουβερτο εκει περα μεσα
Ξαπλωνω, γδυνομαι, ειμαι με την πουτσα εξω και μαλιστα καυλωμενη τερμα, παμε να ξεκινησουμε...καταλαβαινω οτι δεν θα γλειψω με το 50ευρω...Της λεω "μα μου ειπες οτι ειναι ΟΚ το γλειψιμο". Μου λεει οτι πρεπει να δωσω αλλα 50. Λεω απο μεσα μου "καλα, χεστο, μη γλειφεις"
Παει να μου παρει πιπα, παω να πιασω λιγο βυζακι (καλα,ουτε λογος για μουνι στη σταση που ηταν στημενη), τραβιεται και μου κανει "no touch,baby" "Τouch is 50"! Eκει παθαινω απανωτα εγκεφαλικα!!!! Σκεφτομαι να φυγω, αλλα αφενος εχω ηδη δωσει το 50ευρω, αφετερου ειμαι γδυμενος στο κρεβατι, και κατα τριτον φοβαμαι οτι μια τετοια ενεργεια να ζητησω τα λεφτα πισω ενω ηδη θεωρητικα εχει αρχισει το γαμησι, ισως με οδηγησει σε καποιο χαντακι....Οποτε καθομαι και το παζαρευω
"Ποσα θες για να σε αγγιζω και να κανουμε και σεξ δηλαδη?"
"100"!
Τρελαινομαι!
"Για να σε γλειψω?"
"100, χωρις αγγιγμα!"
"Δηλαδη,για κανονικο σεξ με αγγιγματα, και γλειψιμο...?" της κανω, σαστισμενος, και μην μπορωντας να καταλαβω τι σκατα μου λεει- γιατι πολυ απλα ηταν εξω απο τη λογικη μου!
"150"
Την κοιταω σαν εξωγηινος
Εχω πλεον 2 επιλογες. Ή να φυγω ησυχα χωρις να πω κουβεντα, ή να δωσω αλλα 50 για να βαλω και κανα δαχτυλο,χωρις ομως να κανω γλειφομουνι και γενικα κανενα αλλο εξτραδακι. Πραγμα εξοντωτικο, αν σκεφτει κανεις ταριφες σε αντιστοιχα ελληνικα στουντιο, και μαλιστα με χωρο 10 φορες καλυτερο/ καθαροτερο
Το παιζω μαλακας/ σε φαση "δεν καταλαβαινω-no good english " και τα τοιαυτα/ και τελικα μετα απο παζαρια πολλων λεπτων το παμε στα 100 γαμησι-γλειψιμο. Ηδη εχω υπερβει κατα 30 ευρω τον ελληνικο τιμοκαταλογο, αλλα λεω "δε γαμιεται!"
Η τυπισσα παιρνει το δευτερο 50ευρω περιλυπη που την "εριξα", και σαν βρεγμενη γατα
Αρχιζουμε ενα αθλιο γαμησι, που ηταν λες και την βιαζα. Στο τελος χυνω και στα 2 λεπτα, μου λεει ενα γεια στραβωμενη και σηκωνεται και φευγει. Εδωσα 100 ευρω για το χειροτερο γαμησι της ζωης μου, και βρεθηκα και απολογουμενος που την "εριξα"(!!!), επειδη δεν εδωσα τα 150 που ηθελε- ή τα 120 που προτεινε μετα "just for you" (επειδη μιλαγαμε απο την προηγουμενη μερα)

Αυτα για την εμπειρια που- σε αντιθεση με ο,τι λεει μια αλλη ψυχη στο forum- ΘΑ ΕΙΝΑΙ αντιστοιχη με οποιαδηποτε δικη σας, γιατι αυτο που περιγραφω δεν ειναι υποπεριπτωση αλλα ο ΚΑΝΟΝΑΣ.
Αν εχετε 200 ευρω για ενα γαμησι 20 λεπτων, πηγαιντε και θα περασετε καλα. Με 50 και 100 ομως δεν θα κανετε τιποτα, και σας διαβεβαιω επ αυτου. Αρα, να ξερετε πως με τα λεφτα κορυφαιας βιζιτας της 1 ωρας θα κανετε ενα 20λεπτο γαμησι με καποια αντιστοιχης εμφανισης...
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Παιδια, βαριομουνα να μπω σε λεπτομερειες, αλλα επειδη ο παραπανω φιλος αναφερθηκε στο ζητημα "no touch" που ειναι επισημη πολιτικη ολων των μπουρδελων, με ιντριγκαρισε να πω κι εγω την εμπειρια μου
Κατ'αρχας, το εψαξα πολυ το θεμα πριν γαμησω, γιατι ημουν ψιλιασμενος...Οχι επειδη καποιος με ειχε ειδοποιησει, αλλα επειδη η διαισθηση μου μου ελεγε οτι συνωστισμος, τουριστικη ατραξιον και σοβαρα γαμησια ποτε δεν πανε μαζι...
Η πρωτη στρατηγικη κινηση που εκανα, ηταν να μην παω να γαμησω μεσα στο Παρασκευοσαββατοκυριακο
Ετσι κι εγινε
Η δευτερη ηταν να κοψω φατσες, να δω ποιες φαινονται πιο "ζωντανες" και πιο ορεξατες, και να αποκλεισω ντιβες-μουναρες-βεντετες
Ετσι κι εγινε
Η τριτη ηταν να ρωτησω τα προγραμματα σε 2-3 που με ενδιεφεραν, και να πιασω λιγο κουβεντα για να δω το στυλακι τους- να τις βολιδοσκοπησω. Ρωτωντας προγραμματα, ηταν κοινη η διαπιστωση οτι ολες απεφευγαν το γλειφομουνι, και περιοριζονταν στην ατακα "blowjob-fuck", με 50 ευρω παντα. (Μετα εμαθα οτι υπαρχει κι ο περιορισμος 20 λεπτα- φιξ παντου)
Εγω ομως- ασχετος ων- νομιζα οτι θα βρω και γλειψιμο με την ιδια τιμη, και το εβαλα σκοπο... Πραγματι, μια απο αυτες που εβαλα στο ματι , διαβεβαιωσε οτι κανει γλειφομουνι (σε ολους τους τονους)
Την επομενη μερα, κι αφου με ΞΑΝΑδιαβεβαιωσε πριν μπω, περασα στα ενδοτερα.
Δωματιο στενοχωρο, υγειηνη κακη, η τυπισσα δεν εκανε μπανιο πριν και μετα απο μενα
Τεσπα, εγω της δινω 50 ευρω νομιζοντας ο μαλακας οτι θα γαμησω, θα γλειψω, κοκ...Με λιγα λογια πως θα κανω γλεντι τρικουβερτο εκει περα μεσα
Ξαπλωνω, γδυνομαι, ειμαι με την πουτσα εξω και μαλιστα καυλωμενη τερμα, παμε να ξεκινησουμε...καταλαβαινω οτι δεν θα γλειψω με το 50ευρω...Της λεω "μα μου ειπες οτι ειναι ΟΚ το γλειψιμο". Μου λεει οτι πρεπει να δωσω αλλα 50. Λεω απο μεσα μου "καλα, χεστο, μη γλειφεις"
Παει να μου παρει πιπα, παω να πιασω λιγο βυζακι (καλα,ουτε λογος για μουνι στη σταση που ηταν στημενη), τραβιεται και μου κανει "no touch,baby" "Τouch is 50"! Eκει παθαινω απανωτα εγκεφαλικα!!!! Σκεφτομαι να φυγω, αλλα αφενος εχω ηδη δωσει το 50ευρω, αφετερου ειμαι γδυμενος στο κρεβατι, και κατα τριτον φοβαμαι οτι μια τετοια ενεργεια να ζητησω τα λεφτα πισω ενω ηδη θεωρητικα εχει αρχισει το γαμησι, ισως με οδηγησει σε καποιο χαντακι....Οποτε καθομαι και το παζαρευω
"Ποσα θες για να σε αγγιζω και να κανουμε και σεξ δηλαδη?"
"100"!
Τρελαινομαι!
"Για να σε γλειψω?"
"100, χωρις αγγιγμα!"
"Δηλαδη,για κανονικο σεξ με αγγιγματα, και γλειψιμο...?" της κανω, σαστισμενος, και μην μπορωντας να καταλαβω τι σκατα μου λεει- γιατι πολυ απλα ηταν εξω απο τη λογικη μου!
"150"
Την κοιταω σαν εξωγηινος
Εχω πλεον 2 επιλογες. Ή να φυγω ησυχα χωρις να πω κουβεντα, ή να δωσω αλλα 50 για να βαλω και κανα δαχτυλο,χωρις ομως να κανω γλειφομουνι και γενικα κανενα αλλο εξτραδακι. Πραγμα εξοντωτικο, αν σκεφτει κανεις ταριφες σε αντιστοιχα ελληνικα στουντιο, και μαλιστα με χωρο 10 φορες καλυτερο/ καθαροτερο
Το παιζω μαλακας/ σε φαση "δεν καταλαβαινω-no good english " και τα τοιαυτα/ και τελικα μετα απο παζαρια πολλων λεπτων το παμε στα 100 γαμησι-γλειψιμο. Ηδη εχω υπερβει κατα 30 ευρω τον ελληνικο τιμοκαταλογο, αλλα λεω "δε γαμιεται!"
Η τυπισσα παιρνει το δευτερο 50ευρω περιλυπη που την "εριξα", και σαν βρεγμενη γατα
Αρχιζουμε ενα αθλιο γαμησι, που ηταν λες και την βιαζα. Στο τελος χυνω και στα 2 λεπτα, μου λεει ενα γεια στραβωμενη και σηκωνεται και φευγει. Εδωσα 100 ευρω για το χειροτερο γαμησι της ζωης μου, και βρεθηκα και απολογουμενος που την "εριξα"(!!!), επειδη δεν εδωσα τα 150 που ηθελε- ή τα 120 που προτεινε μετα "just for you" (επειδη μιλαγαμε απο την προηγουμενη μερα)

Αυτα για την εμπειρια που- σε αντιθεση με ο,τι λεει μια αλλη ψυχη στο forum- ΘΑ ΕΙΝΑΙ αντιστοιχη με οποιαδηποτε δικη σας, γιατι αυτο που περιγραφω δεν ειναι υποπεριπτωση αλλα ο ΚΑΝΟΝΑΣ.
Αν εχετε 200 ευρω για ενα γαμησι 20 λεπτων, πηγαιντε και θα περασετε καλα. Με 50 και 100 ομως δεν θα κανετε τιποτα, και σας διαβεβαιω επ αυτου. Αρα, να ξερετε πως με τα λεφτα κορυφαιας βιζιτας της 1 ωρας θα κανετε ενα 20λεπτο γαμησι με καποια αντιστοιχης εμφανισης...
δλδ συναγωνιστη το πραγμα παει καπως ετσι:
:pipa1::fuck2: 50ευρω
πιασιματα 50 ευρω
γλειψιμο 50 ευρω
για  :2on1: ποσα θα ηθελε?  :think:
 
OP
OP
K

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Κοιτα, εγω συμπερανα οτι γενικα για να φχαριστηθεις εκει μεσα θες ενα 200αρικο. Ή εστω 150 αλλα σε γκομενα οχι A Class απο εμφανιση και με πολυ αμφιβολη την παραταση του κλασσικου 20λεπτου. Εγω το 100ρικο το πετυχα με πολυ μεγαλη δυσκολια, και στο τελος ηταν "Πυρειος Νικη", γιατι ναι μεν γλιτωσα τα παραπανω 20 που απο μονη της μου προτεινε οταν αγριεψα ακουγοντας για 150, αλλα μετα γαμησα πολυ ξενερωτα. Οποτε δεν ειχε και τοσο νοημα
Αν ηθελα να γαμησω καλυερα,λοιπον, θα επρεπε να σκασω min 120. Και χωρις χυσιμο...Και γκομενα οχι πολυ ωραια, απλα γλυκια στο προσωπο. Γι αυτο σου ειπα για 150-200 γι αυτο που θες.
 

giannis43

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Εγω πριν απο χρονια ειχα δωσει 200 συνολο και στο τελος παλι δεν γαμησα.Εβαζε το χερι της για να μην πονεσει.Μετα μου ζητησε συγνωμη που δεν γαμησα καλα παρολο που εδωσα τοσα λεφτα.Καλυτρa σε ct
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.057
το αμστερνταμ ειναι πρωτευσουσα της ολλανδιας και οχι χωρα.........  :blowup:


:2funny:

οκ σωστος...κεκτημενη ταχυτητα...ειναι και αργάμιση! :uglystupid:


Αναπολησε και τις σοκολατιτσες ο ανθρωπος ,,. ε λογικο ειναι να μπερδευτει λιγο ρε  συ , αστο παλικαρι  :grin:
 

sepsaxnw

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλοι μου να πω κι εγω την εμπειρια μου απο την ολλανδια.
περυσι λογω δουλειας πηγα 3 φορες για 2 μερες την καθε φορα.
η πολη που πηγα ηταν το Alkmaar. ειναι αν θυμαμαι καλα 40Km περιπου απο το Amsterdam
για οσους δεν το γνωριζουν το alkaar εχει και αυτο ενα δρομο γεματο απο τις γνωστες βιτρινες.
η τιμη στο alkmaar ειναι 35 ευρω και το προγραμμα περιλαμβανει τσιμπουκι με προφυλακτικο και σεξ σε ολες τισ στασεις χωρις "μη αυτο και μη το αλλο". (δεν ρωτησα για εξτρα προγραμματα).στο συνολο εχει πανω απο 30 βιτρινες.
ρωτησα τον ολλανδο συνεργατη μου τι γινεται με τις βιτρινες στο amsterdam σε σχεση με το alkmaar και μου ειπε οτι στο alkmaar οι εργαζομενες απο θεμα υγειας ειναι πιο καθαρες γιατι περναει γιατρος 1 φορα την εβδομαδα ενω στο amsterdam δεν συμβαινει τοσο συχνα,  και εκτος αυτου μου ειπε οτι στο amsterdam  γενικα ολο το θεμα ειναι κοροιδια.
μου ειπε ακριβως αυτα που περιγραφετε εσεις πιο πανω 'τα μη το ενα μη το αλλο" θελω τοσα εξτρα κ.τ.λ.
γενικα μου λεει στο amsterdam τα πραγματα σε ολους τους τομεις ειναι "εμπορικα".κοιταζουν να τα αρπαξουν απο τον τουριστα.
την τελευται φορα που πηγα ολλανδια πηρα το τρενο και πηγα στο amsterdam (κανει περιπου 40 λεπτα).
πηγα στον περιφημο δρομο με τις βιτρινες.
αυτο που διαπιστωσα ειναι οτι απο εμφανιση οι γυναικες στο amsterdam (παντα για τις βιτρινες μιλαω) ειναι σε ποσοστο % λιγο καλυτερες απο αυτες του alkmaar.
το βλεμμα τους ομως ,οι κινησεις και η ομιλια τους οταν γινεται το "παζαρι" σου βγαζουν αυτο το 'εμπορικο'.
δεν γαμησα καμια στο amsterdam γιατι ημουνα υποψιασμενος και απο τους προηγουμενους συναθλητες που επισκεφτηκαν το amsterdam  αλλα και απο τον συνεργατη μου τον ολλανδο.
γνωμη μου οποιος παει στην ολλανδια και θελει να γαμησει στις βιτρινες καλυτερα να παει στο alkaar παρα στο amsterdam.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αν και δεν εχω παει , μου ακουγεται λιγο λογικο σε τουριστικη περιοχη να πουλανβε φυκια για μεταξωτες κορδελες
οπως κι εδω πουλουσαν " γκρικ σαλατ 2000 ντραχμας καποτε "

Ωραιο το ριπορτ ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom